>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Premier League 19 KOLEJKA 26.12 - 27.12.2007

Status
Zamknięty.
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Po ostatnich meczach typowalbym tutaj X2 oraz over 2,5
Blackburn nie powinno wtedy z Chelsea przegrac :/
Mówi się ciągle o meczu Blackburn z Chelsea ... że nie powinni przegrać, że lepiej grali, że ogólnie grają dobrze ... To co powiecie o meczu z Wigan ... ? Dać sobie &quot;wbić&quot; 5 bramek ... Z drużyną Blackburn chyba w obronie najlepiej nie jest ... Poza tym i tak Santa Cruz uratował im wtedy twarz ... Bez niego nie wiem co by zrobili w tamtym meczu ... Dzisiaj moim zdaniem takiej &quot;strzelaniny&quot; nie będzie i można zastanowić się nad underem ... ale mecz typowo ciężki ... Różnie może być ... Hmmm ... Prześpię się z tym ... Jak coś wpadnie mi do głowy to napiszę swoje wypociny ... :jezora:
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Jak dla mnie to w meczu ManCity - Blackburn może paść naprawdę każdy wynik. Owszem podopieczni Svena Gorana Erikssona mają na swoim koncie komplet domowych zwycięstw, ale ktoś kiedys śpiewał... &quot;nic nie może przecież wiecznie trwać&quot;, a więc... czyżby typ na x2 ? Jak dla mnie jest on całkiem realny, ale uważam, że najlepszym wyjściem jest po prostu odpuścić sobie typowanie tego spotkania i zaatakować bukmacherów dopiero w następnej kolejce Premiership, która już niebawem ;)
 
beau 1

beau

Forum VIP
Manchester City - Blackburn X
Nie potrafię wybrać drużyny,która zwycięży w tym meczu.Każdy typ jest bardzo prawdopodobny.Może City na wyjazdach gra słabo ale na swoim stadionie jest bardzo mocna albo ma dużo szczęścia jak ostatnio z Boltonem.Blackburn na wyjazdach prezentuje się przeciętnie ale na pewno lepiej niż Bolton lecz dziś nie będzie mógł wystąpić Savage wojownik tej drużyny a mecz zapowiada sie na bardzo zacięty o czym świadczyć mogą 2 czerwone kartki ,które padły na Ewood Park kiedy te zespoły grały ze sobą.Blackburn przegrało 3 ostatnie spotkania i dziś ta seria pewnie zostanie przerwana a wynik jaki nasuwa mi się pierwszy jest remis.Bilans spotkań na City of Manchester Stadium: Man City 1 win, Blackburn 3, Draws 5.
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Z dostępnych danych , ostatni raz MC wygrało u siebie 23.10.1999 , wiec nieco ponad 8 lat temu.
Moim zdaniem na ten mecz moża zawuważyc takie typy :
X2
Over 2.5
Czerwona kartka
MC mimo ze mocne u siebie , ale ostatnio moim zdaniem zeszło z nich powietrze i sie tak dobrze nie prezentują.
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Manchester City-Blackburn typ:1 kurs: 2.10 Bet365⛔
Za mocno przeceniacie Blackburn,które dwa tygodnie temu traci 5 bramek w meczu z przeciętnym Wigan,w którym zawieszeni za kartki są: Robbie Savage, Stephen Warnock i Keith Treacy.Czym te Blackburn może postraszyć Man City ,który u siebie wygrał 9 meczy strzelił 17 bramek a stracił 5? Może kierujecie sie takim czynnikiem że każda seria sie kiedyś kończy ale ja licze na ładniutki bilans 10-0-0 bo graczy Erikssona stać na taki wyczyn.W Man City pod znakiem zapytania stoi występ Michaela Johnsona, ale do składu wracają: Emile Mpenza oraz po zawieszeniu za kartki Stephen Ireland.Jest Elano który niepokazuje jeszcze w pełni swego potencjału,Bianchi ,Darius Vassell,Błyskotliwy Geovanni nie wspomonając o defensywnych pomocnikach Irelandzie ,Hammanie i Fernandesie.W obronie Richard,na bramce świetny Issakson.Mają czy postraszyć Blackburn i niezgadzam sie z tym że Bentley,Santa Cruz czy Benny McCarty powstrzymają Manchester przed kolejnym zwycięstwem przed własną publicznością wie po kursie ponad 2 śmiało ryzykuje na zwycięstwo City
Znowu brakło niewiele........
 
beau 1

beau

Forum VIP
Manchester City - Blackburn X✅
Nie potrafię wybrać drużyny,która zwycięży w tym meczu.Każdy typ jest bardzo prawdopodobny.Może City na wyjazdach gra słabo ale na swoim stadionie jest bardzo mocna albo ma dużo szczęścia jak ostatnio z Boltonem.Blackburn na wyjazdach prezentuje się przeciętnie ale na pewno lepiej niż Bolton lecz dziś nie będzie mógł wystąpić Savage wojownik tej drużyny a mecz zapowiada sie na bardzo zacięty o czym świadczyć mogą 2 czerwone kartki ,które padły na Ewood Park kiedy te zespoły grały ze sobą.Blackburn przegrało 3 ostatnie spotkania i dziś ta seria pewnie zostanie przerwana a wynik jaki nasuwa mi się pierwszy jest remis.Bilans spotkań na City of Manchester Stadium: Man City 1 win, Blackburn 3, Draws 5.
Ładnie wyczułem spotkanie i jednak dobra gra z Chelsea to nie był pojedynczy wybryk.Para David Bentley i Santa Cruz uratowała remis dla Blackburn.Ten pierwszy 2 asysty a drugi 2 brameczki
 
beau 1

beau

Forum VIP
Wyniki 19 kolejki:
West Ham - Reading 1-1
Chelsea - Aston Villa 4-4
Tottenham - Fulham 5-1
Sunderland - Manchester United 0-4
Birmingham - Middlesbrough 3-0
Wigan - Newcastle 1-0
Derby - Liverpool 1-2
Everton - Bolton 2-0
Portsmouth - Arsenal[ 0-0
Manchester City - Blackburn 2-2​
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Po ostatnich meczach typowalbym tutaj X2 oraz over 2,5
Blackburn nie powinno wtedy z Chelsea przegrac :/
Beau 2/2 ✅
Niewiem skad sie wziela taka masowka na ManC , troche trzeba jednak poogladac tą i ową druzyne by moc obstawiac.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom