>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Premier League 10 Kolejka 30.10. - 01.11.2010

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP

30 X Sobota
[16:00] Blackburn - Chelsea 7,25 4,15 1,45
[16:00] Arsenal - West Ham 1,20 5,85 15,00
[16:00] Wolverhampton - Manchester City 5,50 3,55 1,65
[16:00] Fulham - Wigan 1,85 3,25 4,50
[16:00] Everton - Stoke 1,60 3,60 6,00
[18:30] Manchester United - Tottenham 1,60 3,60 6,00

31 X Niedziela
[13:00] Aston Villa - Birmingham 1,80 3,40 4,50
[14:30] Newcastle - Sunderland 2,15 3,25 3,35
[17:00] Bolton - Liverpool 3,00 3,30 2,30 01 XI Poniedziałek
[21:00] Blackpool - West Bromwich 2,65 3,25 2 ,60
kursy - Expekt
 
maloey 30

maloey

Użytkownik
Witam,
ciekawie zapowiada się mecz Wolverhampton-Manchester City, kurs też jest taki obok którego nie można przejść obojętnie - kurs aż 1,65, ale przewiduję że spanie.
Drużyna Wolves zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli i nic nie zapowiada żeby mieli podstawy do ogrania ManCity. Ostatnie mecze Wolves:
ManUtd-Wolves 3:2 CARLING
Chelsea-Wolves 2:0 PREMIER LEAGUE
Wolves-West Ham 1:1 PREMIER LEAGUE
Wigan-Wolves 2:0 PREMIER LEAGUE
Wolves-Aston Villa 1:2 PREMIER LEAGUE
Wolves-Notts (1:1) 4:2 OT CARLING
Natomiast nic złego nie można powiedzieć o drużynie Mancnniego. Noo, można by tu powiedzieć o porażce z Arsenalem, przez który zostali rozniesieni. Ale dzięki temu motywacja będzie na kolejny mecz - właśnie ten z Wolves. Nie przewiduję nic innego jak wygrana City. A ich ostatnie mecze wyglądały tak:
City-Arsenal 0:3
City-Lech 3:1
Blackpool-City 2:3
City-Newcastle 2:1
City-Juventus 1:1
City-Chelsea 1:0
Co do bezpośrednich meczów to bilans wygląda następująco (aż mnie zdziwiło):
Wolverhampton - 6 zwycięstw
remis - 2
Manchester City - 5 zwycięstw
City napewno poprawi tą statystykę, 3 ostatnie spotkania pewnie wygrywali piłkarze z Manchesteru - 1:3 1:0 0:3 .
Typ godny grania..
Pozdrawiam,
 
bartekwrocuaw 0

bartekwrocuaw

Użytkownik
W tym tygodniu wiekszosc pewnie sproboje zagrac kombinacje zwyciestw Arsenalu, Chelsea i Manchesteru City, wszystko wskazuje na zwyciestwa tych druzyn, graja z dryzunami z konca tabeli. Nawet to ze Chelasea jak i Manchester graja na wyjedzie nie bedzie mialo wg mnie wiekszego wplywu na wynik, gdyz bilans Home/Away druzyn z ktorymi graja zwyczajnie sie nie rozni, w wiekszosci przegrane. Co do mozliwosci remisow, to tez wykluczam, przeciwnicy &quot;moich typow&quot; nie maja za duzo do starcenia i beda probowali zmienic jak najszybciej wynik meczu na korzystny dla nich, wykorzystujac to ze faworyci moga podejsc do nich &quot;sparingowo&quot;, co moze byc dla nich zgubne.
 
luque 2,2K

luque

Użytkownik
Jak dla mnie:
Blackburn - Chelsea Typ :2
Chelsea na pewno nie dopusci do straty punktow a nawet z kontuzjami swoich czolowych zawodnikow radza sobie dobrze.

Wolverhampton - Manchester City Typ:2
Jak pisal kolega wyzej City da z siebie 100% w tym meczu pozatym chyba Balotelli juz zagra ???? wraca tez Tevez ????
Bolton - Liverpool X2
Liverpool powoli zaczyna cos grac a kurs jest dobry na X2 przynajmniej.
Torres i gerrard przyczynia sie minimum do remisu.
Newcastle - Sunderland X2
Newcastle to napewno nie jest zespol pokroju Chelsea itp a Sunderland to jak dla mnie lekki faworyt tego meczu ale kurs dziwi , oby wkoncu Bent zaczal strzelac w sytuacjach sam na sam.
 
M 7

michas-53829

Użytkownik
Mój pierwszy post tak więc witam, tak na początek.
Sądzę, że z rynku tej kolejki, hitem jest Arsenal vs. West Ham. Na fali ostatniej formy, braku właściwie poważniejszych kontuzji (Vermaelen wątpliwy) jest to świetna okazja do grania na nich. Meczem z City, jak uważam, zaczął się ich &#39;winning stream&#39;, tak będzie według mnie i w tym przypadku, spodziewam się lania ze strony Arsenalu. Sądzę, że można też śmiało spodziewać się braku bramek West Ham&#39;u, bramka Arsenalu ma pełną obsadę, można chyba powiedzieć, że ostatnie występy Polaków wykolegują Almunię z pierwszego składu. Poza tym do gry wraca Walcott, co ważniejsze, wraca w formie jaką prezentował jeszcze przed kontuzją! Cóż więcej, jeśli gra Fabregas, Arshavin, Walcott i Fabiański w bramce - zamykam oczy i idę za Arsenalem. Do gry wraca też Bentdner, a w najbliższych tygodniach spodziewam się rozwinięcia talentu Chamakh&#39;a. Będę bardzo zdziwiony jeśli Arsenal zremisuje (bo przegrana w żadnym wypadku nie jest możliwa).
A odnosząc się do kolegi grającego na City, byłbym z nimi ostrożny... To, że Tevez wraca, nie znaczy, że będzie super grał, pamiętaj, że w meczu z Arsenalem zszedł z powodu kontuzji, poza tym ten piłkarz jest mocno nadwyrężony bo to właściwie on ciągnął cały zespół do zwycięstwa w ostatnich, zakończonych powodzeniem meczach. A jak wiadomo Wilki nie oddają meczy, ostatnio napsuły krwi Manchesterowi, a niejednokrotnie i innym wielkim firmom. Także uważałbym z graniem na City, bo mogą być niespodzianki.
Na Chelsea, ja osobiście zagram, że jedna z drużyn nie strzeli. Chelsea straciła jak dotąd dwie czy trzy bramki podczas dziewięciu kolejek, więc myślę, że to dobry typ, a na bet365 chodzi w okolicach 1.80 zwykle.
Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
luque 2,2K

luque

Użytkownik
hmm jo Manchesterowi United ktory ostatnio nie pokazuje zbyt dobrej gry i jeszcze brak Rooneya...
City chyba jednak bedzie bez Teveza a bez niego no ciezko ,niewiem kto go zastapia Adebayor czy Balotelli ale wygrac musza aby utrzymac sie tuz za czolowka
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Porażka City nie wchodzi w gre. Jedynie być może X, ale po takiej porażce w waznym meczu z Arsenalem, City i Mancini na pewno będa chcieli się odbić. Kolejna strata punktów nie postawiłąby ich w dobrej pozycji.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Arsenal - WHU
Jedynym meczem bez gola Kanonierow w tym sezonie bylo spotkanie z The Blues i to dzieki nieskutecznosci Chamaka bo sytuacji troche stworzyli. Minimum na Ashburton Grove w tym sezonie to z kolei dwa gole. Teraz czas na zmierzenie sie z druga najgorsza defensywa ligi. Forma strzelecka bardzo dobra, sytuacji stwarzaja multum. Do tego powroty po kontuzjach daja wieksze pole manewru w ataku. Granie na win czy nawet hc to dla mnie za bardzo zanizone kursy. Zwykly over2,5 po 1,4 - 1,5 to tez smiech na sali, jesli ktos ma ten over wyrobic to raczej Kanonierzy dlatego ja wybieram troche inne rozwiazanie. Licze na kanonade Kanonierow.
Arsenal over2,5 2,05
Kurs z Betway
p. s.
Prawdopodobne ze kurs spadnie tak jak w b365, wczoraj 1,8 a dzis juz 1,72 na to zdarzenie.
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Niezgadzam sie
????moim zdaniem chelsea nie wygra z blacburn jak również nie wygrają man city i man united
po pierwsze wolves stawiło niezły opór chelsea na wyjeżdzie , natomias u siebie z man city ma duże szanse na wygraną ale myśle że będzie wynik remisowy
natomiast man united podejmuje u siebie totenham i myśle że man united w obecnej formie nie jest w stanie pokonać dobrze grający totenham
A chelsea ma już bardzo dużo zwycieńst i musi sie w końcu potknąć bo ich forma zaczyna powoli spadać choć blacburn ostatni mecz z liverpoolem zagrało fatalnie


Mam nadzieje że typy te sie sprawdzą bede podwójnie szczęśliwy ponieważ jestem kibicem arsenalu

ARSENAL RZĄDZI:grin:
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Hmm. City musi się podnieść po porażce 3-0 z Arsenalem i tu już Mancini musi podziałać. Bo kolejna strata punktów byłaby naprawdę zła dla City.
 
M 7

michas-53829

Użytkownik
A chelsea ma już bardzo dużo zwycieńst i musi sie w końcu potknąć
A co to za argument? Chelsea wygra, ponieważ w przypadku pewnej wygranej The Gunners, będę mieć gorąco na tronie. A z kim powiększać przewagę, jak nie z drużynami ze strefy spadkowej? Nie mówię, że będzie to spacer, ale Ancelotti wie, że musi zdobyć trzy punkty.
30.10.2010:
Braki w składzie Arsenalu:
- Kieran Gibbs (kilka tygodni; kontuzja doznana podczas meczu z Newcastle)
- Robin van Persie (wraca do składu w przyszłym tygodniu; kostka)
- Aaron Ramsey (wraca do składu w przyszłym tygodniu; noga)
- Abou Diaby (brak, nie wiadomo kiedy powrót do składu; kostka)
- Thomas Vermaelen (brak, nie wiadomo kiedy powrót do składu; ścięgno Achillesa)
- Manuel Almunia (brak, nie wiadomo kiedy powrót do składu; łokieć)
- Jack Wilshere (zawieszony za kartki)
arsenal.com
 
bartekwrocuaw 0

bartekwrocuaw

Użytkownik
City już 1,85 , powinni wygrać ale x2 po ok 1,21 to też dobra inwestycja.
Nie powinni tego przegrać.
Coraz bardziej mnie dziwi kurs na City, przewidywalem ze kurs spadnie do 1.60 w dniu meczu a tu takie czary sie dzieja, czyzby bukmacherzy wiedzieli wiecej niz my? Brak Teveza jest oslabieniem ofensywy jednak Mancini ma ludzi by go zastapic, a Silva z meczu na mecz jest coraz lepszy.
 
K 0

krakk

Użytkownik
Ja na MC bym nie stawiał większej kasy. Wolves ostatnio przegrało 3-2 z MU bo dobrej grze. W końcu zagrają u siebie i na pewno zmobilizują się na MC, które nie będzie miało łatwej wygranej. X2 co prawda jest ciekawe, 2 po ciekawym kursie ale na pewno nie jest ciekawa do jakiejś taśmy, jeszcze z resztą meczy w lidze angielskiej i stawianiu na faworytów
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Fulham Londyn - Wigan Athletic
Na Craven Cottage zmierzą się sąsiedzi ligowej tabeli, drużyny, które nie zachwycają swoich kibiców. Poniżej oczekiwań spisuje się zwłaszcza Fulham. Do pewnego momentu, konkretnie siódmej kolejki Londyńczycy nie przegrali ani jednego meczu, ale zwyciężyć potrafili tylko w jednym, rzutem na taśmę strzelając bramkę na 2:1 z Wolverhampton. Ostatnie dwie kolejki to już strata sześciu oczek. Czas przełamać fatalną serię, z takim podejściem powinni wybiec na murawę swojego obiektu gracze Fulham. Wigan katastrofalnie rozpoczęli nowy sezon, po dwóch seriach gier mieli dziesięć straconych goli po porażkach z Blackpool 0:4 i Chelsea 0:6. Później nadeszła sensacyjna wygrana na White Hart Lane i Wigan zaczęło się spisywać lepiej. Pomimo kiepskiego położenia w tabeli, Fulham możemy określić drużyną, która przed własną publiką jest bardzo wymagająca, myślę, że poczują to na swojej skórze podopieczni Roberto Martineza. Do gry wraca Andy Johnson, napastnik na pewno wzmocni formację ofensywną &quot;The Cottagers&quot;. Spore szanse na występ mają również gracze ze środka pola, Danny Murphy oraz Simon Davies. Niedostępny dla trenera jest natomiast Duff i Etuhu. Dla porównania w barwach gości nie zobaczymy Emmersona Boyce&#39;a i Jamesa McCarthy&#39;ego. W dwóch ostatnich sezonach górą na Craven Cottage byli gospodarze, myślę, że tym razem będzie podobnie. Za Wigan przemawia jedynie minimalna przewaga punktowa w tabeli.
Moja propozycja: Fulham - 1,85 Betlic ✅
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Everton-Stoke
W tym meczu faworytami są gospodarze, ekipa &#39;The Toffies&#39;, którzy po słabym początku teraz złapali oddech i grają coraz lepiej, o czym świadczą 4 mecze bez porażki z rzędu.
Jednakże kurs na zwycięstwo gospodarzy nie jest dla mnie satysfakcjonujący, więc moja propozycja na ten mecz to under 2,5 gola.
W obu zespołach niepewne są występy kluczowych graczy. W zespole z Goodison niepewny jest występ Mikela Artety (poza tym kontuzjowani Anichebe , Barkley , Fellaini , Osman i Rodwell ), a w zespole Stoke może zabraknąć najlepszego strzelca zespołu Kenwyne&#39;a Jonesa (niepewny także występ Jermaine&#39;a Pennanta, a z powodu kontuzji nie zagra Sidibe). Stoke traci dużo w ofensywie bez piłkarza rodem z Trynidadu i Tobago. Poza tym Everton nie traci zbyt wielu bramek u siebie (może poza meczem z MU), ostatnio defensywa spisuje się bardzo poprawnie. Stoke natomiast zdaje sobie sprawę z tego, że to nie oni są faworytami tego meczu, więc nie powinni forsować tempa, co jeszcze lepiej zrobi dla undera.
GL!
1:0
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Spotkanie: ⚽ Wolverhampton - Manchester City (HC 1-0) ⛔⛔⛔
Typ : 2
Kurs: 3,20
Buk : Bet-at-home
Analiza:
W sobotę o godzinie 16:00 spotkają się w ramach rozgrywek Premier League Wolverhampton z Manchesterem City. Dla mnie osobiście faworytami tego meczu są zawodnicy Manchesteru City. Co prawda ma nie zagrać Tevez, ale nawet jeśli to przecież szejkowie wydali tyle milionów nie po to, żeby teraz słuchać, że nie ma zmienników. Jest przecież Silva, jest Adebayor. City ma kim grać nawet wobec braku Teveza. Ostatnie spotkanie City przegrało w dość słabym stylu...można by nawet powiedzieć, że Arsenal ich upokorzył wygrywając na stadionie City 3-0...A mogło być i 4-0 gdyby Fabregas strzelił karnego. Choć trzeba przyznać, że różnie mogło się ułożyć to spotkanie gdyby nie czerwona kartka w 1wszych minutach. Dlatego też uważam, że nie można oceniać City przez pryzmat meczu z Arsenalem i dziś chcąc to udowodnić i zawodnicy i trener Mancini maksymalnie się zmobilizują i odniosą przekonywujące zwycięstwo różnicą co najmniej 2 bramek. Poza tym Wolverhampton jest przed ostatni w tabeli...Co prawda strzelili ostatnio 2 bramki Manchesterowi United, ale czy dzięki temu są w stanie dziś wygrać ?? Wątpię i podsumuwując uważam, że City spokojnie wygra spotkanie różnicą 2 bramek, a może i więcej.

Typ na potrzeby konkursu TYPY DNIA, więc typ z lekkim przymrużeniem oka ????
Dlatego poniżej podaję typy bardziej pewne:

1.
⚽ Wolverhampton - Manchester City --&gt; 2 - 1,80 ⛔⛔⛔
ewentualnie do dubla X2 - 1,13 ⛔⛔⛔ (niski kurs, ale na dokładkę w sam raz)
Analiza napisana w zasadzie powyżej. Mówiąc krótko myślę, że City będzie chciało udowodnić, że poprzednia wpadka z Arsenalem to wypadek przy pracy.

2.
⚽ Arsenal - West Ham --&gt; 1 - 1,15 ✅✅✅
⚽ Arsenal - West Ham (HC 0-1) --&gt; 1 - 1,35 ⛔⛔⛔
⚽ Arsenal - West Ham --&gt; over 2,5 - 1,40 ⛔⛔⛔
Szczerze nie widzę dziś innej opcji jak wysokie zwycięstwo Arsenalu. Co prawda mają przed sobą ligę mistrzów, ale to co grali z Manchesterem City to jest naprawdę niesamowity futbol. Więc w jakąkolwiek stratę punktów nie jestem w stanie uwierzyć. Pytanie tylko czy wygrają wysoko. Wg mnie tak, bo mają naprawdę dużą łatwość strzelania bramek.
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
City dziś zaszokowało całą masę typerów... Wstyd i kompromitacja, tą porażką sobie bardzo utrudniają sytuację w tabeli ligowej... No ale to już ich problem, skuli mnie a moich dzieci niech nawet spadają do 8 ligi... :p
Proszę zauważyć że do 80 minuty były wyniki
Arsenal 0:0 West Ham
Blackburn 1:1 Chealse
Wolves 2:1 Manchester City ( tu już bramki nie padły )
Zarówno Arsenal jak i Chealse wygrali swoje spotkania pod sam koniec meczu, już myślałem że będzie to kolejka sensacji w lidze Angielskiej, jednak nie...
 
bartekwrocuaw 0

bartekwrocuaw

Użytkownik
Zdesperwoany wynikiem City obstawilem na livie zwyciestwo Chelsea i Arsenalu w 70 min, na szczescie pokazaly klase ,przynajmniej ta 1/3 kasy obstawiana na City odzyskana. Co do City, zenada jak mancini nie moze zbudowac druzyny z takich zawodnikow!? Przewaga w meczu nalezala do gosci, manchester byl tylko tlem. Balotelli, Adebayor, cala obrona manchesteru - ZENADA
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Zdesperwoany wynikiem City obstawilem na livie zwyciestwo Chelsea i Arsenalu w 70 min, na szczescie pokazaly klase ,przynajmniej ta 1/3 kasy obstawiana na City odzyskana. Co do City, zenada jak mancini nie moze zbudowac druzyny z takich zawodnikow!? Przewaga w meczu nalezala do gosci, manchester byl tylko tlem. Balotelli, Adebayor, cala obrona manchesteru - ZENADA
Do gospodarzy chyba...bo to city byli gośćmi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom