>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Prime Show MMA 7

macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA




Dawid "Ambro" Ambroziak - Grzegorz "Hellboy" Głuszcz/ Ambro @1.46 Fortuna

Konsekwentnie tak jak pisałem o Ambro podczas Prime mma 6. Ambro który najważniejsze NIE JEST GŁUPI, nie podpali się walczy mądrze słucha narożnika ma plan na walkę i się tego trzyma. Potrafi co nieco w parterze czy w stójce oraz posiada większe doświadczenie. Podczas ostatniej gali, pokazał również że jak otrzyma mocny strzał to nadal potrafi się bić, a nie zakrywa gardą. Walka tym razem w boksie z tzn. Hellboyem, gość który miał jedną walkę wygrał ją, ale jaki to był rywal? Poziom zerowy. Kondycję też pewnie ma słabą ze względu na styl życia jaki prowadzi. Dla mnie Ambro spokojnie tę walkę rozegra taktycznie i tyle, a te ostatnie "dramy" w związku z jego udziałem? Dajcie spokój gówniary chcą się wybić i tyle, nie siądzie mu to na głowę.

Paweł "Trybson" Trybała - Erko Jun/ Trybson @2.30 Fortuna

Walka jest w mma, ale po 3 minty na 3 rundy. Ktoś powie dlaczego typuję tutaj Trybsona, a no z jednego powodu trenuje u Mirka, mówcie co chcecie, ale Mirek krzywdy swoim zawodnikom nie zrobi, przygotuje solidnie zrobi doskonałą taktykę na walkę i jego zawodnicy wygrywają. Zauważcie jedna istotną rzecz Trybson jest większy oraz ma większy zasięg. Erko zanotował trzy szybkie wygrane, ale jak to wyglądało od 2 rundy? Słabo. Pudzian z nim wygrał bo Arbi miał jeden prosty plan obalić i bić. Tutaj będzie tak samo, Erko Jun nie umie bronić się przed obaleniami, bo nigdy tego w walce nie musiał robić. Dam sobie rękę uciąć, że na Wilanowie jest jedna taktyka obalić i ubić, a Trybson obalać potrafi i już nie raz to pokazał w walkach. Damian Olszewski pokazał również że Jun szczękę ma wątpliwą. Jun przez 3 rundy męczył się z Taxi Złotówą, a gdzie Taxi a gdzie Trybson. Dwóch innych rywali z którymi wygrał Gianluca Locicero oraz Marko Drmonjič, kelnerzy i tyle, biorą walki jak leci aby dorobić. Będzie prosta sprawa Trybson obala i ubija. Jak ktoś chce bezpieczniej to Mniej niż 2.5 rundy @1.40 Fortuna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1971
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dyscyplina: Sporty Walki, MMA Prime Show
Godzina: 20:00
Spotkanie: Igrzyska Gladiatorów- Zwyciezca
Typ: Adam "Pushbarber" Salwa wygra turniej
Kurs: 2.5 ✅
Bukmacher: Fortuna




Stawiam ,na Pushbarbera w tym jednodniowym turnieju. Oby caly ten turniej przebiegl zgodnie z planem, a zwyciezca powinien zostac wlasnie on. Ma troche doswiadczenia w boksie, jest duzo wiekszy, ciezszy od swoich przeciwnikow. dodatko nie pęka, idzie do przodu i stara sie wygrac, a nie unika walki. Rywale z reguly cofali sie gdy on parł do przodu. Ostatnio walczyl z zawodowa piesciarka Piatkowska. Moim zdaniem ta walke wygral, Ewa unikala walki, starala sie punktowac, i tez kilka bomb przyjela, ale to sprawa dyskusyjna. Tak jak napisalem, moim zdaniem jest zdecydowanym faworytem, i oby nie bylo tak jakis dziwnych decyzji i caly konkurs wylonil zwyciezce. Ogolnie w tym igrzyskach biora udzial freak fighterzy, ktorzy z reguly przegrywaja, i nazwa "Igrzyska Gladiatorów", to nalezy ja traktowac z przymruzeniem oka. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1289
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
Dyscyplina: Sporty Walki, MMA Prime Show
Godzina: 20:00
Spotkanie: Igrzyska Gladiatorów- Zwyciezca
Typ: Adam "Pushbarber" Salwa wygra turniej
Kurs: 2.5
Bukmacher: Fortuna




Stawiam ,na Pushbarbera w tym jednodniowym turnieju. Oby caly ten turniej przebiegl zgodnie z planem, a zwyciezca powinien zostac wlasnie on. Ma troche doswiadczenia w boksie, jest duzo wiekszy, ciezszy od swoich przeciwnikow. dodatko nie pęka, idzie do przodu i stara sie wygrac, a nie unika walki. Rywale z reguly cofali sie gdy on parł do przodu. Ostatnio walczyl z zawodowa piesciarka Piatkowska. Moim zdaniem ta walke wygral, Ewa unikala walki, starala sie punktowac, i tez kilka bomb przyjela, ale to sprawa dyskusyjna. Tak jak napisalem, moim zdaniem jest zdecydowanym faworytem, i oby nie bylo tak jakis dziwnych decyzji i caly konkurs wylonil zwyciezce. Ogolnie w tym igrzyskach biora udzial freak fighterzy, ktorzy z reguly przegrywaja, i nazwa "Igrzyska Gladiatorów", to nalezy ja traktowac z przymruzeniem oka. Powodzenia
To on jednak będzie walczył? Bo widziałem, że na ostatniej konferencji, czy tam evencie promującym galę spiął się z Don Kasjo i został wyrzucony z tego turnieju i chyba całkowicie z federacji Prime.
 
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Powiem szczerze i myślę że sporo osób które lubią tego typu 'freakowe eventy' się ze mną zgodzi że dzisiejsza gala na papierze wygląda bardzo obiecująco i może się wydarzyć dosłownie wszystko. Dziś już sporo kursów potraciło value ale widzę pare ciekawych zdarzeń do obstawienia więc mam nadzieje że w końcu uda się upolować coś solidnego.
Główny typ na dzisiejszy wieczór dotyczy walki Dawida Ambro z Grzegorzem Hellboyem. Walka przedstawiana jako rewanż, gdzie na poprzedniej gali nieco niespodziewanie to Hellboy zdominował Ambro ale reguły gry pozwoliły na to że w trakcie walki zastąpił go Skowyra i wykończył zaskoczonego Hellboya. Tylko tamta walka to historia bo dziś mamy starcie 1 na 1 i przede wszystkim w formule BOKSU w małych rękawicach- dlaczego to celowo podkreślam, bo boks na dystansie zaledwie 3 min to szczególnie na poziomie freak fightów (gdzie już pierwsza różnica- oktagon jest sporo wiekszy od ringu bokserskiego) zupełnie co innego niż MMA (gdzie kto obali i ma pozycję dominującą zazwyczaj przeciąga walkę na swoją korzyść) czy K1 (gdzie nie ma klinczu). A tutaj mamy starcie, owszem bardziej doświadczonego Dawida Ambro (chociaż z nikim mocnym to on nie walczył oprócz Kasjo z którym przegrał) który może i coś potrafi ale przede wszystkim jest blisko 20 kg lżejszy od rywala. Do tego dochodzi niekoniecznie 'czysta głowa' w obliczu poważnych oskarżeń jakie padły w ostatnim czasie w kierunku Dawida. Hellboy pcha się do tych freak fightów jak tylko może ale wydaje mi się że mimo łatki imprezowicza to nie jest do końca tak że on się nie przygotowywał, na moje to doskonale wie że to jego szansa żeby się wybić i można tez zauważyć na ważeniu- 97 kg miał w październiku a wczoraj wniósł 95 kg więc nawet biorąc pod uwagę okres świąteczno-noworoczny to nawet ta nieco mniejsza waga może o czymś świadczyć. Konkluzja jest prosta, Ambro przy takiej dysproporcji kilogramów raczej nie będzie chciał iść w typową bitkę- to Głuszcz musi być tutaj po prostu silniejszy, mocniej bijący. Dlatego zakładam że Dawid przewalczy tą walkę w sposób inteligentny, realizując plan od początku do końca gdzie najpewniej w pierwszych dwóch rundach będzie po prostu mobilny i walczył z kontry. A że tak jak wspominałem to dystans 3x 3 min w boksie nie jest jakoś szczególnie wymagający kondycyjnie to wydaje mi się że zakład na pełen dystans jest tutaj bardzo fajny. Koniec końców kto wygra walkę to nie podejmuje się stawiania- wydaje mi się że może być bliska.

Ambro- Hellboy: Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję @3,00 Efortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1503
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Te Igrzyska Gladiatorów to może być strzał w dziesiątke, chociaż nie zdziwię się jak skończy się to totalnym chaosem- niemniej jednak wygląda to bardzo ciekawie. Wyjściowe kursy na końcowe zwycięstwo na Efortunie w ostatnich godzinach uległy zmianie i obecnie przedstawiają zdecydowanego faworyta którym jest Puszbarber z kursem zaledwie 1,70 a dalej Łukasz Magical z kursem aż 4,00. Wygrana w turnieju każdego z pozostałych uczestników, nawet nie ze względu na brak jakichkolwiek umiejętności ale przede wszystkim z tego powodu że wyraźnie odstają wagą i siłą od wspomnianej dwójki to by była nielada sensacja. Ja uważam że Magical ma zdecydowanie większe szanse to wygrać. Po pierwsze- tu mamy zasady MMA i to niespotykane bo MOŻNA atakować 2 na 1 co może być wykorzystane szczególnie przeciwko takiemu grubasowi jak Puszbarber. Wydaje mi się że bukmacherzy pomijają też fakt że całości rozegra się najpewniej w 2 godziny a Puszbarber ma blisko 150 kg więc po prostu kondycyjnie będzie musiał mieć problem wchodząc drugi raz do oktagonu, a już w pierwszej walce Czarny Polak może go troche pomęczyć, bo on może i nic nie umie ale jest zwinny i dynamiczny - pomyłka, tam walczy para Stary Wiewiór/Dredziasty. A i młody Magical swoje waży i ma czym uderzyć (96 kg) i tez jest stójkowiczem jak Puszbarber to pomijając ewentualne sensacje możemy przyjąć że kurs 1,70- 4,00 jako tą parę finałową jest nieadekwatny, dla mnie to najmniej 50/50 a wobec otyłości Puszbarbera to nawet powiem że Magikal może tu być faworytem.

Igrzyska Gladiatorów: Łukasz Magical @4,00 Efortuna
 
Ostatnia edycja:
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Powiem szczerze i myślę że sporo osób które lubią tego typu 'freakowe eventy' się ze mną zgodzi że dzisiejsza gala na papierze wygląda bardzo obiecująco i może się wydarzyć dosłownie wszystko. Dziś już sporo kursów potraciło value ale widzę pare ciekawych zdarzeń do obstawienia więc mam nadzieje że w końcu uda się upolować coś solidnego.
Główny typ na dzisiejszy wieczór dotyczy walki Dawida Ambro z Grzegorzem Hellboyem. Walka przedstawiana jako rewanż, gdzie na poprzedniej gali nieco niespodziewanie to Hellboy zdominował Ambro ale reguły gry pozwoliły na to że w trakcie walki zastąpił go Skowyra i wykończył zaskoczonego Hellboya. Tylko tamta walka to historia bo dziś mamy starcie 1 na 1 i przede wszystkim w formule BOKSU w małych rękawicach- dlaczego to celowo podkreślam, bo boks na dystansie zaledwie 3 min to szczególnie na poziomie freak fightów (gdzie już pierwsza różnica- oktagon jest sporo wiekszy od ringu bokserskiego) zupełnie co innego niż MMA (gdzie kto obali i ma pozycję dominującą zazwyczaj przeciąga walkę na swoją korzyść) czy K1 (gdzie nie ma klinczu). A tutaj mamy starcie, owszem bardziej doświadczonego Dawida Ambro (chociaż z nikim mocnym to on nie walczył oprócz Kasjo z którym przegrał) który może i coś potrafi ale przede wszystkim jest blisko 20 kg lżejszy od rywala. Do tego dochodzi niekoniecznie 'czysta głowa' w obliczu poważnych oskarżeń jakie padły w ostatnim czasie w kierunku Dawida. Hellboy pcha się do tych freak fightów jak tylko może ale wydaje mi się że mimo łatki imprezowicza to nie jest do końca tak że on się nie przygotowywał, na moje to doskonale wie że to jego szansa żeby się wybić i można tez zauważyć na ważeniu- 97 kg miał w październiku a wczoraj wniósł 95 kg więc nawet biorąc pod uwagę okres świąteczno-noworoczny to nawet ta nieco mniejsza waga może o czymś świadczyć. Konkluzja jest prosta, Ambro przy takiej dysproporcji kilogramów raczej nie będzie chciał iść w typową bitkę- to Głuszcz musi być tutaj po prostu silniejszy, mocniej bijący. Dlatego zakładam że Dawid przewalczy tą walkę w sposób inteligentny, realizując plan od początku do końca gdzie najpewniej w pierwszych dwóch rundach będzie po prostu mobilny i walczył z kontry. A że tak jak wspominałem to dystans 3x 3 min w boksie nie jest jakoś szczególnie wymagający kondycyjnie to wydaje mi się że zakład na pełen dystans jest tutaj bardzo fajny. Koniec końców kto wygra walkę to nie podejmuje się stawiania- wydaje mi się że może być bliska.

Ambro- Hellboy: Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję @3,00 Efortuna
Tez uwazam, ze kurs na Helboya przesadzony, warto zaryzykowac
Post automatycznie złączony:

Te Igrzyska Gladiatorów to może być strzał w dziesiątke, chociaż nie zdziwię się jak skończy się to totalnym chaosem- niemniej jednak wygląda to bardzo ciekawie. Wyjściowe kursy na końcowe zwycięstwo na Efortunie w ostatnich godzinach uległy zmianie i obecnie przedstawiają zdecydowanego faworyta którym jest Puszbarber z kursem zaledwie 1,70 a dalej Łukasz Magical z kursem aż 4,00. Wygrana w turnieju każdego z pozostałych uczestników, nawet nie ze względu na brak jakichkolwiek umiejętności ale przede wszystkim z tego powodu że wyraźnie odstają wagą i siłą od wspomnianej dwójki to by była nielada sensacja. Ja uważam że Magical ma zdecydowanie większe szanse to wygrać. Po pierwsze- tu mamy zasady MMA i to niespotykane bo MOŻNA atakować 2 na 1 co może być wykorzystane szczególnie przeciwko takiemu grubasowi jak Puszbarber. Wydaje mi się że bukmacherzy pomijają też fakt że całości rozegra się najpewniej w 2 godziny a Puszbarber ma blisko 150 kg więc po prostu kondycyjnie będzie musiał mieć problem wchodząc drugi raz do oktagonu, a już w pierwszej walce Czarny Polak może go troche pomęczyć, bo on może i nic nie umie ale jest zwinny i dynamiczny. A i młody Magical swoje waży i ma czym uderzyć (96 kg) i tez jest stójkowiczem jak Puszbarber to pomijając ewentualne sensacje możemy przyjąć że kurs 1,70- 4,00 jako tą parę finałową jest nieadekwatny, dla mnie to najmniej 50/50 a wobec otyłości Puszbarbera to nawet powiem że Magikal może tu być faworytem.

Igrzyska Gladiatorów: Łukasz Magical @4,00 Efortuna
Magical nie ma kondycjii, nie widze tego akurat
 
Otrzymane punkty reputacji: +262
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Kolejny raz też idę w kierunku Jacka Murańskiego, myślę że tutaj może być zaskakujący dla wielu przebieg walki. Nie ma co ukrywać że Jacek to raczej farmazoniarz i co mówi to trzeba dzielić na pół albo i więcej ale w ostatnich miesiącach wydaje się że wiele się u niego zmieniło, w pozytywnej kwestii. Po pierwsze: wydaje się że oczyścił głowę po tragedii rodzinnej jaka go spotkała- już o tym nie padło ani jedno słowo na programach. Po drugie: Jacek wygrał w końcu walkę- znokautował Starego Wiewióra i czy to był rywal wymagający czy nie to nie ma co tego roztrząsać. Do tego Jacek mówi że z jego zdrowiem zdecydowanie lepiej i jak na swój wiek to fizycznie wygląda naprawdę dobrze. Bo że charakter do walki ma i twarda głowę to nie raz już udowodnił. Dlaczego więc widzę jego wygrana w obliczu tego że w pierwszej walce Paweł Jóźwiak go zdominował ? Bo uważam że Paweł stał już się nudny i lepszy niż w tamtej walce po prostu nie będzie. A on w tym roku też skończy już 50 lat. Zwłaszcza że tam ułożyło się wszystko po jego myśli gdy miał Murana na deskach mocno podłączonego a mimo to walka potrwała pełen dystans. Tylko że tak jak wspomniałem, na moje to od tego czasu rzeczy zmieniły się na plus w przypadku Murana a na minus w przypadku Pawła bo warto tu wspomnieć że on pod koniec września przegrał przed czasem z Boxdelem (gdzie fakt sporo też robiły kopnięcia Boxdela a dziś mowa o walce w boksie) gdzie też zaczął dobrze ale siły miał na 2 minuty a potem kondycyjnie padł. Zakładam że dziś lepiej nie będzie i że mocno zdeterminowany Muran (zwłaszcza w obliczu ostatnich kompromitacji jego największego wroga Najmana) może tutaj Pawła znokautować, zwłaszcza że wlazł mocno Pawłowi do głowy na programach przed galą. Oczywiście w kontrargumentach cały czas będą dużo lepsze warunki fizyczne Jóźwiaka i pierwsza walka która poszła po jego myśli ale jednak uważam że w te pół roku od tamtego czasu zmieniło się naprawdę sporo i ja w roli tak zdecydowanego faworyta to tutaj Jóźwiaka na pewno nie stawiam.

Paweł Jóźwiak- Jacek Murański 2 @3,09 Efortuna

Powiem szczerze- niby wygrana ale to jakiś absurdalny żart.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +572
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Dawid "Ambro" Ambroziak - Grzegorz "Hellboy" Głuszcz
Hellboy wygra
Kurs: 2.52 ❌


Hej, tutaj uwazam ze sila fizyczna przewazy, mysle ze Hellboy moze sprawic niespodzianke. Ostatnio mieli okazje sie zmierzyc, wiem ze byla to walka 2v2, ale widac bylo roznice w warunkach fizycznych i sile. Ambro jakims fighterem nie jest, mistrzem kondycji tez nie. Mysle ze walka moze zakonczyc sie na punkty juz przez decyzje techniczna, ale kurs 2,0. Ja ide w czysty win Hellboya, mysle, ze walka moze zakonczyc sie przed czasem. Jakims sprowadzeniem i skomasowanym atakiem hellboya w parterze. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
P 947

paskal

Użytkownik
Radzę omijać szerokim łukiem zakłady na wydarzenia PRIME. Jóźwiak złożył protest, trzech niezależnych sędziów zawodowych wskazało na jego zwycięstwo, a ten żeby nie robić problemów wizerunkowych Fortunie uznał, że anuluje złożony (skutecznie) protest.
Dla porównania kiedyś Fame potrafiło załatwić zwrot za walkę Kasjo - Polak (bodajże lvbet wtedy), tu niestety mamy do czynienia z uznaniem, że walkę rzeczywiście wygrał Jóźwiak, ale co z tego?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +685
P 947

paskal

Użytkownik
Ale czy Ty nie rozumiesz, że Fortuna w Prime ma wyjątkowo wyłączność i tu chodzi o fakt, że każdy wie kto tak serio tę walkę wygrał? Nie rozumiem co ma wnieść wklejony przez Ciebie fragment regulaminu do wizerunku Prime, którego dotyczył mój post. Ciężko żeby w Polsce gracz był szanowany skoro mamy takich pożytecznych jak Ty :) Pozdrawiam
 
sza 73,3K

sza

Użytkownik
Dla porównania kiedyś Fame potrafiło załatwić zwrot za walkę Kasjo - Polak (bodajże lvbet wtedy), tu niestety mamy do czynienia z uznaniem, że walkę rzeczywiście wygrał Jóźwiak, ale co z tego?
Kolego w żadnej organizacji ten wynik nie byłby zmieniony, a tym bardziej po sytuacji gdy prezes federacji zastrasza sędziów, zamyka ich w pokoju itp... Ponadto porównanie walki Kasjo - Polak do tej jest kompletnie nie na miejscu gdyż w tam tej walce był wał kompletny, a tutaj jednak Muran coś pokazał to on wywierał presje, więcej ciosów zadał, co z tego że mniej znaczących ? ... Być może wygrał Jozwiak ale takie wyniki w którym ktoś czuje się oszukany zdarza się praktycznie co trzeciej gali KSW, UFC itp... Dana White nie zgadza się z werdyktem Stricklanda z De Plessiem ale karawana jedzie dalej..
 
Do góry Bottom