>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Prawie surebet + Progresja

mavionis 0

mavionis

Użytkownik
co sądzicie o obstawianiu baseballu że

1 kupon) Faworyt wygra handicapem
2 kupon) Faworyt przegra

Jedyna możliwość przegrania jest wtedy gdy faworyt wygra jednym punktem co w baseballu tak często się nie zdarza...

Jednak jakby się okazało że faworyt wygra jednym punktem to podwajamy stawkę...

np. mecz na dzisiaj

NY Mets v STL Cardinals

1 Kupon) NY Mets wygra handicapem ( 2.30 )
2 Kupon) STL Cardinals poprostu wygra ( 2.15 )

mamy w tym momencie aż 11% (prawie) surebet...

tu link do liczenia surebetów ????


dobry jest też do tego hokej... jedyną wadą hokeja jest to że jest dużo meczów i możesz mieć pecha w doborze odpowiedniego by wygrać no chyba że będzie się grało wszystkie mecze tym sposobem i tyle ile nie wejdzie potraktować progresją a resztę z powrotem za początkową stawkę ????
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
hmmm faktycznie bardzo fajny pomysł masz racje ze sie czesto nie zdarza ze ktos wygrywa jednym punktem.Tylko trzeba by troche pograc na papierze tylko ze teraz juz sie konczy sezon.Ja tez czasem wole zagrac na kogos z handi niz zwykła wygrana bo czesto tak wchodzi.Naprawde bardzo fajny pomysł.
 
mavionis 0

mavionis

Użytkownik
szczerze mówiąc nie trzeba tym grać na papieże tylko wejść na mlb.com i zobaczyć ile max było meczów gdzie faworyt wygrał 1 punktem ???? tylko który to faworyt? : /

ale ja patrzyłem kilka ostatnich meczów i wszystkie pokolei wchodziły...

a pozatym teraz właśnie lepiej się tym systemem by grało bo by się nie wybierało meczów do tego systemu tylko by grało wszystko pokolei... bo wiadomo że jak będzie w normalnym sezonie 14 meczów to ciężko Ci będzie wybrać 1 który ma Ci wejść tym systemem i mając dużego pecha mógłbyś trafić te parę razy źle ????
 
mavionis 0

mavionis

Użytkownik
Jednak to zły pomysł ????
Co prawda wczoraj mi wszedł kupon i dzisiaj już postawiłem następny ale dopiero później zobaczyłem matematyczne niedopatrzenie ????

jak raz nie wejdzie kupon czyli faworyt wygra jednym punktem to by się to zwróciło musimy wygrać 10 następnych meczów ???? więc to nie jest taki pewny system...
dlatego będę sobie grał poprostu progresją na zwycięstwo faworytów z handicapem ????
 
Do góry Bottom