>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

prawo jazdy

magiki 42

magiki

Użytkownik
@ midel chyba mnie źle zrozumiałeś. Mówię o tym, że łatwiej się jedzie jak masz mały ruch, łatwiej się jeździ jak masz małe ronda, łatwiej się jeździ jak mniej skrzyżowań a to wszystko dlatego, że jesteś w stanie sobie to wszystko ogarnąć i na egzaminie jest łatwiej przejechać przez rondo, przez które jeździłeś chociażby na kursie z 15 razy niż przez rondo przez które w życiu nie przejeżdżałeś. Mówię tutaj łatwiej, bo to wszystko w odniesieniu Konin - Poznań, ale wiadomo na pewno nie jest łatwo :]

dzięki wielkie i również życzę szerokiej drogi ????
 
midel 189

midel

Użytkownik
@ midel chyba mnie źle zrozumiałeś. Mówię o tym, że łatwiej się jedzie jak masz mały ruch, łatwiej się jeździ jak masz małe ronda, łatwiej się jeździ jak mniej skrzyżowań a to wszystko dlatego, że jesteś w stanie sobie to wszystko ogarnąć i na egzaminie jest łatwiej przejechać przez rondo, przez które jeździłeś chociażby na kursie z 15 razy niż przez rondo przez które w życiu nie przejeżdżałeś. Mówię tutaj łatwiej, bo to wszystko w odniesieniu Konin - Poznań, ale wiadomo na pewno nie jest łatwo :]

dzięki wielkie i również życzę szerokiej drogi ????
Owszem masz rację, ale ucząc się w dużym mieście jesteś przyzwyczajony do dużego ruchu itd. Moim zdaniem nie jest to jakieś ogromne utrudnienie, przecież zasady na każdym rondzie są takie same, a &quot;dziwne&quot; skrzyżowania instruktorzy z reguły pokazują na kursie. Tak mi się jeszcze przypomniało z Rzeszowem, że porównując do Krakowa, Wa-wy itp. to idąc tokiem rozumowania Anarky&#39;iego nie powinno być problemów ze zdaniem, ani nie ma poziomowych skrzyżowań, nie ma tramwajów czy trolejbusów itp. Oczywiście jest to chora interpretacja, ale jak ktoś jest w &quot;Wielkiego miasta&quot; jak Anarky to ma prawo zdawać nawet i 10 razy :jezora:
 
anarky 0

anarky

Użytkownik
Owszem masz rację, ale ucząc się w dużym mieście jesteś przyzwyczajony do dużego ruchu itd. Moim zdaniem nie jest to jakieś ogromne utrudnienie, przecież zasady na każdym rondzie są takie same, a &quot;dziwne&quot; skrzyżowania instruktorzy z reguły pokazują na kursie. Tak mi się jeszcze przypomniało z Rzeszowem, że porównując do Krakowa, Wa-wy itp. to idąc tokiem rozumowania Anarky&#39;iego nie powinno być problemów ze zdaniem, ani nie ma poziomowych skrzyżowań, nie ma tramwajów czy trolejbusów itp. Oczywiście jest to chora interpretacja, ale jak ktoś jest w &quot;Wielkiego miasta&quot; jak Anarky to ma prawo zdawać nawet i 10 razy :jezora:
Najgorsze jest to, że jesteś 3 lata młodszy a twardy jesteś w gębie i zgrywasz kozaka.

Dobrze jest być takim kozakiem przez internet ???? ...no ale cóż tak to jest.

Nie wywyższaj się tutaj bo Matura w tym roku cie czeka także tam do nauki lepiej się przyłóż. ????

Ciekawe czy taki Kozak byłeś przed zdawaniem Prawka.....sądzę że nie.:grin:

Napisałem tylko swoją opinie na temat tego jak Egzaminator mnie potraktował... i jak to bywa u takich jak ty zakompleksionych ludzi....musiałeś coś od siebie dodać i swoją wypowiedzą mnie zdenerwowac ...
G ó w n o to kogoś obchodzi, że zdałeś za 1 razem czy za 10 prosiłem tylko o opinie , a nie o to czy ja dobrze jezdze czy nie.

Więc przymknij już jape i szanuj wypowiedzi też innych...a jak nie masz nic do powiedzenia tylko masz kogoś obrazac to napisz mi PW i nie rób tego publicznie. Jako, że jesteś młodszą osobą to nie masz prawa mnie pouczać tak więc zajmij się nauką do matury a nie wypowiadaj się na temat prawka, które w dodatku zapewne nie dawno uzyskałeś....

Na pewno taka osoba jak ty nie pomoże tu nikomu i nic nie wniesie do tematu.

NIe będę ci życzył zdawania matury 2 razy bo to nienormalne ???? ...z twojej strony niestety tak jest więc daj sobie spokój z tymi wypowiedziami bo moim zdaniem nie powinieneś pyskować i się szczycic jak to nie zdałeś za 1 razem a Rodzice wyłożyli na Prawko.

Bo ja w przeciwieństwie do ciebie studiuje, pracuje i opłacam sobie takie rzeczy sam, przez co narazie nie zrozumiesz tego, że jest to dla mnie ważna rzecz bo są to koszty, które opłacam z własnej kieszeni.
Jakby mi mieli rodzice opłacać egzamin i dodatkowe koszty to sam bym sie nie stresował niczym.

Także nie zgrywaj tu Kozaka bo czytałem twoje wcześniejsze posty i najbardziej nie lubie takich ludzi jak ty, którzy są już po wszystkim i będą teraz kazdego pouczać....
nie wiesz co to jest oblać egzamin w sensie &quot;niesprawiedliwym&quot; jak tu co niektórzy nie zdawali...więc przestań sie wywyzszać.
Wczesniejsze posty z poprzednich miesiecy dokładnie to opisują.
Twardy po fakcie .. jak to się mówi.

Pozdrawiam
 
anarky 0

anarky

Użytkownik
Jak wybierasz słabego instruktora, który chce tylko odbębnić swoją robotę albo 30h ci nie wystarcza, a nie dokupiłeś, to tak możesz sobie tłumaczyć niezdanie egzaminu - takie jest moje zdanie.

Nic szczególnego nie miałeś :jezora:
Jedno....

No i słusznie, bo musisz się bezpośrednio przed linią zatrzymać jeszcze raz. Tak samo jak przed strzałką
Drugie

Paranoja to jest jak chcesz przejść na zielonym, a jakiś kretyn co ma strzałkę wjeżdża na skrzyżowanie jakby miał sygnalizator kierunkowy. Takim debilom powinni od razu zabierać papiery i na teorię (porządną, a nie filmy) wysyłać.
Trzecie......

Jak nie ma podstaw to cię nie obleje, bo odwołasz się i zapłaci za twój egzamin. Śmiać mi się chce z ludzi, którzy twierdzą, że nie zdali, bo egzaminator ich nie lubił - przedszkole ????
Czwarte...

Jeśli nie widać twojego błędu to egzaminator nie ma racji. Tylko większość ludzi boi dupy się odwołać, ale to nie mój problem. &quot;Jak chce&quot; - bo to przecież on prowadzi samochód ????
Piąte


Dzisiaj za pierwszym w Krośnie ????

Czekając od teoretycznego ok. 1,5h wszystkie auta wracały z egzaminatorem za kierownicą i w sumie z 14 osobowej grupy 2 osoby zdały (ja i jeden chłopak) ????

Co do kolegi i jego &quot;znajomości&quot; - powodzenia ???? Są kamery, jest głos, jak zrobisz błędy i twój &quot;znajomy&quot; ich nie zauważy to jego werdykt i tak może zostać cofnięty - egzamin będzie unieważniony. Skoro na jednokierunkowej skręcasz ze środka to nie jesteś dobrym kierowcą - nieważne jak panujesz nad autem i co potrafisz zrobić. Dobry kierowca potrafi się zachować w każdej sytuacji na drodze, a tym bardziej w elementarnych.

I ostatnie...


Także widze, że jak nawet nie miałeś prawka to każdego pouczałeś i kozaczyłeś ???? .....do tego te swoje przechwałki jak to tylko ty i ktoś tam zdał ???? ...stary wyluzuj troche bo to jest żałosne. Widzę tez, że nie jestem pierwszą osobą która ci zwracała o to uwage..

Myśle, że najpierw powinieneś przestać się wymądrzać i chrzanić ......

A jak pojezdzisz dłużej po Polskich drogach to udzielaj ludziom pomocy bo narazie to możesz do Matury się przygotowywać - przy okazji życze zdania....

Dobranoc ????
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
Kazdy z was co jeżdzi... robi korekty przy parkowaniu.
po raz kolejny piszesz to zdanie, wiec w koncu zwroce na to uwage :p jak ktos dobrze &#39;czuje&#39; samochod (warunek niezbedny zeby byc dobrym kierowca xD) to dobrze zaparkuje wszedzie gdzie tylko jest odpowiednia ilosc miejsca (a taki jest wymog na egzaminie, jesli uwazasz ze miejsca jest zbyt malo, masz prawo zwrocic uwage egzaminatorowi :p). niestety wielu Polakow poprostu nie umie parkowac i wlasnie przez takich czasami trzeba to robic na 2 razy ???? wiec nie tlumacz sobie tego w ten sposob, tylko poprostu cwicz, bo akurat ten element mozna wycwiczyc do perfekcji na kursie prawa jazdy ???? no i odpowiedz sobie na pytanie, skad biora sie Twoje problemy z parkowaniem (bo sam przyznales ze to sprawia Ci najwiekszy problem), za malo treningu czy poprostu z braku wyczucia samochodu.

btw, widac ze latwo sie denerwujesz, bo midel nie napisal nic co by Cie obrazalo :p sam zaczales z tym Krosnem ???? nie widze tez zeby sie jakos wybitnie wymadrzal :p

no wlasnie, to Krosno... skoro jestes pewnien ze tam duzo latwiej zdac to poprostu przenies tam swoje papiery, co to za problem?

@Magiki: to jakie macie te ronda w Poznaniu? ???? te bez ustepstwa (dziwnie to brzmi, wiec pewnie cos zle napisalem xD) przejazdu? :p juz troche jezdze i moze raz takie cos widzialem ???? bo w innym wypadku przeciez nie ma zadnego problemu ze zjezdaniem z ronda :p

napisalbym cos jeszcze o tych egzaminatorach co niby wszystkich uwalaja, ale juz mi sie nie chce.. ????
 
midel 189

midel

Użytkownik
Kolega z metropolii chyba jest przewrażliwiony ???? Może w twojej ocenie się wymądrzam, ja tego tak nie odczuwam. Cieszyłem się tylko, że zdałem za pierwszym i to akurat &quot;zeszło się&quot; z twoimi śmiesznymi postami o znajomościach taty ???? Uczestnikiem ruchu byłem przecież przed tym jak poszedłem na kurs prawa jazdy. Z ruchem drogowym mam do czynienia od podstawówki, ponieważ startowałem w konkursach o bezpieczeństwie ruchu drogowego. Więc dlaczego nie miałem prawa wyrażać swojej opinii nie będąc jeszcze kierowcą ? Pieszy czy rowerzysta to taki sam uczestnik ruchu, niestety niektórzy mistrzowie o tym zapominają.
U kolegi zauważyłem cechę betonu, że nie dociera co się do niego mówi/pisze. Powtórzę ci jeszcze raz, że nie uważam się za dobrego kierowcę, ponieważ przejeździłem w aucie za mało godzin, nie mam doświadczenia, za mało sytuacji widziałem itd. i ty po 30h jazdy też nie jesteś świetnym kierowcą, czy ci się to podoba czy nie. Nie radzę ci wychodzić z założenia, że świetnie jeździsz, bo możesz się bardzo szybko rozczarować.
PS. o moją maturę nie musisz się martwić
 
anarky 0

anarky

Użytkownik
???? Skonczmy ten temat bo to nie ma sensu. Dziecko i tak nie przestanie pierwsze.

Midel - i tak żażenowałeś mnie swoją postawą.

Zwracasz każemu uwagę, a sam po 30 godzinach zachowujesz się tak jakby twój Ojciec był Egzaminatorem.

Kończymy bo to do niczego nie doprowadzi.


Nazwałem się Dobrym Kierowcą - w sensie takim inteligencie, że jak na początki idzie mi całkiem nieźle.

To jakim się jest kierowcą wyjdzie po paru latach. Mi chodzi o dryg ogólny do samochodu cepie więc troche rozumuj bo dobrym kierowcą może być ktoś kto jeździ sporo czasu.


Ciesz się, że zdałeś i ucz się do matury, a nie tutaj jakieś regułki pouczające prawisz ???? ...mysle, że za mlody jestes bys ogólnie mówiąc zwracał tutaj komuś uwagę.

Bardziej chodziło mi tu o zdanie doświadczonych kierowców a nie osób które nawet prawka w ręku jeszcze nie mają (bo podejrzewam , że nadal na nie czekasz...) także skończ juz farmazony gadac i pouczać.

Prawisz tak jakbys stał po stronie egzaminatorów. G ó wno mnie obchodzą twoje konkursy z ruchu drogowego, przepisy każdy może znać a jeździć możesz nie umieć i tyle w temacie. Wcześniej już ci wyjaśniłem, że w przeciwienstwie do ciebie ja sobie sam prawo jazdy opłacam, a uwierz mi że to wpływa inaczej na człowieka gdyż nie chce ponosić dodatkowych opłat i nie mam nic gotowe tak jak ty.

Nie mi pierwszemu się tutaj mądrzysz, a co najlepsze jak widzimy u góry pouczałeś już wtedy jak nie miałeś nawet prawka ... bravo

Skończ facet i jak cos to pisz mi PW a nie wyciskaj tutaj potu.

MOże nerwy mi puszczają bo nie będzie żaden szczyl pouczał mnie jak mam sie zachowywać.
troche szacunku do starszej osoby się nalezy tym bardziej, że jak masz do mnie jakis problem to napisz go na PW a nie wymądrzaj się w temacie i nie praw mi regułek....

A jak nie masz nic do powiedzenia prócz tego, że brałeś udział w konkursach drogowych to najlepiej nic nie mów.



Koniec Tematu -
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Proponuję zmianę nazwy tematu na &quot;Czy Anarky jest dobrym kierowcą?&quot;, ewentualnie &quot;Czy Anarky słusznie nie dostał szansy korekty&quot;. Byłoby jaśniej i przejrzyściej.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
A ja proponuje zakonczysz kłotnie kto jest lepszym kierowcą i dlaczego
Anarky masz 3 podejscie? To sie przygotuj a potem sie pochwal jak Ci poszło.
 
anarky 0

anarky

Użytkownik
NO i temat zamknięty.

Nie dostałem korekty i to był główny wątek tematu, ale jedna z osob pomyliła pojęcia.

Pozdrawiam
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
stary niezle mnie rozbawiles tym wrzucaniem innym ze sa palantami, cepami itp dlatego ze ktos ma inne zdanie niz ty i jest o 3 lata mlodszy. Co ty, kurcze masz 70 lat i jestes zasluzonym prezydentem ze ludzie maja ci okazywac taki szacunek?? i jeszcze takie dziecinne wrzuty jak 100 razy &quot;ucz sie do matury dzieciaku&quot; ????
hehe sory ze robie OT ale nie moglem sie powstrzymac ????
co do prawka to tez wkurza mnie jak ktos sie wymadrza ze jest swietnym kierowca i oblał tylko dlatego ze trafil na glupiego egzaminatora. Po pierwsze dobrym kierowca to mozesz sie nazwac po conajmniej 10-15 latach praktyki bez wypadku itd a nie po 30h jazdy. Sam robie teraz prawo jazdy i nie wiem czy zdam za pierwszym razem ale jesli nie to napewno nie powiem ze to wina egzaminatora. Wiadomo ze sa rozni, jedni sa mili i latwiej u nich zdac a u drugich trudniej. Niestety, takie zycie...albo masz dobry dzien i jedziesz bezblednie albo nie.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Można znać przepisy i nie potrafić jeździć - owszem.
Ale nie znając przepisów nie można umieć jeździć i można np. skręcać na jednokierunkowej w lewo ze środka.
Ogólnie śmieszy mnie twoja postawa i nie mam zamiaru odpisywać na kolejne twoje głupie hasełka, widocznie w metropolii Rzeszów są śmieszne i fajne, ale oprócz ciebie chyba nikogo tutaj ani nie bawią, ani nie ruszają. Pozdrów znajomych taty.
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
Chłopie w krośnie nie zdać prawka do max 2 razy to naprawdę trzeba być parapetem
kurde nie wiedziałem że w Rzeszowie i Krośnie są inne zasady przy skręcie z drogi jednokierunkowej oraz inne parkingi na których linie parkingowe maluje się dopiero po zaparkowaniu auta.W Krośnie napewno byś zdał tam można skręcać w lewo nawet z prawego pasa ????
 
P 0

pavlinho

Gość
Jak to czytam to się cieszę że nie mam prawa jazdy i w najbliższym czasie nie zamierzam robić kursu chociaż już od dwóch miesięcy mogę ???? MPK rox 8)
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
HEh to czekaj dalej to więcej zapłacisz :razz::razz:
Ja dziś wpadam po 2 tygodniach od zdanego egzaminu do urzędu a tu zonk,myślałem że moje prawko juz będzie wyrobione zapłacę i do autka :p
Eh jeszcze ten tydzień/dwa mpK &quot;MPK&quot;! :-(
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Nie rozumiem niektórych opinii. Sam zdawałem w Rzeszowie i zdałem za 2 razem. Za pierwszym to też bardziej mnie egzaminator uwalił niż ja siebie (wyjeżdżałem z drogi podporządkowanej do drogi z pierwszeństwem, ale po prawej stronie do samego końca podporządkowanej stały zaparkowane samochody przez co nie widziałem drogi, więc chciałem wyjechać trochę dalej by coś widzieć, oczywiście najpierw popatrzyłem w lewo czy jest wolne. Ale wiadomo, egzaminator zaraz po hamulcu, że wymusiłem pierwszeństwo ... Żebym przynajmniej szybko dojeżdżał ale zwolniłem gdzieś do 10. Cóż, mimo wszystko nie przejąłem się tym ponieważ wiadomo, że za 1 razem zdaje te 30% i tak co miesiąc przez cały rok ... więc można sadzić, że to wszystko trochę naciąganie. Do drugiej próby podszedłem normalnie bez jakieś rozpamiętywania 1 razu.
I jeszcze niektórzy tutaj narzekają, że w 1 mieście jest łatwiej w innym trudniej. Też tego za bardzo nie rozumiem. Np. ja wolałem zdawać w większym mieście gdzie jest trudniej poruszać się po drodze. Dlaczego? Ponieważ ucząc się jeździć w takich warunkach więcej z tego wyniosę. Dlatego wybrałem Rzeszów a nie Tarnów. Ale i tak nie ma co porównywać Rzeszowa np. do Krakowa gdzie stopień trudności jest jeszcze wyższy.
Osobie, która uważa, że jazda po Rzeszowie jest granicą ludzkich możliwości radzę niech jednak zapisze się na egzamin do Krakowa. Życzę powodzenia :p
 
anarky 0

anarky

Użytkownik
...Udało się.... może nie tak jak sobie tego życzyłem (bo plan był za 1...) .. ale zdane za 3.... Dobre i to....(troche mialem obawe bo zrobilo sie ciemno, mrozno, snieg zaczal sypac i szyby mi parowaly wiec nie ktorych lini ciaglych nie widzialem, ale jakos przeszło...);

Spokój psychiczny najwazniejszy.

Powodzenia wszystkim zdającym...;)
 
travism 190

travism

Forum VIP
śnieg w czasie egzaminu na prawko to chyba dobrze ???? wg. mnie ???? jadac po osiedlowych druzkach praktycznie nie widac lini i egzaminator nie ma sie do Ciebie za co przeczepic ???? jedziesz wolno i uwazasz tylko na znaki ????

Ja zdaje jutro ???? śniegu troche jest wiec moze sie uda ????
 
Do góry Bottom