>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Premier League 6 Kolejka 25.09. - 26.09.2010

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP

25 IX Sobota
[13:45] Manchester City - Chelsea 3,35 3,15 2,20
[16:00] Arsenal - West Bromwich Albion 1,20 6,00 14,00
[16:00] Blackpool - Blackburn 3,20 3,20 2,25
[16:00] Birmingham - Wigan 1,75 3,60 4,50
[16:00] Fulham - Everton 2,60 3,20 2,70
[16:00] Liverpool - Sunderland 1,45 3,80 8,50
[16:00] West Ham - Tottenham 3,60 3,15 2,10
26 IX Niedziela
[13:00] Bolton - Manchester United 6,75 3,80 1,53
[15:05] Wolverhampton - Aston Villa 2,85 3,20 2,45
[17:10] Newcastle - Stoke 1,95 3,30 3 ,90

kursy - Expekt
 
arcsinx 0

arcsinx

Użytkownik
Newcastle - Stoke
Typ: 1
Kurs: 2,0
Buk: Betclick

Wydaje mi się, że Newcastle powinno sobie poradzić ze Stoke. Wczoraj wygrali z Chelsea na wyjeździe!! Necastle jest na 6. pozycji z 7 punktami po 5 spotkaniach, natomiast Stoke na 17. miejscu z 4 punktami. Niby różnica niewielka, ale jednak. Co więcej Newcastle gra u siebie.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Wydaje mi się, że Newcastle powinno sobie poradzić ze Stoke. Wczoraj wygrali z Chelsea na wyjeździe!! Necastle jest na 6. pozycji z 7 punktami po 5 spotkaniach, natomiast Stoke na 17. miejscu z 4 punktami. Niby różnica niewielka, ale jednak. Co więcej Newcastle gra u siebie.
Mecz na ktory sie powolujesz jest malo miarodajny biorac pod uwage sklady w jakich wystapily obie druzyny. Pozycja w lidze zaledwie po 5 kolejkach tez nie odzwierciedla formy obu druzyn.
The Potters zremisowali na wlasnym boisku z WHU po pechowo straconej bramce, a wczesniejsze porazki z Chelsea, Tottenhamem czy bedacymi w dobrej formie Wolves wstydu im nie przynosza. W pucharze Stoke ogralo Fulham 2-0 a obie ekipy zagraly w swoich prawie ???? najsilniejszych ustawieniach. Swietnie do druzyny wkomponowal sie Jones ktory posadzil na lawce Fullera i Gudjohnsena. Jedynym oslabieniem przed meczem z Newcastle jest uraz Pennanta, ale jesli wystapi Delap moze to byc nawet lepsze rozwiazanie dla druzyny :p
W historii spotkan wielokrotnie zwyciezca wygrywal jedna bramka, w ostatnich meczach miedzy tymi druzynami padl remis. Co prawda Stoke to druzyna wlasnego boiska ale sadze ze w niedzele nie dadza pokonac sie Srokom i wywioza remis z St.James Park.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Man. City : Chelsea
W poprzednim sezonie Chelsea gładko pokonało City i to zarówno na ich stadionie jak i na swoim. W obecnych rozgrywkach Londyńczycy poważnie myślą o zdobyciu mistrzostwa i zaczęli sezon wyśmienicie. Na ich koncie komplet punktów, 21 zdobytych i tylko jedna stracona bramka. Rywale jednak trzeba uczciwie przyznać z nie najwyższej pułki.
City 2 zwycięstwa, 2 remisy i porażka. Grali jednak z dosyć mocnymi ekipami: Liverpool, Tottenham, Blackburn czy Sunderlandem ( bramka stracona w ostatniej minucie - to właśnie ta jedyna porażka na ich koncie ). W bramkach skromnie: 6-2.
Obie ekipy w połowie tygodnia miały mecze w Curling cup. Nie traktowały ich chyba zbyt poważnie bo sukcesów w nich nie odniosły. Zapewne oszczędzały się na sobotni bój.
Spotkają się dwa mocne zespoły. Stawiam na remis.
Ciekawie zapowiada się również spotkanie:
Liverpool :Sunderland
Bukmacherzy upatrują w gospodarzach zdecydowanych faworytów. Liverpool sezon zaczął kiepsko. Grał jednak z mocnymi ekipami: Man Utd i City, Arsenal i Birmingham. Ale to samo mozna powiedzieć o gościach: Zwycięstwo z Man City, remis z Arsenalem czy Birmingham wstydu im nie przynoszą. Nie ciekawie wygląda tylko na ich koncie porażka z West Bromwich.
Mecz wbrew pozorom wyrównany. Za Liverpoolem przemawia Anfield. Za gośćmi twarda, zdecydowana, czasem brutalna gra. Jedno jest pewne: nie zabraknie walki i emocji.
X2 ? Całkiem prawdopodobne.
 
matias1989 0

matias1989

Użytkownik
Dokładnie miałem to samo napisać.. Przegrana Chelsea na Stamford Bridge z City w tamtym sezonie to był chyba najsłabszy mecz The Blues w sezonie 2009/2010. Mam nadzieje, że jutro ekipa Ancelottiego będzie zwycięska i podtrzyma passę zwycięstw w lidze i dominacji w Anglii. Odpadnięcie z CC może wyjść na dobre Chelsea, chociaż na pewno młodzi zawodnicy tacy jak Kakuta czy Bruma będę dostawali mniej szans gry w pierwszym zespole..Także jak wiemy Man City nie zachwycił w pucharze ligi i odpadł na tym samym etapie co Londyńczycy. Martwi mnie jednak absencja kilku ważnych zawodnik Chelsea..;/ na pewno jutro nie zagrają: Lampard, Kalou, Kakuta czy Benayoun. Także dużym ciężar i pierwszy poważny test czeka jutro Ramiresa. Terry zagrał 45min. z Newcastle i pewnie będzie już w pełni przygotowany na rozegranie całego mecz z Man. City. Liczę na 3pkt. Chelsea, chociaż remis nie będzie wcale złym wynikiem...
Jeśli chodzi o spotkania na innych boiskach, myślę, że Arsenal i The Reds powinny łatwo zgarnąć 3pkt. Arsenal w dobrej formie powinien bez trudu pokonać WBA na własnym boisku.
Także wydaje mi się, że The Reds odniosą jutro zwycięstwo z Sunderlandem pomimo to, że ekipa ze Stadium of Light jest w tej chwili wyżej w tabeli niż Liverpool. Na pewno LFC będzie chciał się zrehabilitować po blamażu w pucharze Anglii (jedna wielka kompromitacja) !
Liczę na Bolton ! Chociaż patrząc realnie nie wydaje mi się, żeby coś ugrała z Man United.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
W najbliższej kolejce wkońcu będzie poważny sprawdzian dla Chelsea. Bo mecze ze Stoke, Wigan, Blackpool, WBA czy Ziliną to spotkania na rozgrzewke podczas gdy inni jak MU rywalizowali już na Goodison Park czy Craven Cottage. Tak samo Arsenal był juz na Anfield, a tutaj Chelsea miała spacerek na początku więc te wszystkie ich wysokie wygrane nie traktowałbym jak na razie aż z takim zachwytem. Mecz z City dla mnie jest spotkaniem nie do obstawiania popostu. Starcie ciekawe również z tego względu że zmierzy się dwóch Włoskich szkoleniowców na angielskiej ziemi. Do tej pory w starciach Mancini- Ancelotti bilans jest następujący 7 wygranych Manciniego, 4 remisy i 6 triumfów Carlo. Dla mnie osobiście to spotkanie zpaowiada się najciekaiej w całej kolejce, ale typowania się własnie z tego względu nie podejme. Dodatkowo kilka braków w obu zespołach.
Co do LFC to oni grają bardzo słabo. Mimo iż mecz na Anfield z Sunderlandem to ja to odpuszczam sobie bo z dotychczasowych &quot;popisów&quot; The Reds które śledziłem nic mnie nie urzekło w ich grze.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Spotkanie: Arsenal Londyn - West Bromwich Albion
Typ: Over 4.5 gola
Kurs: 7.00 (5.00)
Buk: Bet365
Analiza: Emirates Stadium. Twierdza, której w tym sezonie nikt jeszcze nie podbił a próbowały dotychczas takie drużyny jak: Blackpool , Bolton i Braga. Wszystkie te drużyny dostały dobrą lekcję od piłkarzy prowadzonych przez Arsene Wengera. Blackpool przegrał 6:0 , Bolton niestety także uznał wyższość &quot;Kanonierów&quot; przegrywając 4:1 natomiast w ramach Ligi Mistrzów przyjechała na Emirates Braga, która dostała podobnie jak Blackpool a więc także 6:0.
Teraz przyjeżdża do Twierdzy znajdującej się w Londynie - West Bromwich Albion , beniaminek , który jest na poziomie wyżej wymienionych drużyn a więc Bragi,Boltonu i Blackpool. Arsenal mimo kontuzji, które dokuczają im co sezon niestety, nadal jest mocną co pokazały &quot;Derby Londynu&quot; gdzie Arsenal w dogrywce położył na kolana Tottenham Hotspur. Arsenal jutro zagra bez Cesca Fabregasa jednak i jego da się po części zastąpić a kto tego dokona? A no nie kto inny jak Samir Nasri, który ostatnio gra wyśmienicie, zabraknie także Vermaelen&#39;a ale i jego także da się zastąpić, ale kto? A no Kościelny, który po spotkaniu z Sunderlandem w którym był bez wątpienia jednym z najlepszych graczy jak nie najlepszym rozegrał kolejne wyśmienite spotkanie, w którym znowu zabłyszczał niesamowicie mowa o spotkaniu z Tottenhamem Hostpur, nie zobaczymy także Robina Van Persiego , ale jego świetnie zastępuje Maouroane Chamakh, Theo Walcott także jest kontuzjowany ale i po nim lukę załatał Arsene Wenger dając do ataku Carlosa Vele, nie zagra także Ramsey jednak jego nie widzimy na boiskach Premier League od dłuższego czasu, każdy wie jaka tragedia mu się przytrafiła, Bendtner także jest kontuzjowany ale i on nie gra już sporo czasu, Kieran Gibbs nabawił się kontuzji w meczu z Tottenhamem a szkoda, bo jest o wiele lepszy od Clichyiego. Song także nie zagra gdyż zarobił czerwoną kartkę (2 żółte) w meczu z Sunderlandem. Jedynym powrotem na jutrzejszy mecz jest Abou Diaby.

Arsenal najprawdopodobniej wyjdzie następującym składem:

Almunia - Sagna,Squillaci,Koscielny,Clichy - Rosicky,Denilson,Nasri,Arshavin - Chamakh,Vela.

Jak widać to nadal mocny skład.

West Bromwich jedzie na Emirates podbudowane wygraną z Manchesterem City w Carling Cup, ale to także dodatkowe zmęczenie dla nich...
Jedyną osobą, którą mogą obawiać się defensorzy Arsenalu jest Odemingwe, który dobrze rozpoczął sezon.

Bądź co bądź uważam iż West Bromwich Albion podzieli jutro los Bragi,Boltonu czy Blackpool. Arsenal na swoim stadionie gra zdecydowanie lepiej niż na wyjazdach, wszyscy dobrze pamiętamy ostani wyjazd i jak się zakończył ????

Go Go Gunners !​
 
bartovski 1

bartovski

Użytkownik
Niestety gra The Reds pozostawia wiele do życzenia, i raczej nie postawił bym w tym mecuz własnie na gospodarzy skłaniałbym się ku remisowi.
Natomiast Chelsea i liczba goli over 2.5 jak najbardziej prawdopodobne.
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
Osobiście zastanawiam się nad zagraniem 1X na WHU (1.69 - Tobet). Że Młoty wyszły z dołka powiedzieć jeszcze nie można, ale widać poprawę w ich grze. Urwali punkcik Stoke, w CC ograli na ciężkim terenie Czarne Koty. Hmm.. Totenham czeka w wtorek mecz z Twente w LM. W kościach co poniektórzy mogą mieć 120min z Arsenalem, niby początek sezonu.. ale. W sobotę na pewno nie wystąpią niedysponowani Behrami (kontuzjowana łydka), Hitzlsperger (uraz biodra), Hines i Collison (obaj kontuzja kolana). W pełni sił są natomiast wszyscy zgłoszeni do rozgrywek napastnicy Młotów w tym Frederic Piquionne, który grając w barwach Portsmouth w poprzednim sezonie strzelił bramkę eliminującą drużynę Tottenhamu z półfinału pucharu Anglii. Skład West Ham w ostatniej ligowej kolejce wyglądał następująco: Green, Gabbidon, Upson, Da Costa, Jacobsen, Parker, Noble, Behrami (Kovac), Cole, Piquionne, Obinna (Boa Morte).
W sobotnie popołudnie na pewno w drużynie gości zabraknie kontuzjowanych Gomesa (uraz pachwiny), Dawsona (kolano), Corluki (kontuzja pleców), Kaboula (udo) i Defoe (skręcona kostka). Jak wynika z listy nieobecnych największe problemy mogą wystąpić przy zestawieniu formacji defensywnej. Należy oczekiwać, że do składu powrócą podstawowi zawodnicy, w tym odesłani we wtorek na trybuny Gareth Bale, Peter Crouch, Rafael Van der Vaart i William Gallas. (http://www.tottenham.com.pl/news/West-Ham-United-Tottenham-806)

Na papierze więcej szans mają przyjezdni, ale derby rządzą się swoimi prawami i Młoty będą chciały za wszelką cenę zdobyć pierwszy komplet. Po głowie chodzi mi jeszcze under w meczu Birmingham v Wigan. A co Wy myślicie?
 
arjen 18

arjen

Użytkownik
Co do meczu na St.Andrews to dla mnie jest jeden z najpewniejszych spotkań tej kolejki Premiership, dodając do tego bardzo dobry kurs, u mnie w milenium 1,85 można śmiało grać.
W tym sezonie dwa spotkania Birmingham rozegrali u siebie, pierwszy z Blackburn wygrany 2-1, drugi zremisowany z Liverpoolem (gospodarze powinni wygrać, lecz kilka razy świetnie ratował ich Reina przed stratą bramki i mecz skończył się wynikiem 0-0). W tabeli mają 6pkt i po dzisiejszej wygranej są w stanie wskoczyć o kilka lokat wyżej.
Ostatnie spotkania z Wigan to same wygrane, dobra forma, cięzki teren w Birmingham, słaba forma Wigan to aspekty, które mnie przekonują do tego, aby jutro za spore pieniądze grać na gospodarzy.
 
alxemikas 0

alxemikas

Użytkownik
Manchester City-Chelsea
typ: powyzej 2.5 bramek
kurs: 1.85

Szosta kolejka Premier ligi rozpocznie sie centralnym meczem na &quot;City of Manchester&quot; &quot;miastowi&quot; beda przyjmowac &quot;Chelsea. oba zespoly po pieciu rozegranych meczach znajduja sie w pierszej czworce tabeli i na poczatku sezonu u londonczykow nie widac konkurentow. Swoje pojedynki &quot;niebiescy&quot; wygrali z ogolna roznica bramek 21-1, jednak sprawiedliwie trzeba przyznac ,ze irywali pokroju City u nich niebylo.
Kontuzji niebrakuje jak po jednej stronie tak i po drugiej. City-Kolarov, Boateng, Balotelli, Bridge, dla gosci niemoga pomoc Kakuta, Bosingwa,Lampard(najwieksza strata wlasnie Frank, ale i bez niego Chealsea nauczyla sie sobie radzic).
Wszyscy czekali tego pojedynku, zeby nareszcie zobaczyc czego tak naprawde sa warci londonczycy. Po tym poczatku sezonu wszyscy sa juz pewni ,ze Chealsea zostanie mistrzem. Za wczesnie...Dzisiejszy mecz pokaze- ManCity to nie Wigan, Blackburn czy Stoke. Tutaj 0-6 niebedzie.
Oczekuje dzisiaj atakujaca pilke w wykonaniu tych zespolow i duzo bramek. Wystarczy przypomniec sobie mecze tych druzyn z poprzedniego sezonu.
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
Spotkanie: Manchester City - Chelsea
Typ: 1
kurs: 3,40
buk: Bet-at-home
analiza:
Dzisiaj o 13:45 absolutny hit szóstej kolejki Premier League. Manchester City podejmie lidera tabeli londyńska Chelsea. Wzmocniony przed sezonem kilkoma klasowymi piłkarzami Manchester City narazie zawodzi. Tylko 8 punktów zdobyli po 5 kolejkach The Citizens
Chelsea natomiast ma komplet 15 oczek i zdobyte 21 bramek. Ten wynik może robić wrażenie, lecz należy pamiętać, że Chelsea tak naprawdę nie grała jeszcze z lepszym rywalem w tym sezonie. Oba zespoły odpadły w środku tygodnia z rozgrywek Carling Cup. Trenerzy oszczędzali najlepszych piłkarzy na dzisiejsze spotkanie i zapowiada się naprawdę bardzo ciekawy mecz. Dlaczego stawiam na City ? Ponieważ dla Chelsea jest to bardzo niewygodny rywal. W zeszłym sezonie The Blues przegrali z City zarówno w Manchesterze, jak i w Londynie. Trener Roberto Mancini mówił, że aby stworzyć drużynę potrzebuje czasu, lecz jeśli nie zdobędzie punktów w dzisiejszym meczu, arabskim szejkom może skończyć się cierpliwość. Tak jak już mówiłem Chelsea grała w tym sezonie ze słabymi zespołami takimi jak Wigan, Blackpool czy Stoke i dopiero dzisiaj przekonamy się o &quot;prawdziwej&quot; sile Chelsea. Myślę, że Manchester sprawi dzis niespodziankę. ;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ciężko wybrać dobry typ spośród sobotnich spotkań w Premier League.
Manchester City vs. Chelsea to trudny do typowania pojedynek. Chelsea póki co wygląda na maszynkę do wygrywania i na pewno nie byłbym zaskoczony ich kolejnym zwycięstwem. Nie mniej jednak Citizens z pewnością postawią trudne warunki ekipie Ancelottiego i wynik pozostaje sprawą otwartą.
no bet
Na Liverpool bukmacherzy oferują nam zaniżony kurs, a przynajmniej tak to wygląda w mojej ocenie. The Reds nie zachwycają i choć z pewnością jest to dobry mecz na przełamanie, to jednak Sunderland z duetem Bent-Gyan jest groźnym przeciwnikiem dla nie będącego w najwyższej dyspozycji Liverpoolu.
Osobiście z sobotnich spotkań pobiorę tylko wygraną Arsenalu na dokładkę do jakiegoś kuponu. Zanosi się, że WBA poza własnym stadionem seryjnie będzie gubić punkty. Nie sądzę aby pierwsze wyjazdowe skalpy przywieźli z Emirates.
 
maloey 30

maloey

Użytkownik
Witam,
no i niespodzianki byłby w tej kolejce. Mniejsze i większe.... Przegrana lidera. Przegrana vice-lidera. Remis Liverpool&#39;u. Przegrana Tottenhamu. Komu również faworycie zespuli kupon??
Pozdrawiam,
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
wydaje mi się, że wobec takich a nie innych wyników, dzisiaj dobrym typem jest Manchester. Z jednej strony na pewno będą chcieli wykorzystać potknięcia chelsea i arsenalu i odbić się znowu od City, a z drugiej w środę grają Ligę Mistrzów z Valencią, więc już sam nie wiem co o tym myśleć, dawać wasze opinie.
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Spotkanie : Bolton - Manchester (-1 hc)
Typ : 2
Kurs : 2.50
Buk : Betsson
Analiza : Spotkanie 6. kolejki angielskiej Premier League pomiędzy 14. w tabeli Boltonem, a 3. Manchesterem United. Jeżeli Manu chce utrzymać kontakt ze ścisłą czołówką musi to spotkanie wygrać. Manchester po 5 spotkaniach zgromadził 11 punktów, a jego bilans bramkowy to 14-7. Na wyjeździe odnotował jednak w 2 spotkaniach 2 remisy, więc myślę, że należy przerwać ten impas meczów wyjazdowych. Bolton zaś po 5 spotkaniach ma na koncie 6 punktów, a bilans bramkowy 7-8. Na własnym stadionie w 2 meczach 2 remisy, więc też szału nie ma. Manchester ostatnio jest w dobrej formie, co pokazał w meczu z Scunthorpe w Carling Cup lub też w meczu z Liverpoolem, gdzie błysnął znajdujący się w świetnej formie Berbatov. Bolton natomiast w CC przegrał z Burnley 0-1, a w lidze ostatnio zremisował z Aston Villą 1-1. Wcześniej dostał dotkliwej porażki na Emirates z Arsenalem 1-4.

Ostatnie mecze w lidze pomiędzy tymi zespołami:

27/03-10 Premier League Bolton vs. Man Utd 0:4
17/01-09 Premier League Bolton vs. Man Utd 0:1
24/11-07 Premier League Bolton vs. Man Utd 1:0
28/10-06 Premier League Bolton vs. Man Utd 0:4
01/04-06 Premier League Bolton vs. Man Utd 1:2
Jak widać 4 z 5 wygrał Manchester. Jestem pewny, że dziś będzie podobnie i stawiam na pewne zwycięstwo Manu, co najmniej dwubramkowe.
 
N 0

nexilus

Użytkownik
Odnośnie United, te 2 remisy były na ich własne życzenie. Niewykorzystany karny na 3-1 i stracone 2 bramki w doliczonym czasie gry. LM przed nami, więc myślę, że nie warto napinać się handi -1, ale wygrana jest w zasięgu ręki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom