>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Premier League 5 KOLEJKA 12.09. - 13.09.2009

Status
Zamknięty.
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP


12 IX Sobota

[16.00] Blackburn - Wolverhampton 1.83 3.50 4.50
[16.00] Liverpool - Burnley 1.20 6.50 15.00
[16.00] Portsmouth - Bolton 2.60 3.20 2.80
[16.00] Stoke - Chelsea 9.00 4.50 1.40
[16.00] Manchester City - Arsenal Londyn 2.87 3.30 2.50
[16.00] Sunderland - Hull 1.83 3.50 4.50
[16.00] Wigan - West Ham 2.25 3.25 3.40
[18.15] Tottenham - Manchester United 3.25 3.40 2.25

13 IX Niedziela

[13.00] Birmingham - Aston Villa 3.40 3.25 2.25
[17.15] Fulham - Everton 2.60 3.20 2.80

Kursy by bet365
 
S 0

suricpc

Użytkownik
Wszyscy dobrze wiedza ze po eliminacjach gra się bardzo ciężko tym najlepszym drużyną tym bardziej że już we wtorek i środę liga mistrzów dlatego ja uważam ze może w ten weekend może być sporo niespodzianek tym bardziej ze kluby mogą dać odpocząć zawodniką jak dla mnie dość pewnym typem jest Stoke-Chelsea obie dr. strzela bramke? NIE 1,65 i moja druga propozycja jest Adebayor strzeli bramke nie wiem jaki bedzie na to kurs
 
M 0

martines0071994

Użytkownik
Wszyscy dobrze wiedza ze po eliminacjach gra się bardzo ciężko tym najlepszym drużyną tym bardziej że już we wtorek i środę liga mistrzów dlatego ja uważam ze może w ten weekend może być sporo niespodzianek tym bardziej ze kluby mogą dać odpocząć zawodniką jak dla mnie dość pewnym typem jest Stoke-Chelsea obie dr. strzela bramke? NIE 1,65 i moja druga propozycja jest Adebayor strzeli bramke nie wiem jaki bedzie na to kurs

Od El.MŚ już troche czasu więc nie widze powodu pisać o zmęczeniu nie widze też powodu dla którego czołowi piłkarze mnieli by odpoczywać odpoczną po meczu każdy wie że przeważnie grają najlepsi chyba że w gre wchodzi liga mistrzów co do tego że obie drużyny strzelą (NIE) to nie byłbym taki pewien.


Ale co do moich typów:

Wigan - West Ham 2

Piłakrze Wigan wciągu ostatnich 5 meczy wygrali zaledwie raz czy z West Ham znów im się nie powiedzie?Myśle że tak.
Jednak martwi mnie sytuacja ostatnich 2 meczy West Ham-u

West Ham United vs. Millwall 1:1
3:1 (OT)
Blackburn Rovers vs. West Ham United 0:0

Tego spotkania raczej nie obstawie.

Sunderland - Hull 1

Zespół Sandeland-u w ostatnich 2 meczach grają na własnym obiekcie 1 mecz przegrał i 1 wygrał przegrana z Chelsea 1:3 a wygrana z Blackburn Rovers 2:1.Przekonuje mnie ten zespół jednak znów się wacham nad obstawieniem potrzebuje czegoś pewnego.

Co o tym sądzicie?
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
Z West Hamem bym uważał - są strasznie nieprzewidywalni. W meczu z Tottenhamem potrafili strzelić super bramę, by potem odstawić takie frajerstwo że aż oczy przecierałem ze zdumienia (tak Carlton Cole to przyczyna tego stanu)
Z takich &quot;ciekawostek&quot; Arsenal osłabiony kontuzją Arszawina - ale pewnie to słyszeliście ;)
Spurs - Man U - widziałbym tu over 2.5 - obie drużyny nieźle ostatnio aplikują rywalom bramy - choć wszystko zależy od tego jak mecz się potoczy. W ostatnich latach w bramy w tych spotkaniach nie obfitowało.
Szczerze powiedziawszy ta kolejka mi się średnio podoba - dodatkowo dochodzi element &quot;przerwy na kadrę&quot;. Może pomogła i Aston Villa wygra derby ?? Choroba chciałbym znać wyniki ;)
Czyli zgadzam się z SuriCpC co do niespodzianek - choć może nie akurat wywołanych meczami kadry, za mało kolejek by to wszystko okrzepło, musi się to uregulować - jeszcze ze 3-4 kolejki i będziemy nieco mądrzejsi - kto przewidział porażkę Liverpoolu z Aston Villą kilka tygodni temu ?? ;) Jak pozbiera się Everton ?? Czy Tottenham wystrzelił chwilowo z formą (ostatnio nie zbyt przekonywująca wygrana, ale wygrana) czy to kolejny pretendent do pierwszej 3 ?? Za dużo niewiadomych by grac grubiej.
BTW - bramka Adebayora to ciekawa propozycja - takich gości zwykłem nazywać różnymi grubszymi epitetami i jedyne co takiego typa może zmotywować (czyli gram bo JA CHCĘ) to własna megalomania i chęć pokazania jaki jest zajebisty - a można to uzyskać strzelając Arsenalowi piękną bramę.
 
camillo 9

camillo

Użytkownik
Osobiście odradzam typowanie w tej kolejce zakładów 1X2. Wszyscy zapewne będą ładować Liverpool, ale jak już nie raz pisałem kursy oscylujące w tak dolnych granicach w PL są kompletnie bezsensowne. Na wygraną Chelsea kurs także zaniżony. Zagrałbym, ale gdyby dawali powiedzmy 1.65, bo Stoke u siebie jest bardzo niewygodne, szczególnie dla wielkich ekip, bo ta drużyna gra typowo na zero. Podobnie zagrało Hull w I kolejce na Stamford i Chelsea miała spore kłopoty. Więc jeśli miałbym w tym meczu coś typować to under 2,5. Kusząco wygląda overek na City of Manchester Stadium. Obie ekipy mają z przodu wielką siłę rażenia i pierwszy overek w wykonaniu City w tym sezonie jak dla mnie baaardzo prawdopodobny - polecam. Ponadto proponuję under na Fratton Park, gdzie miejscowi podejmą Bolton. Pompey w ostatnim meczu pokazało dobrą organizację w obronie i fatalną dyspozycję w ataku... Jeśli Bolton nie zdobędzie gole w pierwszych 20-30 minutach, to moim zdaniem under bankowy. Ogólnie kolejka jest jak dla mnie średnia do typowania, co nie oznacza, że mecze będą ciekawe, bo pojedynki City - Arsenal i Tottenham - ManU zapowiadają się wyśmienicie. Mimo to polecam dwa wyżej krótko opisane typy. Pozdrawiam ????
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
W piątej kolejce angielskie ekstraklasy dojdzie do arcyciekawego meczu między Manchesterem City a Arsenalem Londyn. Gospodarze w trzech meczach zgromadzili komplet dziewięciu punktów, natomiast goście w trzech meczach zdobyli sześć punktów.
Wyniki gospodarzy w tym sezonie w lidze:
Blackburn Rovers 0 - 2 Manchester City
Manchester City 1 - 0 Wolverhampton
Portsmouth 0 - 1 Manchester City
Wyniki gości:
Everton 1 - 6 Arsenal Londyn
Arsenal Londyn 4 - 1 Portsmouth
Manchester United 2 - 1 Arsenal Londyn
City wygrywa ale nie zachwyca stylem, miałem okazję obserwować ich w ostatnim meczu z Portsmouth, co prawda wygrali 1-0 ale zagrali przeciętny mecz, gdyby nie fantastyczne dwie interwencje Givena w końcówce, mielibyśmy remis. Widać, że zespół nie jest zgrany, szczególnie widać to w ofensywie, gdzie grają piłkarze genialni, ale nie zgrani ze sobą tracą dużo na wartości. Kompletnie bez formy jest Carlos Tevez. Obrona dyrygowana przez Kolo Toure wygląda niezwykle solidnie. Arsenal to zespół, który u progu sezonu najbardziej zauroczył mnie swoją grą. Wenger przed sezonem przyznał, że chce grać jak Barcelona, zmienił więc taktykę na 4-3-3 i są tego efekty. Kanonierzy grają wspaniały futbol od początku sezonu. Podobnie było w meczu z Czerwonymi Diabłami, kto oglądał ten wie kto był lepszy i powinien wygrać ten mecz. Arsenal przegrał niezwykle pechowo, najpierw samobój Diabiego, potem bezsensowny faul Almunii na Ronneyu i Czerwone Diabły mogły cieszyć się ze zwycięstwa 2-1. Gdyby przy stanie 1-0 Foster nie obronił fantastycznie strzału bodajże Van Persiego z pięciu metrów to Arsenal miałby dzisiaj komplet punktów. Do drużyny wraca kapitan Cesc Fabregas, który ma ogromny wpływ na grę Arsenalu, wszak jest to mózg zespołu Wengera. No i jeszcze jeden smaczek tego meczu. Przed sezonem do zespołu City przeszły dwie gwiazdy Kanonierów: Toure i Adebayor. W tym meczu następca Toure - Tomas Vermaalen będzie chciał pokazać, że jest równie dobrym zawodnikiem, podobnie jak napastnicy Arsenalu. Przewiduje niezwykle wyrównany mecz, ale w ostatecznym rozrachunku zwycięstwo Kanonierów.
 
gost3k 0

gost3k

Użytkownik
Liverpool bez problemu ogra Burnley, które jest zespołem swojego stadionu, a na wyjazdach zapominają nagle jak się gra. The Reds muszą choć częściowo zmazać słaby początek sezonu i na wpadkę nie ma już miejsca. Co do Chelsea to typ jak najbardziej do grania. Stoke u siebie potrafił niejednokrotnie u siebie sprawiać niespodzianki w zeszłym sezonie (remis z Liverpoolem, wygrana z Arsenalem) jednak zespół Chelsea już w pierwszym sezonie gry Stoke w Premiership radził sobie z nimi bez problemu (2-0 wyjazd) podobnie będzie jutro. The Blues gra bardzo przyzwoicie, a Stoke im leży.
 
maryman 117

maryman

Użytkownik
Ja również sądzę, że Stoke ostatecznie polegnie choć X nie będzie ogromną sensacją. Chelsea zagra bez Deco i Zhirkova (problemy ma Alex, Cole, Ferreira) ale i gospodarze też mają drobne kłopoty ze składem, a co do zmienników jest jasne, która drużyna lepiej pod tym względem się prezentuje. Trener gospodarzy jednak nie pozostawia złudzeń co do stylu gry tak jak pisał Camillo będą grać na zero - pięciu piłkarzy przed polem karnym to będzie ustawienie Stoke na ten meczyk.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Jesli o mnie chodzi to granie Liverpoolu po kursie 1,16 to smiech na sali, odpuscie sobie granie tego meczu. Jestem podobnego zdania co Kudlaty089, ze Arsenal na poczatku sezonu prezentuje sie wysmienicie. Wygrana z Evertonem na wyjezdzie 1-6 o czyms swiadczy tym bardziej, ze Everton rzadko przegrywa na swoim stadionie. Man City maja pake ale ta druzyna dopiero zacznie grac dobra pilke po nowym roku. Potrzeba czasu zeby zawodnicy sie zrozumieli na boisku. W tej chwili niegraja zespolowo choc sie staraja. Beda sie gubic i Arsenal moze to wykorzystac. Wenger zmienil ustawienie zespolu przed sezonem na 4-3-3 bo chce grac tak jak Barcelona ( tak sam powiedzial dlatego zmiania ustawienia) mysle, ze to chyba byl strzal w 10 bo ofensywnie wygladaja bardzo dobrze. Nie widac straty po Toure i Adebayorze - na pewno Ci zawodnicy znaja dobrze zespol z Londynu i trenera ale czy to cos da? przekonamy sie niebawem. Na pewno dobrym typem bedzie over 2,5 gola. Ja osobiscie gram x2 bo brakuje mi odwagi na czysta 2 ( albo szkoda kasy gdyby mial byc remis) kurs 1,4 do dubla pasuje. Co do Chelsea to tez bylo duzo napisane ale ja tylko dodam, ze Chelsea moze sie meczyc i wygrac roznica jednej bramki dlatego tez Handi na remis mozna za grosze puscic.
 
toki 26

toki

Użytkownik
nie wiem czemu nikt nie napisał o czemu tottethamu z men utd ? moim zdaniem stawka zawyzona na men utd 2,25(w totomixie) może i tottetham dobrze gra na początek sezonu ale nie gral jeszcze z drużyną która rywalizuje o najwyzsze miejsca w premier legague men utd będzie miał ciężką przeprawę ale da rade mój typ to men utd /2/ 2,25 myslę o wyniku 1:3 lub 1:2
 
loker-43640 0

loker-43640

Użytkownik
Sunderland v Hull City
Co do tego meczu mam pewne wątpliwości w prawdzie Sunderland gra ostatnio ladny futbool ale Hull się wzmocniło, każdy wie że Hull obrone ma niezłą lecz z przodu nie byli zbyt mocni, Geovanni juz jest wiekowym graczem i wchodzi z ławki rezerwowych, przyjście do drużyny Jana Vennegra of Hesselinga przyczyni się do wzmocnienia tej drużyny i uzyskamy poukładany równy zespół w każdej formacji. Odejście Turnera do Sunderlandu z Hull dodaje smaczek temu meczu, 25 letni gracz napewno będzie dawał z siebie wszysko lecz czy reszta zespołu będzie tak samo zmotywowana?
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Sunderland - Hull City
Na Stadium of Light dojdzie do pojedynku pomiędzy Sunderlandem, a Hull City. Gospodarze tego spotkania grają jak na razie w kratkę, ale trzeba przyznać, iż mają duże aspiracje do tego aby namieszać w ligowej tabeli, utrzymanie w Premiership powinni zapewnić sobie bez problemu. &quot;Czarne Koty&quot; mają za sobą zwycięstwa z Boltonem i Blackburn Rovers oraz dwie porażki, z Chelsea i w ostatniej kolejce ze Stoke City. Przed sezonem Sunderland wzmocnił się znacznie pozyskując kilku ciekawych zawodników, takich jak Lorik Cana, Lee Cattermole czy Darren Bent. Najpoważniejszym osłabieniem ekipy Steve Bruce&#39;a jest brak dwóch bramkarzy, Craig Gordon i Marton Fulop są kontuzjowany więc w bramce zobaczymy Trevora Carsona. Hull City jak do tej pory zgromadzili 4 punkty, udało się wygrać jedynie z Boltonem co było pierwszym od kilkunastu spotkań zwycięstwem na własnym stadionie. &quot;Tygrysy&quot; doznały także bolesnej porażki z Tottenhamem w stosunku 1:5, w pozostałych dwóch meczach podopieczni Browna wywalczyli po jednym punkcie. Konfrontacje z ubiegłych lat między tymi drużynami kończyły się za każdym razem zwycięstwem Czarnych Kotów. Dzisiaj nie powinno być inaczej, stawiam na wygraną Sunderlandu.

Mój typ - Sunderland ~ 1,75 ✅
 
camillo 9

camillo

Użytkownik
Świetny mecz na City of Manchester Stadium. Over tak jak przewidywałem na luzie, ale gorzej już było na Fratton Park, gdzie typowałem under. Pisałem, że jeśli Boltonowi do 30 minuty nie uda się strzelić gola, to under murowany i niestety bramka dla gości padła już w 13 minucie. Niesamowicie ciężką przeprawę miała Chelsea, ale ostatecznie moim ulubieńcom udało się wywieźć 3 punkty z bardzo trudnego terenu co mnie bardzo cieszy ????
Na dziś proponuję jeszcze spróbować dokładny wynik 1:1 w meczu Spurs - United. Pisałem już kilka razy, że Diabły nie zanotowały takiego wyniku od dawien dawna i od paru kolejek stosuję na ten typ progresję. Blisko było dwa tygodnie temu kiedy ManU mierzyło się z Arsenalem, ale ostatecznie wydarli Kanonierom z gardeł 2:1.

Tottenham - ManUtd
DW: 1:1 @ 7.00 Tobet
 
rafu 247

rafu

Użytkownik
Tottenham - Man UTD 1:3, ale ekipa gospodarzu nei zaslugiwala na porazke, conajmniej na remis. Piekna bramke strzelil Defoe juz w 1 minucie, zapewne bedzie to jedna z piekniejszych bramek sezonu w Premiership.
Co do Man City to nie zasluzyli na te 4:2, Arsenal gral ladnie i zasluzyl na remis conajmniej.
No ale Arsenalowi zawsze czegos brakuje, nie zdobyli mistrza juz dawno i w tym sezonie rowniez nie wroze im sukcesu. Denerwuje tylko Chelsea ktora znowu na farcie wygrala ze Stoke. Mam nadzieje, ze gdy przyjdzie im sie zmierzyc z Man UTD czy Liverpoolem to dostana baty.
 
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
Tottenham - Man UTD 1:3, ale ekipa gospodarzu nei zaslugiwala na porazke, conajmniej na remis. Piekna bramke strzelil Defoe juz w 1 minucie, zapewne bedzie to jedna z piekniejszych bramek sezonu w Premiership.
Manchester nie zasłużył na wygraną? Nie zasłużył na wygraną z Arsenalem, ale wczoraj jak najbardziej. Szybko stracili bramkę, lecz potrafili się podnieść, przycisnęli Kogutów, stworzyli sporo okazji z czego dwie zamienili na gola. Potem w drugiej połowie mecz się wyrównał, a po czerwonej kartce Scholesa United zademonstrowali kapitalną grę w defensywie i z kontry co zaowocowało trzecim golem i odebraniem motywacji Spurs. Pozdro.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom