>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pre-ko trading

ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Czeskie dzieciaki w minus, 27 euro. Z czeskimi dzieciakami jest różnie. Jeszcze rok, dwa wstecz można było na nich robić duże pieniądze. Potem zaczęły się manipulacje. Ruchy kursowe bywają ogromne, ale liquidity jest baaardzo niskie, także nawet jeśli weźmie się dany kurs, jest spora szansa, że nie wyjdzie się z rynku. 

Od dawna spore pieniądze można było zrobić na ustawianych remisach. Każdy, kto trochę więcej siedział w temacie fixów wie, że fixowe remisy to coś, co w najmniejszym stopniu było dotknięte przez obecną ostatnio praktycznie wszędzie manipulację. Jeśli obu zespołom pasował remis, to jeśli brało się kurs w miarę wysoko, pomiędzy 2.5 a 3.0, istniała baaardzo niska szansa, że wyjdzie się ze sporym minusem. Już skrajnie, notowało się jakiś tam akceptowalny minus i tyle. A była spora szansa, że kurs spadnie do ziemi. I ta zasada trzyma się mimo skrajnych wręcz manipulacji. Także na jutro proponuję remis w meczu Włochy u20 - Japonia u20. Obu zespołom remis daje awans. Nie twierdzę, że to ustawka, aczkolwiek rynek na to wskazuje. Ja wziąłem relatywnie nisko, 2.5, później mógłbym brać i 2.6, ale te rynki mają to do siebie, że bierze się co jest, za chwilę równie dobrze mogło spaść do 2.0. Na chwilę obecną nie wygląda to źle. Szacuję, że nawet jeśli rynek ruszy do góry, to zanotuję lekki minus. Ale perspektywa spadku jest o wiele bardziej zyskowna. Także jeśli jest możliwość wziąć ok. 2.5, to polecam.

 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
W wątku zrobiony porządek, wklejone screeny jak należy. Pierwszy post będzie update'owany na bieżąco z podsumowaniem tradingu.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Biorę kolejny "niby" fixowy remis. Wystarczy spojrzeć na tabelę, bezpośredni kandydaci do spadku, którym baardzo przyda się jeden punkt, żeby odskoczyć od Majadahonda. Spore szanse na spadek, remis na razie typowany najczęściej na oddsportal, co jest dobrą prognozą. Segunda jest tutaj idealna, warto wspomnieć wcześniejsze sezony gdy remis potrafił spaść do 1.4:


https://www.oddsportal.com/soccer/spain/laliga2-2016-2017/girona-zaragoza-nDEKjEfH/

Tutaj nie liczyłbym na aż taki spadek, aczkolwiek warto wrzucić wyższą stawkę, stracić się nie straci nie wiadomo jak dużo, a zysk może być spory. 
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Lugo remis uderzony, mam nadzieję, że nie będzie co zbierać, zatem bierzemy kolejny z Segunda.
Mallorca remis dla mnie.


 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Zasadniczo, jak wspominałem, powinno się trzymać jak najbliżej do KO, aczkolwiek ja wychodzę już teraz z Usti. Kursy - zgodnie z przewidywaniem - spadły ostro w dół, ale nie ma liquidity w ogóle, liczyłem na to, że pojawią się jakieś laye do wzięcia, nie ma, co nie wróży dobrze; wystarczy, że Pinny podskoczy o 0.1 i zamiast praktycznie na zero, mogę skończyć z ładnym minusem, także wychodzę.



 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
cytat z dnia 27 maja 2019 09:37 przez soldier31A mam takie pytanie, w jakim celu piszesz ten temat?
Zarabiam, mogę pomóc komuś zarobić. To działa w obie strony, im więcej osób wejdzie w dany rynek, tym lepiej dla mnie, dla każdego. Obecnie najczęściej liquidity jest tragiczne, także każdy dodatkowy ruch na rynku jest zdecydowanie pożądany. BF leci w kanał, aczkolwiek łudzę się jeszcze, że może to wszystko się ruszy. 
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Update. Polecam dorzucić do Pyramids. Sam to zrobiłem. Jak zwykłem powtarzać, pewniaków nie ma. Już niejednokrotnie byłem przekonany, że coś poleci, a okazywało się, że wywaliło w górę. Aczkolwiek są pewne zasady, które pozwalają z dużym prawdopodobieństwem przypuszczać, że rynek pójdzie w naszą stronę. Tak, jak w tym przypadku. Dzień wcześniej, backi ustawiają się poniżej kursów buków, warto zaryzykować. Właśnie bet365 spadł na 2.2, co jest bardzo dobrą przesłanką.

 
Do góry Bottom