>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Premier League 20 KOLEJKA 29.12 - 30.12.2007

Status
Zamknięty.
beau 1

beau

Forum VIP

29.12.2007

[16:00] Wigan - Aston Villa 3.00 3.20 2.35
[ 16:00 ] Portsmouth - Middlesbrough 1.60 3.70 5.65
[ 16:00 ] Birmingham - Fulham 1.95 3.35 3.85
[16:00] West Ham - Manchester United 6.25 3.75 1.55
[16:00] Sunderland - Bolton 2.55 3.15 2.75
[16:00] Chelsea - Newcastle 1.40 4.25 8.25
[16:00] Tottenham - Reading 1.45 4.10 7.25 [18:15] Everton - Arsenal 3.60 3.25 2.05

30.12.2007

[14:30] Derby - Blackburn 3.95 3.60 1.85
[17:00] Manchester City - Liverpool 3.75 3.30 2.00
Kursy by Expekt Zapraszam do dyskusji nad typami :wink: Autorzy suchych typów będą nagradzani.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Everton - Arsenal
TYP: Arsenal


Juz w sobote rozegrana zostanie nastepna kolejka premier league. Arsenal po katastrofalnym wrecz mozna powiedziec meczu z Portsmouth zremisowal bezbramkowo. Kanonierom pierwszy raz zdarzylo sie nie strzelic gola w meczu ligowym. Choc Everton ostatnio spisuje sie dobrze, wygrana z Boltonem, ktory takze wrocil na wlasciwy tor, pechowa przegrana z MU ... to mysle, ze zmobilizowani Londynczycy nie dadza sobie zabrac ani jednego pktu wiecej kolejny raz na wyjezdzie. Niestety przez ten remis z Portsmouth Kanonierzy stracili nalezne im pierwsze miejsce w PL. Moze to i lepiej, teraz beda grali bardziej zmobilizowanie i nie beda musieli ogladac sie za siebie tylko przed siebie! Arsenal znowu gra po Manchesterze, co jeszcze bardziej podziala na nich, bo nie sadze, ze WHU moze urwac jakis pkt Czerwonym Diablom. Arsene Wenger powiedzial, ze RvP nie zagra z Evertonem. Troche to dziwne bo jeszcze duzo czasu do meczu, cos czuje, ze to tylko kolejna podpucha trenera, tak jak to bylo w meczu z Chelsea kiedy mial nie zagrac Flamini, Cesc i Hleb. W sumie z Portsmouth Londynczycy mozna powiedziec, ze zagrali bez ataku, poniewaz Adebayor zagral nie na swoim poziomie, tak to nazwijmy. Tylko Rosicky zagral na miare oczekiwan. Cieszy natomiast formacja defensywna w ktorej Kanonierzy zagrali dobrze. Nie wiele wiem o Evertonie, ale jestem przekonany, ze nawet bedac na fali nie pozbawi pktow Arsenalu, bo Kanonierzy walcza o tylul a Everton co najwyzej moze powalczyc o PUFEA. Jeszcze zdarza to wywalczyc ;)
 
K 0

kermitt

Użytkownik
Sunderland - Bolton​

Typ:
Bolton​

Kurs:
2.75​

Na boisku Sunderlandu, gospodarze zmierzą się z - patrząc na tabelę - równorzędnym przeciwnikiem. Bolton po słabym początku, wypada coraz lepiej. Teraz troche statystyk. Sunderland w ostatnich 5 meczach zdobył 4 punkty, natomiast Bolton 6 pkt. Sunderland zdecydowanie lepiej wypada jako gospodarz zdobywając na swoim terenie 12 z 14 dotychczasowych pkt., natomiast Bolton na wyjazdach zdobył tylko 2 pkt. W ciągu ostatnich dwóch lat drużyny te spotkały się raz, i spotkanie to zakończyło się na korzyść Boltonu. Sunderland nie potrafi pokonać przeciwnika od 4 spotkań, przegrywając w 2 pod rząd. Bolton na pewno ma większe aspiracje (np. Puchar UEFA) niż środek tabeli, a tu już półmetek sezonu. Muszą zacząć wygrać, ale jak nie z przedostatnią drużyną ligi to z kim ? Jeżeli miałbym się pokusić o dokładny wynik ... Sunderland 0 - 2 Bolton
Pozdrawiam !
 
mardokk 0

mardokk

Użytkownik
A co sadzicie o meczu Chelsea - Newcastle ?? Chelsea jest bardzo powaznie oslabiona:
Terry, Drogba, Malouda, Lampard. Dodatkowo za kartki pauzowac beda Ashley Cole i Ricardo Carvalho. Juz w ostatnim meczu Chelsea nie blyszczala forma a jak bedzie teraz?? Ja sklanial bym sie nawet na handi +1 na Newcastle ???? Moze troche optymistycznie ale zobaczymy ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Mardokk ja tez bym sie sklanial ku typowi na chociaz x2 bo chelsea nie ma ostatnio kim straszyc ???? mimo ze Szewczenko sie odblokowal ale to nic nie znaczy . brak Drogby i Lamparda robi swoje a sam Joe Cole i Essien nie zrobia ... choiciaz Newcastle tez nie blyszczy forma to jednak typujmy x2 w tym spotkaniu ???? ???? pozdrawiam wszystkich z foruml ;d
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Nie wiele wiem o Evertonie, ale jestem przekonany, ze nawet bedac na fali nie pozbawi pktow Arsenalu, bo Kanonierzy walcza o tylul a Everton co najwyzej moze powalczyc o PUFEA.​


Ja tam się nie zgadzam ze stwierdzeniem, że Everton nie ma szans na pozbawienie punktów drużyny Kanonierów. Moim skromnym zdaniem The Tofees właśnie jak najbardziej mogą urwać punkty podopiecznym Wengera ;) Jeszcze przed rozpoczęciem spotkań w okresie świąteczno-noworocznym typowałem, że Manchester United po zakończeniu tej serii spotkań będzie na pierwszej pozycji i nadal podtrzymuję swoje zdanie.

Kanonierzy grali niezły mecz z Porstmouth, ale zabrakło im skuteczności i ostatecznie na Fratton Park zremisowali 0-0. Podobnie może być w meczu z Evertonem, choć jeśli remis to wydaje mi się, że bramkowy 1-1. Ale na chwilę obecną to jestem nawet wstanie postawić &quot;jedynkę&quot; na niespodziewaną dla wielu wygraną The Toffees. Drużyna Moyesa gra jak dla mnie naprawdę bardzo dobrą piłkę i jeśli w meczu z Arsenalem zagrają tak jak w ostatnich spotkaniach to uważam, że śmiało moga liczyć na co najmniej jeden punkt.

To tylko takie moje pierwsze przypuszczenia, bo głębszą analizą pewnie zajmę się później ;)
 
mardokk 0

mardokk

Użytkownik
Ja tam się nie zgadzam ze stwierdzeniem, że Everton nie ma szans na pozbawienie punktów drużyny Kanonierów. Moim skromnym zdaniem The Tofees właśnie jak najbardziej mogą urwać punkty podopiecznym Wengera ;) Jeszcze przed rozpoczęciem spotkań w okresie świąteczno-noworocznym typowałem, że Manchester United po zakończeniu tej serii spotkań będzie na pierwszej pozycji i nadal podtrzymuję swoje zdanie.

Kanonierzy grali niezły mecz z Porstmouth, ale zabrakło im skuteczności i ostatecznie na Fratton Park zremisowali 0-0. Podobnie może być w meczu z Evertonem, choć jeśli remis to wydaje mi się, że bramkowy 1-1. Ale na chwilę obecną to jestem nawet wstanie postawić &quot;jedynkę&quot; na niespodziewaną dla wielu wygraną The Toffees. Drużyna Moyesa gra jak dla mnie naprawdę bardzo dobrą piłkę i jeśli w meczu z Arsenalem zagrają tak jak w ostatnich spotkaniach to uważam, że śmiało moga liczyć na co najmniej jeden punkt.

To tylko takie moje pierwsze przypuszczenia, bo głębszą analizą pewnie zajmę się później ;)


No dokladnie mam takie samo zdanie jak ty, bo jezeli Everton toczyl wyrownany mecz z MU i przegrali tylko przez karny w 88min wiec czemu maja nie powalczyc z Arsenalem ktory ostatnio choc gra dobrze to malo skutecznie. Z checia zaryzykuje czysta jedynke na Everton :spokodfhgfh:
 
S 0

sonic

Użytkownik
Wg. mnie nie ma co typować spotkania Chelsea- Newcastle, Everton - Arsenal (no może Under jako jedyne dobre rozwiązanie), czy na Man City - Liverpool. Jedyne fajne do typowania spotkania to West Ham - Man U i Sunderland - Bolton.

Co do pierwszego (West Ham - Manchester United) to wiadomo - Man U wreszcie na fotelu lidera, nie sądzę, żeby tak szybko go stracił, tymbardziej, że przeciwnik jest raczej średni. Mocna paka, walka o mistrza, słabo spisujący się przeciwnik, fajny kurs (1,55 w toto-mix) - jestem za :spokodfhgfh:. Jedyna obawa to taka, że Man U coś nie radzi sobie tak dobrze w meczach wyjazdowych z West Hamem. Najwięcej było remisów (7), a ostatni mecz to nawet zwycięstwo gospodarzy, zresztą jedyne, bo wcześniej West Ham jako gospodarz nie wygrał z Manchesterem. Jednak ten typ uważam za najpewniejszy

Drugi ciekawy mecz to wg mnie Sunderland - Bolton, i warto postawić na gości. Dlaczego? Bo wyraźnie widać, że Bolton odzyskuje formę, gra coraz lepiej. Początek sezonu to wielka klapa, stąd Bolton tak nisko w tabeli, ale to nawet dobrze, bo teraz kursy na tą drużynę są naprawdę wysokie. Co prawda Sunderland ogrywa Bolton u siebie (4 zwycięstwa, 2 remisy, i tylko jedno zwycięstwo Boltonu), jednak można puścić singiel na Bolton, bo coś zaskoczyło w tym zespole, naprawdę widać postępy i coraz lepszą grę. Ja chyba się skuszę i walnę singielek na Bolton.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Mardokk ja bym byl ostrozny co do 1 na Everton . mimo ze karny byl w 88min to nie stworzyli sobie zbyt duzo szans na Old Trafford .wiem bo widzialem ten mecz i Kuszczak nie mial zbyt duzo pracy ???? a Arsenal gra w tym sezonie swietna pilke wiec nie liczylbym na pierwsza ich porazke . ale zrobisz jak zechcesz oczywiscie ???? pozdro
 
mardokk 0

mardokk

Użytkownik
Mardokk ja bym byl ostrozny co do 1 na Everton . mimo ze karny byl w 88min to nie stworzyli sobie zbyt duzo szans na Old Trafford .wiem bo widzialem ten mecz i Kuszczak nie mial zbyt duzo pracy ???? a Arsenal gra w tym sezonie swietna pilke wiec nie liczylbym na pierwsza ich porazke . ale zrobisz jak zechcesz oczywiscie ???? pozdro

Ale kazda druzyne w trakcie sezonu dopada taki lekki dolek i wydaje mi sie ze walsnie Arsenal zanotuje teraz lekki spadek formy. No a typ na Everton oczywiscie ryzykowny ale trzeba ryzykowac :spokodfhgfh:
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
Ja myślę że warto zaryzykować x2 w meczu Chelsea z Newcastle. Można by powiedzięc Newcastle ostatnio się nie popisuje i tak jest ale właśnie dlatego stawiam na nich oni mająp otencjał tylko poprostu osttanio im nie idzie uważam, że w dzisejszym meczu mogą urwać punkt Chelsea . Dlaczego a dlatego, że nie gra Lampard, Drogba, Cech, Terry , Ashley Cole czyli kluczowi zawodnicy w Chelsea. Jakby Lampard zagrał to może bym tak nie stawiał, ale wiadomo, że jest reżyserem w Chelsea bez niego Chelsea nie ma i były tego przykłady. Pozatym trener już oznajmił że czeka na okienko transferowe i powalczy ze wzmocnionym składem. Wątpie iż Chelsea ten mecz osdpósci, ale raczej go nie wygra. Jak już powiedział brak tych zawodników to duże osłabienie dla Chelsea gdyż w każdej lini( atak, obrona, pomoc no i bramka ) w ustawieniu Chelsea zabraknie tak jakby dowódcy tej lini. A kurs około 2,5 na x2 zachęca .

Co do meczu Arsenalu uważam iż Arsenal poradzi sobie z Evertonem dlaczego dlatego że Man U im napewno odskoczy w dzisiejszym meczu dlatego, że Arsenal stracił już punkty w meczu który powinien wygrać, a to, że Man U wygrało troszke ze szczęściem to nie świadczy o dobrej grze Evertonu bo z tego co słyszałem nie grali jakiegoś super futbolu ( nie widziałem meczu ale kumpel mi mówił ) . Ja w tym meczu daje czystą 2 gdyż Arsenal stracił glupio punkty a mógł wygrać w poprzednim meczu i napewno jeśli wróci im skuteczność to Everton przegra.
 
J 0

jumfi

Użytkownik
Witam wszystkich!

Jak dla mnie najpewniejszym meczem na tą kolejkę Premiership będzie mecz
West Ham - Manchester United. West Ham nie popisało się ostatnio grając godzinę w przewadze z drużyną Reading u siebie a i tak stracili gola. Czerwone diabły natomiast rozniosły Sunderland, ale trzeba zwrócić uwagę na styl w jakim podopieczni Fergusona tego dokonali... Grali tak na 65 % swoich mozliwości, zaczęli bez Teveza i Giggsa. Kurs 1.55 zachęca, a dodatkowo sam Ferguson powiedział, że w okresie świątecznym dobrze gra się diabłom

pozdrawiam
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Witam wszystkich!

Jak dla mnie najpewniejszym meczem na tą kolejkę Premiership będzie mecz
West Ham - Manchester United. West Ham nie popisało się ostatnio grając godzinę w przewadze z drużyną Reading u siebie a i tak stracili gola. Czerwone diabły natomiast rozniosły Sunderland, ale trzeba zwrócić uwagę na styl w jakim podopieczni Fergusona tego dokonali... Grali tak na 65 % swoich mozliwości, zaczęli bez Teveza i Giggsa. Kurs 1.55 zachęca, a dodatkowo sam Ferguson powiedział, że w okresie świątecznym dobrze gra się diabłom

pozdrawiam
oczywiscie masz racje ale kurs nie za wysoki ???? Ferguson pewnie oszczedzal Teveza na mecz z jego bylym klubem ;D ale nawet bez niego United maja innych swietnych graczy. ostatnio sie Saha obudzil wiec ManU to spokojnie wygraja!! a jak ktos chce to mecz ten bedzie live na Prima tv od 16 w sobote . polecam transmisje ???? ja bede napewno ogladal .. pozdro for all i dla fanow MAN UNITED ???? ???? ????
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
MU masówa , WHU to nie ogórki , może mają konztuzje ale bramkarza mają młodego i dobrego. C.Ronaldo moze miec utrudnione zadanie bo WHU gra ostro , typowo po angielsku. WHU gra ostatnio kratke , to nieznaczy zeby grac za cala kase na MU , bo moze pasc niespodzianka tutaj np. X.
 
mack01o 0

mack01o

Użytkownik
12.29 16:00 Birmingham v Fulham typ:1 kurs:1.95 stawka:7/10 Gamebookers Drużyna gospodarzy drugiego dnia świąt pewnie pokonała na własnym obiekcie M`Boro 3:0. Natomiast goście czyli Fulham dostali w Londynie tęgie lanie od Kogutów aż 5:1.
Pod wodzą Alexa McLeisha zespoł beniaminka prezentuje sie całkiem nieźle i w poszczególnych meczach brakowało im poprostu szczęścia do zdobycia punktów. Birmingham jest szczególnie silne na wlasnym obiekcie i teraz przy wsparciu kibiców powinno sobie poradzic ze zdemolowaym wcześniej zespołem Fulham . O ile mi dobrze wiadomo to goście nadal są bez trenera, a to kolejny argument przemawiający za ich porażką.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Mardokk ja bym byl ostrozny co do 1 na Everton . mimo ze karny byl w 88min to nie stworzyli sobie zbyt duzo szans na Old Trafford .wiem bo widzialem ten mecz i Kuszczak nie mial zbyt duzo pracy ???? a Arsenal gra w tym sezonie swietna pilke wiec nie liczylbym na pierwsza ich porazke . ale zrobisz jak zechcesz oczywiscie ???? pozdro
Arsenal juz raz przegral w tym sezonie z Mboro, dlatego tymbardziej watpie o kolejna niespodzianke. Wenger im natrze uszy za ten mecz z Portsmouth i z Evertonem uwazam, ze wygraja, z problemami czy bez ale wygraja!
 
beau 1

beau

Forum VIP
Wigan - Aston Villa X2 1,35✅
Stawka: 9/10

Wigan wygrało swój ostatni mecz ze słabym Newcastle zdobywając gola z rzutu wolnego i powoli wyskoczyło ze strefy spadkowej ale jutro już może tam wrócić bo na JJB Stadium przyjeżdża Aston Villa,która zremisował z Chelsea i chyba odzyskała formę.Piłkarze Martina O&#39;Neilla są niezwykle szybcy a ich świetna gra ofensywna może się podobać.Oba kluby nie grają dobrze w obronie a wymianę ciosów z pewnością wygrają goście.Wigan jest niepokonana od 3 spotkań natomiast Villans nie wygrali od 5 spotkań!!Morale drużyny na pewno są wysokie i po takim spotkaniu formy nie stracą.Bilans spotkań z Wigan jest niekorzystny dla gości bo jeszcze nie wygrali ani razu a;e jutrzejszego spotkania na pewno nie przegrają. Portsmouth - Middlesbrough 1 1,67 albo unjder 2,5 1,75⛔✅
Stawka: 8/10 albo 6/10
Middlesbrough po remisie z Reading wygranej z Arsenalem i Derby wróciło do swojej dawnej gry.Piłkarze Garetha Southgate&#39;a przegrali 2 ostanie spotkania a to z Birmingham w bardzo złym stylu.Potsmouth u siebie gra bardzo słąbo w ataku ma problemy ze strzelaniem goli moim zdaniem to wina trenera,który boi się porażki na własnym stadionie i ustawia drużynę defensywnie.Ogólnie Pompeys grają dobrze i są zdecydowanie lepszym zespołem niż goście.W zespole Boro nie zagra icg kapitan Boateng a także wątpliwy jest występ Davida Wheatera i Garego O&#39;Neila.Jeśli dodamy do tego brak Mido to skład nie prezentuje sie okazale.W składzie Portsmouth nie będzie żadnych zmian.Gospodarze wyjdą tą samą jedenastką co przeciwko Arsenalowi.Ostatnie mecze obu drużyn były bardzo różne.Pompeys zagrali bardzo dobrze w obronie ale mimo to mogli wygrać bo często strzelali na bramkę natomiast Boro sromotnie przegrało z beniaminkiem z Birmingham.Middlesbrough będzie miało wielkie problemy aby wywieźć jakikolwiek punkt z Fratton Park.W dotychczasowych meczach na Fratton Park zdobyli tylko jeden punkt i ani razu nie wygrali z Portsmouth w lidze.Dość dobrym typem jest także under.Rok temu padł wynik 0-0 a jutro gospodarze wygrają co najwyżej 2-0.Składy: Portsmouth: James, Lauren, Campbell, Distin, Hreidarsson, Utaka, Diop, Mendes, Hughes, Muntari, Kranjcar, Kanu, Benjani, Taylor, Pamarot, Begovic, Mvuemba.
Middlesbrough: Schwarzer, Turnbull, Young, Woodgate, Wheater, Pogatetz, Huth, Cattermole, O&#39;Neil, Arca, Rochemback, Johnson, Shawky, Aliadiere, Downing, Tuncay, Lee, Hutchinson.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Ja także popieram typ na Portsmouth . Chłopaki pokazali w ostatnim spotkaniu z Arsenalem , że na swoim boisku potrafią zagrać dobry mecz i ich wysoka pozycja w tabeli nie jest przypadkiem . Prócz Boltonu jest to kolejny (moim zdaniem) dobry typ na singiel .
 
beau 1

beau

Forum VIP
Birmingham - Fulham 1 1,95⛔
Stawka: 6/10
Od ostatnie wygranej Fulham minęło już prawie 2 miesiące.Od 3 listopada Fulham zdobyło zaledwie 2 punkty i to na swoim stadionie.Zwolniony został trenerem a na jego miejsce nie zatrudniono jeszcze nikogo.Źle się dzieje w tym zespole.Jedynie pomocnik Dempsey gra na jako takim poziomie reszta drożyny nic nie gra.Chyba ten klub spadnie z ligi jeśli nie poprawi gry.Na wyjeździe Fulham zdobyło zaledwie 3 punkty ale nie wygrało żadnego spotkania.Ich ostatni mecz to obraz nędzy i rozpaczy.Gospodarze zaprezentowali się bardzo dobrze pokonali Boro 3-0.Może to nie był wymagającym przeciwnik ale zwycięstwo było ważne.W składzie Fulham na ten mecz zabraknie Martina Volza ukaranego czerwoną kartką a także McBride&#39;a,Bullarda i Cooka. Ray Lewington zastępujący Lawrie Sancheza przyznał,ze piłkarze są słabo przygotowani fizycznie i mentalnie.Będzie to bardzo ważne spotkanie dla obu drużyn i nie wykluczam tutaj podziału punktów.Lecz Birmingham u siebie gra dobrze i sądzę,że jutro wygrają to spotkanie.Historia spotkań zdecydowanie na korzyść The Blues,którzy tylko raz przegrali z Fulham w Premiership.Jest to troche ryzykowny typ. West Ham - Manchester United 2 1,55⛔
Stawka: 9/10

Upton Park to ciężki teren dla Czerwonych Diabłów o czym przekonaliśmy się rok temu.WHU wygrało z ManU 1-0 lecz nie była to pierwsza strata punktów wcześniej Czerwone Diabły 7 razy remisowały na stadionie Młotów.Lecz jutro nie należy się obawiać tego typu.Piłkarze zapewne wyjdą skoncentrowani i zdeterminowani aby odskoczyć Arsenalowi,który mierzy się z Evertonem.Oglądałem mecz z Sunderlandem i byłem pełen podziwu.Wszyscy w drożynie Fergusona grali bardzo dobrze nawet nasz Tomasz Kuszczak obronił niesygnalizowany strzał.Ferguson mógł dać odpocząć Ronadlo Giggsowi i Tevezowi.Zespół gospodarzy na swoim stadionie gra gorzej niż na wyjazdach.Ostatnie wyniki West Hamu pokazują,że jest to ułożony zespół ale nie potrafiący wygrać spotkania w przewadze jednego gracza.Nie będę więcej sie rozpisywał o tym meczu.Nie po to ManU wygrało ostatnie 5 spotkań ligowych i wyprzedziło Arsenal,żeby tracić punkty.Zapodam potem jakieś info o kontuzjach,których w WHU jest sporo. Prośba o konkretne komentarze czyli więcej niż 5 zdań!!
 
P 0

pavlinho

Gość
WIGAN - ASTON VILLA X2 ✅
Myślę że Aston Villa wygra w końcu mecz bo nie zrobiła tego od 5 spotkań. Po heroicznym boju z Chelsea ich morale podbudowało się. Nie zagra Knight który został ukarany czerwoną kartką oraz kontuzjowani Ryan Taylor i Jason Koumas. Obie drużyny spotkały się tylko 4 razy. 2 razy padał remis i 2 razy wygrywało Wigan. Myślę że mecz wygra po raz pierwszy w historii wygra Aston ale warto podeprzeć ten typ remisem.
PORTSMOUTH - MIDDLESBROUGH 1 ⛔
Portsmouth musi wygrać żeby awansować do czołowej szóstki na miejsca premiowane grą w europejskich pucharach. Portsmouth u siebie gra słabo ale teraz ma okazję aby podreperować swój bilans domowy tym bardziej że przeciwnik nie jest zbytnio wymagający. Pewna jedynka.
BIRMINGHAM - FULHAM 1X ✅
Fulham w kryzysie. Doskonała okazja na zdobycie kompletu punktów przez Birmingham. Jedynka jest pewnym typem ale 1X jeszcze pewniejszym.
WEST HAM - MUTD 2 ? ⛔ chociaż miałem przeczucia że United nie wygra ;)
Czerwone Diabły w gazie. West Ham nie zachwyca. W ostatnim meczu prowadzili 1-0 i w przewadze jednego zawodnika zremisowali mecz 1-1. United ma zamiar wygrać szósty mecz z rzędu i powiększyć przewagę nad Arsenalem tym bardziej że Arsenal gra ciężki mecz w Liverpoolu. Ja jednak odradzam grać ten mecz bo po prostu mi coś śmierdzi niespodzianką ????
SUNDERLAND - BOLTON X2 ⛔
Bolton gra miłą piłkę dla oka. Sunderland po porażce 0-4 z United będzie chyba lekko podłamane. Bolton już nie raz pokazał że potrafi grac dobrze czego przykładem może być mecz z Manchesterem City i Birmingham. X2 wydaje się ciekawym rozwiązaniem
TOTTENHAM - READING 1 ✅
Tottenham pod wodzą Juande Ramosa gra coraz lepiej. W ostatnim spotkaniu zmiażdzyli Fulham 5-1 (?) i liczę może nie na aż tak efektowne zwycięstwo ale 2 bramki powinni strzelić spokojnie.
DERBY - BLACBURN X2 :?:
Derby - najsłabsze ogniwo Premier League VS Blacburn. Z tego pojedynku zwycięsko wyjdzie Blacburn ale ja zagram X2.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom