>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Premier League 27 Kolejka 20.02. - 21.02.2010

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP

20 II Sobota
[13:45] Everton - Manchester United 4,90 3,35 1,76
[16:00] Arsenal - Sunderland 1,20 5,50 16,50
[16:00] West Ham - Hull City 1,90 3,30 4,05
[16:00] Wolverhampton - Chelsea 10,00 4,50 1,33
[18:30] Portsmouth - Stoke City 2,45 3,15 2,85
21 II Niedziela
[13:00] Blackburn - Bolton 1,95 3,30 3,95
[15:00] Aston Villa - Burnley 1,35 4,20 10,00
[16:00] Fulham - Birmingham 2,05 3,20 3,60
[16:00] Manchester City - Liverpool 2,40 3,20 2,85
[17:15] Wigan - Tottenham 3,70 3,25 2,00

Spotkania zaległe:
16 II Wtorek
[20:45] Stoke City - Manchester City 3,50 3,30 2,05
17 II Środa
[21:00] Wigan - Bolton 2,30 3,20 3,00
kursy - Betsson
Wprawdzie kolejka 27 rozpocznie się dopiero w sobotę, ale już w środku tygodnia czekają nas dwa zaległe spotkania, Manchester City na Britannia Stadium zmierzy się ze Stoke, które jak doskonale wiemy nie jest łatwym rywalem, The Citizens przekonali się o tym choćby wczoraj zaledwie remisując przed własną publicznością z The Potters. Dzień później o godzinie 21:00 czasu polskiego odbędzie się istotny mecz dla drużyn znajdujących się w dolnej części tabeli, Wigan zagra z Boltonem, przez 90 minut nikt nie powinien odstawić nogi. Nowa kolejka przyniesie wraz z sobą kilka ciekawie zapowiadających się pojedynków, Everton podbudowany ostatnimi rezultatami, zwycięstwem nad Chelsea tym razem postara się urwać punkty mistrzom Anglii. Na Emirates Stadium zjawi się Sunderland, czy będzie w stanie zatrzymać Kanonierów? W Manchesterze zmierzą się ze sobą drużyny zainteresowane miejscem umożliwiającym wystartowanie w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów, emocji na pewno nie zabraknie. Zachęcam do dyskusji, a także pisania analiz.
 
piokaka 0

piokaka

Użytkownik
Spotkanie: Stoke vs Manchester City - Kto będzie prowadził po pierwszej połowie?
Typ: X
Kurs: 2,00
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Już dziś o godzinie 20:45 w ramach 25 kolejki Premiership zmierzą się ze sobą świetnie grająca u siebie drużyna Stoke City oraz drużyna aspirująca do gry w europejskich pucharach tj. Manchester City... Spotkanie zapowiada się na niezwykle ciekawe i moim zdaniem takie będzie, tutaj nie padnie wiele bramek... Drużyna gości jest osłabiona brakiem ważnych ogniw dla ofensywnej gry tego zespołu... Do Stoke nie pojadą Carlos Tevez czy Shaun Wright Philips. Myślę, że bardziej brak tego pierwszego odbije się na grze drużyny z Manchesteru... Natomiast Stoke ma na swoim boisku świetny bilans w tym sezonie nie przegrywając na własnym obiekcie od 5 spotkań... Także moim zdaniem te czynniki zadecydują, że po pierwszej połowie meczu będzie wynik remisowy...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Wiec tak , kurs na United wydaje mi się że wcale nie jest taki dobry jak myslalem na początku. Everton wiadomo w gazie , w dobrej formie Saha czy Pienaar. U siebie są piekielnie niebezpieczni co pokazali m.in w meczach z CFC czy ze Sportingiem na tygodniu w LE. SaF nie będzie mógł skorzystać z Ferdinanda (zawieszenie) Naniego zawieszonego za czerwoną kartkę z Aston i Giggsa który złamał rękę. Oshea i Hargo to wiadomo , poważniejsze kontuzje. Pod znakiem zapytania stoii występ Vidica , ale też wątpie aby zagrał. Brak Naniego i Vidy będzie osłabieniem ale myślę że nie aż tak bardzo poważnym. Bo za Naniego zapewne zagra Valencia który z Milanem dobrze wypadł , no i parę środkowych obrońców pewnie znowu będzie tworzył Evans z Brownem. I właśnie ten Brown wg mnie wydaję się troche nie pewny , nie obliczalny. Rooney wiadomo co ostatnio wyczynia więc szkoda tu się bardziej rozpisywać. Za diabłami stoi również fakt iż mają patent na gre z Evertonem na ich terenia. Tak więc po raz kolejny spodziewam się bardzo dobrego widowiska i mam nadzieję że United udowodni że Everton na ich terenie im leży i wywiozą z ich terenu 3pkt. Nie mniej jednak tak jak pisałem na wstępie Everton złapał dobrą formę i nie zdziwię się jak urwą pkt Manchesterowi. Kurs na United mnie nie zadowala dlatego 1x2 pewnie odpuszcze , aczkolwiek jak miałbym coś postawić to Over 2.5 gola.
edit// Jednak Vidić wraca. Teoretycznie dobrze , ale po Ferdinandzie w meczu z Milanem można mieć trochę obawy bo Vida trochę nie grał. Ale mam nadzieję że wszystko będzie good ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

EVERTON LIVERPOOL - MANCHESTER UNITED
Typ : Powyżej 2,5gola @ 1,93
Unibet ✅3:1​

Mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Diabły owszem czeka ciężka potyczka na Goodison Park. Everton ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji się znajduje. Trzeba przyznac kondrad140 że w dziale LM ostro Nas wyprowadziłeś z racji pisząc że w ten week MU grają final Carling Cup :p Aż w to uwierzyłem nawet nie spradzając. A finał w gwoli ścisłości odbędzie się 28 lutego. Osłabienia ManU podałeś więc nie będe powtarzał. Kadra jest na tyle szeroka że kazdego są w stanie zastapic. Vidic - Evans na środku będą spisywac się dobrze. A co do Browna to trzeba powiedziec że owszem to gracz nieprzewidywalny, ale ostatnio już jakby pewniej gra( lepiej nie zapeszac ..). Warto też przypomniec że ten mecz ma szczególne znaczenie dla Rooneya bo przecież to na Goodison Park zaczał poważną kariere i tutaj zdobył pierwszego gola w PremierLeague. Teraz ma ich już ponad 100! Forme ma nieziemską więc można się spodziwac kolejnych bramek.
W zespole Evertonu zabraknie Fellainiego, Anichebe, Jagielka, Hibbert, a pod znakiem zapytania stoją występy Senderosa i Cahilla.
Mecze między oboma zespołami wyraźnie nie leżą Evertonowi. Na ostatnich 29 potyczek wygrali ledwo jedną w 2005r. Everton nie przegrał u siebie od 6 spotkań (4 wygrał), ogólnie w 11 meczach ma 1 porazke na koncie przeciwko LFC. Forme mają dobrą co już powiedziałem. To również ważny mecz dla Louisa Sahy. Przecież grał w ManU. teraz świetnie sobie radzi w Evertonie dla którego zdobył już 15 bramek w tym sezonie z czego 13 w lidze. Konfrontacja Saha - Rooney zapowiada się ciekawie. Sądze że najlepszym wyborem w tym meczu może byc postawienie na over2,5gola. United ma Rooneya, Everton ma Sahe, coś powinni strzelic jedni i drudzy tak myslę. Zapowiada się raczej otwarty mecz z obu stron.


--------------------------
VS

WEST HAM - HULL CITY
Typ : West Ham @ 1,75
Unibet ✅3:0​

Na sobotnie popołudnie warto jeszce zaufac West Hamowi który miezry się z Hull. Hull jak wiemy cieniutko na wyjazdach 0-4-9, ledwo 7 strzelonych bramek. WHU ciekawie wzmocnił skład zimą. Przyszli Mido, McCarthy, kontuzje wyleczył wkońcu Carlton Cole i już strzela bramki jak w poprzedniej kolejce przeciwko Birmingham. Na chwile obecną nie zagrają w zespole Młotów Boa Morte, Hines, Ilunga , Davenport, Gabbidon, a występ McCarthy wazył sie będize do ostatniej chwili. West Ham w swoich meczach nie kalkuluje. Przez to i przez kotnzuje tracili mnóstwo pkt w początkowej fazie sezonu. Teraz muszą odrabaic bo widmo spadku zajrzało w oczy, a nikt sobie nie wyobraża PremierLeague bez WHU.
Hull także walczy o utrzymanie, ale Jimmy Bullard głowny rozgrywający nie grał przez 11 tygodni. teraz na ten mecz ma wrócic jednak to wcale takie nie jest pewne i można oczekiwac że trener nie zaryzykuje jego zdrowia jeszcze. Ponadto niedostępni na ten mecz będą : Ashbee,Geovanni , Ghilas , Marney.
Hull wygrali ledwo 1 z 12 ostatnich meczów PremierLeague.Na wyjeździe nie wygrali od 18 meczów! Ostatnio napsuli niby krwi faworytom tj zremisowali z Chelsea i pokonali Manchester City. Może i WHU formą też nie grzeszył, ale wzmocnienia i powroty zawodników po kontuzji sprawiają że jestem w stanie na nich postawic.

--------------

Drugim z hitów kolejki jest niedzielny mecz na City of Manchester Stadium i musze przyznac że nie mam pomysłu by cokolwiek tam wytypowac. Wczoraj w Lidze Europejskiej widziałem Liverpool to grali przeciętnie bardzo. Bramka dopiero w końcówce po akcji rezerwowego Pacheco z N&#39;Gogiem. Jak zwykle wiele robił Gerrard, Babel jak wszedł poszarpał skrzydłem ,ale jego raczej nei ma się co spodziewac od początku bo Rafa wyznaje dziwną zasade że Holender nie pasuje do jego koncepcji i woli ...Kuyta, który jak trzeba kopnąc zza szesnastki to nie ma siły w nodze :-|
ManCity niby aspiruje do walki o najwyższe cele, ale aspiracje a wykonanie to dwie inne bajki. Dodatkowo zabraknie Teveza i pod znakiem zapytania występ Bellamy&#39;ego więc na pewno nie postawie na nich złamanego grosza bo nie będzie miał kto tego pociągnąc. Ogólem omine sobie ten mecz z widzenia bukmacherskiego.

Zapraszam do dyskusji na temat typów ;)
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Bardzo dobrym typem wydaję się być opisane spotkanie West Hamu przez Robsona. Ja doszukuję się zwycięstwa w innym, trochę trudniejszym spotkaniu Premier League.
Portsmouth - Stoke City 1 2.45 ⛔
Gospodarzy trapią problemy finansowe a ich pozycja w tabeli nie jest zadowalająca. Zajmują ostatnie miejsce ze stratą 7pkt do przedostatniego Burnley. Wydaję się że Portsmouth może być pewne spadku ale na pewno nie oddadzą tanio skóry, baa.. nie mają już nic do stracenia. Ostatnio zremisowali dość szczęśliwie z Sunderland i istnieje duże prawdopodobieństwo że w końcu powalczą w tym meczu o 3pkt. U siebie prezentują kiepski bilans spotkań 3-2-7 ale wynikiem tego nie jest ich niemoc grania przed własną publicznością a raczej ich słaba dyspozycja w sezonie. Stoke City nie może się również pochwalić świetną grą wyjazdową- 1-6-5. Ich ostatnie poczynania wydają się być przyzwoite, dużo remisów i wygrana z Blackburn Rovers a wcześniej z Fulham ale tak naprawdę o niczym to nie świadczy. Przez osiem ostatnich spotkań Portmounth strzelało w meczach u siebie co najmniej jedną bramkę. Stoke na wyjazdach nie wygrało już siedmiu meczy z rzędu. W trzech ostatnich meczach tych drużyn był remis i po jednej wygranej dla obu zespołów ale w całej historii ich spotkań to gospodarze szczycą się lepszym bilansem. Wygrali 10 spotkań zaledwie 2razy remisując i 2 razy przegrywając strzelając w sumie 27bramek a tracąc zaledwie 9. Typ trudny ale na pewno warty inwestycji z racji kursu.
A co powiecie na temat spotkania Arsenal - Sunderland w którym prawdopodobnie wystąpi nasz gwiazdor LM, Fabiański? ???? Pokaże że to był tylko wypadek przy pracy (W sumie już drugi w ciągu 2 meczy z rzędu) czy może znów sprawi przykrość swoim kibicom? Sunderland w tym sezonie albo przegrywa albo remisuje i to tylko z średniakami. Czy stać ich na strzelenie chociaż jednej bramki?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
A co powiecie na temat spotkania Arsenal - Sunderland w którym prawdopodobnie wystąpi nasz gwiazdor LM, Fabiański? ???? Pokaże że to był tylko wypadek przy pracy (W sumie już drugi w ciągu 2 meczy z rzędu) czy może znów sprawi przykrość swoim kibicom? Sunderland w tym sezonie albo przegrywa albo remisuje i to tylko z średniakami. Czy stać ich na strzelenie chociaż jednej bramki?
Głownie przez to co widziałem w meczu Champions League odpuszczam sobie mecz Arsenalu. Kiedy tuż po poprzedniej kolejce spojrzałem na zestaw par tej serii gier to pomyślalem Arsenal izzi. Jednak to jak spisywali się w obronie podzcas meczu z Porto to do tego stopnia mnie przeraziło że na pewno po kursie @1,20 nie postawie na Kanonierów złamanego grosza. Na pewno nie bowiem defensywa będzie wyglądac niemal identycznie. Co prawda Almunii jakieś tam szanse daje się że zagra, to jednak pewnie Fabiański znowu stanie w bramce. A co pokazał widzieliśmy. The Sun nawet dał mu note - 1 co nie zdarzyło się od dawien dawna by ktoś tak nisko został oceniony! Pod nieobecnośc Gallasa nie ma kto kierowac defensywą. Campbell gdyby nie bramka w tamtym meczu to jego nota też wyglądalaby katastrofalnie bo przecież po 3min moglo byc już 2-0 dla Porto kiedy to właśnie Sol dwa razy nie nadążyl za akcją a Hulk w 1 min go wręcz ośmieszył. Clichy po lewej stronie też nie błyszczał zbytnio. Może i Sunderland nie ma takich graczy jak Porto na skrzydlach to jednak wole nie ryzykowac.
Lista kontuzjowanych na jutrzejszy mecz : Arshavin, Eduardo, Diaby,Djourou , Gallas, Gibbs, Merida,Van Persie
Myślalem też o overze w tym meczu, ale strzelac to za bardzo też w Arsenalu nie ma kto...

-----------------

A co do typu na Pompey to arcy trudny to jest mecz do typowania jak dla mnie, ale można tak pogdybac że więcej szans na wygraną mają mimo wszystko gospodarze to jednak mecz z tych no bet moim zdaniem;)
 
borubar 0

borubar

Użytkownik
robson kurs na Arsenal jest tak niski z tego powodu, ze Sunderland ma znacznie wieksze problemy kadrowe od kanonierow. Mysle, ze goscie przez caly mecz beda sie bronic i mecz bedzie bardzo jednostronny, jednak problem lezy w tym, ze kanonierom brakuje skutecznego napastnika. Przeciwnik jest na tyle slaby, ze mam nadzieje na przelamanie Bendtnera bo przeciez Cesc nie bedzie wszystkcih meczy wygrywac sam. Duze szanse na wystep w tym meczu ma Song wiec o obrone Arsenalu sie nie martwie, nawet z Fabianem miedzy slupkami, chyba, ze znow sam wrzuci pilke do siatki.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Trzeba przyznac kondrad140 że w dziale LM ostro Nas wyprowadziłeś z racji pisząc że w ten week MU grają final Carling Cup :p Aż w to uwierzyłem nawet nie spradzając. A finał w gwoli ścisłości odbędzie się 28 lutego.
heh :d byłem pewien na 120% że finał jest 20 ???? i też nie sprawdzałem ????

a co do Fabiańskiego. Jak zagra a pewnie tak będzie myślę że już nie będzie to tak słaby występ jak w Porto. Długo nie grał i poniekąd tu powinno się szukać usprawiedliwienia aczkolwiek błąd na 1:0 tu raczej nie ma żadnego uspr. Ja myślę że Kanonierzy jednak pokonają Sunderlund. Mimo iż na to nie wygląda ale Arsenal w tych ostatnich meczach prezentował się dobrze i na Koty powinno wystaczyć
 
dnl9 0

dnl9

Użytkownik
Sunderland ma znacznie wieksze problemy kadrowe od kanonierow.
No dokładnie, Sunderland ma zdziesiątkowaną linię pomocy. Do tego nie wygrali żadnego meczu już od listopada (ostatni wygrany z Arsenalem :razz ???? i nie zanosi się na to, aby ta seria się skończyła. Arsenal miał problemy w defensywie z Porto, ale bez przesady, Czarne Koty to jednak nie jest aktualnie drużyna tej klasy co Smoki. Poza tym prawdopodobnie wraca Song, który powinien trochę podleczyć defensywę, a Fabiański, który raczej zagra, miejmy nadzieję nie będzie rozdawał już bramek przeciwnikom. Spotkanie na The Emirates, nie wyobrażam sobie innego wyniku niż zwycięstwo Kanonierów!
 
qwerty16 86

qwerty16

Użytkownik
[16:00] Wolverhampton - Chelsea 10,00 4,50 1,33

Mimo, że jestem wielkim fanem chelsea to bym uważał na ten mecz :&gt; Faktem jest to, że w drużynie gości zabraknie kontuzjowanego ostatnio ashleya Cole&#39;a oraz Franka Lamparda czyli właściwie dwóch podstawowych zawodników. Myślę, że warto zaryzykować tutaj zdarzenie 1x :&gt;
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Spotkanie: Anglia Premier League: Everton – Manchester United
Typ: Manchester Utd wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2,5
Kurs: 3.10
Buk: Gamebookers
Analiza:
Everton się rozpędził i gra znakomicie. Przed tygodniem pokonał Chelsea, a w tygodniu Sporting w rozgrywkach Ligi Europejskiej. Mimo wszystko myślę, że Liverpoolczycy nie sprostają Czerwonym Diabłom. Ich forma jest równie imponująca. Taka postawa Manchesteru opiera się głównie na doskonałej dyspozycji Wayne Ronneya i jego niezawodnej ostatnio skuteczności. W tym sezonie strzelił już 21 bramek i myślę, że to właśnie on okaże się katem Evertonu. Warto też wspomnieć o meczu w Lidze Mistrzów z Milanem. Tam Rooney również grał pierwszoplanową rolę.
Myślę, że po wygranym meczu z Chelsea, gospodarze po prostu nie mogą wygrać z Manchesterem. Takie rzeczy dzieją się bardzo rzadko. Czerwone Diabły tracą już tylko punkt do Londyńczyków i wiedzą, że teraz nie mogą się pomylić. Chelsea gra z Wolverhampton, tam o punkty nie będzie trudno, Manchester musi się jednak bardzo wysilić, bo forma Evertonu nie jest taka, jak na początku sezonu. Na dodatek w ekipie z Goodison Park zabraknie takich piłkarzy jak Fellaini, Cahill, Hibbert, którzy zawsze byli podstawowymi graczami. W drużynie przyjezdnych zabraknie Giggsa, O’Shea, Hargreavesa, Naniego czyli zagrają w prawie optymalnym zestawieniu. Głównym strzelcem gospodarzy w ostatnich czasach jest Luis Saha. Owszem forma jest wysoka, ale czy poradzi sobie z presją związaną z grą ze swoim byłym klubem ? 21 listopada zeszłego roku, gdy gospodarzem był Manchester nie poradził sobie i został zmieniony w 83 minucie. Wtedy mecz zakończył się wynikiem 3:0.
Ze względu na niski kurs na zwycięstwo gości i dobrą postawę Evertonu w lidze postanowiłem dać dodatkowo over, ponieważ myślę, że gospodarze strzelą gola przyjezdnym. Mimo wszystko gra Rooneya i spółki przekonuje mnie, że nie będzie to gol na miarę choćby remisu.
⛔
Wayne Rooney strzeli bramkę, a Manchester United wygra @2.80 Gamebookers ⛔
Dokładnie - obrona to jakiś żart. Rooney, na którego tak liczyłem też nie pokazał za wiele...
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP

Everton - Manchester United
3:1​
Najciekawsze spotkanie dzisiaj w Premier League to bez wątpienia pojedynek Evertonu z Manchesterem United. Obie drużyny są w wysokiej dyspozycji o czym świadczą ich dotychczasowe wyniki. W ostatniej kolejce ligowej Manchester wprawdzie zremisował z Aston Villą, ale był to wypadek przy pracy co pokazał mecz Ligi Mistrzów z Ac Milanem w którym Czerwone Diabły pokonały gospodarzy 2:3, a z bardzo dobrej strony pokazał się Rooney. Również Everton prezentuje się bardzo dobrze. W ostatniej kolejce po ciekawym meczu pokonał u siebie Chelsea 2:1 lecz we wcześniejszej uległ grającemu dość przeciętnie Liverpoolowi 1:0. Jak pokazują wyniki Everton bardzo dobrze radzi sobie na własnym stadionie. To na pewno może dawać nam gwarancję kolejnego bardzo ciekawego pojedynku. Moim zdaniem w tym spotkaniu nie ma faworyta chociaż bukmacherzy na takiego typują Manchester wystawiając kursy w okolicach 1.70. Może za tym również przemawiać ostatni wynik pojedynku obu drużyn w którym górą były Czerwone Diabły wygrywając aż 3:0. Z drugiej strony należy przypomnieć również wynik ostatniego pojedynku Evertonu z drużyną Fergusona na Goodison Park zakończony wynikiem 1:1. Od tamtego spotkania minęło sporo czasu, ale uważam, że dziś Everton również ma spore szanse na osiągnięcie remisu a nawet zwycięstwo nad rywalem. Dodatkowo wiele osób stawia, że dzisiaj zobaczymy przynajmniej 3 bramki. Ja również przychylam się do tego typu. Obie drużyny zagrają ofensywnie a to przy wysokiej formie snajperów może oznaczać uwieńczenie doskonałego meczu w kilka bramek.
Moje propozycje:
remis (kurs około 3.30)⛔
over 2.5 (kurs około 1.90)✅
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ja dołączam do grona typujących na Młoty ???? Zastanawiam się jeszcze nad obie strzelą w meczu Evertonu z Manchesterem. Czerwone Diabły wcale nie tak często zachowują czyste konto na wyjazdach, a Toffees u siebie strzelają praktycznie w każdym meczu poza derbów z LFC. ✅

West Ham United - Hull City
- mecz o przysłowiowe &#39;6 punktów&#39;
- Młoty wreszcie mają kim grać w ataku: do zdrowia wrócił Carlton Cole, do drużyny dołączyli McCarthy i Mido, a jest przecież i Diamanti.
- Pewna wygrana z Birmingham przed kilkunastoma dniami napawa optymizmem, że Młoty są w stanie utrzymać się w Premier League
- Podopieczni Zoli potrafią udźwignąć presję i wygrywać te istotne mecze z drużynami z dołu tabeli na Upton Park. Zresztą ostatnio na własnym obiekcie idzie im bardzo dobrze.
Typ: West Ham - 1,75 w Tobet. ✅
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Zastanawiam się jeszcze nad obie strzelą w meczu Evertonu z Manchesterem. Czerwone Diabły wcale nie tak często zachowują czyste konto na wyjazdach, a Toffees u siebie strzelają praktycznie w każdym meczu poza derbów z LFC.
]
też się z tym typem zgadzam. Parę stoperów zagrają jak już wcześniej pisałem zapewne Vida z Evansem. Vida po kontuzji , Evans po LM w której strasznie doleciało mu się od Fergussona. Jedyne co powstrzymać moze Toffes przed strzeleniem gola to Van der Saar który znowu broni świetnie. Tak więc sądze że siła ofensywy Evertonu + własny stadion w połączeniu z brakiem Senderosa , Fellainiego czy Jagielki + do tego dobra forma United i umiejetnośc grania na stadnionie Evertonu sprawi że mecz będzie świetny , obfitujący w wiele bramek ????
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Everton Liverpool - Manchester United
Najciekawiej zapowiadające się spotkanie spośród dzisiejszych, na Goodison Park Everton zmierzy się z Manchesterem United, powinniśmy być świadkami znakomitych 90 minut. Oba zespoły mają za sobą ciężko przepracowany tydzień, Czerwone Diabły wyjechały do Mediolanu aby na San Siro rozegrać pierwszy pojedynek 1/8 Ligi Mistrzów z Milanem, spotkanie obfitowało w sporo emocji, niezwykle efektowny Ronaldinho, waleczny Ambrosini, ciągle groźny Beckham, szybki Pato i znajdujący się w dobrej formie Huntelaar - to za mało aby końcowy rezultat stawiał w lepszym położeniu Rossoneri. Manchester strzelił trzy bramki i w zasadzie jedną nogą jest już w ćwierćfinale Champions League, choć jak dla mnie drugą również, rewanż na Old Trafford to czysta formalność. Everton Liverpool mierzył swoje siły ze Sportingiem Lizbona przed własną publicznością, do 87 minuty wynik był dla nich bardzo korzystny, niestety bramka na 1:2 strzelona przez Veloso może ich sporo kosztować. Sprawa awansu jest tutaj całkowicie otwarta. Kibice The Toffees nie mogą jednak narzekać na formę swoich ulubieńców, nie licząc derbów Liverpoolu drużyna nie przegrała już ligowego meczu od 25 listopada. Nieco ponad tydzień temu z Goodison Park bez punktów wyjechała Chelsea, Czerwone Diabły nie mogą się czuć przed dzisiejszym pojedynkiem zbyt pewnie. Liczę na dobry mecz, obfitujący w bramki, tak jak wspomniał TBM, Everton na Gooodison Park zazwyczaj strzela przynajmniej jednego gola, wyjątkiem jest starcie z Liverpoolem. Myślę, że Van der Sar będzie zmuszony wyciągnąć piłkę z bramki, przynajmniej raz. Po drugiej stronie zagra z kolei Rooney, który w tym sezonie strzela jak na zawołanie, być może i dzisiaj wpisze się na listę strzelców.
Składy:
Everton: Howard, Baines, Heitinga, Distin, Neville, Bilyaletdinov, Donovan, Arteta, Pienaar, Osman, Saha.
Manchester: Van der Sar, Neville, Evra, Brown, Evans, Park, Carrick, Fletcher, Valencia, Berbatov, Rooney.

Moja propozycja:
obie drużyny strzelą bramkę - 1,71 ✅ Expekt
 
S 0

solarex

Użytkownik
Najlepsze i jedyne warte gry mecze:
Aston Villa-Burnley typ:1

Villa powinna tutaj spokojnie wygrać, miała ostatnio kilka remisów pod rząd - teraz czas na przełamanie ????

Man City - Liverpool typ: over2,5

Tutaj uzasadnieniem jest fakt, że Liverpool od dawna nie miał overa (ponad 10 meczy pod rzad) teraz czas na przełamanie - czysta matematyka ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
co do typu na Over ? oj nie wiem. Brak Torresa i Teveza może być odczuwalny pod względem widowiska. I City i L&#39;pool nie grają ostatnio nic ciekawego dlatego myśle że remis będzie to najlepszym typem.
 
dehael 0

dehael

Użytkownik
Fulham vs. Birmingham City

21 lutego 2010r. na stadionie Carven Cottage, Fulham Londyn podejmie znajdujący się na 8. miejscu Birmingham City. Oba zespoły prezentują jak na razie wyrównany poziom. Gospodarze mogą poszczycić się dobrą formą na własnym terenie, gdyż nie przegrali tam od 4 spotkań. Warto tutaj zaznaczyć, że u siebie pokonali ubiegłego triumfatora pucharu UEFA, a mianowicie Shakhtar Donieck. Piłkarze Alexa McLeisha w tym roku nie prezentują dobrej formy wyjazdowej, znanej ze wcześniejszych meczów, wygrywając zaledwie dwa razy, w tym z drugoligowcem - Derby County. Oba zespoły podchodzą do meczu z osłabieniami, bowiem w Fulham z powodu kontuzji zabraknie m.in: Johna Paintsila, Zoltana Gery i Clintona Dempseya. Do zdrowia natomiast powrócił Paul Konchesky. W drużynie gości nie zobaczymy: Teemu Tainio i Garrego O&#39;Connora. Opłaca się tutaj dodać, że Fulham może się pochwalić dobrą statystyką straconych bramek w lidze na własnym boisku, bowiem wynosi ona zaledwie 0.62 straconej bramki na mecz. Biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności, jako faworyta stawiam Fulham Londyn.

Moja propozycja:

Fulham - Birmingham Typ:1 ✅
 
marcin9002 0

marcin9002

Użytkownik
Wg. mnie najlepszym typem na mecz City - Liverpool będzie OBIE STRZELĄ GOLA. W ostatnich 10 meczach u siebie City w każdym meczu strzelało bramkę. Z Liverpoolem sytuacja ma się troszeczkę gorzej, ponieważ w ostatnich 10 meczach na wyjeździe strzelili 6 razy bramkę. Sądzę jednak że drużyna Beniteza powinna się zmobilizować i coś ustrzelić. Kurs oscyluje w granicach 1.3 na bramkę Liverpoolu i 1.25 na bramkę City.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wczoraj Premiership ładnie wchodziła trzeba przyznac. West Ham nie zawiódł nikogo i pewnei wygrał. Najbardziej żal porazki ManU, ale Everton widac że forma jaką obecnie ma nie jest przypadkowa. Jak tak dalej będą grac to czołowe lokaty są zagrożone(mowa o tych 4-7). No ale pora na przeanalizowanie dzisiejszych spotkań. Najciekawiej zapowiada się mecz na City of Manchester Stadium rzecz jasna.
City przystąpią do tego meczu bez : Vieira,M Johnson, Petrov , Kompany, Tevez a dodatkowo Bellamy możliwe że nie zagra zatem nie widze lidera i takiego walczaka ktory by pociągnął gre zespołu. Bo jak nie zagra Walijczyk Bellamy to kiepsko to będzie wyglądało. A to on głownie z Tevezem napędzają gre Citizens.
LFC bez Kyrgiakosa, Torresa i Johnsona. Z Unireą w LE meczyli się strasznie. Odpuszcze sobie ten mecz mimo wszystko bo może czas wkońcu na pierwszą porazke na własnym obiekcie City? Wkońcu nie przegrali już od 20 meczów u siebie w lidze. Formy oszałamiającej nie mają również wiec ja nic nie rozważam typersko w tym spotkaniu.


-------------------
Ja jednak zdecydowanego fawrotya widze w typie na Aston Ville. Burnley gra fatalnie na wyjazdach co widzi kazdy. AV walczy jeszcze zaciekle o 4msc. U siebie takie mecze należy więc wygrywac. Martin O&#39;Neill dzisiaj nie ma do dyspozycji Roe Cookera i Harewooda. A więc większych strat nie ma. Do skladu wraca Agbonlahor. Dzisiejszy mecz jeżeli wygrają będzie pierwszą wygraną na Villa Park od 2 miesięcy! Aż nie chce sie w to wierzyc że ich indolencja trwa tak długo! Burnley wygrało w ostatnich 14 meczach tylko raz. AV nie przegrało ani razu w 10 spotkaniach ostatnio. Często może padał i remis, ale dzisiaj raczej na to się nie zanosi moim zdaniem. Stawiam na przekonujące zwycięstwo AV.
Typ : Aston Villa @ 1,33 Unibet ✅5:2

-----------------

Ciekaw jestem również jak poradzi sobie Tottenham w dniu dzisiejszym. Wigan w tym sezonie rozbili już na White Hart Line 9:1. Kursy powyżej @2,00 są interesujące. Redknapp nie ma do dyspozycji Lennona, Woodgate, Jenasa, Cudiciniego i Assou Ekoto. Poza Lennonem wszystkich idzie zastapic. Tottenham ma szeroki sklad trzeba powiedziec. Doszedł Gudjohnsen nie tak dawno. W formie Jermaine Defoe. Wigan z ostatnich 10 meczów w lidze wygrali ledwo jeden! To bardzo mało. Zespół będzie walczył o utrzymanie które ciężko będzie im sobie zapewnic. Dzisiejszy mecz zapowiada się barzdo ciężko. Koguty walczą o puchary. Sklad mają lepszy. Wigan ma tragiczną obrone, ,która próbki swoich umiejętnosci daje głownie na wyjazdach, ale z Tiottehmanem który stara się atakowac i nie kalkulowac kolejne błedy i straty bramek jak najbardziej realne.
Typ : Tottenham @ 2,05 Unibet ✅0:3


W pierwszy meczu pzreciw Wigan strzelił 5 goli. Ile zdobędzie tym razem ;)?

Zachęcam do dyskusji ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom