>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Praca związana z prawem hazardowym

mazek 35

mazek

Użytkownik
Witam wszystkich!

Biorąc pod uwagę specyfikę forum i rozległe spektrum ludzi tu zaglądających pomyślałem, iż jest to odpowiednie miejsce by zapytać gdzie ewentualnie można szukać ofert pracy/współpracy w zakresie udzielania porad/stosowania/interpretacji przepisów dot. gier hazardowych.

Skończyłem w 2014 roku prawo, broniąc pracy magisterskiej na temat sytuacji polskiego prawa hazardowego i chcąc dalej zgłębiać temat, jak również pracować na rzecz poprawy przepisów dot. hazardu w naszym kraju szukam informacji lub kontaktów, które mogłyby mi pomóc.

Być może ktoś zetknął się z takimi ofertami współpracy i dysponuje wiedzą w tym zakresie. Będę bardzo wdzięczny za informacje w tym temacie.
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Łatwo znaleźć, z którymi kancelariami związane są firmy z branży bukmacherskiej. Możesz próbować do nich uderzać pod kątem potencjalnej współpracy/praktyki w tym obszarze. Pytanie, w której branży hazardowej się specjalizowałeś i która jest Tobie najbliższa. Pomysł z E-Playem też trafiony, choć oni miesięcznikiem już nie są, tylko online.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mazek 35

mazek

Użytkownik
Dziękuję za powyższe odpowiedzi ???? Interesujące kierunki. Myslałem także o karierze od strony urzędniczej - tj. odpowiednia komórka w Ministerstwie Finansów czy Izbie Celnej, może w Totalizatorze Sportowym, ale raz to pewnie nie jest łatwo się dostać, a dwa aktualnie nie jest prowadzony żaden nabór.

@edi8
spróbuję się w takim razie chyba skontaktować z portalem, być może będą zainteresowani współpracą.
@enrico Interesowała mnie cała ustawa hazardowa,, globalnie, natomiast szczególnie warunki urządzania gry w pokera czy zakładów bukmacherskich. Byłbym wdzięczny gdybyś miał jakieś informacje nt. tych kancelarii, które są powiązane. Z góry wielkie dzięki za jakiekolwiek informacje.
 
Do góry Bottom