>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Praca licencjacka - hazard

rts 55

rts

Użytkownik
Witam serdecznie. Jestem studentem Socjologii Ogólnej na Uniwersytecie Śląskim. Obecnie jestem w trakcie pisania pracy licencjackiej na temat hazardu. Wasze odpowiedzi pomogą w opracowaniu wyników badania, więc bardzo zależy mi na szczerych odpowiedziach .

Badanie jest całkowicie anonimowe, a wyniki zostaną wykorzystane jedynie w celach naukowch.

Za poświęcenie kilku minut i wypełnienie kwestionariusza z góry dziękuję.

http://www.ebadania.pl/843818c5cd96dc02
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Też wysłałem, ale musisz wziąć pod uwagę, że to stąd będą w większości ankiety wypełnione przez grających w bukmacherkę.
 
rts 55

rts

Użytkownik
Też wysłałem, ale musisz wziąć pod uwagę, że to stąd będą w większości ankiety wypełnione przez grających w bukmacherkę.
Zdaje sobie sprawę, że może tak być, jednak forum liczy bardzo dużą ilość użytkowników nie tylko grających u buka, więc z dostępnością do takiego badania nadaje się najlepiej. Jeszcze raz dziękuję osobom, które wypełniły kwestionariusz. Badanie, żeby było prawidłowo przeprowadzone musi liczyć w tym przypadku 100 - 120 wypełnień. Jak na razie jest 31, więc jeszcze trochę brakuje.
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
a ja wypełniłem hoho dawno i teraz chciałbym zobaczyć jak wygląda to na przestrzeni reszty ludzi według statystyk. Da się?
Jak ja wypeniłałem byłem 6 i było 50/50 wzgledem tego kto jest na plusie/kto na minusie - do czasu gry w bukmacherce.
 
Do góry Bottom