>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Prośba o pomoc. Kolejny oszukany przez superbet.

A 861

amigo007

Użytkownik
Witam widzę że nie jestem pierwszy, który ma problem z tym bukmacherem. Nie przyznano mi bonusu na start, pod kuriozalnym zarzutem próby wyłudzenia bonusu startowego. Konto mam jedno, żadnych multikont. Po wpłacie depozytu, bonusu nie było na koncie. Po kontakcie z supportem, zażądali ode mnie poszerzonej weryfikacji. Żenujące zdjęcie z dowodem przy twarzy, i karteczką superbet z datą. Wysłałem im to, co zaakceptowali. Ale bonusu na koncie nie było. W międzyczasie przegrałem depozyt. Po prośbie o dodanie należnego bonusu 100%, oraz cashbacku 34zł otrzymałem informację:

Szanowny Kliencie,


Informujemy, że dostęp do promocji w serwisie jest ograniczony zgodnie z regulaminem zaakceptowanym przy rejestracji.
Odpowiedni Dział po sprawdzeniu różnych parametrów Konta, oznaczył je jako próbę nadużycia bonusów.

Ta decyzja została podjęta po szczegółowych kontrolach i Klient nie ma już na nią wpływu.

W przypadku podejrzenia nadużycia bonusu Superbet może wstrzymać bonusy i wygrane, anulować wszelkie aktywne lub przyszłe bonusy, zablokować lub ograniczyć dostęp do niektórych zakładów i produktów, zamknąć konto i odzyskać kwoty uszkodzone za pośrednictwem konta hazardowego lub prawnie.

Może ktoś pomóc? Jest tu podobno ktoś z superbet. Jak można nie dodać bonusu uczciwemu graczowi? Mam jedno konto,w superbet. Nikt inny z mojego adresu nie zakładał tam konta. Z tego internetu także tylko ja korzystam, i na pewno nie zakładałem tam żadnego multikonta. Jest ktoś w stanie pomóc? Zwyczajnie mnie oszukali, wyłudzili depozyt a bonusu należnego NIE PRZYZNALI. Decyzja ta jest niezmienna, i mogę ich za przeproszeniem "pocałować". No zwykli oszuści.
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Jak piszesz oszuści. Jedno to nieprzyznane bonusy, przynajmniej szybko skończysz u nich grać. Drugie to zablokowanie wyplat na stałe i co 2 tygodnie wysyłanie maili z nowymi wymyślonymi weryfikacjami by je odblokować... Az znudzi cie wysyłanie potwierdzeń kolejnych przelewow czy selfie
 
Do góry Bottom