>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Praca na wakacje

xavy 386

xavy

Użytkownik
zeby wywiesc trawe to trzeba ją widlami zapakowac na przyczepe, a jak trawa jest mokra to robi sie strasznie ciezka + caly czas sie musisz schylac.
Człowieku, ja jestem ze wsi, więc wiem, że mokra trawa jest ciężka i że się trzeba schylać przy dźwiganiu trawy widłami.... Ale taka praca to jest pikuś, zapewniam cię,że to wcale nie jest ciężka praca
 
bananas007 0

bananas007

Użytkownik
Pytajcie się przy robotach drogowych. Tam zawsze kogoś potrzebują! Ja się zatrudniłem w Poldimie i płacą 10zł/h przy czym połowę dnia się podpiera o łopatę ;]
 
D 0

dobrywujo

Użytkownik
No swietnie np. dzis zapieprzalem pod gorke z taczkami razem z ludzmi, ktorzy wiele lat juz zajmuja sie fizyczna praca oraz paroma miejscowymi z okolicznych wsi i wszyscy twierdzili ze to jednak jest ciezka praca, wiec musisz byc robotem/ strongmanem bo dla Ciebie wszystko leciutkie i sie nie meczysz. W sumie Cie nie znam wiec moze i tak jest...
Jestem z Torunia, a pracujemy jakies 35 km stad. Widocznie teraz jest moda na SPA ;d
 
karollo03 3

karollo03

Użytkownik
Nie zgadzam się że pracy jest dużo...u mnie w kilkunastotysięcznym mieście jest więcej chętnych niż ofert...do najbliższego,dużego miasta mam 90 km ...niestety ale akurat tam jest najwięcej studentów w PL i nie jest to dobry pomysł bo szanse są marne żeby coś znaleźć
 
K 0

kinimod1987

Użytkownik
Zawsze jest ciężko znaleźć pracę sezonową w tym kraju i dobrze zarobić. Czasami jak widzę ludzi którzy harują za 5-6 zł/h to na ich miejscu poszedłbym roznosić ulotki za podobną stawkę. Wkładasz koszulkę i czapeczkę i heya ???? oczywiście wygodne buty.. ???? możesz sobie od czasu do czasu usiąść na ławce by odpocząć ???? nikt Cię nie kontroluje co 5 minut ????
dlatego dla młodych osób proponuję właśnie ulotki ;)
pozdrawiam
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Człowieku, ja jestem ze wsi, więc wiem, że mokra trawa jest ciężka i że się trzeba schylać przy dźwiganiu trawy widłami.... Ale taka praca to jest pikuś, zapewniam cię,że to wcale nie jest ciężka praca
Właśnie dzisiaj to robiłem. :-D
Praca jak praca ja wolę już rękoma wziąć stos trawy niż na widły, bo zawsze coś uleci. No chyba że by robić nie tak bardzo dokładnie to widłami też można.
Ale rękoma nie muszę dźwigać wideł to jest plus :spokodfhgfh:
Praca jak każda inna wielkiej &#39;filozofii&#39; w niej nie ma...
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Właśnie dzisiaj to robiłem. :-D
Praca jak praca ja wolę już rękoma wziąć stos trawy niż na widły, bo zawsze coś uleci. No chyba że by robić nie tak bardzo dokładnie to widłami też można.
Ale rękoma nie muszę dźwigać wideł to jest plus :spokodfhgfh:
Praca jak każda inna wielkiej &#39;filozofii&#39; w niej nie ma...
widłami szybciej idzie...robiłem kiedyś u wujka na wsi ???? fajnie sie widłami robi nakłuwasz i wrzucasz na wóz ???? Robota lajcik poza tym że pracując w upale idzie sie spocic
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
ja przed wczoraj i właśnie dzisiaj miałem ostrą jazdę kosiarką ???? ... nie chce się w cholerę jak jeszcze słońce świeci :/ ... w połowie to tylko się walnąć na tą skoszoną trawę i iść spać ????
 
dsquared 9

dsquared

Użytkownik
A co sadzicie o pracy w sklepach typu Cropp, House itp. Jaka jest stawka w tych sklepach oraz czy warto pracowac w nich.
Praca bardzo fajna. 6 na godzinkę więcej nie dostaniesz ????
Najczęściej jest tak że w ciągu dnia robisz od do 4 różnych rzeczy. Raz jesteś na kasie innym razem w przymierzalni trochę na zapleczu (rozkładasz ubrania... łazisz po sklepie pomagając cos wybrać....
Atmosfera lajtowa bo przedział wieku to 18-27 lat , masz nad sobą zwierzchnika z którym jesteś na Ty, bez żadnych stresów...

Polecam, kasa nie największa ale robota lekka...
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Praca bardzo fajna. 6 na godzinkę więcej nie dostaniesz ????
Najczęściej jest tak że w ciągu dnia robisz od do 4 różnych rzeczy. Raz jesteś na kasie innym razem w przymierzalni trochę na zapleczu (rozkładasz ubrania... łazisz po sklepie pomagając cos wybrać....
Atmosfera lajtowa bo przedział wieku to 18-27 lat , masz nad sobą zwierzchnika z którym jesteś na Ty, bez żadnych stresów...

Polecam, kasa nie największa ale robota lekka...
Są również wszelkiego rodzaju zniżki, rabaty, i inne bonusy. :spokodfhgfh:
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
dzieki za info ????
a gdzie mozna znalesc oferty pracy do takich sklepow, wiem ze sa czasami takie oferty na ich stronach, ale moze znacie jakies inne stronki gdzie sa umieszczane oferty pracy ?
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
widłami szybciej idzie...robiłem kiedyś u wujka na wsi ???? fajnie sie widłami robi nakłuwasz i wrzucasz na wóz ???? Robota lajcik poza tym że pracując w upale idzie sie spocic
no to juz musiało być dawno bo już nikt luzem nie wrzuca, teraz tylko baloty ????
 
D 152

damian0012

Użytkownik
Magiki
no fajnie dostajesz 15zl\h za koszenie trawy
tylko ze ludzie maja przeaznie male ogrodki i to koszenie nie zajmuje wiecej niz godzine roboty...
chyba ze jakis hektary wykaszasz calymi dniami to tak...
a i trawe to raz na tydzien sie kosi albo nawet na dwa tygodnie zalezy jak szybko rosnie...

ja tez ze 2 lata temu kosilem trawe u sasiada pare razy , zajmowalo mi to 25minut i wolalem 15zl...
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Dokładnie. To raczej sposób na dorobienie sobie jakichś drobnych kwot. Żeby zarobić ponad 300 zł, trzeba mieć już porządne zaplecze i .. właściwie zajmować się koszeniem trawy, jako swoją główną pracą. Ewentualnie znaleźć jelenia.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Ja już mam robote na to lato...z pomocą ojca kupiłem sobie 4 latniego Mascota w świetnym stanie na blizniakach kontenerek do 3.5t i sobie załatwiłem robote w Coca - Coli w Gdyni.Każdy dzień mam inny rejon...płacone od zgrzewki.Dostaje gotowy wydruk tzn. faktury oddzielnych klientów i wszystko mam wypisane co kto bierze.Nie mam tak jak mają niektórzy rozwożący np. piwo że muszą jezdzić po sklepach i tracić 15 min na jeden sklep jak baba sie zdecyduje ile skrzynek bierze.U mnie przedstawiciele już dzień wcześniej jeżdzą i zbierają zamówienie.Za maj wpłyneło mi na konto ponad 8000 z czego po odjęciu paliwa opłaceniu podatku wyszło mi około pnad 3000 na ręke.W sezonie przy sprzyjającej pogodzie bede wywoził około 400 jednostek(6palet) albo nawet po 800jednostek(2 załadunki) co daje mi około 13 000 i po odliczeniu tego wszystkiego ładna sumka wyjdzie na ręke.Mam w planie jeszcze wynając sobie jakiekoś pomocnika bo samemu idzie sie zajebać tym bardziej że mam głównie rejony nadmorskie i czasami trza zapierdalać kilkaset metrów ze skrzynkami po plazy.A wieć kolejne koszy bede musiał sobie odliczyć.Narazie mam małe problemy z prowadzeniem księgowośći ale kumpela matki mi pomaga.Jak dobrze pójdzie to mam w planie kupic 2gi samochów i rozkrecać interes bo ludzi w Coli potrzebuja.:spokodfhgfh:
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
ja pisze z pewnym problemem... W sensie wypłaty, z którą niestety szefo ociąga się z wypłatą uczciwie zarobionych pieniążków. Czy znacie jakieś sposoby, aby tą wypłate przyśpieszyć. Nie mówie tu o wzięciu grupy np. i najazd, tylko na razie w sensie racjonalnym, póki mam cierpliwość... Robota na czarno, tyle co kwestionariusz osobowy wypełniałem.
 
Do góry Bottom