>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Prośba o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej

A 0

alicja89

Użytkownik
Witam, mam na imię Alicja i jestem studentką Akademii Pedagogiki Specjalnej. Piszę pracę magisterską o e-hazardzie.
Zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich graczy uczestniczących KIEDYŚ lub OBECNIE w grach hazardowych ONLINE o wypełnienie ankiety: moje-ankiety. pl/respond-42106. html
Kwestionariusz składa się z pytań zamkniętych, należy tylko wybrać pasującą odpowiedź spośród przygotowanych (co powinno zająć trochę ponad 5 minut). Badanie jest ANONIMOWE, zaś jego wyniki wykorzystane zostaną wyłącznie w celach naukowych.
Z góry dziękuję za pomoc i szczere odpowiedzi!
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Wypełnione, jednak jak sądzę to koleżanka nie ma pojęcia o tym o czym chce pisać i chyba tylko chce zobaczyć jak bardzo ludzie są uzależnieni od hazardu i sądzi że każdy kto gra sprzedaje samochód, dom tylko żeby móc grać...
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Wypełnione, jednak jak sądzę to koleżanka nie ma pojęcia o tym o czym chce pisać i chyba tylko chce zobaczyć jak bardzo ludzie są uzależnieni od hazardu i sądzi że każdy kto gra sprzedaje samochód, dom tylko żeby móc grać...
O to to. Ta ankieta wygląda jakby ją Kapica układał co najmniej :grin: Kompletne odmóżdżenie i ignorancja. Ostatnie pytanie też ciekawe
Hazard zuooo .
Ja nie wypełniam, nie wiem po co wy to robicie ale kto co lubi.
 
A 0

alicja89

Użytkownik
Wypełnione, jednak jak sądzę to koleżanka nie ma pojęcia o tym o czym chce pisać i chyba tylko chce zobaczyć jak bardzo ludzie są uzależnieni od hazardu i sądzi że każdy kto gra sprzedaje samochód, dom tylko żeby móc grać...
Właśnie wcale tak nie sądzę, ankieta ma tak samo na celu WYKLUCZENIE właśnie takich opinii jak i potwierdzenie, czyli SPRAWDZENIE jak jest naprawdę, ponieważ literatura na ten temat wskazuje takie konsekwencje w przypadku braku umiaru. Badanie, jeśli wskaże, że e-hazard wcale nie musi prowadzić do wyprzedawania majątku i zapożyczania, będzie z dokładnymi wynikami umieszczona w mojej pracy zgodnie z prawdą - po to właśnie ankietę przeprowadzam i kieruję do ludzi, którzy mają pojęcie...
 
A 0

alicja89

Użytkownik
O to to. Ta ankieta wygląda jakby ją Kapica układał co najmniej :grin: Kompletne odmóżdżenie i ignorancja. Ostatnie pytanie też ciekawe
Hazard zuooo .
Ja nie wypełniam, nie wiem po co wy to robicie ale kto co lubi.
Ja w żaden sposób hazardu nie potępiam, ani nie uważam, że hazard to zło, a gracze to wręcz przekleństwo własnej rodziny, dlatego, że wiem, że ma to dwie strony. Mój brat prowadzi miejsce z automatami, niedługo kończy mu się pozwolenie, nad czym ubolewa, ale znam ludzi, którzy co jakiś czas zmierzają koło mojego domu w kierunku maszyn, i wiem, że jedni grają latami i nadal się nie uzależnili, a innym hazard dezorganizuje życie. Zdaję sobie sprawę z tego, ile byli w stanie pożyczyć i ile przegrać.
Rozumiem, że można mieć pretensje o braki od strony technicznej - definicja zakładów w mojej pracy mgr ma się ograniczyć do Ustawy, ale jeśli chodzi o aspekty psychologiczne: takie wyśmiane przez Ciebie skutki zawarte w tej ankiecie dotykają niektórych graczy, a ankieta ma to tylko zweryfikować, a nie kogoś obrazić.
 
A 0

alicja89

Użytkownik
Ci &quot;oni&quot; tak powiedzieli? ;) nie wierzę w to że nie są uzależnieni, po prostu boją się przyznać ????

P.S.
pozdrowienia z WAT-u dla APS-u ????
No właśnie wnioskuję tak z rozmów, ale może jestem naiwna :grin::grin:
Pozdrawiam ;)
 
Do góry Bottom