>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PRISON BREAK SEZON III

K 0

kermitt

Użytkownik
A mi sie wydaje że T-Bag coś kręci, żeby ten Bellick wyzwał Sammy&#39;ego. A Sammy pewnie będzie chciał też zastrzelić Scofielda, jest wiele opcji. Uważam że ten film robi się już serialem na którym wszyscy chcą zarobić. Według mnie nie ma porównania 1 seria = 3 seria.
 
K 0

kermitt

Użytkownik
No tak, ale dopóki nie był taki znany, to nawet nie wyglądało jak serial, czekało się z niecierpliwością na każdy odcinek, a teraz powoli się robi z tego masówa, jak &#39;Moda na sukces&#39; ...
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
bez przesady :| jak juz byl porownywal to do tych calych zagubionych, ktorych nie ogladalem nigdy, no ale z tego co slyszalem to tez juz 4seria ma powstac niedlugo albo juz jest, nie wiem :]. Tak czy inaczej PB ftw!
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
bez przesady :| jak juz byl porownywal to do tych calych zagubionych, ktorych nie ogladalem nigdy, no ale z tego co slyszalem to tez juz 4seria ma powstac niedlugo albo juz jest, nie wiem :]. Tak czy inaczej PB ftw!
Nawet nie porównuj PB, do tego shita czyli zagubionych. Obejrzałem dwa odcinki zagubionych i myślałem że jakoś się wkręce i będę wszystkie dalej oglądał. ale wogóle mnie nie zainteresował. A wracając do PB to... . Już nie moge sie doczekac następnego odcinka:jezora:
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
A wg mnie Sammy go nie zastrzeli bo ktos go wyzwie na pojedynek myśle ze Belic bo po walce z tym gosciem w tym odcinku T bag ma na niego haka i moze cos z tego wyjdzie a Lechero połapie sie ze Augusto jest przciw niemu zresztą po tym serialu mozna sie spodziewac wszystkiego dlatego jest najepszy ;) nigy nie jestes w stanie przewidziec tego co sie stanie i to jest w tym najepsze mnie najbardziej zastanawia jak teraz oni uciekną z Sony i ilu ich tam wkoncu bedzie
 
rudaszz 0

rudaszz

Użytkownik
pierwszy i drugi sezon sam ściągałem nabierząco, a trzeci jestem zmuszony do pozyczania
i własnie zatrzymałem na na 8...ale to dobrzee nie mam zaległości:-D
 
W 2

wislak

Forum VIP
Masz jeden odcinek zaległości ;P
Co do seiralu: fakt, robi sie troche jak LOST, ale oba są dla mnnie zajebiste
Tylko że to, że są zajebiste nie zmienia faktu, że wkurza mnie to ciągniecie sie... LOST był obiecany cały sezon bez pauz, ateraz przez strajk sie okazuje, że tylko 8 odcinków i chyba do wrzesnia znów czekanie :/ Mimo ze uwielbiam oba te seriale, to chciałbym żeby jednak all sie wyjaśniło (szczególnie w LOScie bo tam wiele za wiele niewiadomych) i skonczyło. Nie ma to jak ogladac cały I sezon w 3-4 dni ???? Jeszcze jakby tak były 2 odcinki tygodniowo to dla mnie serial może trwać wiecznie, ale raz na tydzien i za miesiąc znów bedzie przerwa - ŻAL :/ i głupio sie oglada bo mimo wszystko za pół roku na IV sezon połowy sie nie bedzie pamietało :/ Ja od listopada przez tą przerwe pare dni temu streszczenia czytałem zeby odswierzyc sobie co tam bylo..
Nawet nie porównuj PB, do tego shita czyli zagubionych. Obejrzałem dwa odcinki zagubionych i myślałem że jakoś się wkręce i będę wszystkie dalej oglądał.
Nie wiem co Ci się w ZAgubionych nie podoba ???? Też super serial, III sezon był wypasiony wg mnie, a serial wciągający jak cholera, więc dziwi mnie Twa wypowiedź ????
Zgdadzam sie co do tego ze PB I sezon był najlepszy. Ten klimat FOX RIVER - moze to głupie ale to sie zapamieta do konca zycia... to wiecej niż serial, Friends nawet mi tak nie utkwili w pamieci, Zagubieni też nie, Prison jest THE BEST. II sezon był sredni, dla mnie najgorszy, bo póki co III sie robi fajny. Tylko ile Firma może scigać Michaela? Jak wiadomo są dwie strony: z jednej skończyc w chwale, z drugiej wielu widzów chce podziwiać przygody Scofielda wiec warto cos wymyslac nowego
I sprawa aktualnych wątków: Sammy nie zabije Lechero, niemożliwe... Z tego co kojarze to mi znajomy mówił że ogladal zdjecia z któryś odc do przodu (często zamieszczane w necie) i Lechero tam był. T-Bag raczej woli mieć haka na Bellicka, Mahone przechodzi przemiane, moneta dodaje mu sił do walki z nałogiem, szskoda ze Sammiego nie rozwalił ale z drugiej strony to pozytywnie nas zaskoczyła jego postać. Ja mysle ze TBag wymysli cos na Sammyego i go udupi ;)
To tyle moich wywodów :p
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Augusto jest przciw niemu zresztą po tym serialu mozna sie spodziewac wszystkiego dlatego jest najepszy :wink:
Mam inne zdanie . Za bardzo kombinują w 3 sezonie , tak że większość można wywnioskować . Niestety PB to kolejny przykład , że każdy kolejny sezon jest słabszy ( wyjątek 24 ) . Mimo to chętnie to oglądam ???? o oglądam bardzo
 
Do góry Bottom