>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Premier League 36 KOLEJKA 09.05 - 11.05.2009

Status
Zamknięty.
flamaster 875

flamaster

Forum VIP

9 V Sobota
[16.00] Blackburn Rovers-Portsmouth FC 1,95 3,20 3,85
[16.00] Bolton Wanderers-Sunderland AFC 2,17 3,20 3,20
[16.00] Everton FC-Tottenham Hotspur 2,25 3,20 3,05
[16.00] Fulham FC-Aston Villa 2,55 3,20 2,65
[16.00] Hull City-Stoke City 2,00 3,25 3,60
[16.00] West Bromwich Albion-Wigan Athletic 2,40 3,30 2,75
[18.30] West Ham United-Liverpool FC 6,00 3,65 1,55
10 V Niedziela
[14.30] Manchester United-Manchester City 1,38 4,30 7,80
[17.00] Arsenal FC-Chelsea FC 2,50 3,15 2,75
11 V Poniedziałek
[21.00] Newcastle United-Middlesbrough FC 2,00 3,30 3,55

Kursy by betgun

Oto pary i kursy jakie na spotkania 36 kolejki Premier League wystawił bukmacher sportingbet. Najciekawiej zapowiada się starcie Arsenalu Londyn z inną londyńską ekipą: Chelsea. Czy wściekli The Blues pokonają dużynę, która zakończyła swój udział w tegorecznej edycji LM na tej samej fazie rozgrywek? Serdecznie zapraszamy do wypowiadania się i analizowania powyższych meczy. ;)
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
moim zdaniem Manchester City moze wygrac lub zremisowac gdyz MU nie bedzie chciał by ktorys z kadry złapał kontuzje przed finałem LM i warto postawic chociaz city z x szanse okreslam na 5/10 co wy na to panowie?
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
moim zdaniem Manchester City moze wygrac lub zremisowac gdyz MU nie bedzie chciał by ktorys z kadry złapał kontuzje przed finałem LM i warto postawic chociaz city z x szanse okreslam na 5/10 co wy na to panowie?
Czyli innymi slowy chcesz powiedziec ze Czerwone Diably odpuszcza mecz derbowy? i wogole juz beda grac na pol gwizdka by nie zlapac kontuzji w kazdym meczu az do finalu LM? beda odstawiac noge w Premiership???
BZDURA!!
The Citizens nie sa na straconej pozycji ale nie dla tego ze Man United zastosuja taryfe ulgowa. Sa w dobrej formie (4 wygrane z rzedu) a Richards pokazal nie raz jak nalezy kryc Ronaldo (w poprzednim sezonie Ferguson musial sciagnac Cristiano z boiska bo byl przy mlodym obroncy City zupelnie niewidoczny i bezproduktywny i wtedy Czerwone Diably polegly na OT). Osobiscie licze po cichu ze Manchester bedzie Niebieski ale meczu nie stawiam, derby rzadza sie wlasnymi prawami.

Moze i masz troche racji i w ktoryms meczu najbardziej eksploatowani gracze odpoczna ale jesli juz to bedzie to bezposrednio przed finalem. Napewno w takiej lidze jak Premiership czolowe zespoly sa gotowe na to by rozegrac te 65 meczy w sezonie (tyle bodajrze wyjdzie Manchesterowi wraz z finalem LM).
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
Czyli innymi slowy chcesz powiedziec ze Czerwone Diably odpuszcza mecz derbowy? i wogole juz beda grac na pol gwizdka by nie zlapac kontuzji w kazdym meczu az do finalu LM? beda odstawiac noge w Premiership???
BZDURA!!
The Citizens nie sa na straconej pozycji ale nie dla tego ze Man United zastosuja taryfe ulgowa. Sa w dobrej formie (4 wygrane z rzedu) a Richards pokazal nie raz jak nalezy kryc Ronaldo (w poprzednim sezonie Ferguson musial sciagnac Cristiano z boiska bo byl przy mlodym obroncy City zupelnie niewidoczny i bezproduktywny i wtedy Czerwone Diably polegly na OT). Osobiscie licze po cichu ze Manchester bedzie Niebieski ale meczu nie stawiam, derby rzadza sie wlasnymi prawami.
alez MU moga bardziej grac rezerwami nie mowie, ze nie powalcza ale remis moze byc co zrobi trener sie dowiemy ja na jego miejscu nie meczył bym dobrej ekipy tylko wprowadził troche rezerwy byc moze w ten sposob znajdzie sie jakichś młody zdolny zawodnik ktory bedzie sie chciał wykazac

ale to tylko taka moja teoria ktora jak by nie patrzec ma troche sensu
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Blackburn odkąd gra z Sambą w ataku wcale mnie swoją grą nie olśniewa. Portsmouth posiada twardo grających defensorów takich jak Distin czy Campbell i poza wysoką porażką 0-3 z Arsenalem wcale tak dużo bramek nie tracili. Mecz dla obu ekip bardzo ważny w kontekście walki o utrzymanie i moim zdaniem rozegrany będzie pod względem głównie walki i taktyki stąd grałbym na under 2,5.

Ja swoje środki natomiast zainwestowałem dziś w Liverpool. The Reds chyba jeszcze nie przestali wierzyć w ligowy sukces tym bardziej, że nie jest powiedziane iż Manchester United wygra np. z Manchesterem City czy też Arsenalem. Liverpool gra według mnie kapitalnie w ostatnich spotkaniach, stwarza sobie mnóstwo sytuacji, do tego wrócił Gerrard. Mimo iż West Ham walczy o puchary to jestem zdania, że Liverpool wygra.
Mój typ: Liverpool - 1,55 w Betgun (7/10)
 
majkelangelo 5

majkelangelo

Użytkownik
Ja wlasnie nie wiem czy grac ten Liverpool, caly tydzien sie wahalem i nadal sie waham a kursy spadly. WHU gra calkiem dobrze widac po ostatnich wynikach, i po ostatnich pojedynkach z Liv glownie porazki 1-2 i wygrana 1-0, widac The Reds zawsze sie ciezko gra przeciwko mlotom, a taki kurs niezbyt mnie zacheca. Taki 1,7 bylby juz fajny nawet ???? Nie wiem czy zagra Xabi Alonso, bo nie szukalem listy kontuzjowanych a ostanio noszami go zniesli, ale w WHU paru jest podobno kontuzjowanych, albo dopiero po kontuzji gdzies tak wyszukalem... Jestem za The Reds, ale nie wiem czy stawiac, chyba mala stawke ewentualnie...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Co do Alonso to...

Xabi Alonso nie wybierze się wraz z całą drużyną na Upton Park po tym, jak nie udało mu się wyleczyć kontuzji (silnego stłuczenia) spowodowanej przez brutalny faul Joeya Bartona w niedzielnym spotkaniu z Newcastle. Benitez ma nadzieję, iż jego rodak będzie gotowy do gry w kolejnym meczu Liverpoolu - przeciwko West Bromwich Albion w następny weekend. Tymczasem, Mascherano (skręcona kostka) oraz Torres (uraz mięśnia dwugłowego) będą do dyspozycji menedżera the Reds od pierwszej minuty jutrzejszego pojedynku z West Hamem.
Xabi nie zagra - powiedział Benitez. Być może w przyszłym tygodniu będzie z nim już wszystko w porządku. Myśleliśmy, że będzie do naszej dyspozycji w nadchodzący weekend, lecz ostatecznie okazuje się to niemożliwe.
Javier trenował i znalazł się w meczowej kadrze, podobnie jak Fernando.
&gt;&gt;&gt; ŹRÓDŁO &lt;&lt;&lt;
 
D 0

damkiewicz

Użytkownik
Spotkanie: West Ham vs Liverpool
Typ: West Ham strzeli bramkę? nie
Kurs: 2.05
Bukmacher: expekt
Analiza: Na Upton Park dojdzie dzisiaj do spotkania Premier League, w którym miejscowa ekipa West Ham United podejmiowała będzie Liverpool. Piłkrze Beniteza już praktycznie nie mają szans na awans i tylko jakiś cud może sprawić, iż ten tytul zdobęda. United grają bardzo dobrą pilkę i nie sądzę, aby stracili tak dogodną szansę na obronę mistrzowskiego tytułu. Pomimo tego piłkarze The Reds walczą w kazdym spotkaniu o zwycięstwo, prezentując przy tym bardzo ciekawy styl gry. W ostatnim meczu w lidze pewnie pokonali ekipę Newcastle united wbijajac jej trzy bramki i nie tracąc zadnej. Wcześniej pokonali na wyjeździe beniaminka Hull 1/3, a także zremisowali po dramatycznym spotkaniu z Arsenalem Londyn 4/4. Takim samym wynikiem zakonczyło się ich spotkanie z Chelsea w LM. Według mnie w dzisiejszym meczu pewnie wygrają goście z Londynu i nie stracą przy tym żadnej bramki. Obrona The Reds jest bardzo solidna, a jak dobrze wiemy w ich bramce stoi jeden z najlepszych fachowców- Pepe Reina.
West Ham w lidze zajmuje siódmą lokatę, jednak o udziale w europejskich pucharach może zapomnieć, bowiem ma aż osiem punktów straty do szóstego Evertonu.U siebie mają przeciętny bilans: 8-1-7, co pokazuje iż nie za bardzo lubią się dzielić punktami na własnym boisku.W ostatnim meczu w lidze wygrali na wyjeździe z ekipą Stoke, wcześniej zremisowali na Villa Park z AV, a na White Hart Lane przegrali z Tottenhamem 0/1. Na wlasnym boisku przegrali ostatni mecz z Chelsea, a wczesniej okazali sie lepsi od Sunderlandu 2/0. W ekipie The Reds nie zagra dziś Alonso, który nabawił się urazu w ostantim meczu, natomiast prawdopodobnie zagrają Torres oraz Mascherano. Liczę na pewne zwycięstwo The Reds.
 
mate4pl 45

mate4pl

Użytkownik
Manchester United - Manchester City
Robihno strzeli bramkę w dowolnym czas
@ 3,50
expekt
Manchester United w niedzielę zagra 140. ligowe derby z City. &quot;Czerwonym Diabłom&quot; wypadł z kadry już do końca rozgrywek Wes Brown. W szranki na Old Trafford staną mistrz i uczeń - Sir Alex Ferguson i Mark Hughes. Z 54 meczów granych przeciw swym byłym piłkarzom Ferguson przegrał zaledwie pięć. Hughes jako menedżer wygrał ze Szkotem dwa razy, dwa razy zremisował i cztery razy przegrał. Bezwzględnym faworytem starcia są United, którzy we wtorek zapewnili sobie finał Ligi Mistrzów w Rzymie.
Mimo, że to Manchester United najprawdopodobniej wygra to spotkanie, ja typuję strzelca bramki z przeciwnej drużyny. W derbach może paść wiele bramek, a siły ofensywnej obu ekip nie trzeba nikomu przedstawiać. Być może w tym pojedynku zobaczymy pasjonującą wymianę ciosów okraszoną wieloma bramkami. Myślę, że utalentowany Brazylijczyk jest w stanie pokonać Van der Saara, właściwie jak nie on ma strzelać na Czerwonych Diabłach to kto inny?
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Newcastle United - Middlesbrough FC (Połowa/Wynik końcowy) ⛔
Typ: 1/1
Kurs: 3.20
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Dziś o 21.00 polskiego czasu na St. James Park w Newcastle sędzia Mike Dean rozpocznie derby północno-wschodniej Anglii. Spotkanie to budzi tym większe emocje, iż naprzeciw siebie staną dwie drużyny walczące o utrzymanie, a ewentualny spadek którejś z nich byłby wielką niespodzianką.
Kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku? Miejscowe Sroki, czy też ekipa z Middlesbrough? Remis &quot;nie urządza&quot; żadnej ze stron, gdyż tylko komplet punktów pozwoli którejś z nich opuścić w końcu strefę spadkową.
Osobiście uważam, iż dzisiejszego wieczoru to Alan Shearer - obecny menedżer, a do niedawna piłkarz Newcastle, poprowadzi piłkarzy do zwycięstwa w tym niezwykle ważnym meczu, co w ostatecznym rozrachunku powinno uchronić klub przed degradacją. Co prawda Sroki spisują się w ostatnim czasie bardzo słabo, ale pozostaje wierzyć, iż to właśnie w dzisiejszym meczu nastąpi swoiste przełamanie, a Owen i spółka zagrają w końcu na miarę oczekiwań swoich kibiców.
Naprawdę trudno jest sobie wyobrazić, byśmy tak wieki klub, jakim niewątpliwie jest drużyna Newcastle, mieli oglądać w przyszłym sezonie w rozgrywkach The Championship. O tyle trudno jest w to uwierzyć, kiedy spojrzy się na kadrę Srok, która naprawdę wygląda imponująco. No cóż, widocznie atmosfera w szatni, gwiazdom drużyny nie służy. Zwłaszcza po ostatnim zamieszaniu, jakie wywołał &quot;nieposkromiony&quot; Joey Barton (całe szczęście jest zawieszony i na boisku w tym sezonie już go nie zobaczymy).
Za gospodarzami przemawiać może fakt, iż drużyna Middlesbrough na obcych obiektach przegrała aż 13 z 17 meczy. Dlatego też podopiecznym Garetha Southgate&#39;a nie daję większych szans na tryumf w najbliższych derbach. Ostatnie 4 takie pojedynki kończyły się podziałem punktów. Moim zdaniem 5 z rzędu nie będzie.
Mój typ: 2:1 dla Newcastle (do przerwy 1:0)
 
K 0

krolik1908

Użytkownik
VS

TYP: X

Jutrzejszego dnia na St James&#39; Park odbędzie się bardzo ważny mecz, który pozwoli danej drużynie odskoczyć od strefy spadkowej. Obu drużynom zostały tylko 3 mecze do rozegrania. Sroki zdobyły tylko 1 punkt w trzech ostatnich meczach, takim samym bilansem cieszy się Boro, które jest po dwóch ciężkich meczach z Arsenalem i Manchesterem United. W Newcastle zawodzą środkowi pomocnicy, a Alan Shearer nie potrafi ustawić zespołu na grę ofensywną. Middlesbrough ma świetną defensywę, stracili tylko 19 bramek! Sądzę, że Newcastle nie będzie potrafiło strzelić gola, a mecz będzie typowym meczem angielskim w którym będzie dużo walki i zakończy się wynikiem remisowym. Tyle ode mnie. Pozdrawiam!
 
flaster 0

flaster

Użytkownik
Spotkanie: Newcastle - M&#39;Boro
Typ: 1
Kurs: 2,00
Bukmacher:expekt

Analiza:
To będzie mecz o życie zarówno dla Newcastle United, jak i dla Middlesbrough. Remis nikogo nie zadowoli, a zwycięstwo może zapewnić wydostanie się ze strefy spadkowej.


Middlesbrough ma tyle samo punktów co Sroki, jednak ich atutem nie będzie mecz na swoim boisku. Na obcych obiektach podopieczni Garetha Southgate&#39;a przegrali 13 z 17 meczów. Zdobyli w sumie osiem punktów za dwa zwycięstwa i dwa remisy. Strzelili ledwie 9 goli...

Newcastke oprócz dzisiejszego meczu pozostały 2 kolejki: U siebie mecz z Fulham w najbliższa oraz pózniejszy wyjazd do Aston Villi (cieżki mecz z powodu walki Aston o 5 lokate w lidze z Evertonem).

W Newcastle do składu wraca Steven Taylor, ale niepewny gry jest Alan Smith. Nie wystąpi Joey Barton.

Alan Shearer, menedżer Newcastle, nie ukrywa, że to najważniejszy mecz w jego życiu. Nawet biorąc pod uwagę Euro 96, w którym dotarł z reprezentacją Anglii do półfinału.

Liczę na ogromną mobilizację Srok. Przed nimi 2 kolejne mecz u siebie. Które po prostu muszą wygrać.


Kadry obu zespołów na mecz:

Newcastle: Harper, Forster, Krul, Beye, Bassong, Coloccini, S. Taylor, Edgar, Cacapa, Butt, Duff, R. Taylor, Gutierrez, Nolan, Guthrie, Lovenkrands, Geremi, Smith, Martins, Owen, Viduka, Carroll, Xisco, Ranger.

Middlesbrough: Jones, Turnbull, Hoyte, McMahon, Taylor, Grounds, Wheater, Huth, Hines, Aliadiere, Tuncay, Bates, O&#39;Neil, Walker, Shawky, Downing, Johnson, Digard, Alves, King.
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
⚽ Wigan - Manchester United
Typ: 0:2
Kurs: 6.00
Buk: BAH

Dziś o godzinie 21:00 w zaległym spotkaniu spotkają się Wigan Athletic i Manchester United. MU to główny kandydat do tytułu. Ma 3 punkty przewagi nad Liverpoolem i mecz mniej. Liderując nie może sobie pozwolić dzisiaj na stratę punktów, a już na pewno nie na porażkę, bo zostaną jeszcze 2 kolejki i w zanadrzu mecz z zawsze groźnym Arsenalem. Zwycięstwo praktycznie da im mistrzostwo Anglii, nie piszę że da im tytuł, bo nie znam zasad czy najpierw liczą się bramki czy mecz bezpośredni. Tak czy owak, jeśli wygrają, to do pewnego mistrzostwa będzie im potrzebny jeden punkt w dwóch meczach.
Sir Alex Ferguson na dzisiejsze spotkanie powołał taka kadrę:
Kadra na mecz z Wigan:
Van der Sar, Foster, Kuszczak, Rafael, O&#39;Shea, Neville, Ferdinand, Vidic, Evans, Evra, Ronaldo, Nani, Carrick, Scholes, Fletcher, Anderson, Park, Giggs, Rooney, Tevez, Berbatow, Macheda.

Ponadto możliwy jest powrót Ferdinanda i Evansa, co dodatkowo wzmocniło by obronę Czerwonych Diabłów. Występ obu wspomnianych zawodników stoi pod dużym znakiem zapytania. Liczę, że dziś przede wszystkim MU będzie grało uważnie z tyłu, by nie stracić głupiej bramki, tak że trzeba by było gonić wynik albo na przykład stracić wyrównującą bramkę w końcówce.
Wigan jest na 11 pozycji w Premiership i nie walczy już o nic. Może to spowodować małe zaangażowanie, chociaż wiadomo, że na mecze z MU wszystkie drużyny się spinają, aby dobrze wypaść. Mimo wszystko jest to drużyna bez formy, która ostatni raz wygrała wygrała 22 marca u siebie z Hull City 1:0.
Manchester za to jest w znakomitej formie, wygrywa mecz za meczem i jest na pewno podbudowany awansem do finału LM.
Za małą stawkę postanowiłem spróbować dziś singla na wynik 0:2.


Liczy się stosunek bramkowy ;) // Miko_MU
 
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
West Bromwich - Wigan 3:1
Hull - Stoke 1:2
Fulham - Aston Villa 3:1
Everton - Tottenham 0:0
Bolton - Sunderland 0:0
Blackburn - Portmosuth 2:0
West Ham - Liverpool 0:3
Manchester United - Manchester City 2:0
Arsenal - Chelsea 1:4
Newcastle - Middlesbrough 3:1

Wigan - Manchester United 1:2​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom