>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Praca - pomysły na kursy/szkolenia po których znajdę prace

portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Witam, jako że siedzie w bukmacherce tyle lat, a facet faceta predzej zrozumie, to przychodzę do was z nietypowym pytaniem..
Jakie kursy,szkolenia warto zrobić ? Nie mam wykształcenia wyższego, cale zycie pracowalem zagranicą.
Chcę mieszkać juz w Polsce, nie musze życ jak król. Jakie szkolenia dadzą mi pewną prace?
Coś jak kurs ochrony.. jest sporo ofert pracy po takim kursie. Ale moze coś innego?
Chcialbym zainwestować pieniadze w jakaś nauke,szkolenie i mieć prace nawe 4k mi wystarczy.
Odpada spawacz.. ktoś z was moze coś doradzić? jaki kurs zrobic po którym znajdę pracę ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +391
Baqu 756K

Baqu

Forum VIP
bardzo duzo zalezy od tego jaka jestes osoba i co lubisz robic

teraz mega brakuje osob do wykonczenia domu/mieszkania - mozesz sie uczyc pod kims a pozniej zalozyc swoja firme, bedzisz spokojnie zarabial 10k i mial fach w reku ktory jest potrzebny w całej europie. zeby miec 4k to nawet mozesz zostac kierowca, wielkich szkolen nie potrzeba :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +170
jozzy22 564,8K

jozzy22

Użytkownik
A co Ci dadzą kursy? Pracodawcy szukają młodych i z doświadczeniem (ciekawa kombinacja). Po mojemu szukaj pracy w dziedzinie w której możesz się pochwalić doświadczeniem bo same kursy nic Ci nie dadzą. U mnie swego czasu pojawił się koleś co n8by miał zrobiony Kurs wózka widłowego ale cóż z tego ... Jak przyszło przestawić kilka palet z miejsca na miejsca to okazało się że nie bardzo potrafi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +391
Do góry Bottom