>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Prośba o pomoc

L 0

liter.prs

Użytkownik
Witam, serdecznie wszystkich uzytkownikow forum...
Mam goraca prosbe, a mianowice.
W sobote wygralem kilka &quot;groszy&quot; w kasynie na &quot;redbet&quot;, mam problem z wyplata, poniewaz po uzupelnieniu formularza nie przelano mi wygranej. Jedynie dostalem takiego maila:

Dear Mateusz,

We hope all is well with you.

Please note that your withdrawal has been canceled due to your account not yet being fully verified. We continuously check our customers by routine, and must know request documentation from you in order to verify your Redbet account. Once the verification is complete, we will gladly process any future withdrawal.

Please send a photo of the front &amp; back of your ID/Drivers license/Passport, and an up to date physical phone/electricity paper bill or paper bank statement (Max 3 months back) that has been sent to your living address in order to verify your address. Please note that we will not accept an electronic bill as proof of address. Kindly send this to ..... as soon as possible.

We will also require a screenshot of your logged in bank account to confirm your ownership. If you do not have access to an internet bank, feel free to use a photo of a paper statement, showing the account number and your full name.

The sources we approve are digital scans as well as photos with digital cameras. All the info and credentials presented to us are treated confidentially.
As soon as we receive your documents we will proceed with the verification process.

For now we hope you have a nice day, and please never hesitate to contact us with questions.

Best regards,
Daniel


Nie wiem co o tym myslec, bo procedura jest jak dla mnie bardzo dziwna. Prosze o pomoc
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Cześć,
Taka procedura jest bardzo często spotykana podczas pierwszej wypłaty. Mogę śmiało powiedzieć, że jest nawet standardem w większości kasyn i firm bukmacherskich. Nie musisz się niczym przejmować ani obawiać wysłania odpowiednich dokumentów do weryfikacji, Redbet to porządna firma. Podeślij im po prostu scan/zdjęcie obu stron dokumentu (dowodu osobistego/prawa jazdy/paszportu) zakrywając przy tym numer dokumentu. W załączniku dołącz też scan/zdjęcie obojętnie jakiego rachunku w formie papierowej z 3 ostatnich miesięcy. Możesz też dorzucić screenshot konta bankowego. Weryfikacja przebiega dość szybko i sprawnie, więc spokojnie w ciągu 48 h po wysłaniu dokumentów Twoje konto powinno być zweryfikowane i bez obaw będziesz mógł spokojnie jeszcze raz zlecić wypłatę.
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom