>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Prezent na 20 urodziny - doradźcie :D

L 0

lukas11

Użytkownik
Prezent na 20 urodziny - doradźcie ????
Witam.
Bliska mi osoba ma wkrótce swoje 20 urodziny, więc chciałbym ją obdarować czymś szczególnym i oryginalnym ????
Chodzi tutaj o dziewczynę. Jednak zażyczyła sobie, żebym nie dawał jej jakiegoś konwencjonalnego prezentu, tylko drogą elektroniczną :jezora:
Dziewczyna ma na imię Ania i jest mi bardzo bliska. Jeszcze co prawda nie jesteśmy ze sobą, ale może się uda ????
Do rzeczy:
Co radzicie mi żebym jej wysłał? Może zna ktoś jakąś stronę z fajnymi e-kartkami urodzinowymi? ???? Albo może jakąś fajną animację odnośnie 20 urodzin ktoś widział?
Wszelkie pomysły i rady (nawet te najbardziej dziwne i oryginalne) proszę pisać, bo mogą się przydać ????
PS.
Przypomnę, że to ma być prezent/upominek/niespodzianka w formie wirtualnej ;) Czekam na Wasze pomysły, sugestie i porady :spokodfhgfh:
 
roxxo 0

roxxo

Użytkownik
Jak znasz kogos ogarnietego we flashu to mozesz zrobic specjalnie jakiegos gifa dla ani czy cos ;) kiedys zrobilem takiego dla mojej dziewczyny to jej sie spodobalo ale to bylo bez okazji :p
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Narysuj coś w paintcie, zrób anzimacje albo coś w tym stylu.
Im więcej czasu na to poświęcisz tym lepiej ????
Im mniej profesjonalnei będzie wyglądać... tym lepiej.
Wiem z własnego doświadczenia, że takie rzeczy, szczególnie jak nawiążesz np. do jakiś wydarzeń, pojedyńczych słów z Waszaj znajomości to strasznie ją to rozczuli i się sprawdzi ????

No chyba, że przy dziewczynie jesteś wielkim nieczułym twardzielem... wtedy mój pomysł odpada pewnie :]


apropos prezentów:
http://www.widelec.org/zdjecie,grota-nestle,2127.html
???? ????
 
L 0

lukas11

Użytkownik
Zrobiłbym takie coś, ale z informatyki jestem dość cienki, a poza tym mam bardzo ograniczony czas...
Może jakieś konkretne linki do stron z jakimiś fajnymi e-kartkami urodzinowymi? ????
Mogą mieć zamiast słowa &quot;Ania&quot; słowo &quot;Tygrys/Tygrysek&quot; bo tak mówię na nią ????
PS. Dzięki chłopaki za pomysły, czekam na kolejne ;)
 
L 0

lukas11

Użytkownik
Nikt nie pomoże? ????
Ja mam 1 dobry pomysł, ale nie umiem go wykonać...
Może znalazłaby się jedna dobra dusza, która pomogłaby mi zrealizować? ????
Otóż chodzi o ten gif:
http://img1.jurko.net/avatar_1473.gif
Umiałby ktoś zmienić &quot;IM A TIGER&quot; na np. &quot;IM Ania&quot; ?
Byłbym wdzięczny za taką pomoc ;)
 
L 0

lukas11

Użytkownik
Yhm, z pewnością ją zaskoczę...
Pomoże ktoś z tym gifem? Widzę, że za darmo nikt nic już nie pomaga, a szkoda... ????
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
hahahha kukla - niesmaczne i to strasznie, alee dobre ;P
a co do prezentu, ma byc droga elektroniczna ...
pomysł juz taki widzialem, wiec oryginalny nie bedzie, aleeeee

skype albo cos podobnego i prosisz ludzi o zyczenia dla Ani ?
murzyn, chinczyk etc !
kilkanascie osob sklada Ani zyczenia, a na koncu Ty jakies cieple slowa od siebie .. na koncu dasz obrazek z tygryskiem , skro tak lubicie ...
 
zbiku17 0

zbiku17

Użytkownik
może jakiśprosty filmik z jej fotkami na youtube wrzuc. Pomiedzy fotkami mogą jakieś smieszne/odważne teksty być ????
 
bad-motherfucker 0

bad-motherfucker

Użytkownik
wez sie chlopie troche ogarnij i pomysl gdzie ja zabrac, a nie bedziesz jakie glupoty wymyslal. na gadu mozecie zawsze pogadac czy powysylac sobie jakies pierdoly. naprawde przemysl to!
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
ale ktoś może tu zajrzeć zanim założy nowy, podobny temat.... Więc każdy pomysł ceniony.

Ja jutro jadę na urodzinki przyjaciółki-Ady i razem z kumplem zrobiliśmy jej sami prezent:
Kupiliśmy zwykłą koszulkę za ok. 7,00zł i z przodu napisaliśmy w stylu tych fajnych koszulek

&quot;Najlepsza Ada na świecie&quot;

a z tyłu podpisaliśmy się razem z innymi znajomymi, myślę, że to będzie dla niej super niespodzianka i pamiątka ???? pozdro
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
wyślij jej tradycyjną pocztą wibrator... żeby miała co korzystać jak będziesz myślał co wysłać poczta elektroniczną jakieś pieprzone gify .......
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
ale ktoś może tu zajrzeć zanim założy nowy, podobny temat.... Więc każdy pomysł ceniony.

Ja jutro jadę na urodzinki przyjaciółki-Ady i razem z kumplem zrobiliśmy jej sami prezent:
Kupiliśmy zwykłą koszulkę za ok. 7,00zł i z przodu napisaliśmy w stylu tych fajnych koszulek

&quot;Najlepsza Ada ciągnie druta na świecie&quot;

a z tyłu podpisaliśmy się razem z innymi znajomymi, myślę, że to będzie dla niej super niespodzianka i pamiątka ???? pozdro
Tak myślę że to już jest niespodzianka......
 
Do góry Bottom