>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Premier League 7 Kolejka 2.10. - 3.10.2010

Status
Zamknięty.
travism 190

travism

Forum VIP

2 X Sobota
[13:45] Wigan - Wolverhampton 2,20 3,25 3,25
[16:00] Stoke - Blackburn 2,30 3,20 3,10
[16:00] Sunderland - Manchester United 6,75 3,60 1,55
[16:00] Tottenham - Aston Villa 1,95 3,35 3,90
[16:00] West Bromwich - Bolton 2,15 3,25 3,35
[16:00] West Ham - Fulham 2,30 3,20 3,10
[16:00] Birmingham - Everton 2,60 3,20 2,65
3 X Niedziela
[14:30] Manchester City - Newcastle 1,40 4,25 8,50
[16:00] Liverpool - Blackpool 1,25 5,50 11,50
[17:00] Chelsea - Arsenal 1,75 3,50 4,65

kursy - Expekt
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
Jak dla mnie pewniakiem jest Chelsea. Mimo ostatniej porażki to ta drużyna u siebie gra znacznie lepiej niż na wyjazdach,do tego ma patent na Arsenal. A The Gunners raz że ostatnio 2 mecze bez zwycięstwa w lidze,to do tego sporo kontuzji.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Zgadzam się absolutnie z tym co powiedział poprzednik , jak dla mnie ten kurs na Chelsea to cudowny prezent . Gospodarze tego meczu są niesamowicie rozdrażnieni po pierwszej porażce w sezonie i będą chcieli się odegrać a że przeciwnik bardzo osłabiony bez swoich największych gwiazd to nie będzie o to trudno , w ekipie Arsenalu nie zagrają m.in. Fabregas , Van Persie czy Vermaelen i jakby tego mało ta ekipa spisuje się bardzo przeciętnie na wyjazdach a Chelsea u siebie miażdży wszystkich po kolei. Dodam jeszcze że Chelsea w tamtym sezonie dwa razy bez problemu pokonała Arsenal i widać że lubią z nimi grać.
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Będąc bardziej rzeczowym, niż mistrzunio dodam trochę od siebie. Arsenal od dłuższego czasu nie może liczyć na grę Vermaelena, Nicklasa Bendtnera , Aaroan Ramseya , Theo Walcotta i Robina van Persie. Teraz do tej grupy dołącza kolejnych trzech zawodników - Fabregas, Almunia i Gibbs. Wszyscy nie wybiegną na Stamford Bridge w Niedzielę, co potwierdził dziś Arsene Wenger. To oznacza, że środek obrony tworzyć będą Kościelny ze Squilaccim, a na bramce stanie Fabiański.

W Chelsea nie zagrają Benayoun, Lampard i Kalou. Prawdopodobnie tylko Lamps grałby w 1 składzie, który na 99% będzie wyglądał następująco: Cech, Ivanovic, Alex, Terry, Cole, Essien, Mikel, Ramires (bądź Zhirkov), Malouda, Drogba i Anelka.

Drogba strzelił Arsenalowi 12 goli w ostatnich 10 meczach i grał przeciwko lepszym obrońcom, niż duet Francuzów. Fabiański może mieć wiele kłopotów przy stałych fragmentach gry, bo i Drogba i Essien i Terry z Alexem bez problemów mogą wykorzystać dobre dośrodkowanie.

Moja opinia może się wydawać subiektywna, jako kibica Chelsea, ale mecze z City i Marsylią defensywa Londyńczyków rozegrała naprawdę świetnie, tracąc gola Teveza po kontrze więc jeśli miałbym typować, to :

Chelsea - zwycięstwo @ 1.75 BETGUN
Chelsea - hc-1 @ 2.93 BETGUN
Didier Drogba strzeli @ 1.90 TOBET
Florent Malouda strzeli @ 2.95 TOBET
Arsenal u 0.5 @ 2.35 TOBET
 
siergasz 13

siergasz

Użytkownik
[16:00] Sunderland - Manchester United 6,75 3,60 1,55

Tak niski kurs na MAn Utd to chyba kpina ... Na pewno Man UTd nie jest faworytem tego meczu, mimo ostatniej wygranej w hipszanii nad Valecia. Warto przypomniec ze pkt z Sunderlandem na ich terenie tracily m.in. Man City(wygrana) oraz Arsenal(remis). Czerwone Diably jak dobrze pamietam nie wygraly jeszcze na wyjezdzie... Nie warto wg mnie ryzykowac na Man UTd po tak niskim kursie.
 
godlike-cieslak 3

godlike-cieslak

Użytkownik
Zgadzam się absolutnie z tym co powiedział poprzednik , jak dla mnie ten kurs na Chelsea to cudowny prezent . Gospodarze tego meczu są niesamowicie rozdrażnieni po pierwszej porażce w sezonie i będą chcieli się odegrać a że przeciwnik bardzo osłabiony bez swoich największych gwiazd to nie będzie o to trudno , w ekipie Arsenalu nie zagrają m.in. Fabregas , Van Persie czy Vermaelen i jakby tego mało ta ekipa spisuje się bardzo przeciętnie na wyjazdach a Chelsea u siebie miażdży wszystkich po kolei. Dodam jeszcze że Chelsea w tamtym sezonie dwa razy bez problemu pokonała Arsenal i widać że lubią z nimi grać.
Kurs na Chelsea to cudowny prezent? to jaki dla Ciebie kurs powinien być normalny 1.50? ja uważam, że kurs jest zaniżony w końcu grają druzyny, które zawsze mają coś do powiedzenia w walce o tytuł, a nawet więcej niż coś.
Jak to spotkanie się potoczy, trudno mi powiedzieć, gdyż wiele będzie zależało od dyspozycji dnia. Chelsea zapewne będzie chciała grać z kontry, jeżeli pierwsi strzelą bramkę to myślę, ze mają ogromną szanse na zwycięstwo. Arsenal starający się gonić wynik to Arsenal otwarty i podatny na kontrataki przeciwnika, po czym właśnie padają wyniki jak w zeszłym sezonie. Dla mnie mimo wszystko mecz no bet to są derby Londynu, derby dwóch na prawdę silnych zespołów, czasem może przesądzić dyspozycja jednego gracza.
Polecałbym natomiast 1x Sunderland - Manchester United, Koty grają bardzo dobrze na swoim stadionie, jak na razie nieźle sobie radzą z drużynami z &#39;wyższej półki&#39;: nie dali się Arsenalowi, Liverpoolowi i wygrali z Man.City
Bent jest w świetnej formie, a gra Manchesteru mnie mimo wszystko nie przekonuje. Uwazam, ze z Valencią zagrali bardzo słabo, a na wyjazdach w w Anglii im po prostu nie idzie.
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Tylko, że w Arsenalu właśnie brakuje tych zawodników, którzy mając, czy nie mając &#39;dnia&#39; mogą przesądzić o losach meczu. A tak Wilshere będzie próbował zdominować pomoc z Essienem i Mikelem
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Polecałbym natomiast 1x Sunderland - Manchester United, Koty grają bardzo dobrze na swoim stadionie, jak na razie nieźle sobie radzą z drużynami z &#39;wyższej półki&#39;: nie dali się Arsenalowi, Liverpoolowi i wygrali z Man.City
Bent jest w świetnej formie, a gra Manchesteru mnie mimo wszystko nie przekonuje. Uwazam, ze z Valencią zagrali bardzo słabo, a na wyjazdach w w Anglii im po prostu nie idzie.
Gdzieś czytałem w jakiejś gazecie, bodaj Tylko Piłka, że Sunderland od sierpnia ubiegłego roku nie wygral meczu bez jego bramki. Zatem strzela Bent jest szansa, że Sunderland wygra ;)
A tak serio to MU do tego meczu przystąpi bez Rooneya, Scholes i Giggsa. A więc pewnie zbliżony skład jak na Mestalla będzie grał. Owszem tam nie zagrali jakoś porywająco, ale wygrali, a na ziemi hiszpańskiej im nie szlo od dawien dawna. Tak więc nawet mimo braków sobie poradzili.
No i mają nowego morderce o twarzy dziecka :cool:

Nawet trzeba przyznac przypomina Ole Gunnara Solskjaera;)
Wracając do meczu z Sunderlandem to MU zawsze się z nimi dobrze grało. Ale rzeczywiście obawy są przed tym meczem, ale gra defensywna na Mestalla dobrze wyglądała więc jak bym miał coś stawiac to na pierwsze wyjazdowe zwycięstwo MU w tym sezonie.
Co do innych spotkań to rano pomyśli się czy warto coś postawic.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Będąc bardziej rzeczowym, niż mistrzunio dodam trochę od siebie. Arsenal od dłuższego czasu nie może liczyć na grę Vermaelena, Nicklasa Bendtnera , Aaroan Ramseya , Theo Walcotta i Robina van Persie. Teraz do tej grupy dołącza kolejnych trzech zawodników - Fabregas, Almunia i Gibbs. Wszyscy nie wybiegną na Stamford Bridge w Niedzielę, co potwierdził dziś Arsene Wenger. To oznacza, że środek obrony tworzyć będą Kościelny ze Squilaccim, a na bramce stanie Fabiański.

W Chelsea nie zagrają Benayoun, Lampard i Kalou. Prawdopodobnie tylko Lamps grałby w 1 składzie, który na 99% będzie wyglądał następująco: Cech, Ivanovic, Alex, Terry, Cole, Essien, Mikel, Ramires (bądź Zhirkov), Malouda, Drogba i Anelka.

Drogba strzelił Arsenalowi 12 goli w ostatnich 10 meczach i grał przeciwko lepszym obrońcom, niż duet Francuzów. Fabiański może mieć wiele kłopotów przy stałych fragmentach gry, bo i Drogba i Essien i Terry z Alexem bez problemów mogą wykorzystać dobre dośrodkowanie.

Moja opinia może się wydawać subiektywna, jako kibica Chelsea, ale mecze z City i Marsylią defensywa Londyńczyków rozegrała naprawdę świetnie, tracąc gola Teveza po kontrze więc jeśli miałbym typować, to :

Chelsea - zwycięstwo @ 1.75 BETGUN
Chelsea - hc-1 @ 2.93 BETGUN
Didier Drogba strzeli @ 1.90 TOBET
Florent Malouda strzeli @ 2.95 TOBET
Arsenal u 0.5 @ 2.35 TOBET
Niestety musze sie z Toba zgodzic ze patrzac obiektywnie to The Blues wygraja ten mecz. Nawet gdy by byla cala kadra to Arsenal jest odrobine slabsza ekipa na papierze a przy tylu kontuzjach i to czolowych graczy (praktycznie szkielet druzyny) to faworyt moze byc tylko jeden. Fabianski przy tak grajacych w powietrzu pilkarzach bedzie mial olbrzymie problemy w tym meczu, w srodku pola tez dominowac bedzie Chelsea. Jedyna nadzieja Kanonierow beda kontry i tu bym nie zgodzil sie z ostatnim typem. Jednak jest pare indywidualnosci ktore moga szarpnac i to czyste konto The Blues nie wydaje mi sie dobrym pomyslem.

Ja gram:
Chelsea
over2,5
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Kurs na Chelsea to cudowny prezent? to jaki dla Ciebie kurs powinien być normalny 1.50?
Powinien być 1.20 , ale być taki nie może bo wkońcu Arsenal to Arsenal a że ta drużyna przyjedzie w pół rezerwowym składzie z łamagą w bramce na SB i gra z drużyną która u siebie wszystkich jedzie jak chce to już nie istotne.
Kurs jest tak duży tylko dlatego że Arsenal to uznana marka , już dawno nie widziałem takiego pewniaka po 1.80.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Ja niestety się zgadzam. Arsenal to jedyna drużyna, której po cichu kibicuje (bo piłka mnie mało kręci) i też wiem jak ma się tam sytuacja. Niestety z chelsea oni nic nie ugrają ???? Dlatego sobie to odbije stawiając win chelsea po fajnym kursie.
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
WBA-Bolton
Oba zespoly beda przystępowały do tego meczu w niezlych nastrojach. WBA wygrało bowiem na Emirates z Arsenalem 3:2, zaś Bolton zremisował u siebie z MU 2:2 (2x obejmując prowadzenie). Do zespołu gospodarzy po kontuzjach wracają napastnik Roman Bednar oraz rumuński obrońca Gabriel Tamas. Natomiast w zespole gości zobaczymy, po 3 meczach zawieszenia, obrońcę Gary&#39;ego Cahilla.
Kontuzje:
Cech,Mattock,Miller-Sean Davis. Dodatkowo w zespole Boltonu niepewni występu są Gardner, J. O&#39;Brien, A. O&#39;Brien oraz Samuel.
Moją propozycją na ten mecz bedzie wygrana gospodarzy, gdyż naprawde ostatnio sa w znakomitej formie (7 pkt w 3 meczach we wrześniu; druzyna miesiąca). Liczę tez na przerwanie passy 3 remisów w ostatnich 3 meczach między tymi drużynami. Ponadto za WBA przemawia fakt, że sa niepokonani na własnym stadionie od 13 spotkań. Co innego Bolton- slaby start w lidze, tylko 7pkt w 6 meczach, od 4 kolejek nie potrafią wygrac. Teraz trafiają na gorący teren w West Brom, gra z rozpędzonym i będącym w świetnej formie rywalem, mam nadzieję, że gracze gospodarzy nie zawiodą i zgarną 3 oczka w tym spotkaniu.


Tottenham-AV
W zespole Tottenhamu szpital, a najgorszy jest fakt, ze kontuzjowanych jest 4 nominalnych środkowych obrońców (King, Dawson, Gallas, Woodgate). W zespole z Birmingham bez większych osłabien, tylko absencja Gabriela Agbonlahora jest warta odnotowania. Patrząc na siłę ofensywną obu zespołów, a także wspomniane wczesniej problemy Tottenhamu z defensywa nasuwa sie myśl na granie overa w tym meczu. W ostatnim sezonie 2x padł under, ale na tą chwile jest duża szansa na over. Koguty chyba przełamały niemoc strzelecką na WHL (7 goli strzelonych/2 ost. mecze), a średnia goli w meczach AV na wyjeździe w tym sezonie PL wynosi 4, więc mimo wszystko over wydaje sie dobrym rozwiązaniem.
GL!
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Stoke City - Blackburn Rovers
Na Britannia Stadium dojdzie do meczu pomiędzy Stoke City, a Blackburn Rovers. Cztery pozycje w tabeli i zaledwie jeden punkt dzieli obie ekipy, jak do tej pory minimalnie lepsi są podopieczni Sama Allardyce&#39;a. Jedni i drudzy nie przegrali w lidze od trzech spotkań. Blackburn zanotowało dwa remisy i zwycięstwo z Blackpool przed tygodniem. Stoke City natomiast dwukrotnie zgarnęło pełną pulę, raz dzieląc się punktami. Z tygodnia na tydzień gra &quot;The Potters&quot; wygląda coraz lepiej, fatalny start sezonu mają już za sobą i pną się w górę tabeli. Na uwagę zasługuje defensywa Stoke, która wygląda całkiem dobrze, zresztą to właśnie z solidnej gry obronnej znani są gracze Tony&#39;ego Pulisa. W ostatniej kolejce wywieźli cenne trzy punkty z Newcastle, bezlitośnie wykorzystując nadarzone okazje, bramkę na 1:1 w tamtym meczu strzelił Jones, piłkarz, który świetnie wkomponował się w grę swoich nowych kolegów i w każdym meczu jest w stanie zaskoczyć bramkarza rywali. Niestety ponownie kontuzji nabawił się drugi snajper - Fuller, ale ma szanse na występ. Pod tym względem kibice nie muszą się jednak obawiać o grę ofensywną Stoke, są przecież tacy jak Gudjohnsen, Etherington czy Diao. Drużyna Blackburn będzie musiała radzić sobie bez Davida Dunna i Vince&#39;a Grelli. Niespełna osiem miesięcy temu na Britannia Stadium Stoke nie dało szans Blackburn zwyciężając 3:0, w roku 2009 również mogli cieszyć się po ostatnim gwizdku sędziego, myślę, że i dzisiaj będzie podobnie.
Moja propozycja: Stoke City - 2,30 Expekt ✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wszyscy cisną na Chelsea w tej kolejce. Owszem braki Kanonierów spore , szczególnie straty Fabregasa, Vermealena są poważne. Bo tak na dobrą sprawe Walcott, Ramsey, van Persie czy Bendtner to nie grają przecież już szmat czasu. Almunia też nie wystąpi, zagra Fabianski i to może byc atut po stronie Chelsea właśnie.
A skład Arsenalu nadal może wyglądac ciekawie. Mi się jakiś remis widzi w tym meczu.
Przejrzałem zapowiedz na BBC i
Didier Drogba has scored 12 goals in his last 10 league and cup appearances against Wenger&#39;s side, including four in two games in 2009/10, and will fancy his chances once again.
Tak więc mając w perspektywie gre przeciwko Fabiańskiemu, to że nie grał w Champions League z Marsylią bo pauzował tam za kartki warto chyba przyjrzec się kursowi na :
Drogba strzeli @ 2,10 Unibet✅
Ponadto dzisiaj bym próbował ugryźc tak
WEST HAM - FULHAM
Typ : WHU @ 2,30 Unibet⛔1:1
Fulham bez Zamory, Johnsona, Senderosa, Dembele. W dodatku WHU wkońcu zaczęło wygrywac.
Ponadto :
Fulham have only won two of their 14 Premier League meetings with West Ham: their first, in 2001, and their last, back in May.
No i do podwyższenia ako można chyba wybrac typ na Liverpool @ 1,33⛔ Unibet . Z kim jak z kim, ale z Blackpool to już powinni wkońcu wygrac bo ile można ... nie wygrywac ;)
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
No i do podwyższenia ako można chyba wybrac typ na Liverpool @ 1,33 Unibet . Z kim jak z kim, ale z Blackpool to już powinni wkońcu wygrac bo ile można ... nie wygrywac ;)
Obiema rękami i nogami się podpisuję :razz: Jeśli nie z Blackpool.. lepiej nie myśleć, co by gdyby. Może jestem ciut nie obiektywny jako kibic LFC, i mimo największej sympatii wsród beniaminków, którą daże Mandarynki liczę w końcu na zwycięstwo The Reds. Paradoksalnie (?) to przyjezdni lepiej prezentują się na wyjazdach.. ale &quot;twierdza&quot; Anfield nie została jeszcze zdobyta.. i oby nie nastąpiło to jutro.
1 - 1.36 Betsson
 
K 246

krysti24

Użytkownik
Spotkanie : Chelsea - Arsenal
Typ : handicap 0-1 : X (Chelsea wygra dokładnie jedną bramką)
Kurs : 3.65
Buk : Expekt
Analiza :
Już dzisiaj o godzinie 17.00 dojdzie do meczu na szczycie angielskiej Premiership pomiędzy Chelsea Londyn i Arsenalem , warto dodać , że są to także derby Londynu co dodaje jeszcze większego &quot;smaczku&quot; tej rywalizacji.
Jak dobrze wiemy obydwie drużyny znajdują się na wysokich lokatach , Chelsea zajmuje pozycję lidera , natomiast Kanonierzy plasują się na 3 miejscu z stratą 4 pkt do The Blues.
Można powiedzieć , iż będzie to mecz w , którym obydwie drużyny będą chciały odbić sobie porażki z poprzedniej kolejki ( przypomnijmy , że Chelsea przegrała z Manchesterm City 1-0 , natomiast Arsenal niespodziewanie uległ na własnym stadionie drużynie West Bromwich 2-3).
Co do absencji w dzisiejszym spotkaniu : Arsene Wenger będzie miał nie lada ból głowy z skompletowaniem składu , gdyż w meczu nie zagrają można powiedzieć śmiało filary zespołu , czyli Almunia , Vermaelen , Fabregas oraz Van Persie.
W drużynie The Blues jest także kilka absencji , ale nie są one tak poważne jak u drużyny gości. W Chelsea nie zagrają dzisiaj : Lampard , Kalou oraz Benayoun . Z pewnością wspaniałą wiadomością dla kibiców jest powrót do składu Didiera Drogby , który bardzo dobrze radzi sobie w meczach z Kanonierami.
Podsumowując liczę dzisiaj na zwycięstwo CFC , lecz nie oczekuje pogromu , ale wyrównanego spotkania , w którym różnice zrobi Drogba , który strzeli zwycięskiego gola. Typuje wynik : 1-0 , 2-1
pozdro ????
 
baaasti42 70

baaasti42

Użytkownik
No i jak na razie chłopcy Ancelottiego wywiązują się z zadania znakomicie. Prowadzenie z Arsenalem 1:0 do 50 minuty meczu. Swoją drogą zastanawia mnie tak fatalny bilans Arsenalu w meczach z Chelsea. A już tym bardziej zastanawia mnie dlaczego w tychże meczach tak znakomicie radzi sobie Drogba ? Czyżby był zbyt silny i duży na młodych obrońców z Arsenalu ?
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Zbyt silny i zbyt szybki. Arsenal stawił solidny opór, ale tak jak pisałem Chelsea w naprawdę świetnej dyspozycji jeśli chodzi o defensywę, przesuwanie się linii pomocy i obrony. Kanonierzy mogli strzelić bramkę, ale partaczyli sytuacje. Z drugiej strony Anelka i Essien mieli setki - obie niewykorzystane. Wreszcie nie sparaliżowany był Fabiański, uratował Arsenal przed większą przegraną.

Chelsea - zwycięstwo @ 1.75 BETGUN ✅
Chelsea - hc-1 @ 2.93 BETGUN ✅
Didier Drogba strzeli @ 1.90 TOBET ✅
Florent Malouda strzeli @ 2.95 TOBET ⛔
Arsenal u 0.5 @ 2.35 TOBET ✅
Jak w pysk. Oprócz Maloudy. Kto skorzystał, ten zarobiony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom