>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Prośba, pomożecie?

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Witam wszystkich, dzisiaj przychodzę do was z prywatną sprawą, moja żona jest w trakcie pisania pracy magisterskiej i do badań potrzebuje wyników badań z ankiety, którą stworzyła. Jest ona w pełni anonimowa, żadne wasze dane nie są nigdzie zapamiętane, jedynie odpowiedzi zapisują się w jej pliku i na ich podstawie będzie opracowywać odpowiedzi. Ankieta ma chyba 24 pytania i wypełnienie zajmuje 2-3 minuty. Link jest bezpieczny na koncie google mojej żony. Brakuje jej jeszcze ponad 100 ankiet, żeby osiągnąć minimum, ale im więcej tym lepiej, więc jeżeli moglibyście wypełnić + dać też swoim żonom, dziewczynom, siostrom, kuzynkom czy po prostu znajomym, celowo wymieniłem na początku praktycznie same kobiety, ponieważ ankieta dotyczy branży odzieżowej i w niej prym wiodą oczywiście kobiety, ale faceci też spokojnie dadzą radę, na końcu w jednym z pytań jest czy jesteś kobietą czy mężczyzną, bo do opracowania potrzebuje jaki % danej płci wypełnił ankietę. Poniżej link do ankiety, będę wdzięczny za każde wypełnienie. Dodam tylko, ze w każdym pytaniu należy zaznaczyć tylko jedną odpowiedź. Jak ktoś potrzebuje za to jakiejś extra reputacji to niech pisze do mnie na pw, bo nie każdy na pewno chce o takich rzeczach pisać otwarcie, na pewno się dogadamy, wszystko zależy od ilości osób, które zwerbuje do wypełnienia ankiety. Pozdrawiam

https://forms.gle/MwNgS6Th96Tgy1rK7
 
Otrzymane punkty reputacji: +2312
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
W tym pytaniu brakuje opcji "nie": Czy wie Pan/Pani czym jest Społeczna Odpowiedzialność Przedsiębiorstw?

Wypełnione.

Wiem, ale ankieta została już zaakceptowana, spora liczba osób już wypełniła i nie ma możliwości zmiany //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +974
D 20,9K

daayvit

Użytkownik
Poszło, powodzenia na obronie :)

e: W tym ostatnim konkretnym pytaniu, nie zaznaczyłbym żadnej odpowiedzi.

W każdym pytaniu musi być zaznaczona jedna odpowiedź, wiem, że chyba w dwóch brakuje konkretnej odpowiedzi na "NIE", ale trzeba którąś wybrać, nie ma już możliwości dodania dodatkowej odpowiedzi //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +974
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom