>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

prawo jazdy

midel 189

midel

Użytkownik
to ze nie wyjechal 2 razy z placu oznacza ze jest leniem a nie ze nie umie jezdzic bo wszystko co jest przed wyjazdem na miasto jest do opanowania na pamieć(i moim zdaniem jest całkowicie niepotrzebne) a jak juz wyjechał na tą jazdę to zdał więc nie wnioskuje z tej wypowiedzi ze nie umie jezdzić.Prawdą jest że te egzaminy to jest jedna wielka loteria
Jak wybierasz słabego instruktora, który chce tylko odbębnić swoją robotę albo 30h ci nie wystarcza, a nie dokupiłeś, to tak możesz sobie tłumaczyć niezdanie egzaminu - takie jest moje zdanie.
Szczęście? No trochę mnie pomęczył jeździłem 55 minut. W Legnicy, gdzie nie zdaje się łatwo... Miałem zawracanie na jezdni, hamowanie awaryjne, rondo, zawracanie z infrastrukturą i parkowanie oczywiście. Kilka jedno kierunkowych z których oczywiście w lewo trzeba jechać:p Hm z placu w sumie uważam, że przez pech nie wyjechałem:smile:
Nic szczególnego nie miałeś :jezora:
 
Z 0

zuber

Użytkownik
No w sumie nic szczególnego, ale po Legnicy cieżko się jeździ, bez sensu jakieś ograniczenia, co chwile jednokierunkowe, podwójne ciągłe, że na skrzyżowaniu zamiast prosto slalomem musisz jechać.
Tak wszystkim zabrać prawko powinniśmy! Najlepiej znów na koniach nauczymy się jeździć. Po prostu trzeba wprowadzić ostrzejsze kary ???? jak na Słowenii czy Słowacji 1000 euro i już;D i nas to średnio 2 pensje więc na pewno ludziom by się odechciało ????
 
P 0

pavlinho

Gość
No w sumie nic szczególnego, ale po Legnicy cieżko się jeździ, bez sensu jakieś ograniczenia, co chwile jednokierunkowe, podwójne ciągłe, że na skrzyżowaniu zamiast prosto slalomem musisz jechać.

Tak wszystkim zabrać prawko powinniśmy! Najlepiej znów na koniach nauczymy się jeździć. Po prostu trzeba wprowadzić ostrzejsze kary ???? jak na Słowenii czy Słowacji 1000 euro i już;D i nas to średnio 2 pensje więc na pewno ludziom by się odechciało ????
Ciężko się jeżdzi bo jakbyś nie zauważył drogi w centrum są remontowane.
 
P 0

pavlinho

Gość
Ograniczenia są tam gdzie droga jest kompletnie zniszczona (przy WORD na przykład) i tam gdzie są remonty. W centrum masz jedną ulicę jednokierunkową. Są też dwa miejsca gdzie bardzo łatwo wpaść, jedno przy WORD na przejeździe kolejowym a drugi na Piłsudskiego. Ogólnie nie jeździ się łatwo tym którzy nie jeżdżą na co dzień po Legnicy ale dla nas jakiś większych utrudnień nie ma. Ja nie widzę w naszym mieście dużo dróg jednokierunkowych.
 
Z 0

zuber

Użytkownik
Widocznie nie widzisz, bo po nich nie jeździsz ???? a ja musiałem ich trochę poznać ???? Na osiedlach czy miedzy kamienicami jakieś ograniczenia bez sensu. Na przykład jak wracasz z tego małego ronda, nagle ograniczenie do 40 i po co takie coś? ???? Wszyscy mówią, że w Legnicy ciężko dość zdać.
 
P 0

pavlinho

Gość
No to chyba oczywiste że na osiedlach czy np. na Rzeczypospolitej przy szkole są ograniczenia, chyba nie masz zamiaru jechać 80 no chyba że chcesz mieć dzieciaka na sumieniu. Powiedz po jakim osiedlu jeżdziłeś jeśli pamiętasz. Wszyscy mówią że w Lcy ciężko zdać? Ja się spotkałem z takimi opiniami tylko z ludzmi z Bolca, Lubina, itd. czyli od ludzi którzy na co dzień nie jeżdżą po Legnicy. I uwierz że jeżdżę z ojcem bardzo często tak więc wiem o czym pisze.
 
Z 0

zuber

Użytkownik
No to widocznie egzaminatorzy ostrzy, bo Legnica ma jedną z najniższych zdawalności w kraju. Ja nie znam się na osiedlach w Lca ???? Jeździłem koło jednej z galerii jak wracałem z małego ronda i tam niedaleko wordu. W inne rejony miasta nie wjeżdżałem, tam za Rynek ???? Wiesz nieraz są głupio podwójne ciągłe, że z jedno kierunkowej muszę z prawej strony w lewo jechać, choć powinno się z lewej skręcać w lewo. Ciężko jest wybrnąć z tego na egzaminie.
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
No to widocznie egzaminatorzy ostrzy, bo Legnica ma jedną z najniższych zdawalności w kraju. Ja nie znam się na osiedlach w Lca ???? Jeździłem koło jednej z galerii jak wracałem z małego ronda i tam niedaleko wordu. W inne rejony miasta nie wjeżdżałem, tam za Rynek ???? Wiesz nieraz są głupio podwójne ciągłe, że z jedno kierunkowej muszę z prawej strony w lewo jechać, choć powinno się z lewej skręcać w lewo. Ciężko jest wybrnąć z tego na egzaminie.
w takim razie to nie byla jednokierunkowa, podwojna ciagla rozdziela tylko pasy ruchu o przeciwnych kierunkach ????
 
midel 189

midel

Użytkownik
w takim razie to nie byla jednokierunkowa, podwojna ciagla rozdziela tylko pasy ruchu o przeciwnych kierunkach ????
Dokładnie.
Swoją drogą to jak skręcasz z dwukierunkowej to tez się musisz do osi jezdni zbliżyć :jezora:
 
deivid 286

deivid

Użytkownik
słyszałem cos ze od połowy wrzesnia wchodzi ze prawo jazdy ma kosztowac 2tys i ma byc warunkowe na 2 lata? czy to tylko plotki czy sa takie plany?
 
Z 0

zuber

Użytkownik
w takim razie to nie byla jednokierunkowa, podwojna ciagla rozdziela tylko pasy ruchu o przeciwnych kierunkach ????
Nie do końca wytłumaczyłem. Kiedy jestem na podporządkowanej jednokierunkowej i chce wyjechać na główną dwukierunkową i chcę jechać w lewo to muszę z lewej strony skręcać. I zjechałem lekko na lewo a tu patrzę jak skręcę normalnie to wjadę na podwójną ciągłą, wiec musiałem bardziej z prawej strony w lewo skręcać. I tak się mógł czepić;p
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
od 10 wrzesnia bynajmniej w szczecinie na bank
trudniej ebdzie zdac
owszem podrozeje bo zamiast obowiazkowych 20 czy 30 h jazdy bedzie cos kolo 160 wiec za sam kurs zaplacisz kilka razy wiecej, ale to chyba ma dotyczyc tylko prawka C, C+E w tlumaczeniu na sam. ciezarowe
 
herbatnik 28

herbatnik

Użytkownik
hehe mi udało się dzisiaj zdać za pierwszym razem ???? teoria - 0 błędów ????
ogólnie to 22 sierpnia zapisałem się na kurs prawa jazdy ???? w niektórych szkołach można zrobić prawo jazdy baaaaaaaaardzo szybko. Na egzamin czekałem 13 dni
 
K 0

koles

Użytkownik
tez zdałem na kat. B za 1 razem rok temu. teoria 0 błędów. Jeszcze może kiedyś zrobię se inna kategorie na jakieś statki kosmiczne czy dywany latające ale to jak coś ugram.:p
 
matex 0

matex

Użytkownik
a ja kurczę od początku września jakoś nie mogę się wybrać wo WORD&#39;u i zapisać na egzamin kat. A :| brak mi motywacji coś :eek:
 
K 0

koles

Użytkownik
To bierz nogi za pas i biegnij i się zapisz bo pogoda coraz lepsza cieplej dużo słońca pada na ziemie i może oślepić wiec nie czekaj...
 
Do góry Bottom