>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Premier League 2 KOLEJKA 18.08. - 19.08.2009

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP



18 VIII Wtorek
[20.45] Sunderland AFC - Chelsea FC 6,85 3,70 1,50
[20.45] Wigan Athletic - Wolverhampton Wanderers 1,65 3,60 5,00

19 VIII Środa

[20.45] Birmingham City - Portsmouth FC 2,00 3,25 3,65
[20.45] Burnley FC - Manchester United 9,00 4,30 1,35
[20.45] Hull City - Tottenham Hotspur 3,55 3,30 2,00
[21.00] Liverpool FC - Stoke City 1,25 5,45 10,00

kursy z bet-at-home

Dopiero skończył się ostatni mecz pierwszej kolejki Premiership, a już możemy zacierać ręce przed kolejnymi spotkaniami najlepszej ligi świata. We wtorek i środę rozegrana zostanie druga seria spotkań! jak widać na pierwszy rzut oka lista spotkań nieco skrócona.. Arsenal Londyn, Aston Villa, Everton Liverpool i Fulham Londyn będą bowiem uczestniczyć w eliminacjach europejskich pucharów.

Spotkania:

Arsenal Londyn - Bolton Wanderers
Fulham Londyn - Blackburn Rovers
West Ham United - Aston Villa
Manchester City - Everton Liverpool

rozegrane zostaną w innym terminie.


Serdecznie zachęcam do dyskusji na temat drugiej kolejki Premiership no i oczywiście do pisania analiz ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
tak więc znowu kurs na United absolutnie nie warty ryzyka , co prawda znowu beniaminek ale 1.30 na wyjeździe ? ???? dziś ta gra momentami wyglądała dobrze , ale nie ma co oczekiwać że forma będzie od początku do końca , z dobrej strony na pewno pokazał sie Valencia , Nani , Rooney czy ... Fabio ;) na Burnley być może wyleczy się już Vidic co będzie wzmocnieniem. mój typ na szybko under 2.5
z innych typów radził bym się nie napalać ciekawym kursem na Tottenham. Hull to taka drużyna co już nie raz nie dwa pokazała że napsuć krwi potrafi , i tanio skóry na pewno nie sprzeda.
 
sport7 0

sport7

Użytkownik
Co prawda Wilki przegrały swój pierwszy mecz,ale rywal był bardzo wymagający,a ponadto silniejszy niż ekipa The Latics ???? Wolverhampton w 1. kolejce nie zagrał źle,co prawda po pierwszej połowie schodzili przegrywając 0:1,ale tuż po przerwie pokazali &quot;wilczy pazur&quot;.Młoty musiały się sporo namęczyc,by wygrac.Myślę,że starania ekipy z Molineux Stadium zakończył gol głową Upsona po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w 69. minucie.To nie był najgorszy mecz ekipy z Wolverhampton tym bardziej,że byli skazani na sromotną porażkę,a bronili się dośc długo i dośc dobrze:-D Z kolei pierwszy mecz Wigan w nowym sezonie przyniósł miłą niespodziankę kibicom,działaczom i samej drużynie,której morale na pewno wzrosły. ???? W tym meczu postawiłbym under 2,5,ale zobaczymy jutro,co przyniesie życie:spokodfhgfh:

tak więc znowu kurs na United absolutnie nie warty ryzyka , co prawda znowu beniaminek ale 1.30 na wyjeździe ? ???? dziś ta gra momentami wyglądała dobrze , ale nie ma co oczekiwać że forma będzie od początku do końca , z dobrej strony na pewno pokazał sie Valencia , Nani , Rooney czy ... Fabio ;) na Burnley być może wyleczy się już Vidic co będzie wzmocnieniem. mój typ na szybko under 2.5
z innych typów radził bym się nie napalać ciekawym typem na Tottenham. Hull to taka drużyna co już nie raz nie dwa pokazała że napsuć krwi potrafi , i tanio skóry na pewno nie sprzeda.
Zgadzam się z konradem140,ekipa z KC Stadium tanio skóry nie sprzeda.Wystarczy prześledzic poczynania Hull w zeszłym sezonie,szczególnie sam początek:-D.Mam takie przeczucie,że w tym również utrzymają się w Barclays Premier League.
 
nalokson 26

nalokson

Użytkownik
Spotkanie : Wigan - Wolverhampton
Typ: 1
kurs:1,77
Buk: Betfair
Analiza:
W poprzedniej kolejce Wigan sprawił niemałą sensację, pokonując na wyjeździe faworyzowaną Aston Villę. (przy okazji zawalił mi kupon ???? ). Teraz więc trzeba na Wiganie zarobić ????
W drugiej kolejce Wigan zagra u siebie z Wolverhamptonem, czyli drużyną, która awansowała z ligi Championship. W pierwszym meczu Wolverhampton przegrał z West Hamem, pomimo że wcale nie grał źle. Eksperci są zgodni, że zespołowi temu zabrakło ogrania w najwyższej klasie rozgrywkowej, co stanowi bardzo istotny czynnik na starcie rozgrywek. Teraz zadanie przed Wolverhamptonem wydaje się być jeszcze trudniejsze. Nie dość, że nie zagrają w tej kolejce przed własną publicznością, to jeszcze ich kluczowy napastnik Ebanks Blake doznał kontuzji, która z pewnością wykluczy go z gry w tym meczu. Oprócz wspomnianego napastnika kontuzjowani są jeszcze inni piłkarze i trener gości będzie miał mały ból głowy z zestawieniem wyjściowej jedenastki. W ekipie gospodarzy kontuzjowany jest tylko jeden zawodnik, reszta ma się całkiem dobrze. Wigan to zespół, który zapowiada otwartą i ofensywną walkę przed każdym meczem, dlatego prawdopodobnie od początku będzie starał się narzucić własny rytm gry i szybko zdobyć bramkę. Goście przecież do potentatów nie należą i jeśli nie zdobywać punktów w spotkaniach z beniaminkami, to kiedy? Myślę, że zmotywowani gracze gospodarzy po niespodziewanym wyjazdowym zwycięstwie nad Villą będą chcieli udowodnić, że nie był to wypadek przy pracy i gładko odprawią przyjezdnych.
Za Wiganem przemawia:
✅ znakomita forma potwierdzona wynikiem w pierwszym meczu,
✅ własny stadion,
✅ brak kontuzji,
✅ lepszy kadrowo i bardziej doświadczony zespół,
✅ mały szpital w ekipie przyjezdnych.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Wigan - Wolverhampton
Wigan zaimponowało w pierwszej kolejce ogrywając na wyjeździe faworyzowaną Aston Villę. Wilki natomiast w kiepskim stylu powróciły do Premiership przegrywając 0:2 z West Ham. Teraz borykają się ze sporymi problemami kadrowymi, w meczu z Wigan nie zagra aż 5 zawodników, którzy mogliby grać w pierwszym składzie! Osłabienia dotyczą głównie ofensywy, w związku z czym jedyna nadzieja, w poukładanej grze obronnej i bronieniu remisowego wyniku przez jak najdłuższy czas. Wigan mimo pierwszego pewnego zwycięstwa nie przekonuje mnie w pełni aby postawić na ich wygraną w meczu z Wolves. Zwróciłem jednak uwagę na fakt iż stadion Wigan w poprzednim stadionie był drugim, na którym padało najmniej bramek. Nie było to dziełem przypadku, drużynie brakuje strzelca po odejściu Heskeya, poza tym preferuje styl gry z jednym napastnikiem obecnie Rodallega. Wigan to drużyna, która może odbierać punkty w tym sezonie jeszcze nie raz, ale śmiem twierdzić, że nie będzie rozbijała w pył drużyn teoretycznie słabszych, które będą się przeciwko nim ustawiały defensywnie. Z takim nastawieniem przyjadą Wilki McCarthy&#39;ego, które poprostu wobec kontuzji muszą zagrać defensywnie stąd właśnie bierze się mój typ na under 2,5. Jak najdłużej skutecznie w obronie - taktyka gości, a Wigan nie jest drużyną, która w meczu strzeli 3 bramki.

Nie zagrają:

Wigan: Kapo, N&#39;Zogbia (występ wątpliwy)
Wolverhampton: Berra, Ebanks-Blake, Doyle, Iwelumo, Knightly, Murray

Mój typ: under 2,5 - 1,62 w Unibet [6/10] ✅
 
macius 0

macius

Użytkownik
Wigan Athletic - Wolverhampton Wanderers
Zakład: Drużyna 2. powyżej/poniżej 0.5 gola
Typ: Poniżej (0,5)
Kurs: 2,20
Bukmacher: sportingbet
Analiza:
O 20:45 rozpocznie się jedno z dwóch rozgrywanych dziś spotkań 2. kolejki angielskiej Premier League pomiędzy Wigan Athletic i Wolverhampton Wanderers. Faworytem bukmacherów jest drużyna dzisiejszych gospodarzy, którzy w pierwszej serii spotkań dość niespodziewanie pokonali na wyjeździe Aston Villę 2:0. Goście, którzy są ligowym beniaminkiem musieli uznać przed własną publicznością wyższość West Ham United (również 0:2). Typy na zwycięstwo Wigan i mniej niż 3 gole w meczu są już zajęte, dlatego postanowiłem obstawić coś innego. Bukmacherzy płacą 2,20 za każdą złotówkę postawioną na to, że Wilki nie strzelą dzisiejszego wieczoru ani jednej bramki. Kurs według mnie dość wysoki, biorąc pod uwagę niezbyt mocną (jak na Premiership, bo w Championship strzelali bardzo dużo) formację ofensywną Wolverhampton, dziś pozbawioną dodatkowo najlepszego ich strzelca (Ebanks-Blake). Goście, nawet jakby chcieli zaatakować (w co wątpię), to nie mają zbytnio kim... dlatego dziś skupią się pewnie na bronieniu dostępu do własnej bramki i będą jedynie co jakiś czas próbować gry z kontry. A to może nie wystarczyć na ograne już w Premier League Wigan.
EDIT: ⛔
Bramka dla gości już w 6 minucie...
 
P 0

piony

Użytkownik
Chciałbym spróbować sił w typowaniu ????

Wigan – Wolves 20:45

Wigan pięknie zaczęło sezon . Sprawiło niespodziankę w Birmingham i ograło po pięknym kursie Aston Ville 2:0.
Roberto Martinez stworzył bardzo silną jedenastkę i pomógł uwierzyć w siebie zawodnikom. Mi za to trudno było uwierzyć jak tacy zawodnicy na boisku [Kirkland, Melchiot, Bramble, Scharner, Figueroa, Brown, Thomas, N&#39;Zogbia (Sinclair 68), Gomez, Koumas (Cho 90), Rodallega (Scotland 90)] ,potrafią roznieść tak dobrą drużynę.Martinez wcześniej był trenerem Swansea gdzie piłkarze również potrafili grać dobry football.
Wolves jest beniaminkiem w sezonie.Nie zaczęli zbyt dobrze sezonu. Przegrali ze słabym West Ham , który boryka się teraz ze sporymi problemami finansowymi.Wolves ma kłopoty z zawodnikami, kontuzje wykluczyły:Sylvan Ebanks-Blake, Berri , Doyle oraz Iwelumo. Kursy do wieczora jeszcze spadną a 1.80 wydaję się być dobrą propozycją.

Typ:Wigan , Kurs:1.80 @ pinnacle sport
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Wigan Athletic - Wolverhampton Wanderers
Po pierwszej kolejce zupełnie odmienne nastroje w szatniach obu drużyn, Wigan po nieoczekiwanym zwycięstwie z Aston Villą na Villa Park powinno pójść za ciosem i dzisiaj zdobyć kolejne trzy punkty. Zawodnicy Roberto Martíneza rozegrali bardzo dobry mecz i z pewnością zasłużyli na wygraną, bramki dla Wigan strzelili Rodallega i Koumas. Piłkarze Wolverhampton nie zaprezentowali nic ciekawego, spodziewałem się zdecydowanie lepszej gry z ich strony, porażka 0:2 z West Hamem nie może napawać optymizmem przed dzisiejszym spotkaniem.. również inne zmartwienia ma trener Wilków, najlepszy snajper beniaminka Ebanks-Blake nabawił się dość poważnej kontuzji ścięgna uda i nie wybiegnie na murawę JJB Stadium. Oprócz najlepszego strzelca Championship w poprzednim sezonie najprawdopodobniej zabraknie również takich piłkarzy jak: Kevin Doyle, Kevin Foley, Chris Iwelumo, Michael Kightly, Christophe Berra i Matt Murray.
Wigan bez większych problemów kadrowych, nie zagra jedynie Olivier Kapo, niepewny występu jest także Charles N’Zogbia. Ostatni raz obie drużyny spotkały się w sezonie 2004/2005, na JJB Stadium gospodarze wygrali 2:0. Podobnego wyniku spodziewam się również dzisiaj. Stawiam na zwycięstwo Wigan! Początek spotkania o godzinie 20:45.
Moja propozycja: Wigan ~ 1,65
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
VS.

Sunderland - Chelsea Typ: Chelsea @ 1.54 (8/10)
Betsafe
Druga kolejka Angielskiej Premiership. Oba zespoły po pierwszej kolejce mają komplet trzech punktów. Wiadomo, że faworytem jest oczywiście klub z Londynu lecz w pierwszym meczu mieli ogromne problemy z Hull. Dzisiejsi gospodarze w pierwszym meczu pokonali 1:0 drużynę Boltonu na wyjeździe. Sunderland nie próżnował na rynku transferowym kupując m.in. Darren Bent za 10 mln funtów w przeciwieństwie do &quot;The Blues&quot; która bardzo nie udolnie ściągała zawodników na Stamford Bridge. Miały być wielkie transfery a do skutku doszedł właściwie jeden, Rosjanina Yuri Zhirkovaz CSKA Moskwa. Niestety podczas przygotowań doznał kontuzji.
A porpo przygotowań do sezonu. Drużyna z &quot;Dzielnicy Artystów&quot; wypada chyba na tym tle jednak znacznie lepiej. Po zmianie trenera atmosfera w zespole jest wyśmienita co zarówno trener jak i zawodnicy podkreślają w kontakcie z mediami. Carlo Ancelotti jest jednym z tych, którzy cenią sobie bliskie relacje ze swoimi podopiecznymi co przypadło do gustu m.in. kapitanowi drużyny, Terremu. W Tourne po świecie pokonali zespoły Milanu, Interu oraz już w Anglii, Manchester United o Tarcze Wspólnoty.
Sądzę, że dzisiejsi goście zmażą swój nieco pogorszony wizerunek z ostatniego meczu i sięgną po raz drugi po trzy punkty.
 
gost3k 0

gost3k

Użytkownik
Wigan Athletic - Wolverhampton Wanderers
Przed sezonem ekipa z JJB Stadium została mocno osłabiona (oprócz największej gwiazdy Antonio Valenci, zespół opuścił manager Steve Bruce)
mimo to w 1 kolejce doszło do niespodzianki, którą bez wątpienia można nazwać zwycięstwo na Villa Park z faworyzowaną Aston Villą. Gole dla Wigan strzelali Rodallega i Koumas i w tym spotkaniu również wiele będzie od nich zależeć. &quot;Wilki&quot; natomiast przegrały u siebie gładko z WHU na inaugurację. Gdzie beniaminek powinien zdobywać punkty, jak nie na własnym stadionie?
Ekipa Wilków nie ma kim straszyć. Kevin Doyle jako jedyny strzelał seryjnie bramki w Premiership, a jego brakuje. Ekipa Wigan na swoim boisku zawsze jest groźna, często popisuje się dobrymi startami sezonów, więc &quot;The Latics&quot; pójdą za ciosem i wygrają.
Typ: Wigan Kurs: 1.70
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Sunderland - Chelsea Typ: Chelsea @ 1.54 (8/10)
Betsafe


Na ten mecz kurs jest mocno zaniżony moim zdaniem powinno być 1,85 co najmniej. Chelsea niemiłosiernie męczyła się z Hull City, a Sunderland zagrał solidny mecz i wygrał z Boltonem na wyjeździe. Czarne Koty mają niezłą ekipę i choć może i Chelsea wygra to kurs jest zaniżony zdecydowanie. Nie chodzi mi tutaj oto, że jest to zły typ, ale na pewno mało atrakcyjny w stosunku do ryzyka.​
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Co do meczu Sunderland-Chelsea jak dla mnie najciekawszą opcją jest under 2,5. Kurs na to zdarzenie w betgun wynosi 1,82. Chelsea Londyn w ostatnich 3 meczach jako pierwsza traciła bramkę, jednak mecze te wygrywała. Piłkarze już apelują, iż muszą grać lepiej w defensywie jeśli nie chcą tracić bramek. Bramka stracona z Hull w dość pechowy sposób napsuła trochę nerwów. Dzisiaj The Blues zapewne będą kłaść nacisk, na to by nie stracić bramki a samemu coś ustrzlić i zdobyc 3 pkt. Cech w dość dobrej formie, obrona kompletna. W ofensywie Anelka jak narazie nie pokazuje się w dobry sposób, Drogba w poprzednim meczu strzelił dwie bramki więc nie można wymagać by dzisiaj to powtórzył. Ogólnie nie łatwe spotkanie do typowania, jednak na stawiam na under 2,5.
 
gost3k 0

gost3k

Użytkownik
Liverpool FC - Stoke City​


Spotkanie jak najbardziej &quot;pewne&quot;. Liverpool będzie chciało powetować sobie nieudaną inaugurację sezonu na White Hart Lane. Stoke jest zespołem własnego boiska, również dzięki najgłośniejszym kibicom w lidze. Sprawy z goła inaczej mają się na wyjazdach. W zeszłym sezonie Stoke zdołało ugrać tylko 10 pkt. na obcych obiektach. Liverpool nawet w przeciętnej dyspozycji, bez problemu ogra Stoke, które na wyjazdach nie mają zbyt wiele atutów. Typ idealny do dubla.

Liverpool - Stoke 1,25 :spokodfhgfh:✅
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Burnley - Manchester Utd Rooney strzli gola TAK 2.12 Tobet ⛔
W końcu po odejściu Ronaldo Rooney będzie odpowiedzialny w głównej mierze za licznik bramek United. Każdy fan przed sezonem pokładał w nim wielkie nadzieję że to on będzie najlepszym strzelcem paczki Fergusona i już po pierwszym meczu zaczyna to potwierdzać. Widać że ma nosa gdzie się ustawić i że piłka do niego lgnie. Choć by ten gol z Birmingham to potwierdza. Po za tym gol zdobyty przeciwko Chelsea w meczu o tarczę wspólnoty , potwierdza tylko że jest w dobrej formie. NA mecz z beniaminkiem wracają już Anderson , Park i Carrick co powinno być dużym wzmocnieniem. Warto dodać że obrona Diabłów będzie po raz kolejny różniła się od tego co widywaliśmy przed rokiem a to za sprawą kontuzji Vidica i Ferdinanda. W dodatku w bramce znowu pewnie Foster :| który potrafi obronić groźny strzał ale także nie potrafi złapać dosyć łatwego dośrodkowania. Sądze że Ferguson w tym spotkaniu większą wage przyłoży do tego aby nie stracić niż szturmowo rzucić się do ataku. Roo zapewne będzie pełnił role takiego egzekutora przez co powinien coś upolować ;)
Inne ciekawe typy Under 2,5 (2.05) oraz Under 3,5 (1.40) ✅ ✅ ????
Widać że piłkarze jeszcze nie weszli w ten rytm meczowy, są po wakacjach i ze skutecznością u jednych jak i u drugich jest trochę na bakier. Szczególnie w ManU ... :| z takimi przeciwnikami jak Burnley gra się najtrudniej , zespół ma jasno postawiony cel czyli utrzymanie się w lidze i remis z takim zespołem jak Diabły wzięli by w ciemno. Mi osobiście mecz się widzi jako wyrównany z przewagą United. Typ 0:2 po bramkach Rooneya i Owena ;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Liverpool nawet w przeciętnej dyspozycji, bez problemu ogra Stoke, które na wyjazdach nie mają zbyt wiele atutów. Typ idealny do dubla.​
A to rok temu czasem Liverpool nie zremisował u siebie ze Stoke 0:0 ? ;)

-----

Dziś szczęśliwie udało się ominąć Wigan i zagrać na under 2,5 w tym meczu o czym kilka postów wyżej. Gratuluję tym co grali Chelsea ja nie miałem do nich przekonania.

Jutro większość graczy pewnie skupi się na typowaniu na Liverpool, Manchester United czy też Tottenham, a moją uwagę przykuwa mecz Birmingham - Portsmouth. Odejście Croucha i Glena Johnsona, utrata Sola Campbella ogólnie nieciekawa atmosfera w ekipie z Fratton Park. Słaby start porażka. Birmingham ? Moim zdaniem najmocniejszy beniaminek, sporo kasy wydali na transfery. Benitez czy Barry Ferguson jak najbardziej mogą się sprawdzić w Premiership. W tym meczu zastanawiałbym się między jedynką, a typem na under 2,5. McLeish preferuje brytyjski futbol raczej wielu bramek w meczach z udziałem Birmingham nie będzie, ale kusi mnie też typ na ich zwycięstwo. Co o tym sądzicie?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
TBM meczu Portsmouth nie oglądałem ale Birmingham owszem , co można powiedzieć, nic dziwneg że się bronili wkońcu beniaminek przyjeżdza na twierdze z Old Trafford ???? ale bronili się umiejętnie , może 3-4 sytuacje takie dobre miał Utd do zdobycia gola. Birmingham nie ograniczyło się tylko do obrony , kilka akcji na prawde ciekawych , mieli tez trochę pecha gdy piłkę z lini bramkowej wybijał Evra ... jak na Beniaminka wstydzić się nie powinni tego meczu , i tak jak napisałeś mecz z Portsmouth jest znakomitą okazją do 3pkt. Marti mnie aby sporo absencji w Birmingham ... no ale z Utd grali z podobnym problemem ...
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Birmingham - Portsmouth
Kryzys w Portsmouth, atmosfera w drużynie kiepska z klubu odeszli Sol Campbell, Glen Johnson, Lauren i przede wszystkim Peter Crouch. Co prawda przybyli Mokoena i Piquionne, ale nie sądzę aby z miejsca zastąpili wymienionych graczy. Do tego mówi się o kolejnych odejściach choćby Davida Jamesa. Kontuzjowani są obroncy Primus, Hreidarrsson oraz Finnan. Szansę debiutu może otrzymac Van den Borre. Słaby mecz Portsmouth na starcie i porażka u siebie z Fulham nie wróżą niczego dobrego. W drużynie po odejściu Croucha brakuje zawodnika, ktory mógłby strzelić kilkanaście bramek. Drugim strzelcem przed rokiem był Kranjcar 4 gole! Birmingham ambitnie tylko 0:1 na Old Trafford po niezłej grze. Waleczni Carsley i Ferguson w środku pomocy, trener McLeish wygląda na to, że Birmingham to typowa brytyjska ekipa twardzieli. Dziś zabraknie Bowyera, Ridgewella i Benta, ale i tak drużyna z St.Andrew&#39;s może myśleć o zwycięstwie w tym spotkaniu. Jednakże warto tutaj zwrócić uwagę, że ani jedna ani druga drużyna raczej szaleć w ofensywie nie będzie i trzech bramek nie strzeli. Mecz będzie raczej spotkaniem walki. Birmingham wygląda na to, że w tym spotkaniu zwycięży, ale jeśli tak to nie znacząco. W Porstmouth brak dobrego ducha drużyny wszyscy są przybici, ale wysokiej klęski raczej nie doznają, a przy odrobinie szczęścia może zremisują. Ja zagram na under 2,5 bo nie sądzę aby to był festiwal bramek.
Nie zagrają:
Birmingham: M.Bent, Ridgewell, Bowyer
Portsmouth: Primus, Hreidarsson, Finnan
Mój typ: under 2,5 - 1,62 w Unibet [6/10]
Liverpool - Stoke
The Reds rozczarowali przegrywając z Tottenhamem po słabej jak na ich możliwości grze. W tym meczu mimo problemów ostatecznie mają zagrać tak Skrtel jak i Carragher także obrona raczej pozostanie w stałym składzie. Stoke przed rokiem umiejętnie się broniło i z Anfield wywiozło bezbramkowy remis. Teraz team Tony&#39;ego Pullisa przyjedzie z podobnym nastawieniem. Liverpool kompletnie bez błysku, było widać, że słabe wyniki z gier sparingowych nie były dziełem przypadku. Niby The Reds i tak wygrać ten mecz powinni, ale nie sądzę aby było to efektowne zwycięstwo. Under 3,5 wydaje się być w związku z tym ciekawym typem.
Mój typ: Under 3,5 - 1,35 w Unibet [5/10]
 
makaveli23 161K

makaveli23

Użytkownik
Liverpool - Stoke +1.5 2 (1.95)

Stoke to specjalisci od stalych fragmentow gry i w tym beda szukac swojej szansy. Efektywnosc w obronie rowniez moze przyniesc im korzystny wynik. Forma Liverpoolu, problemy zdrowotne graczy w defensywie, impotencja w ataku oraz efektywne w obronie Stoke, wskazuja tutaj na jeden w miare logiczny typ, Stoke +1.5 HC. Po prostu.

Ponadto Birmingham - Pompey under 2.5 podpisuje sie zdecydowanie pod typem TBM&#39;a. Mozna tez sprobowac dokladny wynik 0-0.

Tottenham powinien spokojnie poradzic sobie z Hull. Maja lepszych graczy na kazdej pozycji, sa w dobrej formie i obie druzyny maja zdecydowanie inne cele, Tottenham walczac o najwyzsze lokaty takie mecze powinien wygrywac. Jezeli tylko beda chcieli zrobia to spokojnie i bezbolesnie. Hull mialo problemy z Drogba bedzie je mialo i z Defoe, ktoremu dodamy jeszcze motywacje po dobrym meczu z Liverpoolem i tym razem bedzie chcial sam strzelic gola. Kurs na dwojke 2.00 i Defoe strzeli 2.25 @ bet365 (jak widac bukmacherzy daja najwieksze szanse Defoe sposrod wszystkich napastnikow Tottenhamu i slusznie).

Burnley - Manchester , gospodarze zagraja ofensywny mecz i napewno cos strzela oslabionej obronie Manchesteru, ktory tym bardziej nie powinien miec problemow ze strzeleniem kilku goli, Spodziewam sie otwartego meczu. Lepszy kurs jest na to ze obie strzela takze teraz bardziej sklaniam sie wlasnie do tej opcji niz do overa obie druzyny strzela 2.00 bet365

Podsumowajuac:

Burnley - Man Utd obie druzyny strzela @ 2,00
Tottenham win @ 2,00
Defoe to score @ 2.25

Birmingham - Pompey under 2.5 @ 1.61
Birmingham - Pompey DW 0-0 @ 9,00
Stoke +1.5 @ 1.95
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
ja bym się nie zgodził że to będzie otwarty mecz ... tak jak pisałem , Burnley remis wzięło by w ciemno i ciężko się spodziewać aby z ManU zagrali otwarcie ... sądze że pkt są ważniejsze dla nich niż strzelony jeden gol ale straconych pięć ... ;) raz już się z Tobą nie zgadzałem ???? zobaczymy jak będzie teraz ;) pozdro
 
makaveli23 161K

makaveli23

Użytkownik
To jaki to bedzie mecz w takim razie? Co Manchester sie bedzie meczyl tak jak z Birmingham? Nie ma mowy, dzisiaj pokaza na slabej obronie jak mozna strzelac wiecej niz 1 bramke w meczu, Burnley juz probowalo sie bronic w pierwszym meczu ale co mogli poradzic na to ze Stoke swoich &quot;okazji&quot; z wolnych czy nawet z autow ???? nie zwyklo marnowac ???? Powinni zaatakowac wtedy maja jakies szanse bo obrona Man U w takim zestawieniu nie bedzie tak skuteczna jak na Old Trafford gdzie 5 obroncą sa kibice za bramką ????.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom