>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

prawo jazdy

kantor10 0

kantor10

Użytkownik
Teraz juz troche latwiej z tym prawkiem jak ktos pewnie jezdzi to po 20 minutach na baze ???? Ułatwili z pokazaniem jednych świateł i jednego płynu, bo jak wiadomo ze stresu jakies swiatło moze wypasc z głowy :p

Jezeli chodzi o jazdy przed egzaminem to uwazam ze najlepiej wykupic 4h na dwa dni przed egzaminem,poniewaz jak wiadomo na kursie mozna jezdzic swietnie a na jazdach przed egzaminem po dlugim czekaniu na egzamin mozna wyjsc z wprawy to mozna sobie duzo przemyslec i ochlonac jak cos nie wychodzi. A jak ma sie jazdy w dzien egzaminu i bedzie kiepsko szlo to sie idzie na egzamin z pełnymi gaciami ???? Sam stosuje taki ,,sposob&#39;&#39; i ,,B&#39;&#39; za pierwszym i teraz świeżo po kat,,C&#39;&#39; za pierwszym ???? Jeszcze w planach ,,E &#39;&#39; ????

Pozdrawiam ????
 
kaczmar123 39

kaczmar123

Użytkownik
Teraz juz troche latwiej z tym prawkiem jak ktos pewnie jezdzi to po 20 minutach na baze ???? Ułatwili z pokazaniem jednych świateł i jednego płynu, bo jak wiadomo ze stresu jakies swiatło moze wypasc z głowy :p
Jezeli chodzi o jazdy przed egzaminem to uwazam ze najlepiej wykupic 4h na dwa dni przed egzaminem,poniewaz jak wiadomo na kursie mozna jezdzic swietnie a na jazdach przed egzaminem po dlugim czekaniu na egzamin mozna wyjsc z wprawy to mozna sobie duzo przemyslec i ochlonac jak cos nie wychodzi. A jak ma sie jazdy w dzien egzaminu i bedzie kiepsko szlo to sie idzie na egzamin z pełnymi gaciami ???? Sam stosuje taki ,,sposob&#39;&#39; i ,,B&#39;&#39; za pierwszym i teraz świeżo po kat,,C&#39;&#39; za pierwszym ???? Jeszcze w planach ,,E &#39;&#39; ????
Pozdrawiam ????
no ja nie wiem czy 20 min i na baze :p w 20 min nie da sie zrobić wszystkich zadań egzaminacyjnych : zawracan, parkowan itd. ja zdawałem na tych niby nowych zasadach w Częstochowie i jeździłem 43 min :p
 
djkg6 0

djkg6

Użytkownik
kurde, ja to pewnie nie zdam:kwasny4565: Ciągle mi gaśnie silnik przy ruszaniu, sam nie wiem co ja źle robie, po prostu nie mogę wyczuć sprzęgła, instruktor mi mówi, że za szybko puszczam sprzęgło, więc staram się wolniutko puszczać a tu i tak gaśnie:kwasny4565: Jakieś rady lub słowa otuchy macie dla mnie??
 
pablo1ch 0

pablo1ch

Użytkownik
kurde, ja to pewnie nie zdam:kwasny4565: Ciągle mi gaśnie silnik przy ruszaniu, sam nie wiem co ja źle robie, po prostu nie mogę wyczuć sprzęgła, instruktor mi mówi, że za szybko puszczam sprzęgło, więc staram się wolniutko puszczać a tu i tak gaśnie:kwasny4565: Jakieś rady lub słowa otuchy macie dla mnie??
hmmm wytłumacze Ci jak kilku panienkom tłumaczyłem ???? puść sprzęgło do połowy, wtedy dodaj troche gazu, zresztą i tak Ci samo auto będzie ruszało jak trochę sprzęgło puścisz więc Ci nie powinno gasnąć ????
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
kurde, ja to pewnie nie zdam:kwasny4565: Ciągle mi gaśnie silnik przy ruszaniu, sam nie wiem co ja źle robie, po prostu nie mogę wyczuć sprzęgła, instruktor mi mówi, że za szybko puszczam sprzęgło, więc staram się wolniutko puszczać a tu i tak gaśnie:kwasny4565: Jakieś rady lub słowa otuchy macie dla mnie??
a gazu dodajesz cos czy tylko sprzeglem operowac chcesz?:jezora:
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Koledze chyba chodziło o to, że samochód mu gaśnie bo za wcześnie puszcza sprzęgło dodając przy tym za mało gazu.
Ten element jest do wyćwiczenia. Na początku chyba każdy miał z tym problem, ale z czasem robi się już to automatycznie i przy nabraniu ogromnej wprawy nie ma możliwości, żeby silnik gasł.
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
No raczej nie dodając gazu nie ruszysz.
jak to nie :p

poza tym przeciez jest obok instruktor, jakby nie dodawal gazu to by mu o tym powiedzial ????

@djkg6: z tego co czytalem to dopiero 4 godziny przejezdziles, wiec tragedii nie ma, napewno nie jestes jedyna osoba ktora ma problemy z ruszaniem na poczatku swojej przygody z samochodami ???? sprobuj tak jak napisal pablo, wrecz przytrzymaj chwile mniej wiecej w polowie i dodaj gazu, powinno byc dobrze. jak masz dobrego instruktora to po tych 30 godzinach bedziesz dobrze przygotowany do zdania egzaminu, tym bardziej ze podobno teraz znacznie skrocili egzamin.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Koledze chyba chodziło o to, że samochód mu gaśnie bo za wcześnie puszcza sprzęgło dodając przy tym za mało gazu.
Ten element jest do wyćwiczenia. Na początku chyba każdy miał z tym problem, ale z czasem robi się już to automatycznie i przy nabraniu ogromnej wprawy nie ma możliwości, żeby silnik gasł.
no ale jakby dodal za duzo gazu to nawet jakby puscil sprzeglo to samochod nie zgasnie (fakt ze szarpnie) ale pojedzie ;]
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
No raczej nie dodając gazu nie ruszysz.
Ruszysz :jezora:
Na początku też mi się wydawało zgranie tego jest nierealne a teraz robię to automatycznie w ogóle o tym nie myśląc i wydaje mi się że należę do 99% kierowców którzy mieli tak samo.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
no ale jakby dodal za duzo gazu to nawet jakby puscil sprzeglo to samochod nie zgasnie (fakt ze szarpnie) ale pojedzie ;]
Jak doda za dużo to mu zacznie wyć i szarpnie, tak jak mówisz.
Ale on pisze, że mu gaśnie więc widocznie za mało gazu przy za szybkim puszczeniu sprzęgiełka.. ????
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Jak doda za dużo to mu zacznie wyć i szarpnie, tak jak mówisz.
Ale on pisze, że mu gaśnie więc widocznie za mało gazu przy za szybkim puszczeniu sprzęgiełka.. ????
czyli co? tak jak mowilem musi wiecej gazu dodac :]
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dobra, skoro to dopiero 4 godziny to nie ma co się martwić na razie, kwestia wyczucia sprzęgła, to samo będziesz miał przy przesiadaniu się na inny samochód, że na początku inaczej się jeździ
 
djkg6 0

djkg6

Użytkownik
jak to nie :p
@djkg6: z tego co czytalem to dopiero 4 godziny przejezdziles, wiec tragedii nie ma
Dobra, skoro to dopiero 4 godziny to nie ma co się martwić na razie, kwestia wyczucia sprzęgła
tu chłopcy mnie pocieszyliście, bo instruktor mi mówi, że w całej swojej karierze nie miał gorszego kursanta niż ja:-D a tak w ogóle to jak na razie tylko z ruszaniem mam problemy, wszystko inne OK
 
kaczmar123 39

kaczmar123

Użytkownik
tu chłopcy mnie pocieszyliście, bo instruktor mi mówi, że w całej swojej karierze nie miał gorszego kursanta niż ja:-D a tak w ogóle to jak na razie tylko z ruszaniem mam problemy, wszystko inne OK
może robisz taki błąd, że jak przyciśniesz gaz to usłyszysz silnik i wtedy puszczasz szybko sprzęgło, jeśli tak to próbuj przytrzymać sprzęgło mimo że Ci silnik wyje i dopiero powoli je puszczaj ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
tu chłopcy mnie pocieszyliście, bo instruktor mi mówi, że w całej swojej karierze nie miał gorszego kursanta niż ja:-D a tak w ogóle to jak na razie tylko z ruszaniem mam problemy, wszystko inne OK
To fajnego masz instruktora. Jeżeli nie zapłaciłeś jeszcze całej kwoty za kurs to ja bym zrezygnował i poszedł do takiego OSK w którym będe traktowany normalnie..
 
Do góry Bottom