>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Premier League 20 Kolejka 28.12-29.12.2010

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Podejme temat jaki zaczołes , mianowicie czy uwazasz , że Arsenal cenne pkt jakie wywalczył z Chelsea roztrwoni w meczu z Wigan ?! Arsenal zepnie się z całych sił na Wigan wiedząc , że Man U stracił wczoraj 2 pkt w pojedynku z Birmingham . Manchester ma obecnie 1 meczy mniej od Arsenalu ,a po dzisiejszym dniu bedzie miał 2 ( jeden z Blackpool , a drugi nie kojarze z kim ) Arsenal mając świadomosc , ze są bardzo blisko w tabeli nie mogą stracic żadnych pkt dzisiaj . Taka jest moja opinia.
Argument z serii &quot;bo musi&quot;. Idąc Twoim tokiem myślenia to Wigan też &quot;musi&quot; bo mają nieciekawą sytuacje w tabeli. Osobiście ja mecz odpuszczam i bardziej okazale prezentuje się typowanie meczu z udziałem The Blues.
Ostatnio fatalnie grają, myślałem że w meczu z Arsenalem się przebudzą i byłem w błędzie. Nie wykluczam że Chelsea wygra, ale wątpię by pokryli handicap. Jeśli zwycięstwo to raczej skromne, także jeśli ktoś ma możliwość by obstawić handi typu +2,+3 to będzie dobry bet moim zdaniem. Najokazalej jednak wygląda under w tym meczu. Nie wiem czemu kursy są tak wysokie. Bolton ostatnio gra naprawdę dobrze, niedawno Manchester City który jest w formie męczył się z nimi ostatecznie wygrywając 1:0. Wątpię żeby słabe ostatnimi czasy Chelsea wywalczyło lepszy rezultat. Do tego największe gwiazdy The Blues zawodzą. W ostatnim meczu zawiodłem się na Lampardzie, bo myślałem że to on trochę ożywi grą londyńskiej ekipy. Kursy dla mnie są nie poważne, Bolton tym meczem może wyprzedzić The Blues w tabeli, a bukmacherzy na ich zwycięstwo dają kurs 9 ? Do tego gospodarze mają problem ze zdobywaniem bramek, a nawet kreowaniem sobie dogodnych sytuacji. Liczę na underowy wynik w tym meczu ;)
Chelsea - Bolton | under 2,5 - 2,20 ✅ 1:0
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Podejme temat jaki zaczołes , mianowicie czy uwazasz , że Arsenal cenne pkt jakie wywalczył z Chelsea roztrwoni w meczu z Wigan ?! Arsenal zepnie się z całych sił na Wigan wiedząc , że Man U stracił wczoraj 2 pkt w pojedynku z Birmingham . Manchester ma obecnie 1 meczy mniej od Arsenalu ,a po dzisiejszym dniu bedzie miał 2 ( jeden z Blackpool , a drugi nie kojarze z kim ) Arsenal mając świadomosc , ze są bardzo blisko w tabeli nie mogą stracic żadnych pkt dzisiaj . Taka jest moja opinia.
Pomijając bolesną prawdę że &quot;polska języka trudna&quot; to również nie wyobrażam sobie żeby Arsenal głupio stracił dzisiaj punkty, zwłaszcza że z walki o mistrzostwo na dobrą sprawę odpadła drużyna Abramowicza
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Pomijając bolesną prawdę że &quot;polska języka trudna&quot; to również nie wyobrażam sobie żeby Arsenal głupio stracił dzisiaj punkty, zwłaszcza że z walki o mistrzostwo na dobrą sprawę odpadła drużyna Abramowicza
Ostatnio City tez &quot;musialo&quot; z Evertonem (mogli wskoczyc na fotel lidera 1 raz od bardzo bardzo dawna ) i jaki byl wynik ? 1-2
Tak samo wczoraj United tez &quot;musialo&quot; bo przeciez City i Spurs wygrali swoje mecze. Wynik 1-1
Pare kolejek wczesniej Pool ogral CFC 2-0 i jechal do Wigan. Poolczycy musieli, bo przeciez wygrac w meczu z CFC a pozniej stracic punkty ze slabeuszem to tak naprawde nic nie zyskac i co. 1-1

Argument &quot;musze&quot;, &quot;musza&quot;, &quot;musi&quot; to mozna sobie wlozyc miedzy bajki...
Kurs na AFC w obliczu tego spotkania jest zanizony i to sporo.
 
R 4K

rrthc

Użytkownik
No ale maja szanse na odrobienie choc troche strat do MU i dlatego sadze ze wygraja dzis spokojnie z Wigan 2:0.Na handicup mozna grac na Arsenal smialo.
tak troche sie wtracilem do waszej gatki
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Pomijając bolesną prawdę że &quot;polska języka trudna&quot; to również nie wyobrażam sobie żeby Arsenal głupio stracił dzisiaj punkty, zwłaszcza że z walki o mistrzostwo na dobrą sprawę odpadła drużyna Abramowicza
A to ciekawe że drużyna Chealse już na dobrą sprawe odpadła z walki o mistrza. Przecież jak odzyskają formę to mają nadal spore szanse na mistrzostwo.
Dziś popieram typy na Arsenal i Liverpool.
Nie widzi mi się Arsenal tracący dziś punkty z Wigan, oj nie widzi ... ????
pozdrawiam ????
 
R 4K

rrthc

Użytkownik
I chelsea tez to dzis powinna wygrac i to wysoko takze handi tez na nich dobry no chyba ze pilkarze chca zwolnic trenera bo podobno dostal ultimatum od romka ze jak nie beda wygrywac to go zwolni
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
A mi się właśnie widzi dzisiaj Arsenal ze straconymi punktami ???? Wczoraj też miało Stoke wygrać Man UTD miał wygrać i była kiszka z tego.Nie chce mi się wrzucać screenów z wczorajszego mojego stawiania za drobne ale ładnie kolejka weszła.Dziś liczę na podobne niespodzianki które nadają jeszcze większego kolorytu tej lidze.
Również widzi mi się to że Liverpool nie będzie miał wcale tak łatwo jak by się mogło wydawać.Coś mi się wydaję że handicap -1,5 wcale nie jest taki pewny a gra go tutaj co druga osoba na forum ???? zbyt łatwe???Zobaczymy
Co do Chelsea to też bym nie powiedział że tak odpadła z mistrzostwa.Dziś jeśli by wygrali z Boltonem to w sobotę czy też w niedzielę mają słaba ostatnio Aston Ville.Później Wolverhampton Blackburn i ponownie Bolton.Myślę że 10-12 pkt w tych 5 spotkaniach jak najbardziej w zasięgu Londyńczyków.Przecież ta forma kiedyś wróci bo zawodnicy tak nagle nie stracili umiejętności.Dziś nastąpi przełom i wysokie zwyciestwo
 
maestro76 3

maestro76

Użytkownik
co innego &quot;moze&quot; druzyna ktora jest w formie i ma lawke jak arsenal a co innego taka ktora kaleczy strasznie jak chelsea.
 
R 4K

rrthc

Użytkownik
Tylko ze liverpool na wyjazdach a w domu to inna druzyna . U siebie gryza trawe i pokryja handicup.Arsenal z handi to ryzyko ale dobry kurs jest takze z jakims drugim typem powiedzmy na liczbe bramek chelsea pow. 2 moze wejsc ladne ako do progresji jak znalazl
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
jeden z Blackpool , a drugi nie kojarze z kim
drugi mecz zaległy mamy z Chelsea ????

Cholernie ciężko mi coś ogarnąć na ten dzisiejszy wieczór z Premier League , no ale pobawię się jednak w jasnowidza.

Na początek może Stamford Bridge i mecz Chelsea Bolton. To co wyczyniają ostatnio podopieczni Ancelottiego to jest masakra jakaś. Sądziłem , że w meczu z Arsenalem się przebudzą , ale w tym meczu moim zdaniem wpadli w jeszcze głębszy dołek. Dostać takie lanie ... oj na pewno atmosfery w drużynie nie poprawiło. Moim zdaniem , żaden wstyd przegrać z Arsenalem , ale przegrać w takim stylu jaki zafundowała Chelsea to już niestety obciach dużego kalibru. Dziś w mediach bujnie i szeroko, z wielkim hukiem zapowiadane jest przełamanie The Blues. Ja bym miał jednak ku temu wielkie wątpliwości. Chelsea gra piach na poziomie ligi podwórkowej. Śmieszne błędy w obronie , lekko naciskani obrońcy gubią się jak mali chłopcy , zbawiciele Lampard i Essien kompletnie bez formy. Ale jednak Essien w meczu z Arsenalem się pokazał ... ale z tej negatywnej strony. Sprezentował Kanonierom gola który rozstrzygnął mecz. Honorowy gol dla CFC praktycznie z niczego , po błędzie obrońców i chyba jednak trochę Fabiańskiego. The Blues dziś planowo bez Alexa , Zhirkova i Benayouna. NA Stamford dziś przyjeżdża a nawet zapewne już przyjechała ekipa Boltonu. Boltonu który chyba obok Blackpool jest największą sensacją , tą pozytywną sensacją ligi. Grają ładnie a przede wszystkim skutecznie i strzelają dość dużo goli. Co ciekawe dzisiejszy mecz jest również o pozycję numer 5 czyli ostatnie miejsce premiowane grą w LE. Dla Chelsea na pewno to trochę wstydliwe miejsce ale znowu Bolton zrobi wszystko aby przeskoczyć The Blues tym bardziej , że są do ogrania. Trener gości będzie dziś miał jednak trochę problemów. Na Puchar Azji poleacił błyskotliwy Koreańczyk. Nie będę już kelczył jego nazwiska ???? oraz nie zagra Steinnsson który również jest podstawowym obrońca. Cieszy na pewno , że nie ma problemów z przodu i Owen Coyle będzie mógł wystawiać swoje dwa największe działa czylie Elmandera z Davisem. Ten duet napastników to połowa goli gości w tym sezonie. Dobrze się rozumieją i ze sobą współpracują. Sądzę , że nie raz dziś zakręcą Terym czy będącym bez formy Ferreirą. Ogólnie spodziewam się nawet dobrego meczu. Chelsea jest bez formy ale wyjdzie zapewne wściekła na sytuację z ostatnich miesięcy , taka nerwowość może doprowadzić do zapomnienia troche w defensywie przez co łatwo nadziać się na kontre jakąś. Bolton słabo radzi sobie na wyjazdach w tym sezonie ale na gola ich stać , sądzę również że stać ich na walkę , równą walkę z Chelsea.
Dlatego moimi typami będą Bolton +1.5 gola , Over 2.5 , Goście strzelą , Nie wiem jaka linia na kartki w Expekcie na Chelsea pewnie 22.5 więc over. Spodziewam się, że będzie to ostry mecz , wiele wiele podtekstów się za nim ukrywa.

Co do meczu Arsenalu. Ostrzegam nad hurra graniem na Kanonierów. Fakt udało im się w pełni zasłużenie wygrać z CFC , ale do zdobycia pierwszej dość przypadkowej bramki wcale nie mieli zbyt wiele okazji, bramka ustawiła mecz bo CFC musiała się odkryć. Sądzę , ze ta wygrana może być trochę zgubna i dziś Arsenal też moze zgubić pkt. A przynajmniej na gola Wigan stać. Nie mam czasu wpisać nic ale później ogarnę
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Liverpool(-1,5) - Wolves 1 @ 2,09 Canbet
Ale prezent!!! Liverpool na własnym stadionie jest znakomitą drużyną. Biorą pod uwagę mecze HOME zajmuje 3 miejsce, ostatnio odprawił z kwitkiem Aston Villę i West Ham(oba mecze 3:0). Co więcej do składu wraca Steven Gerrard, a ustawienie 442 z Ngogiem i Torresem w ataku przeciwko Wilkom, które w tabeli AWAY zajmują OSTATNIE miejsce sprawia, że ten typ jest MEGA VALUE.
Szczerze polecam!!
 
buzka89 35

buzka89

Użytkownik
Meczu Chelsea nie tykałem bo miałem mieszane uczucia - NO BET.
Pozostałe mecze? Dosyć, że zarobić nie dadzą to jeszcze straty same przynosza!
Arsenal nie wykorzystał straty punktów ManU remisując z druzyna nominowana do spadku. Kpina! Widziałem mecz z chelsea i byłem &quot;pewien&quot; zwycięztwa.
Liverpool? bez komentarza.
Miałem dzisiaj wrażenie, że odwrócona została tabela. Czy to Wigan z Wilkami walczą o mistrzostwo?
Nie wiem czym już się sugerować w typowaniu ligi angielskiej.
Chyba zacznę rzucać moneta.????????
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Co do meczu Chelsea, bo ten transmitowany był na Kanał plusie to styl Niebieskich niemal identyczny jak w poniedziałek. Takie to było niemrawe, że miałem ochotę wyłączyć po 30 minutach telewizor. Nie zrobiłem tego i jedyną rzeczą pozytywną w tym wszystkim była wymęczona bramka Maloudy. Drogba zachowywał się jak gwiazdor. Ja nie wiem co mu odbiło ale jednak ma jakieś wahania formy jeżeli wolnego kopie na skos w aut. Tym samym nie wiem czy można na niego liczyć na początku roku bo co dalej będzie to się okaże. Essien przy takim luzie jaki dali mu zawodnicy Boltonu mógł sobie trochę dłużej poholować piłkę przy nodze i to właśnie czynił. W meczu z Arsenalem był wyłączony z gry bo blisko podchodzili Kanonierzy. Dobre przedarcie się przez środek pola i taka hokejowa asysta. Mało widoczny w drugiej połowie Anelka. Dobra praca w obronie całej czwórki z małymi momentami dekoncentracji przy główkowaniu. Lampard w końcu coś pokazał ale to jeszcze nie ta forma z początku sezonu. Ramires - walczak bez głowy dający się prowokować z początku jak junior. A tu potwierdzenie moich słów
W meczach, gdzie przeciwnik jest dobrze zorganizowany taktycznie śmiało można typować overy w spalonych (przynajmniej na ten czas).
Bolton może nie jest aż tak bardzo zorganizowany w swoich poczynaniach obronnych ale przez to można pokazać następny minus napastników i pchania tego wszystkiego do przodu bez jakiejkolwiek koncepcji:
Arsenal - Chelsea : 7 spalonych
Chelsea - Bolton : 9 spalonych
W pewnym momencie nawet komentator powiedział, że Chelsea dąży do nowego rekordu ligi.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ManU remisując z druzyna nominowana do spadku.
Akurat tutaj nie możesz mieć pretensji do nikogo jak tylko do siebie. Tak samo jak wszyscy z forum co grali na Manchester z jakimiś handicapami nawet.
Birmingham z tego słynie, że jest piekielnie mocne u siebie i nie straszne są im jakieś Czelsie, czy Manchestery. Zobacz kiedy oni przegrali mecz na własnym boisku. Ok, ostatnio 2 października z Evertonem. Ale zobacz z kim wygrali u siebie, albo zremisowali. 1:0 z Chelsea, 1:1 z dobrze grającym Tottenhamem czy 1:1 z samą czołówką tabeli czyli z Manchesterem.
Przypomnę Ci jeszcze, że poprzedni mecz u siebie przegrali 26 września 2009 roku !
Więc tutaj do tych wszystkich użytkowników co stawiali na Manchester po tak żałosnym kursie który na wyjazdach zremisował z bodajże 8 razy apeluję, żebyście nie mieli pretensji do Manchesteru.
A Liverpool to sam nie wiem czemu przegrał ???? . Nie stawiałem tego meczu bo miałem jakieś obawy sam nie wiem czemu. Zrobiła się masuffka i wtopa. Wszystko w tym meczu przemawiało za Liverpoolem, a tu taka draka.
Arsenal po wysokim zwycięstwie nad Chelsea tylko remisuje i gubi punkty. Żałosne ???? .
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Jak można nie mieć pretensji do United? Oni stracili dwa oczka na własne życzenie. Po strzeleniu gola przez Berbatova, zaczęli się cofać, grać strasznie defensywnie. Najlepiej obrazuje to akcja z końcówki meczu, gdzie Gibson i Dimitar szli 2 na 1, ale Darron wolał grac na czas i zwlekał z podaniem do Berbatova, który z łatwością skierowałby piłkę do siatki i byłoby pozamiatane. Birmingham tez nie zagrał jakiegoś świetnego spotkania, patrząc obiektywnie to nie zasłużyli oni na remis. Gratuluję im podtrzymania serii nie przegrania na własnym terenie.
 
buzka89 35

buzka89

Użytkownik
Akurat tutaj nie możesz mieć pretensji do nikogo jak tylko do siebie. Tak samo jak wszyscy z forum co grali na Manchester z jakimiś handicapami nawet.
Birmingham z tego słynie, że jest piekielnie mocne u siebie i nie straszne są im jakieś Czelsie, czy Manchestery. Zobacz kiedy oni przegrali mecz na własnym boisku. Ok, ostatnio 2 października z Evertonem. Ale zobacz z kim wygrali u siebie, albo zremisowali. 1:0 z Chelsea, 1:1 z dobrze grającym Tottenhamem czy 1:1 z samą czołówką tabeli czyli z Manchesterem.
Przypomnę Ci jeszcze, że poprzedni mecz u siebie przegrali 26 września 2009 roku !
Więc tutaj do tych wszystkich użytkowników co stawiali na Manchester po tak żałosnym kursie który na wyjazdach zremisował z bodajże 8 razy apeluję, żebyście nie mieli pretensji do Manchesteru.
A Liverpool to sam nie wiem czemu przegrał ???? . Nie stawiałem tego meczu bo miałem jakieś obawy sam nie wiem czemu. Zrobiła się masuffka i wtopa. Wszystko w tym meczu przemawiało za Liverpoolem, a tu taka draka.
Arsenal po wysokim zwycięstwie nad Chelsea tylko remisuje i gubi punkty. Żałosne ???? .
Źle mnie zrozumiałeś albo to ja źle sformułowałem wypowiedź. Nie mam pretensji do Manchesteru United za remis w Birmingham. Nie stawiałem na nich. Na stronie nr 2 tego wątku jest post z moją wizją tego spotkania wraz z typami jakie proponowałem. Osobiście grałem poniżej 2.5 gola w spotkaniu i dało to zarobic.
Pretensje mam do Arsenalu i Wengera, którzy w meczu z Wigan nie wykorzystali wpadki głównego rywala o mistrzostwo (ManU).

edit:

Jeszcze kilka słow co do meczu Liverpool&#39;u. Poszła masówka, bo nic nie wskazywało na porażke. Statystyki jasno mówiły co i jak. Ktoś powie, że statystyki nie grają. Ok rozumiem, ale czymś prócz przeczuciem trzeba się kierować.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Kuba dobrze mówi , że United we frajerski sposób i na własne życzenie dali się udupić. I to nie pierwszy raz w tym sezonie. Jak by zachowywali więcej ostrożności w końcówkach tych szczegónie wyjazdowych meczach , czy u siebie z WBA to już dawno sprawa mistrzostwa była by zakończona :| ale może to i lepiej bo będzie czym się emocjonować do końca sezonu choć jako fan United wolałbym żeby tytuł mistrzowski był już prawie zapewniony a po emocjonować się walką o vicemistrzostwo , o miejsca premiowane grą w pucharach czy walką o utrzymanie ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom