>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

PRISON BREAK SEZON III

asiek297 5

asiek297

Użytkownik
Nie wiem czy ktoś o tym wspomniał wyżej ale z powodu strajku scenarzystów przerwa. Pierwsze było, że potrwa do września ale ostatnio wyczytałem, że na szczęscie tylko do 6 kwietnia. Właśnie dlatego słaby koniec 13 odcinka...
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
hmm przeciez strajk juz dawno sie skonczyl, przerwa jest chyba spowodowana przygotowaniami do sezonu 4.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Dla mnie trochę dziwne zakończenie III sezonu ... Szczerze mówiąc dopiero teraz przeczytałem że to jest zakończenie bo cały czas myślałem że to jest taka sama przerwa jak była ostatnio ;] Serial się rozkręca ale nic nie pobije I sezonu ???? To co się w nim działo było wymiatające ;) I szkoda że nie będzie już Sary !!!! ???? A co do 13 odcinka III sezonu był fajny, ale tak jak pisałem powyżej trochę dziwaczne zakończenie ;]
pozdROWienia ????
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Oczywiście że Prison ???? Ale tak jak Ted mówi jeżeli masz dylemat to Prisona na kompie a Ranczo w TV ????
 
grossinho 9

grossinho

Użytkownik
i tak bym wybral ranczo bo ze wsi jestem i 80% postaci mozna porównać do osób z mojej wsi. Tez istnieje taka ławeczka i tacy experci jak w filmie ????
a PB sciagne ale jakos teraz mi sie nie chce ????
 
K 0

kzysiek

Użytkownik
Pytaniem jest nie to: czy IV sezon będzie ale kiedy to nastąpi, najszybszym terminem jest tutaj jesień i przy tym najbardziej prawdopodobnym, niedawno aktor grający chyba Sucre wypowiedział się o tym, że wraca do pracy w maju więc jest to świetna wiadomość w tym czasie ma zapaść oficjalna decyzja co do przyszłości serialu czyli zapowiedzenie IV sezonu ;]
Zresztą polecam gorąco &quot;prawie&quot; moje forum i portal ;) http://www.PBelite.org tam najszybciej ukaże się oficjalne info o IV sezonie.
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
Nick Santora jeden ze scenarzystów i producentów Prison Break, na swoim oficjalnym blogu podał do wiadomości publicznej nowinę:
„Więc w środę powróciliśmy do pracy, po tym jak sezon 4 został nam oficjalnie przyznany przez stację FOX. To świetna wiadomość. Wszyscy jesteśmy tym faktem podekscytowani. Od nowego tygodnia zmieniamy studio filmowe na „Fox Studio Lot” więc pożegnamy się z biurami, w które były naszym domem przez ostatnie trzy lata. Moje nowe biuro ma małe okna przez które jest słaba widoczność na niektóre rzeczy. Wracam do pracy z ludźmi których szanuje i kocham. Święta wielkanocne spędzę w swoim domu z rodziną (odwiedzą nas kuzyni)i przyjaciółmi(Kalinda Vazquez scenarzysta Prison Break) razem zjemy poranny posiłek. To powinien być miły weekend, będący zapowiedzią jeszcze lepszego tygodnia of diving head-first into Season 4! Najlepszego Nick &quot;
Źródło: blog.myspace.com, televisionwithoutpity.com
Tak więc na sto procent we wrześniu w ameryce start emisji 4 sezonu. Od maja biorą się do roboty i kręcą nowe odcinki. Info super tylko szkoda e trzeba tak długo czekać bo aż do września. :/
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Od czasu znakomitego debiutu &quot;Skazanego na śmierć&quot;, serial traci coraz większą liczbę fanów. Dla wielu z nich kroplą goryczy była śmierć doktor Sary Tancredi granej przez Sarah Wayne Callies. Teraz twórcy chcą ich przyciągnąć z powrotem przed telewizory.W tym celu przygotowują w czwartym sezonie powrót Sary, która okaże się jak najbardziej żywa. Twórcy twierdzą, że z pomysłem powrotu bohaterki nosili się od samego początku, kiedy tylko okazało się, że Callies nie będzie mogła zagrać sceny śmierci swej bohaterki. Przyznają jednak, że w decyzji o jej powrocie dużą rolę odegrali widzowie, którzy domagali się powrotu Callies i szeroko dyskutowali śmierć bohaterki.
Sara i Michael (Wentworth Miller) znów się spotkają, a twórcy obiecują, że dla pary przygotowali nowe olbrzymie trudności do przezwyciężenia.
Hehe ????
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Świetnie !!!!!!!!! Sara jest piękna, w I sezonie z odcinka na odcinek coraz bardziej mi się podobała , szkoda że Jej powrót będzie trochę dziwny bo w końcu już nie miała głowy ale co tam :p Niech wraca ! ????
Dr. Sara Tancredi ... ???? :*
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
ja PB sciagalem i ogladalem z mamą, a jak usmiercili Sare to odrazu powiedziala, ze wiecej tego serialu nie obejrzy i tak tez zrobila ... heh teraZ zacznie pewnie znowu ogladac ????
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
No to słowa Jacques się sprawdzają :p
Od czasu znakomitego debiutu &quot;Skazanego na śmierć&quot;, serial traci coraz większą liczbę fanów. Dla wielu z nich kroplą goryczy była śmierć doktor Sary Tancredi granej przez Sarah Wayne Callies
Hehe :p Ale mnie Jacques na prawdę uszczęśliwił tą wiadomością ????
 
Do góry Bottom