>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Prawo jazdy

Status
Zamknięty.
damiantc 0

damiantc

Użytkownik
moim zdaniem choc jeszcze niemam prawka (13 mam egzamin) tutaj samochod 3 musi sie stosowac do przepisow ktore mowia ze samochod z prawej strony ma pierwszenstwo tak samo jak na skrzyzowaniach rownorzednych
 
W 2

wislak

Forum VIP
no, myslalem tak jak damian z początku, ale teraz zauważylem to zwężenie, więc chyba jedno z drugim połącze ;P jedno jest pewne - tego na egzaminie nie zaznacze błędnie ;d
 
S 0

sebastian28

Użytkownik
moim zdaniem choc jeszcze niemam prawka (13 mam egzamin) tutaj samochod 3 musi sie stosowac do przepisow ktore mowia ze samochod z prawej strony ma pierwszenstwo tak samo jak na skrzyzowaniach rownorzednych
tutaj zgadza sie z prawej strony musisz przepuścić i jeśli nie masz wolnego miejsca do dojeżdżając do zwężenia czekamy na możliwość przejazdu oczywiście z włączonym kierunkiem.Twoje odpowiedzi są prawidłowe
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
Zwężenie? Buahaha, dobre...
U dołu na skrajnym prawym pasie też jest zwężenie? Ciężki test, same zwężenia jak jeździć po takiej zwężającej się autostradzie ????
Poważnie to jeśli mnie pamięć nie myli jest zasada, że przepuszczasz gości z prawej strony.
 
gorgol 0

gorgol

Użytkownik
wg mnie jak jest zwężenie to musi być wszystko oznaowane, a na rysunku takiego czegoś nie ma więc to na bank zasada prawej strony
izzy man ;-)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom