>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Primera Division Mistrz 2009/2010

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tak więc sezon w Hiszpani rusza 30 Sierpnia , ale myślę że można już pospekulować kto zgarnie tytuł mistrzowski. Czy dominująca w poprzednim sezonie Barca czy może naszpikowane Galacticos Realu. A może ktoś inny się włączy w walke ?


Kursy wyglądają następująco a pochodzą ze strony Bet-at-home.

Zapraszam do pisania analiz i wyrażania swoich opinii ????

Ostatnie lata pokazują że jak ktoś z wielkiej dwójki Hiszpańskiej piłki zdobywa tytuł to czyni to dwa razy z rzędu. 2004/2005 i 2005/2006 to sezony Barcy następnie 2006/2007 i 2007/2008 to sezonu Realu i ostatni sezon 2008/2009 znowu należał do Barcy. Sądze ze i w nadchodzącym sezonie będzie podobnie czemu ?? Powodów jest kilka. Jak to sie mówi zwycięskiego składu sie nie zmienia tak też prawie czyni Guardiola któremu ani sie śni mieszać coś w Barsie. Prawdopodobnie Katalonie opuści Eto&#39;o który po bardzo udanym poprzednim sezonie zażądał kokosów i Laporta stwierdził że może szukać sobie nowego klubu i prawdopodobnie tak będzie. W jego miejsce trafi zapewne na pewno nie gorszy snajper bo to będzie zapewne albo David Villa albo Ibrahimovic. Obaj są znakomitymi piłkarzami i luka po Eto powinna zostać załatana bezproblemowo. Reszta składu zostaje praktycznie bez zmian po za lewą obroną gdzie tam był największy problem Barcy. Sylvinho który najczeście tam grał zastąpi nowy nabytek , troche nie doceniany w Interze Maxwell. Tak więc ze zgranie , czyli największa siła Barcy ubiegłego sezonu nadal powinna być ich największą siłą.
Real moim zdaniem w tym sezonie powalczyć może ale jak zwykle o vice mistrzostwo. Bo mieć gwiazdeczki w składzie to jedno a zrobic z nich zespół to drugie. Po za tym budując zespół buduje się go od defensywy a ta w ostatnim sezonie bardzo zawodziła. Jeżeli spojrzeć na skład Realu to na prawde wygląda on imponująco ale co za dużo gwiazd to nie zdrowo. Tak samo jak by w stadzie 15 kur miało by być 20 kogutów ???? Każdy będzie rywalizował o miano tego najlepszego przez co taka rywalizacja może okazać się &quot;niezdrowa&quot;. Po za tym jak już pisałem w dziale Premiership o ManCity i jego transferach że City jak już sciąga gwiazdy to z Premiership , które już mają pojęcie do takiej gry a Perez nakupił gwiazd z całej Europy którzy z Hiszpanską ligą mieli mało wspólnego.
Tak czy siak moim faworytem jest Barcelona , Real siłą na pewno będzie za rok , może juz pod koniec zbliżającego się sezonu ale myśle że straty będą zbyt duże aby je w kilku meczach nadrobić.

Prosił bym także któregoś z Panów wyżej postawionych o dodanie sondy w której znaleźli by sie np Barca , Real , Atletico , Sevilla i np Villareal lub Valencia. Można by również przykleić temat bo wypowiadać się można przecież cały rok a jak się zacznie liga to temat pójdzie w dół.

Vader// dodana ankieta ;)

 
drago 108

drago

Użytkownik
Chyba nikt (oprócz kibiców Realu) nie ma wątpliwości, że zwycięzcą Ligi będzie Barca.
Po 1. nie wierzę, aby przez 2 miesiące Perez zrobił drużynę na miarę mistrza (hiszp. i mistrzów). Jest to realnie nie możliwe.
Po 2. Barca się wzmacnia, nie kupuje połowy składu jak real, a poza tym jest zgraną ekipą.
Nie ma co się rozwijać, ale najbardziej śmieszy mnie fakt, że w bah Real jest faworytem ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Drago zdecydowanie się z tobą nie zgodzę i to nie dlatego że jestem kibicem Realu Madryt , Barcelona przespała jakby okres transferowy uważam że Real poczynił znaczące wzmocnienia i to między głównie tymi zespołami rozegra się kto będzie mistrzem , jednak jeżeli uważam już dziś żę będzie to Barca to widać tylko jedno że jesteś zdecydowanie kibicem Barcelony i nie dopuszczasz innej myśli.
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Ja bym się jeszcze wstrzymał z dyskusją na temat mistrza w Hiszpanii, ponieważ okno transferowe cały czas trwa i moze jeszcze dojsc do paru ciekawych transferow a wtedy wszystko sie moze obrocic o 180 stopni ;)
Na dzien dzisiejszy na pewno Real i Barcelona beda walczyc o majstra, ale nie mozna zapomniec o Sevilli i Atletico, ktore sa rowniez bardzo dobrymi zespolami.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ja osobiście uważam, że jednak będzie to Barcelona, chociaż szczerze to najbardziej bym chciał na pierwszym miejscu zobaczyć klub z Madrytu, ale nie Real, a Atletico. Ale cóż, to póki co chyba tylko moje życzenia nie mające wiele wspólnego z rzeczywistością. A co do tego czy Real czy Barca to powiem tak, wg mnie już nie wróci ten Real z czasów del Bosque, którym tak się zachwycałem, w którym grali Figo, Zidane, Morientes, Carlos i wielu innych. W Madrycie cały czas próbują nawiązywać do tamtych czasów, ale uważam, że to niewykonalne. Perez próbuje w jednym oknie transferowym kupić połowę drużyny i nie skończy się wg mnie to dobrze. Powinien wzorować się na swoich poprzednich dokonaniach i dokonywać ewolucji drużyny, a nie totalnej rewolucji. Może niektórych przekonują sprowadzane nazwiska, ale ja jakoś jestem co do tego sceptyczny. Po prostu nie sądzę, żeby dało radę zbudować ekipę w 1 oknie transferowym i tyle. A co do Barcy, to w ich ekipie nie trzeba było wiele udoskonalać. Ściągnęli Ibrę, co chyba będzie dobrym ruchem, ale więcej będzie można powiedzieć po sparingach, w których wystąpi. Dodatkowo, mają bardzo zdolną młodzież, która myślę, że w coraz większym stopniu będzie wprowadzana do drużyny. Jeffren czy Pedro już teraz wg mnie mogą bez problemu występować w lidze, Henrique raczej też. A to może mieć bardzo duże znaczenie w przypadku kontuzji bądź wykluczeń za kartki innych graczy.
 
matias1989 0

matias1989

Użytkownik
Szkoda, że w lidze hiszpańskiej od kilku lat dominuję Barcelona a Real tylko w lidze coś tam niby gra. Dwóch zdecydowanych faworytów: Real , Barca. Stawiam 60% na Barce, 40$ na Real. Nie liczę, że któryś z innych zespołów może zagrozić im w walce o tytuł.
Mam nadzieję, że niedługo się to zmieni i do walki włączą się inne zespoły...Tak jak to jest w Anglii, z wielką czwórką i teraz może MC coś namiesza ;p
 
kowalinho1910 0

kowalinho1910

Użytkownik
Szkoda, że w lidze hiszpańskiej od kilku lat dominuję Barcelona a Real tylko w lidze coś tam niby gra. Dwóch zdecydowanych faworytów: Real , Barca. Stawiam 60% na Barce, 40$ na Real. Nie liczę, że któryś z innych zespołów może zagrozić im w walce o tytuł.
Mam nadzieję, że niedługo się to zmieni i do walki włączą się inne zespoły...Tak jak to jest w Anglii, z wielką czwórką i teraz może MC coś namiesza ;p
Ciekawe, polecam przejrzeć historię wystepów obu drużyn w primera division (a także w Europie jeżeli jesteś bardzo zainteresowany).
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Po cichu jak co roku liczę na moje Atletico Madryt ;) i to na ten zespół oddałem swój głos. Jednakże realnie patrząc jeśli zajmą miejsce wyżej niż 3 to byłaby mega sensacja.
 
matias1989 0

matias1989

Użytkownik
Ciekawe, polecam przejrzeć historię wystepów obu drużyn w primera division (a także w Europie jeżeli jesteś bardzo zainteresowany).
historię to ma każdy klub ;p a z takimi kadrami jakie dysponują np. Valencia, Sevilla i Atl. Madryt wątpie, żeby coś zdziałały w lidze Hiszpańskiej. Tak sam, wątpię, aby ktoś z tych zespołów awansował to półfinału LM ( 4 najlepszych).
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Może obiektywny to ja nie będę ale Barcelona jak dla mnie musi wygrać.Udowodnili w poprzednim sezonie że mają nie tylko świetne umiejętności ale też mocną psychikę.Skład prawie nie uległ zmianie.Tylko szkoda że Eto odszedł.No a przyszrdł Ibra i Maxwell.W meczach pre-sezonowych świetnie grali wychowankowie z Barca Athletic i jeden z nich- Pedro z pewnościa wkroczy do pierwszego zespołu.Widać że Bojan gra coraz lepszą piłkę a Messi to klasa sama w sobie.I powiem krótko jeśli Xavi i Iniesta będą w formie to mistrza mamy a w lidze mistrzów to różnie może być.Fajnie by było spotkać się znowu z MU oczywiście w finale.Co do innych klubów to Real może i wygląda ciekawie ale czy będzie grał na miarę możliwości?Jeśli w Madrycie z tych gwiazd uczyni się zespół to będą niesamowicie mocni.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom