>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Prawie jak Progresja :D

rycerzx 0

rycerzx

Użytkownik
Otóż wpadłem na pewnien pomysł.

&quot;progresja&quot; na mecze o kursach 1,20-1,50

Codziennie wybieramy 1 w miarę pewny mecz o kursie 1,20-1,50(im niższy kurs-pewniejszy mecz tym lepiej). Tak, na prawdę to nie jest progresja, bo codziennie gramy na różne drużyny, ale idea jest ta sama.

Plusy takiego rozwiązania, w przeciwieństwie do progresji np. na remisy:
Jest bardzo znikome prawdopodobieństwo, że grając tak kursem 1,20 nie trafimy więcej niż 2,3 razy pod rząd.
Skoro stopni jest na pewno dużo mniej, można zagrać już od razu trochę większą stawką (np. I stopień: 100-1000zł-chociaż wypadało by mieć trochę większe zaplecze finansowe.


Co o tym myślicie?

Jestem otwarty na wszelkiego rodzaju krytykę i propozycje ulepszeń takiego systemu.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Według mnie taki system jest bezsensu bo te kursy 1.20 coraz bardziej zawodzą lepiej lepszą analize spotkania i grać rozważnie .... a nie jakieś wymyślanie po kursach 1.20 które itak praktycznie nic nie dają ...
 
W 2

wislak

Forum VIP
wg mnie dobry system... a jak sie wtopi np 10zł to pozniej zagrac 50zl na kurs 1.2 i jak wejdzie to jest 60 czyli sie zwroci poprzedni... mam zamiar tym grac od 5zl jak bede mial kase na GB z turnieju tenisowego ale mysle ze ta progresja bede robil na kluby: barca chelsea i manu np..
zobaczymy co bedzie oby byl ✅
 
A 0

almighty

Użytkownik
kurs 1,2 nie jest kursem na progresje - w przypadku progresji nalezy sie liczyc z 5 etapami :

etap 1 : 10 ⛔
etap 2 : 50 ⛔
etap 3 : 300 ⛔
etap 4 : 1800 ⛔
etap 5 : 10800...

kurs 1,5 wyglada niewiele lepiej - trzeba zwiekszac stawke x3 :

etap 1 : 10 ⛔
etap 2 : 30 ⛔
etap 3 : 90 ⛔
etap 4 : 270 ⛔
etap 5 : 810 ✅

810 x 1,5 = 1215, wklad 1210, bilans ✅ 5

jest na forum kilka tematow o progresji, proponuje poczytac.. tam jest troche ciekawszych rozwian zarzadzania kapitalem.

moze warto tez wklepac kilka cyferek do excela i przeanalizowac wyniki zanim zacznie sie pisac o systemie grania?
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Wg mnie nie jest to najlepszy pomysł. Za każdym razem, kiedy kupon nie siądzie trzeba zwiększać stawkę ok 5x w przypadku kursu 1,2. A to wiąże się z dużymi nakładami finansowymi i proporcjonalnie małym zyskiem.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Powiedzmy, że masz rację, chociaż tak na prawdę to może nie wejść i 6/6. Ale ok.
W takim razie musisz się ze mną przynajmniej zgodzić, że kokosów to na tym systemie nie zbijesz :wink:
 
rycerzx 0

rycerzx

Użytkownik
Wątpie, żeby aż 5 razy z rzędunie wszedł FAWORYT.

Specjalnie dla was wyliczyłem wzór, ile razy więcej musisz dawać w kolejnych etapach progresji, żeby wyjść na 0:

1/(1-1/kurs).....chyba dobrze napisałem. Pewnie już to ktoś kiedyś wymyślił, ale jestem z siebie dumny :mrgreen: wkońcu chodze do gimnazjum...
 
rycerzx 0

rycerzx

Użytkownik
Ok. Zobaczymy, czy znowu tak kursy w okolicach 1,20 rzadko wchodzą. Będę podawał kursy z bet-at-home od razu mówię(zawsze mogą być w innych bukach wyższe). Nie uwzględniam typów 1X, czy X2(gdyż jest ich bardzo wiele). Będę podawał samą piłkę nożną:

8 listopada:
FC Bayern München - Hannover 96---1---1,20 ⛔ (0:1)
Chelsea FC - Aston Villa---1---1,35 ✅ (4:0)
Tottenham Hotspur - Port Vale---1---1,20 ⛔ (1:1)
AC Milan - Brescia Calcio---1---1,25 ✅ (4:2)
FC Barcelona - Badalona---1---1,15 ✅ (4:0)
CF Valencia - Racing Club Portuense---1---1,20 ✅ (2:0)
CA Osasuna - Pena Sport---1---1,20 ✅ (4:0)
Roda Kerkrade - ASWH---1---1,10 ✅ (5:0)
Glasgow Rangers - St. Johnstone---1---1,20 ⛔ (0:2)
Frederikshavn FI - FC Midtjylland---2---1,15 ✅ (2:0)
 
rycerzx 0

rycerzx

Użytkownik
nie mówię, że nie warto próbować, ale jeśli wszyscy się &quot;rzucają&quot; na progresje z wysokimi (2-4) kursami, to ja chciałem pokazać, że równie dobrze można na niższe kursy. M.in. dlatego, że w zwyczajnej progresji mecze danego zespołu odbywają się co tydzień, podczas gdy tym sposobem można grać właściwie codziennie. Zdaję sobie sprawę z tego, że ten sposób nie musi wszystkim przypaść do gustu, ale obserwowałem kiedyś ile jakaś drużyna ma najmniej remisów w ciągu sezonu. Oczywiście zazwyczaj średnio wacha to się w okolicach 6-9, ale jak się dokładniej przyjrzycie statystykom różnych lig z poprzednich sposobów najmniejsza ilość remisów dochodzi nawet do 2-3 na sezon. W końcu nawet progresja nie jest 100% metodą na zysk :| . Mój sposób oczywiście też nie jest idealny, ale dla mnie w pewien sposób bezpieczny.
 
rycerzx 0

rycerzx

Użytkownik
9 listopada:
Portugalia - Bahrajn---1---1,20
Argentyna - Urugwaj---1---1,30
Real Madrid - Ecija Balompie---1---1,10
FC Utrecht - Rijnsburgse Boys---1---1,10
Ajax Amsterdam - Ado Den Haag---1---1,15
Chaidari - AEK Athen---2---1,20
Steaua Bukarest - Apulum Unirea---1---1,10
Henin-Hardenne J. - Petrova N.---1---1,30
 
mavionis 0

mavionis

Użytkownik
to lepiej wybrać jedną jakąś ciekawą ligę np. brazylijską i grać progresją nie na zwycięstwa tylko na grak remisów ???? chociaż progresja na wygranie danej drużyny to nie najgłupszy sposób bo w kuponie wychodzi Ci tylko jeden mecz a wszyscy idą mniej więcej równo i tak naprawdę nie ma jakiejś wielkiej różnicy między Liderem a kimś ze środka grupy...
 
Do góry Bottom