>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Premier League 3 KOLEJKA 26.08 - 28.08.2006r

Status
Zamknięty.
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
A.Villa-Newcastle
Blackburn-Chelsea
Fulham-Shef.Utd

Charlton-Bolton
Liverp.-West Ham
Manch.City-Arsenal
Middles.-Portsm.
Tottenham-Everton
Watford-[shadow=red:43d94c5e71]Manch.Utd[/shadow:43d94c5e71]
Wigan-Reading
Prosze o Analizy do Meczy 3 Kolejki Premier League, Ja Swoje Zamieszcze Pozniej :mrgreen:
 
M 0

mavramorn

Użytkownik
Watford - Manchester United, typ: 2 ✅

Manchester powinien konsekwentnie dążyć do celu, jakim jest zdobycie tytułu. Dwa poprzednie mecze (z Fulham 5-1 i Charltonem 3-0) wygrał pewnie i swobodnie. Co prawda jest to drugi mecz na wyjeździe, ale drużyna z Old Trafford jest na tyle mocna i silna psychicznie, że wygrywanie na cudzych stadionach nie powinno przysporzyć jej żadnych problemów.
Obie drużyny spotkały się razem w Premiership już dosyć dawno, bo w 2000 roku, ale wtedy Manchester także wygrywał. Watford u siebie w cale nie jest takie mocne (2-5-1, w bramkach 8-8 ), ostatnio, po słabym meczu, zremisowali z West Ham 1-1. Niektórzy powiedzą, że kiedyś Manchester musi się potknąć, ja też tak uważam, ale jeszcze nie teraz i nie o Watfrod...

Dodatkowe typy: over 2.5 ✅

Manchester już pokazał, że strzelać potrafi i to sporo, napastnicy są w formie a i pomoc silna jak nigdy, Watford ma kłopoty z bramkarzem, ale i ta drużyna, grająca u siebie i - jak zwykle to się dzieje w meczach z faworytami - ambitnie, może pokusić się o strzelenie bramki.

Watford - Manchester United 1-2

Manchester nie zawiódł a i wynik taki jak przewidziałem. Zaskakującym natomiast wydaje się rozstrzygnięcie meczu Tottenham - Everton (0-2). Mogłem postawić zakład, bo coś czułem po kościach, że będziemy mieć dzisiaj małą sensację właśnie w tym meczu, no ale cóż... zawsze jest ta obawa, że to może jednak złudne przeczucie :wink:.
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
Blackburn-Chelsea 2
W Tym meczu (zreszta jak w prawie kazdym) Ekipa z Londynu jest zdecydowanym faworytem, ale po ostatnim meczu Chelsea(gdzie takze byla faworytem) przegrala
2-1 z Boro,wiec druzyna Mourihno bedzie chciala pokazac ze to byl wypadek przy pracy i wygra ten mecz zdecydowanie.

Liverpool.West Ham 1
Ostatnio Zauwazylem ale mecze Liverpoolu stoja na bardzo niskim poziomie: Remis z Sheff. Utd. 1-1 Z Macabi H. w Eliminacjach do LM tez za dobrze nie grali (2-1 i 1-1), jednak sadze ze ten mecz Liverpool wygra, Druzyna sie skoncentruje i wygraja moze nie zdecydowanie ale 1-0 lub 2-0. Wkoncu oni takze maja walczyc o Mistrza anglii w tym sezonie a oddawanie punktow druzynom takim jak West Ham do mistrza Anglii raczej ich nie poprowadzi.
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Moje analizy na 3 kolejkę ligi angielskiej (kursy z Gamebookers).

[center:6e3fde332b] 26.08 - Sobota [/center:6e3fde332b]


[center:6e3fde332b]Liverpool - West Ham United[/center:6e3fde332b]

[center:6e3fde332b]
[/center:6e3fde332b]

[center:6e3fde332b] 2:1 [/center:6e3fde332b]


Analiza: Pierwszy mecz ligowy Liverpoolu na Anfield Road w sezonie 06/07. Podopieczni Rafy Beniteza zapewnili sobie w tym tygodniu awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów, choć okupili to kontuzjami kilku kluczowych zawodników. Jamie Carragher, John Arne Riise, Gabriel Paletta, Mohamed Sissoko, Stephen Warnock i Harry Kewell nie będą do dyspozycji szkoleniowca z Hiszpanii. Pierwszy mecz rozegrać powinien za to nowy nabytek Dirk Kuyt. Liverpool mając aspiracje do walki o mistrzostwo Anglii musi wygrywać takie mecze, nawet będąc osłabionym. &quot;Młoty&quot; to solidna drużyna, która jest w stanie powalczyć z LFC, ale wg mnie przegrają.

Liverpool: Reina, Finnan, Hyypia, Agger, Aurelio, Luis Garcia, Gerrard, Alonso, Pennant, Bellamy, Crouch, Fowler, Kromkamp, Dudek, Gonzalez, Zenden, Sinama-Pongolle

WHU: Carroll, Green, Walker, Mears, Pantsil, Ferdinand, Gabbidon, Collins, Dailly, Konchesky, Spector, Benayoun, Mullins, Reo-Coker, Bowyer, Reid, Sheringham, Cole, Harewood, Zamora

Kursy: 1.40 - 4.25 - 7.50

Mój typ: 1 (1.40) ✅
Inny typ: under 2.5 (1.80) ⛔

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

[center:6e3fde332b]Charlton Athletic - Bolton Wanderers[/center:6e3fde332b]

[center:6e3fde332b]
[/center:6e3fde332b]

[center:6e3fde332b] 2:0 [/center:6e3fde332b]


Analiza: Bolton zaskoczył sporą ilość kibiców wygrywając na inaugurację z Tottenham&#39;em. Gładkie 2:0, a potem remis z Fulham 1:1, chociaż tego nie sklasyfikowałbym jako niespodzianki, bo &quot;Wieśniacy&quot; ???? bardzo dobrze grają na swoim boisku gdzie w zeszłym sezonie wygrali z Chelsea i Liverpool&#39;em. Niespodzianką jest za to fatalna dyspozycja Charltonu, solidnego średniaka, który aktualnie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli ligowej (bilans bramek 1-6). Nie będzie im łatwo przełamać się z Boltonem, tym bardziej, że &quot;Kłusacy&quot; nigdy nie &quot;leżeli&quot; zespołowi z Londynu. W 10 ostatnich ligowych spotkaniach Athletics wygrali zaledwie jeden raz. 6 razy wygrywał Bolton, 3 razy padł remis. Stawiam na Wanderers

Charlton: Carson, Young, Hreidarsson, Traore, El Karkouri, Ambrose, Holland, Faye, Hughes, Hasselbaink, D Bent, Myhre, M Bent, Rommedahl, Kishishev, Fortune, Lisbie, Reid

Bolton: Jaaskelainen, Hunt, Meite, Ben Haim, Fortune, Nolan, Campo, Speed, Vaz Te, Davies, Diouf, Pedersen, Faye, Tal, Walker, Giannakopoulos

Kursy: 2.45 - 3.20 - 2.75

Mój typ: 2 (2.75) ⛔
Bezpieczny typ: x2 (1.48 ) ⛔
Inny typ: over 2.5 (2.05) ⛔
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

[center:6e3fde332b]Fulham - Sheffield United[/center:6e3fde332b]

[center:6e3fde332b]
[/center:6e3fde332b]

[center:6e3fde332b] 1:0 [/center:6e3fde332b]

Analiza: Gospodarze po klęsce na Old Trafford powoli odnajdują formę. Zaliczyli porażkę, remis, teraz pora na zwycięstwo. Czy może trafić się lepszy przeciwnik do tego niż beniaminek? Sheffield także odniosło porażkę i remis, ale remis z Liverpoolem był bardzo szczęśliwy, odniesiony przy własnych trybunach. Gdy przyszło grać na wyjeździe (0:2 z Tottenhamem) nie grało się już tak łatwo. Fulham musi wygrać ten mecz, aby nie zacząć spadać w dół. Przy wsparciu kibiców na Craven Cottage powinni odnieść pewne zwycięstwo, 2:0, 3:0- to moje typy.

Fulham: Niemi, Drobny, Queudrue, Rosenior, Volz, Knight, Bocanegra, Pearce, Christanval, Zakuani, Brown, Boa Morte, Diop, Bullard, Elrich, Helguson, McBride, John, Radzinski, Runstrom

Sheffield Utd.: Kenny, Kozluk, Bromby, Morgan, Sommeil, Unsworth, Jagielka, Tonge, Montgomery, Li Tie, Leigertwood, Ifill, Hulse, Webber, Akinbiyi, Nade, Shipperley, Geary, Quinn, Annerson

Kursy: 1.90 - 3.30 - 4.00

Mój typ: 1 (1.90) ✅
Bezpieczny typ: 1x (1.21) ✅
--------------------------------------------------------------------------------------------------

[center:6e3fde332b]Tottenham Hotspur - Everton[/center:6e3fde332b]

[center:6e3fde332b]
[/center:6e3fde332b]

[center:6e3fde332b] 0:2 [/center:6e3fde332b]

Analiza: Podopieczni Martina Jola zagrali świetny mecz z Sheffield United. Oglądałem go i naprawdę przyjemnie oglądało się ich grę. Wiele kombinacyjnych akcji, efektownych zagrań i forma Robbie&#39;ego Keane&#39;a napawają kibiców &quot;Kogutów&quot; optymizmem. Jednak ten optymizm może nie starczyć na dobrze dysponowanego rywala jakim jest aktualnie Everton. Niebiescy z Liverpoolu pewnie pokonali Watford na inaugurację i zremisowali 1:1 na trudnym terenie w Blackburn gdzie byli blisko zwycięstwa. Tottenham jest faworytem, ale nie wiadomo czy Jermaine Jenas i Dimitar Berbatov będą gotowi na ten mecz dlatego węszę tutaj remis.

Tottenham: Robinson, Cerny, Lee, Assou-Ekotto, Dawson, Davenport, Huddlestone, Gardner, Lennon, Jenas, Murphy, Zokora, Tainio, Davids, Keane, Defoe, Berbatov, Ziegler

Everton: Howard, Neville, Lescott, Yobo, Weir, Naysmith, Valente, Kilbane, Cahill, Carsley, Arteta, Davies, Osman, Beattie, Johnson, McFadden, Anichebe, Wright, Pistone

Kursy: 1.75 - 3.40 - 4.70

Mój typ: x (3.40) ⛔
Bezpieczny typ: 1x (1.16) ⛔
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

[center:6e3fde332b]Watford - Manchester United[/center:6e3fde332b]

[center:6e3fde332b]
[/center:6e3fde332b]

[center:6e3fde332b] 1:2 [/center:6e3fde332b]

Analiza: Chyba najpewniejszy mecz tej kolejki. &quot;Czerwone Diabły&quot; są w świetnej formie i beniaminek z Watfordu nie powinien im stanąć na drodze. Podopieczni Fergusona pokazali, że bez Rooneya także potrafią strzelać gole i grać (3:0 z Charltonem na wyjeździe). Na Watford ma być gotowy Michael Carrick, za to w drużynie gospodarzy zabraknie najlepszego obok Marlona Kinga, Bena Fostera, bramkarza wypożyczonego właśnie z Manchesteru, który nie może grać przeciwko swojemu klubowi.

Watford: Lee, Chamberlain, Doyley, DeMerit, Shittu, Powell, Bouazza, Mahon, Francis, Young, King, Henderson, Stewart, Mackay, Spring, Priskin, Chambers, Mariappa, McNamee, Bangura, Jarrett

Manchester United: Van der Sar, Kuszczak, Brown, Ferdinand, Silvestre, Evra, Ronaldo, Fletcher, O&#39;Shea, Miller, Richardson, Carrick, Park, Giggs, Saha, Solskjaer, Rossi

Kursy: 7.50 - 4.25 - 1.40

Mój typ: 2 (1.40) ✅
Inny typ: handicap 1:0 - ManU (2.02) ⛔
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

[center:6e3fde332b]Wigan Athletic - Reading[/center:6e3fde332b]

[center:6e3fde332b]
[/center:6e3fde332b]

[center:6e3fde332b] 1:0 [/center:6e3fde332b]

Analiza: Wigan rozegra dopiero 2 mecz w lidze ponieważ w 2 kolejce odpoczywali z powodu meczu Arsenal - Dynamo Zagrzeb, gdyż to właśnie Kanonierzy mieli być ich rywalem. Dzięki temu odpoczynkowi będą dla mnie faworytem tego meczu. Reading zostawiło sporo sił w Birmingham na meczu z Aston Villą, gdzie polegli 2:1 po heroicznej walce. Na JJB mogą to odczuć, a gospodarze zmobilizowani po porażce z Newcastle zrobią wszystko, aby wygrać.

Wigan: Kirkland, Boyce, Chimbonda, Hall, De Zeeuw, Baines, Valencia, Landzaat, Scharner, McCulloch, Heskey, Camara, Kavanagh, Connolly, Pollitt, Jackson, Wright

Reading:...

Kursy: 2.00 - 3.30 - 3.60

Mój typ: 1 (2.00) ✅
Bezpieczny typ: 1x (1.25) ✅
Inny typ: under 2.5 (1.70) ✅
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

[center:6e3fde332b]Manchester City - Arsenal Londyn[/center:6e3fde332b]

[center:6e3fde332b]
[/center:6e3fde332b]

[center:6e3fde332b] 1:0 [/center:6e3fde332b]

Analiza: &quot;Citizens&quot; są całkowicie zagubieni. Spory bałagan w klubie sprawia, iż w moich oczach stają się oni z dnia na dzień kandydatem do spadku z Premier League. Przegrali z Chelsea, ale kibice liczyli na wiele więcej w meczu z Portsmouth u siebie (0:0). Na spotkanie z &quot;Kanonierami&quot; niedostępni będą Isaksson, Cole, Hamman i Trabelsi. Arsenal po wpadce z Aston Villą na inaugurację zaczyna grać jak należy. Wenger nie ma większych kłopotów kadrowych. Jedynymi zmartwieniami są Ljungberg i Reyes, którzy nie wystąpią. Zadebiutuje prawdopodobnie Tomas Rosicky.

Manchester City: Weaver, Hart, Richards, Onuoha, Dunne, Distin, D Mills, Thatcher, Jordan, Sinclair, Barton, Dabo, Reyna, Ireland, Sibierski, Vassell, Samaras, Dickov, Corradi, Miller, Sturridge

Arsenal: Lehmann, Almunia, Hoyte, Eboue, Toure, Djourou, Fabregas, Gilberto, Rosicky, Hleb, Van Persie, Adebayor, Henry, Walcott, Flamini, Aliadiere, Cygan, Traore, Song

Kursy: 5.25 - 3.45 - 1.67

Mój typ: 2 (1.67) ⛔
Bezpieczny typ: x2 (1.13) ⛔
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

[center:6e3fde332b] 27.08 - Niedziela [/center:6e3fde332b]


[center:6e3fde332b]Aston Villa - Newcastle United[/center:6e3fde332b]

[center:6e3fde332b]
[/center:6e3fde332b]

[center:6e3fde332b] 2:0 [/center:6e3fde332b]

Analiza: Bardzo wyrównane spotkanie. Aston Villa dość niespodziewanie męczyła się z Reading, pokonała beniaminka 2:1 grając większą część spotkania z przewagą jednego zawodnika. Newcastle wymęczyło awans do dalszej rundy Pucharu UEFA po bezbramkowym remisie z Ventspilsem. Jeśli władze klubu szybko załatwią papierkową robotę dotyczącą transferu Obafemiego Martinsa, to być może Nigeryjczyk zadebiutuje w Niedzielę na Villa Park. Obie ekipy nie mają większych problemów kadrowych. Może paść każdy wynik. Dla mnie no bet.

Aston Villa: Sorensen, Hughes, Mellberg, Ridgewell, Samuel, Whittingham, Davis, Barry, McCann, Agbonlahor, Moore, Angel, Taylor, Laursen, Hendrie, Delaney, Djemba-Djemba

Newcastle: , Harper, Carr, Babayaro, Taylor, Bramble, Moore, Ramage, Parker, Emre, Solano, Duff, N&#39;Zogbia, Butt, Milner, O&#39;Brien, Pattison, Martins, Ameobi, Luque

Kursy: 2.35 - 3.25 - 2.90

Mój typ: no bet (---)
Bezpieczny typ: 1x (1.36) ✅
------------------------------------------------------------------------------------------------

[center:6e3fde332b]Blackburn Rovers - Chelsea Londyn[/center:6e3fde332b]

[center:6e3fde332b]
[/center:6e3fde332b]

[center:6e3fde332b] 0:2 [/center:6e3fde332b]

Analiza: Drugie Niedzielne spotkanie, równie zacięte. Tutaj jednak faworytem nie może być nikt inny niż Chelsea. &quot;The Blues&quot; przegrali z Middlesbrough, ale Riverside od lat nie jest korzystnym terenem dla obecnego mistrza Anglii. Jose Mourinho będzie miał najprawdopodobniej do dyspozycji Arjena Robbena i Michaela Ballacka, ale nadal kontuzjowany jest Joe Cole. Liczę tu na rewanż CFC za porażkę z zeszłego sezonu, gdy po zapewnieniu sobie mistrzostwa zawodnicy z Londynu przegrali z Blackburn 1:0. Rovers liczą na pierwsze zwycięstwo w sezonie. Obronę wzmocnili Andre Ooijerem, który być może spotka się ze swoim rodakiem, także nowym nabytkiem (tyle że Chelsea) Khalidem Boulahrouzem czekającym na debiut w niebieskiej koszulce.

Blackburn Rovers: Friedel, Emerton, Todd, Khizanishvili, Ooijer, Neill, Gray, Bentley, Savage, Reid, Pedersen, McCarthy, Roberts, Brown, Kuqi, Mokoena, Jeffers, Gallagher

Chelsea Londyn: Cudicini, Hilario, Ferreira, Carvalho, Terry, Bridge, Makelele, Essien, Lampard, Kalou, Shevchenko, Drogba, Boulahrouz, Diarra, Mikel, Wright-Phillips, Ballack, Robben

Kursy: 7.00 - 3.75 - 1.50

Mój typ: 2 (1.50) ✅
Inny typ: under 2.5 (1.80) ✅
----------------------------------------------------------------------------------------------

[center:6e3fde332b]Middlesbrough - Portsmouth[/center:6e3fde332b]

[center:6e3fde332b]
[/center:6e3fde332b]

[center:6e3fde332b] 0:4 [/center:6e3fde332b]

Analiza: Mecz zamykający 3 kolejkę. Gospodarze zagrali bardzo dobry mecz z Chelsea. Wygrali strzelając gola w 90 minucie i wg mnie to będzie początek lepszej dyspozycji zawodników Southgate&#39;a. Strzelili po 2 gole w 2 pierwszych meczach. Jeśli poprawią defensywę będą naprawdę trudnym przeciwnikiem dla reszty drużyn Premiership. Portsmouth rzutem na taśmę uratowało się przed spadkiem w zeszłym sezonie. Zanotowali efektowne zwycięstwo z Blackburn (3:0) i remis z Manchesterem City. M&#39;Borough z &quot;wiatrem w żaglach&quot; powinno spokojnie pokonać ekipę z Fratton Park.

Middlesbrough: Schwarzer, Turnbull, Davies, Parnaby, Riggott, Bates, Pogatetz, Taylor, Mendieta, Morrison, Cattermole, Boateng, Rochemback, Downing, Johnson, Viduka, Yakubu, Maccarone

Portsmouth:...

Kursy: 2.10 - 3.30 - 3.30

Mój typ: 1 (2.10) ⛔
Bezpieczny typ: 1x (1.28 ) ⛔
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
fajna analiza Kowboju ????

Ja już postawiłem swoje miedziaki ;) na Arsenal, Tottenham i Liverpool (wszystko z podpórkami) no i dorzuciłem ukochane Red Devils :twisted:
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
VS


Kursy z GB: 1 - 7,50 // X - 4,25 // 2 - 1,40

Analiza: Faworytem tego spotkania jest Mancester United i moim zdaniem wygrają tutaj nawet z handicapem, ponieważ: zespół z Watfordu w tym sezonie zagrał dwa spotkania jedno wygrał i jedno zremisował. W zespole gospodarzy nie zagra podstawowy bramkarz Ben Foster, ponieważ został wyoiżyczony właśnie z MU to nie może zagrać przeciwko swojej drużynie. W drużynie czerwonych diabłó nie zagra wielu zawodników, są to: Rooney, Scholes, Neville, Smith, Vidic oraz Heinze, ale do zespołu prawdopodobnie wróci nabytek MU Michel Carrick, który wyleczył kontuzję kostki. W sezonie 1999/2000 kiedy Watford był w Premirship zagrali pomiędzy soba dwa spotkania i oba wygrały Czerwone Diabły: 4:1 na Old Trafford i 3:2 na Vicarage Road. Uważam, więc, że Manchester utrzyma fotel lidera i pokonają Watford, który w tym sezonie będzie się bronił przed spadkiem...

Składy:
Manchester: Van der Sar, Kuszczak, Brown, Ferdinand, Silvestre, Evra, Ronaldo, Fletcher, O&#39;Shea, Miller, Richardson, Carrick, Park, Giggs, Saha, Solskjaer, Rossi.
Watford: Lee, Chamberlain, Doyley, DeMerit, Shittu, Powell, Bouazza, Mahon, Francis, Young, King, Henderson, Stewart, Mackay, Spring, Priskin, Chambers, Mariappa, McNamee, Bangura, Jarrett.

Mój typ:eek:ne:0 handi - ManU
Bezpieczny tyP 2
 
beau 1

beau

Forum VIP
Liverpool - West HamUnited 1 1,40 under 2,5 1,70 BAH ✅ ⛔
Liverpool rozegrał dopiero jeden mecz w premier league zremisował na wyjeździe z Sheffield Utd 1-1.West Ham grał już 2 mecze w których zdobył 4 pkt.U siebie wysoko pokonał Charlton 3-1 a potem zremisował z Watfordem 1-1.W świetnej formie jest Zamora ,który ma na swoim końcie 3 gole.Ostatnie 5 meczy w Liverpoolu kończyło się zwycięstwem gospodarzy.W poprzednim sezonie The Reds wygrali trzykrotnie 6-4 ???? 1-2 i 2-0.Na Anfield Road Liverpool nie przegrał żadnego z 11 spotkań z Młotami.Lecz w tym spotkaniu mogą pogorszyć swój bilans powodem tego są kontuzje.Kontuzje wyłączyły z gry Mohameda Sissoko, Stephena Warnocka, Jamie Carraghera, Johna Arne Riise i Harry&#39;ego Kewella. Takich problemów nie ma Alan Pardew, który nie skorzysta tylko z Matthew Etheringtona i możliwe, że także z Yossi Benayouna i Lee Bowyera. Liverpool nie zachwycił w meczu eliminacyjnym z Macabi Hajfa remisując 1-1.Przewidywane składy:
Liverpool: Reina (B), Finnan, Hyypia, Agger, Aurelio, Luis Garcia, Gerrard, Alonso, Pennant, Bellamy, Crouch, Fowler, Kromkamp, Dudek (B), Gonzalez, Zenden, Sinama-Pongolle
West Ham: Carroll (B), Green (B), Walker (B), Mears, Pantsil, Ferdinand, Gabbidon, Collins, Dailly, Konchesky, Spector, Benayoun, Mullins, Reo-Coker, Bowyer, Reid, Sheringham, Cole, Harewood, Zamora
młoty są zdecydowanie w lepszej formie niż The Reds.Uważam że w tym meczu padnie 1 bramka dla Livepoolu.
Liverpool - West Ham United 2-1
0-1 Zamora 12&#39;
1-1 Agger 42&#39;
2-1 Crouch 45&#39;


Aston Villa - Newcastle United X2 1,56 under 2,5 1,65 BAH ⛔ ✅
W przedostatnim spotkaniu 3 kolejki premiership na stadionie Villa Park spotkają sie drużyny Aston Villi i Newcastle.Będzie to już 137 ligowy pojedynek miedzy tymi drużynami dotychczasowe statystyki przemawiają za gośćmi.W poprzednim sezonie Sroki wygrały na Villa Park 1-2.Poprzedni mecz Newcastle wygrało 2-1 z Wigan natomiast gospodarze zdobyli 4pkt w 4 meczach remisując niespodziewanie z Arsenalem i wygrywając 2-1 z świetnie grającym Reading.Newcastle nie zacgwyciło rok temu w meczahc wyjazdowych 6-2-11 ale świetna gra u siebie dała wysoką pozycje w lidze.Aston Villa ledwo uchroniła się przed spadkiem.W letnim oknie transg\ferowym nie kupili rzadnego piłkarza.Gościę dysponują silniejsza i szerszą kadrą i dlatego uwarzam że zwycieżą w tym meczu.
Aston Villa - Newcastle United 2-0
1-0 Moore 3&#39;
2-0 Angel 38&#39;
 
juanpablo 0

juanpablo

Użytkownik
Middlesbrough - Portsmouth

Pompey zanotowali całkiem niezły start w obecnym sezonie. Nie stracili jeszcze bramki, mają 4 punkty (3-0 z Blackburn, 0-0 z Man City). Boro troszkę gorzej, ale można jedynie westchnąć z podziwu patrząc na ich ostatni wynik. Wygrać z Chelsea, mimo ich prowadzenia, strzelając 2 bramki w ostatnich 10 minutach to nie lada wyczyn. Patrząc na składy, widzimy osłabienia w obu ekipach. W teamie gospodarzy zabraknie Ehiogu i Julio Arca. Pompey będą musieli obejść się bez Mendesa (to ten, który jeszcze w barwach Tottenhamu strzelił bramkę MU z połowy, a która nie została uznana), Kiely&#39;ego, Ashdowna, Mornara i Lualua. Czyli w ekipie Boro nie zmieni się nic (Ehiogu jeszcze nie grał, a Arca złapał kontuzję w meczu otwarcia z Reading) w stosunku do spotkania z The Blues. Pompey zaś z problemami w ofensywie. Redknapp będzie miał do dyspozycji 15 zawodników, więc nie ma wielkiego pola manewru. Jedyną szansą dla gości będzie Kanu, ale sam nie będzie w stanie wygrać spotkania. Boro, po przegraniu wyranego spotkania z Reading, zwyciężając z Chelsea na pewno zwiększyli swoje morale. Powinno wystarczyć do skromnego zwycięstwa nad Pompey, które ma niezłą obronę, ale zbyt osłabiony atak...

Middlesbrough @1.95
ponizej 2.5 goli @1.75
obie drużyny strzelą NIE @1.85
gole x rzuty rożne poniżej 26.5 @1.90
 
beau 1

beau

Forum VIP
Middlesbrough - Portsmouth 1X 1,30 under 2,5 1,65 BAH ⛔ ⛔
Portsmouth świetnie wystartowali w lidze wygrywając 3-0 z Blackburn potem przyszedł remis z Manchesterem City,który w ostatniej koleje pokonał u siebie Arsenal 1-0.W ataku Pompey wystepuje Nigeryjczyk Kanu,który mimo dosć posuniętego wieku nie zapomniał jak sie strzela bramki.Boro mogło by mieć na swoim koncie 6pkt ale w pierwszej kolejce przegrali z Reading prowadząc 0-2 to oznaka że piłkarze Boro nie są wpełni sił.Zwycięstwo z Chelsea jednak pokazało że Ci piłkarze są wstanie wygrywać z każdym.W poprzednim sezonie Boro było 14 a Portsmouth 17.Za Portsmouth przemawia także inna statystyka. Mianowicie drużyna prowadzona obecnie przez Harry&#39;ego Redknappa jeszcze nigdy nie przegrała w Premier League w Middlesbrough, więc zapewne będzie liczyła na podtrzymanie jest serii. W zeszłym sezonie w meczach miedzy tymi drużynami padał wynik 1-0 dla Pompey i 1-1.W Portsmouth zabraknie Pedro Mendesa, Lomano Tresora LuaLua, Ivicy Mornar, Deana Kiely i Jamie&#39;go Ashdowna.W druzynie Boro zabraknie Julio Arca i Ugo Ehiogu.W lepszej sytuacji są więc Boro.
Middlesbrough - Portsmouth 0-4
0-1 Kanu 7&#39;
0-2 Mwaruwari 50&#39;
0-3 Kanu 57&#39;
0-4 Todorov 90&#39;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom