>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Premier League 6 KOLEJKA 15.09 - 17.09.2007r

Status
Zamknięty.
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
[center:61b2f547f2]
[/center:61b2f547f2]
[center:61b2f547f2]
15-09-07

[13:00] Everton FC - Manchester United 4,25 3,25 1,85
[13:45] Portsmouth FC - Liverpool FC 4,55 3,25 1,80
[14:30] Tottenham Hotspur - Arsenal FC 2,70 3,20 2,50
[16:00] Birmingham City - Bolton Wanderers 2,35 3,20 2,90
[16:00] Sunderland AFC - Reading FC 2,30 3,25 2,95
[16:00] West Ham United - Middlesbrough FC 1,90 3,25 4,00
[16:00] Wigan Athletic - Fulham FC 2.20 3,20 3,15
[18:15] Chelsea FC - Blackburn Rovers 1,35 4,50 8,20


16-09-07

[17:00] Manchester City - Aston Villa 2,10 3,20 3,40


17-09-07

[21:00] Derby County - Newcastle United 4,10 3,35 1,85


Kursy by Bet-at-home [/center:61b2f547f2]

Zapraszam do dyskusji ;-) Autorzy suchych typów będą nagradzani.
 
karollo03 3

karollo03

Użytkownik
[14:30] Tottenham Hotspur - Arsenal FC TYP: 1X

W tym meczu arsenal zadowoli remis w końcu liga mistrzów ,trzeba dobrze zacząc,biorąc pod uwagę że to derby i w dodatku z tak dobrym zespołem,powracającym z kompromitacji
na początku sezonu do ich miejsca czyli góry tabeli. Jak dla mnie 1x z b.dobrym kursem.


[18:15] Chelsea FC - Blackburn Rovers TYP: UNDER 2,5

W tym meczu under,chelsea po porażce w zeszłym tygodniu będzie chciało zdobyc 3 pkt
...blackburn urwac chociarz jeden i jak dla mnie mają na to szanse.Dużo bramek nie padnie .chelsea po zdobyciu bramki będzie chciało utrzymac wynik i grac z kontry
 
R 0

radek_bet

Użytkownik
[13.45] Portsmouth FC - Liverpool FC TYP: 2

Zapewne wielu z Was wydaje się, że Liverpool może zgubić w Portsmouth punkty, zwłaszcza w perspektywie zbliżającego się meczu LM z FC Porto i zeszłej kolejki eliminacji do ME 2008. Jednak paradoksalnie takowe osłabienie składu The Reds, może być zabójcze dla drużyny z nad kanału La Manche. Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta.
Drużyny FC Liverpool ma w tym sezonie bardzo mocny i wyrównany, powtarzam wyrównany skład. Więc w miejsce kadrowiczów i filarów drużyny szykowanych na Champions League wskoczą młodzi i gniewni, ale przede wszystkim równie uzdolnieni zawodnicy, dotychczas głównie drugiego planu. Zapewne Ryan Babel, Yossi Benayoun, czy też Alvaro Arbeloa (nie eksploatowani zbytnio dotychczas) będą chcieli się pokazać (czytaj: wygryźć ze składu starszych kolegów) na Fratton Park.
Dlatego można uważać ten mecz za jeden z wielu pewniaków, to jest bardzo prawdopodobnych wyników.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Tottenham - Arsenal
Typ: 0
Kurs: 3,1


Derby Londynu. Zespoły w początkowej fazie sezonu są w zupełnie odmiennych sytuacjach. Postawa Arsenalu po odejściu Henry&#39;ego jest zaskakująco dobra. Kanonierzy ugrali już 10 pkt i są wiceliderami. W ostatniej kolejce pewnie pokonali u siebie Portsmouth (3:1).

Spurs natomiast nie mogą zaliczyć startu rozgrywek do udanych... Podopieczni Jola nie grają źle, ale ich wyniki są fatalne. W 5 meczach zdobyli zaledwie 4 pkt i zajmują 14. pozycję. Menedżer Kogutów powinien powoli zacząć martwić się o posadę, gdyż plany jego drużyny sięgały bardzo wysoko... Pomimo słabej zdobyczy punktowej, Tottenham nie prezentuje się źle. W meczach z ManU i Fuhlam pokazali się z dobrej strony i tylko indywidualne umiejętności rywali odbierały im punkty.

Derby, jak wiadomo, rządzą się odmiennymi prawami dlatego liczę na przerwanie passy pecha (bo tak postrzegam wyniki Hotspur) i wywalczenie remisu. Przecież aż 5 z ostatnich 6 meczy tych ekip kończyły się podziałem punktów...
 
beau 1

beau

Forum VIP
Po dwutygodniowej przerwie rozgrywki angielskiej Premiership wracają :jupi: ale tak sie składa , że okres na obstawianie tych rozgrywek nie jest najlepszy.Piłkarze ledwo co wrócili ze zgrupowań reprezentacji narodowych a muszą już walczyć o punkty.Trenerzy narzekają na ten stan rzeczy ale co robić.Najlepsza czwórka zeszłego sezonu we wtorek i środę rozpoczyna rywalizacje w Lidze Mistrzów i nie wiadomo czy trenerzy będą oszczędzać najlepszych zawodników czy zagrają najlepszym składem.Myślę , że Manchester i Chelsea za wszelką cenę rozpoczną spotkania najsilniejszym składem.Sytuacja inaczej wygląda w zespołach obecnych liderów tabeli.Kanonierzy mają ogromne problemy z obroną i prawdopodobnie w środku obok Kolo Toure wystąpi Gilberto Silva.Gerrard i Carragher mieli problemy z kontuzjami ale Benitez ma szeroką kadrę i znajdzie zmienników przynajmniej na ostatnie 30 minut 2 połowy meczu z Portsmouth.Najłatwiejsza przeprawa czeka zdecydowanie Chelsea ale lepiej w tym spotkaniu postawić under bo Blackburn to siłowo grająca drużyna i dobrze zorganizowana w obronie.Nad typem na The Reds radzę pomyśleć.Fratton Park to ciężki teren dla przyjezdnych.W najbardziej ekscytującym spotkaniu tej kolejki w derbach północnego Londynu Tottenham podejmie Arsenal.W XXI wieku Koguty nie pokonały Kanonierów i jutro jeśli tego nie uczynią Martin Jol straci posadę.Manchester United jedzie do Liverpoolu na mecz z Evertonem i tutaj każdy wynik jest możliwy jeśli miałbym stawiać to dałbym 1X.Bardziej szczegółowe analizy na konkretne typy pojawia sie dziś wieczorem albo jutro z rana.Pozdrawiam ;-)
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Ja sie zatsaniwam , bo wiadomo że derby to derby jeszce północnego Londynu ???? Ale Arsenal to chyba wygra , zaczelu świetnie soen , Fabregas gra rewelacyjnie , tak jak i inni piłkarze z ofensywy. Spurs rozpoczeło sezon tragicznie , wyniki mówią same za siebie , jeszce Barbatov , rewlacja poprezdnich rozgrywek niesztela . X2 lub ryzykowne 2 jest dużo prawdopodobnością w tym meczu . Remis może i bedzie , ale Tottenham nieda rady tego wygrać moim zdaniem. Dobrymi typami są jeszce Wigan , WHU , Sunderland i Birmingham z X - u siebie mecz grane , a pryjezdni róznie grają w tym soenie grają , overek w Wigan raczej możliwy . Zraczuce coś pozniej jakas analize. A to narazie moje przemyslenia
 
G 0

greg66

Użytkownik
15/09/2007 16:00
Birmingham v Bolton
Typ Bolton
kurs 2.70

Ten mecz musi wyjsc po mysli Boltonu i prawdopodobnie Bolton po tym zwyciestwie zacznie kroczyc w gore tabeli. Birmingham to beniaminek i mimo przewagi wlasniego stadionu nie odegra roli w tym meczu. Moj kolega z pracy (Anglik) kibic Boltonu od 55 lat ???? powiedzial ze z takimi zespolami musi Bolton wygrywac wiec panowie w tym meczu Bolton bedzie rozdawal karty :gool:
 
beau 1

beau

Forum VIP
[center:f3f8dec1c4]
[/center:f3f8dec1c4]

Sunderland - Reading
Typ: 1X/under 2,5
Kurs: 1,34/1,70


Beniaminek prowadzony przez Roya Keane&#39;a

Beniaminek prowadzony przez Roya Keane&#39;a [odejmuje Reading.Oba zespoły początek sezonu rozpoczęły zaskakującymi wynikami.Sunderland pokonał na Stadium of Light Tottenham 1-0 natomiast Reading zremisowało 0-0 z Manchesterem United.Zwycięstwo z Tottenhamem było jedyny punktami jakie zdobyły czarne koty.Potem już tylko przegrywali ale z bardzo dobrymi drużynami.Dla Reading to drugi sezon z rzędu i powoli się sprawdza moja teoria co do kompleksu drugiego sezonu.Dwie ostatnie porazki po 3-0 pokazują , że ekipa nie jest dobrze przygotowana do rozgrywek i dzisiejszy mecz będzie meczem walki, w którym przeważać będzie górna walka o piłkę.Obie drużyny mają spore problemy z kontuzjami.W zespole gości nie zagrają: Kieran Richardson, Dean Whitehead, Andy Cole, Carlos Edwards i Stanislav Varga.W drużynie przyjexdnych nie wystąpią: Brynjar Gunnarson, Michael Duberry, Glen Little i John Oster.Nowy nabytem Liam Rosenior zadebiutuje w Royals.Z historii spotkań nie można wywnioskować kto jest faworytem tego spotkania.Oba zespoły są na dole tabeli i nikt nie będzie chciał przegrać i za wszelką cenę wygrać.Reading jak i Sunderland mają ogromne problemy ze strzelaniem goli ale większe szanse na zwycięstwo daję gospodarzom.Postawiłbym też na under ale mam złe wspomnienie z Reading.

Sunderland: Gordon, Ward, Nosworthy, Halford, Kay, McShane, Anderson, Higginbotham, Collins, Wallace, Etuhu, Yorke, Miller, Leadbitter, Chopra, Jones, Stokes, Murphy, Connolly, O&#39;Donovan.

Reading: Hahnemann, Federici, Murty, de la Cruz, Ingimarsson, Bikey, Duberry, Shorey, Rosenior, Fae, Cisse, Harper, Hunt, Convey, Doyle, Lita, Kitson, Long, Golbourne, Gunnarsson.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Postanowiłem, że w skrócie opiszę resztę dzisiejszych spotkań.

Everton FC - Manchester United 1X 1,84
Pierwsze spotkanie 6 kolejki i co za tym idzie piłkarze mieli najmniej czasu na odpoczynek po spotkaniach reprezentacyjnych.Everton bardzo dobrze prezentuje się na początku sezonu ale dla Manchesteru jest to wygodny zespół.W poprzednim sezonie przegrana u siebie 2-4 a na wyjeździe 3-0.Na Goodison Park Czerwone Diabły zwyciężały 12 razy :wowsdf: Do druzyny gosci wraca Cristiano Ronaldo i Wayne Rooney zaś w Evertonie zabraknie pierwszego bramkarza Tima Howarda, Yobo i Tomasa Gravesena ale i tak skład gospodarzy prezentuje się okazale.Zawodnicy gości mogą popełniać błędy z przemęczenia i świetna para napastników na pewno strzeli gola po kursie 1,48.ManU musi wygrać ale ja ich zwycięstwa nie widzę.

Portsmouth - Liverpool X 3,35 albo handi 1,5-0 1 1,30
Na pierwszy rzut oka typ na Liverpool najpewniejszy ale nic bardziej mylnego.Na Fratton Park Portsmouth jest dla The Reds bardzo trudnym przeciwnikiem.Najlepsi piłkarze gości czyli Gerrard i Carragher wracają po kontuzjach.Prawy obrońca Steve Finnan boryka sie z urazem i dziś nie wystąpi.Pompeys w porównaniu z ostatnim meczem przeciwko Arsenalowi zagra dziś najsilniejszym składem.Spodziewam się tutaj małej niespodzianki w postaci remisu.

Tottenham Hotspur - Arsenal FC X2 1,39 albo obie drużyny strzelą TAK 1,65
To spotkanie jest hitem 6 kolejki.Kanonierzy w świetnej formie po odejściu Henriego.Jako kibic przyznam , że grają zdecydowanie lepiej.Derby północnego Londynu są ostatnią szansą dla Martina Jola.Jeśli dziś nie wygra może żegnać się z posadą a o zwycięstwo będzie niezwykle ciężko bo od 8 lat Kanonierzy nie ulegli Kogutom.Młodzi piłkarze z Emirates nie powinni być przemęczeni po środowych meczach.W świetnej formie jest Eduardo Silva to samo tyczy się największej gwiazdy Tottenhamu Berbatova.Obie drużyny mają podobny styl ciągle atakują i zapominają o obronie ale czy dziś padnie over ciężko powiedzieć.Liczę , że pewni siebie Kanonierzy nie przegrają.

Birmingham City-Bolton Wanderers X2 1,48 over 2,5 1,77
Te zespoły grają strasznie nerwowo i są mało przewidywalne.Birmingham ma potencjał w ataku ale traci głupie gole natomiast Bolton ma Anelke - jak na razie najlepszy strzelec Premiership.Do składu gości powraca kilku znaczących i doświadczonych piłkarzy.W sytuacji w jakiej się znajduje Bolton pomoc Kevina Daviesa czy Giannakopoulosa się przyda.Zespoły zajmują dolne lokaty i będą grały uważnie.Buki większe szanse dają gospodarzom ale ja się z tym nie zgadzam.Birmingham musi polepszyć obronę jeśli chcą wygrywać z 7 zespołem poprzedniego sezonu.

Reszta dzisiejszych spotkań po południu.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Reszta spotkań:

West Ham United - Middlesbrough FC 1 2,00
Po fatalnym początku w ostatnim spotkaniu West Ham pokazał swoją siłę wygrywając z Reading 3-0.Młoty w tym sezonie będą zdobywać punkty u siebie i dziś to uczynią.W historii spotkań West Ham traciło tylko dwukrotnie punkty w meczach z Boro.Gospodarze zagrają optymalnym składem, który powinien walczyć o puchar UEFA.W zespole Boro doszło do znaczącej zmiany sprzedano Yakubu i kupiono Mido , który strzela gola w każdym meczu i to na niego i Downinga muszą uważać piłkarze z Londynu.Mecze wyjazdowe kompletnie nie wychodzą Boro i dziś nie powinno być inaczej.

Wigan Athletic-Fulham FC 1 2,10
Fulham to zespół z potencjałem ale kompletnie radzący sobie na wyjazdach.Wigan spisuje się nieoczekiwanie bardzo dobrze 2 zwycięstwa remis i 2 porażki.W zespole Fulham jednak wystąpi najlepszy strzelec kwalifikacji EURO 2008 David Healy ale raczej nie będzie w pełni sił.Dla Wigan nie zagrają dziś: Kevin Kilbane, Salomon Olembe, Antonio Valencia i Denny Landzaat.Jedno zwycięstwo na wyjeździe w poprzednim sezonie to żałosny wynik .Gospodarze nie dysponują wielkimi piłkarzami ale Siberski ma dobry wpływ na kolegów i dziś powinno być zwycięstwo.

Chelsea FC - Blackburn Rovers under 2,5 1,86
W ostatnim meczu Chelsea jest faworytem.Ostatnimi czasy bardzo gładko radzili sobie z Blackburn ale piłkarze Mourinho nie są w formie.Drogba i Lampard dzis nie zagrają a są oni najlepszymi strzelcami w tym sezonie.Blackburn gra siłowo i traci bardzo mało goli.Wbrew waszym typom jakie zauważyłem under wchodzi na 90%
 
karollo03 3

karollo03

Użytkownik
Reszta spotkań:

West Ham United - Middlesbrough FC 1 2,00
Po fatalnym początku w ostatnim spotkaniu West Ham pokazał swoją siłę wygrywając z Reading 3-0.Młoty w tym sezonie będą zdobywać punkty u siebie i dziś to uczynią.W historii spotkań West Ham traciło tylko dwukrotnie punkty w meczach z Boro.Gospodarze zagrają optymalnym składem, który powinien walczyć o puchar UEFA.W zespole Boro doszło do znaczącej zmiany sprzedano Yakubu i kupiono Mido , który strzela gola w każdym meczu i to na niego i Downinga muszą uważać piłkarze z Londynu.Mecze wyjazdowe kompletnie nie wychodzą Boro i dziś nie powinno być inaczej.

Wigan Athletic-Fulham FC 1 2,10
Fulham to zespół z potencjałem ale kompletnie radzący sobie na wyjazdach.Wigan spisuje się nieoczekiwanie bardzo dobrze 2 zwycięstwa remis i 2 porażki.W zespole Fulham jednak wystąpi najlepszy strzelec kwalifikacji EURO 2008 David Healy ale raczej nie będzie w pełni sił.Dla Wigan nie zagrają dziś: Kevin Kilbane, Salomon Olembe, Antonio Valencia i Denny Landzaat.Jedno zwycięstwo na wyjeździe w poprzednim sezonie to żałosny wynik .Gospodarze nie dysponują wielkimi piłkarzami ale Siberski ma dobry wpływ na kolegów i dziś powinno być zwycięstwo.

Chelsea FC - Blackburn Rovers under 2,5 1,86
W ostatnim meczu Chelsea jest faworytem.Ostatnimi czasy bardzo gładko radzili sobie z Blackburn ale piłkarze Mourinho nie są w formie.Drogba i Lampard dzis nie zagrają a są oni najlepszymi strzelcami w tym sezonie.Blackburn gra siłowo i traci bardzo mało goli.Wbrew waszym typom jakie zauważyłem under wchodzi na 90%

Świetne typy,zgadzam się że blackburn gra siłowo i może nawet ugrac remis
west ham mozna dac z podpórką 1,25 to zawsze coś np do tasiemca.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Sunderland - Reading Typ: 1X/under 2,5 Kurs: 1,34/1,70 ✅ ⛔
Jednak Reading popadło w kompleks 2 sezonu

Everton FC - Manchester United 1X 1,84 ⛔
Przez 84 minuty 0-0 ale rzut rożny na krótki słupek i Vidic daje zwycięstwo.

Portsmouth - Liverpool X 3,35 albo handi 1,5-0 1 1,30 ✅ ✅
Gospodarze tak jak przeczuwałem są mocni na Fratton Park.Jestem dumny z tego typu :mrgreen:
Tottenham Hotspur - Arsenal FC X2 1,39 albo obie drużyny strzelą TAK 1,65 ✅ ✅
Arsenal wygrał mimo że stracił pierwszy bramkę.Są niezwykle mocni.I love Arsenal

Birmingham City-Bolton Wanderers X2 1,48 over 2,5 1,77 ⛔ ⛔
Bez komentarza.Bolton jest nieprzewidywalny.

West Ham United - Middlesbrough FC 1 2,00 ✅
Druga z rzędu wygrana 3-0 i awans na wysoką pozycje w tabeli.Wreście Młoty grają tak jak się od nich oczekuje.

Wigan Athletic-Fulham FC 1 2,10 ⛔
Fulham pokazało że ma potencjał.Mogłem lepiej przemyśleć ten typ.

Chelsea FC - Blackburn Rovers under 2,5 1,86 ✅
Bez Lamparda Chelsea nie strzela i nie wygrywa.

Statystyka: 7/12 58%
 
beau 1

beau

Forum VIP
[center:636ae546b7]
[/center:636ae546b7]

Derby County-Newcastle United
Typ: 2 ⛔
Kurs: 1,82
Buk: Betgun


Ostatnia drużyna w tabeli podejmuje Sroki, które przed sezonem były typowane do walki o puchar UEFA ale jak na razie mają wielkie problemy z wygrywaniem.Pierwszy mecz sezonu napawał optymizmem po wygranej 1-3 na Boltonem wszyscy byli zachwyceni w szczególności bramką Obafemi Martinsa strzeloną z przewrotki.Potem był remis z Aston Villą i Middlesbrought.W ostatniej kolejce Newcastle pokonało 1-0 Wigan.Klub z północy Anglii na wyjazdach strzela zdecydowanie więcej bramek niż u siebie i jest niepokonany w rozgrywkach Premiership.Cieszyć może dobra forma Michaela Owena, który z Martinsem i Viduką dziś nie raz rozmontuje obronę Derby.Przypuszczalne zwycięstwo Srok da awans na 4 pozycje z dorobkiem 11 punktów.Teraz kilka słów o beniaminku z Derby.Jedyny dotychczasowy punkt Derby zdobyło w meczu otwarcia przeciwko Portsmouth.Potem Barany przegrały 1-0 z Manchesterem City, uległy Tottenhamowi 4-0 Birmingham 1-2 i dwa tygodnie temu zostali rozgromieni przez Liverpool 6-0.To nie jest zespół na najwyższą klasę rozgrywkową.Mało doświadczona linia pomocy i ataku wróży pewny spadek.Newcastle 6 razy grało na Pride Park i w 3 spotkaniach było górą.W składzie gospodarzy na ten mecz zabraknie zawieszonego prawego skrzydłowego Craiga Fagana, Kennego Millera sprowadzonego z Celticu Glasgow i wątpliwy jest występ Darrena Moore&#39;a.W Newcastle od dłuższego czasu nie może grać Emre i dziś także nie wybiegnie na boisko stadionu Pride Park.Od spotkań eliminacji EURO 2008 minęło trochę czasu i nie obawiam się o zdrowie zawodników z Newcastle.Liczę na gładkie zwycięstwo gości 0-2.

A co wy myślicie o tym spotkaniu? Widziałem, że kilka osób gra na Newcastle a niektórzy na over w tym spotkaniu.Podzielcie się swoimi przemyśleniami.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Na początku chciałem grac podobnie jak Ty &quot;dwójeczkę&quot; na Newcastle, ale ostatecznie zrezygnowałem. Mam w pamięci jak już wielokrotnie Sroki zawodziły grając jako faworyt i choć dziś niekoniecznie musi tak być, ale mimo wszystko dla spokoju zdecydowałem się nie grać tego meczu. Mam jednak nadzieję, że spotkanie będzie stało na wysokim poziomie gdyż w planach chce je obejrzeć wieczorkiem na Canal+Sport :p W każdym bądź razie jeśli chodzi o sam mecz to oglądałem Derby w meczu z Tottenhamem i w mojej opinii grało bardzo słabo. Jeśli od tamtego spotkania wiele się nie zmieniło to może i faktycznie.. dziś przegra po raz kolejny, ale... ja tam nie typuje tego meczu, no ale jeśli już.. to dwójkę podparłbym delikatnym remisem ;)
 
hutnik 0

hutnik

Użytkownik
Derby County-Newcastle United
Typ: 2
Kurs: 1.75
Buk: bet-at-home



Obstawilem Newcastle, Derby gra beznadziejnie (1 remis, 4 przegrane, bilans 3-15) a Newcastle od dawna nie mialo tak udanego poczatku w lidze (2 wygrane, 2 remisy). Do tego dochodzi b.mocny atak Owen w formie + Martins + Widuka na zmiane. Maja jeden z najmocniejszych atakow w lidze. Jedyne co moze martwic to ewentualny remis, z tymze Derby maja b.duze problemy ze strzelaniem bramek (na szczescie Miller nie zagra) a Newcastle 1,2 bramki zawsze wrzuci. Obstawilem takze Newcastle na handicap 1:0, tylko mniejsza sume. No i jest juz sporo czasu po zgrupowaniach kadry, wiec Owen bedzie w 100% wypoczety i glodny sukcesu.

Na forum juz 4 osoby obstawily wygrana Newcastle.

@TBM - tez juz sie raz &quot;przejechalem&quot; na srokach, jak zremisowali 2-2 z Boro.... ale jednak zaryzykuje bo stawka jest cholernie necaca (1.75 na bet-at-home, na innych nawet wyzsze)
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Obstawilem Newcastle, Derby gra beznadziejnie (1 remis, 4 przegrane, bilans 3-15) a Newcastle od dawna nie mialo tak udanego poczatku w lidze (2 wygrane, 2 remisy). Do tego dochodzi b.mocny atak Owen w formie + Martins + Widuka na zmiane. Maja jeden z najmocniejszych atakow w lidze. Jedyne co moze martwic to ewentualny remis,
Pila nozna to gra 11 zawodnikow ... a to ze newcastle maja sile w ataku w postaci Owen+Martins+Widuka to jeszcze nie wszystko.
Szkoda ze nie napisales o pozostalej sile zawodnikow na innych pozycjach.
To ze Derby narazie ma jeden punkt ie swiadczy ze odda latwo ten mecz i da sobie nstrzelac bramki.
Bo jezeli mysla o utrzymaniu teraz juz powinni zaczac grac na odpowiednim poziomie aby moc myslec w perspektywie o utrzymaniu w premiereship.
Ja tez mecz bym odpuscil bo kurs na Newcastele w okolicach 1.85 jest jak dla mnieine warty zagrania a bardzo mozliwe ze zobaczymy w tym meczu remis.
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
A ja myślę wręcz przeciwnie niż impulsive. Kurs 1.85 to prezent, bo oscylować powinien w granicach 1.5-1.6 max. Dlaczego? Derby to wg mnie najsłabszy beniaminek z trzech, które awansowały do Premiership. Jedyny przebłysk mieli w inauguracyjnym spotkaniu zremisowanym 2:2 z Portsmouth, ale taki przywilej beniaminka, że ma prawo sprawić niespodziankę w pierwszej kolejce. Później było już tylko gorzej. Oglądałem cały ich mecz z Tottenham&#39;em i Liverpoolem, gdzie ich obrona nie wiedziała gdzie ma ręce i nogi. Newcastle uważam w tym sezonie za lepsze niż Tottenham. Sam Allardyce to fachowiec, który wie jak sobie poradzić z drużyną &#39;Srok&#39; mającą jakby nie patrzeć, mistrzowskie ambicje. Ustawił drużynę w ciekawej formacji 3-4-3 przesuwając na środek pomocy kupionego z Chelsea Geremiego. Kameruńczyk, notabene kapitan zespołu, zaskakująco dobrze spisuje się w roli rozgrywającego. W bardzo dobrej dyspozycji jest Michael Owen, który zaliczył trzy trafienia w reprezentacji Anglii. Poza nim w ataku gości gotowi do gry są Mark Viduka, Obafemi Martins, Shola Ameobi jak i Alan Smith. Do bramki zapewne wróci dziś Shay Given, jeden z najlepszych bramkarzy na wyspach. Gospodarze liczą na powrót do zdrowia nowokupionego Kenny&#39;ego Millera. Nie uważam go jednak za żadnego świetnego napastnika. W Newcastle jedynym niepewnym występu zawodnikiem, oprócz wcześniej kontuzjowanych (Duff, Barton, Babayaro, Ramage) jest Emre Belozoglu. Jedenastka gości będzie więc prawdopodobnie wyglądać tak:

Given; Cacapa - Taylor - Rozehnal; Milner - Geremi - Butt - N&#39;Zogbia; Owen - Smith - Viduka (Martins)

Mój typ: Newcastle United Football Club :p

Stawiam na gładkie 2, lub 3:0

Mecz do obejrzenia na Canale + Sport
 
hutnik 0

hutnik

Użytkownik
No to pieknie.... ale sie Newcastle popisalo, przerznalem az milo... zreszta pewnie nie tylko ja ale kupa ludzi. To musial bukmacher sobie zarobic ????
 
beau 1

beau

Forum VIP
[center:d2ff806f62]Wyniki 6 kolejki
Everton FC - Manchester United 0-1
Portsmouth FC - Liverpool FC 0-0
Tottenham Hotspur - Arsenal FC 1-3
Birmingham City - Bolton Wanderers 1-0
Sunderland AFC - Reading FC 2-1
West Ham United - Middlesbrough FC 3-0
Wigan Athletic - Fulham FC 1-1
Chelsea FC - Blackburn Rovers 0-0
Manchester City - Aston Villa 1-0
Derby County - Newcastle United 1-0[/center:d2ff806f62]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom