>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pro MMA Challenge 1 ; 1.03.2014

Status
Zamknięty.
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
Szymon Bajor - Jacek Czajczyński 1,28 betsafe
róznica pomiedzy tymi zawodnikami jest oczywista kazdy kto sie interesuja wagą ciezka w naszym kraju rozumie ze faworyt jest tylko jeden
jedank wiekszosc ludzi nie zdaje sobie sprawy ze nasi zawodowcy musza tez normalnie pracowac i od tego zalezy czy moga sie przygotowac do walki czy nie nie wspominajac o obozach
przed ostatnią walką widzac jak wygladaja sparingi i przygotowania wiedziałem ze formy brak
tym razem moge obiektywnie powiedziec ze szymon jest dobrze przygotowany do tego pojedynku , przed ostatnim w stójce przegrywał sparingi z Jakubem Houbem ( walka amarorska w szwecji na przełomie roku) tym razem wygladał duzo lepiej
róznica klas plus forma plus neutralna arena wynik moze byc tylko jeden

info prosto z szatni

edit
troche dziwnie spadaja kursy na ta walke w tym momencie jest 1.35
dzwoniłem do chłopaków sie pytac czy on tej walki nie sprzeda ale zarzekają sie ze chce wygrac
w sumie jak ktos pracuje w &quot;firmie&quot; i by go złapali na wałku to by stracił duzo wiecej niz kase
za duze ryzyko jak dla mnie
moze kursy jeszcze pójdą do góry , zobaczymy
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Szymon Bajor - Jacek Czajczyński
Zły setup dla Bajora.
Bajor to niezły zawodnik, rankingowo stojący wyzej od Godżilli ale stawiam, że to Czajczynski będzie jutrzejszym zwycięzcą.
Dlaczego?
Bajor to bardzo dobry parterowiec ale co najwyżej średni stójkowicz.W dodatku ma slabe warunki fizyczne jak na HW. Godzilla będzie miał nad nim około 20 kg przewagi, kilka centymetrow wzrostu. Jacek nie jest jakimś utalentowanym zawodnikiem ale to twardziel, w dodatku lubi sie bic w stojce, czego nie mozna powiedziec o Bajorze.
Game plan Bajor to szukanie poddania , żeby to zrobić trzeba obalić wielkiego rywala.
Myśle, że Czajczynski będzie obijał regularnie Bajora w stójce, jesli tamten czegoś nie wyczaruje to Godżilla by decision.
3.3 Betsafe ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
jestem po rozmwie z &quot;dziadkiem&quot; ( głownym trenerem) i sparingpartnerami szymka
strategia szymka polega na wypunktowaniu przeciwnika w stójce całe przygotowania były tej strategii podporzadkowane
nie bedzie zadnego sprowadzania do parteru
oczyiwcscie nie mówie ze wygra a;e jest swiadom tego co napisał salonowiec
godzilla poza warunkami fizycznymi ma jeszcze jeden atut piekielnie mocny łeb
przypominam tez ze szymek spedził dwa tygodnie na zgrupowaniu drwala jak wygra ma pewien kontrakt z organizacja na nastepne gale mobilizacja jest 100% i takie same przygotowania
nie namaiwam do stawiania na nikogo ale sam stawiam na szymka
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Czekam Panowie znawcy na opinie odnośnie gali ???? Osobiście oglądałem większość na TVN Turbo - moim zdaniem nie najgorzej, ale ja tam jestem niedzielny kibic jeśli chodzi o MMA :]
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Przyznam szczerze, że mój typ na Cieślińskiego można zakwalifikować jako jeden z najgorszych w historii tego forum. ???? Z całym szacunkiem do Mario za umiejętności, ale jego obrona obaleń nie istniała. Nie, że była słaba - po prostu nie istniała.
Tomek Drwal potwierdził swoją klasę, choć mocno zagapił się, że oddał plecy w taki sposób. No ale błędy zdarzają się podczas pojedynku, grunt to umieć z nich wyjść.
Kita też przypomniał sobie jako o ścisłej czołówce polskich ciężkich.
Milewski bida z nędzą, walczył głupio i słabo, trudno wyjaśnić taką dyspozycję, wyraźnie miał problemy z wyższym Brazylijczykiem. Choć ja dałbym w tej walce remis, to wynik do przyjęcia.
Typ na Fabińskiego również głupi, choć nie spodziewałem się tak świetnej obrony przed obaleniami ze strony Silby, bardzo dobry z niego zawodnik, chętnie zobaczyłbym go na KSW.
Tomek Konrdraciuk wielka moc, choć brakuje mu jeszcze trochę chłodnej głowy.
Generalnie gala bardzo dobra, powinni jednak moim zdaniem darować sobie promocję Cieślińskiego, bo nie ma chłopak perspektyw na zostanie solidnym zawodnikiem MMA.
 
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
gratulacje salonowiec swietnie to rozpykałes plus leci dla ciebie

wisze wam wyjasnienie
zeby było jasne wszystko co napisałem było prawda poza taktyka na walke
szczerze wierzyłem ze wygra i tak samo sadzili wszyscy z klubu z którymi rozmawiałem był przygotowany bardzo dobrze
przed poprzednia walka nie było zadnych przygotowań poza kilkoma sparingami zadnego obozu i do tego 14 godzin spedzone na lotnisku w rosji w fotelu
tym razem był prawdziwy obóz prawdziwa forma profesjonalne podejscie i wiara w wygraną

wiecej analiz mma nie bede robił bo jak widac nawet kolegi wytypowac nie potrafie
ale mam pytanie co sadzicie o walce w m1 global
damian jest przez wielu uwazany za top1 w kraju ja mu top1 nie daje ale podium tak
jedyna jego bolaczka co było wiadac w walce z konradem ( niewiem jak to sie pisze ) i nie tylko to zapasy sam mówi ciagle ze jest za lekki na walke z wielkimi chłopami ( choc ma na rozkładzie i chłopaków 20 kilogramów ciezszych)
z kolei młody robi wrazenie z lekkoscia z jaka wykańcza przeciwników w praterze
wszedł jako rezerwowy i pokazał fajne mma
ogladałem te jego walki po kilka razy jest niesamowity
przeszło mi przez mysl zeby postawic na młodego
co sadzicie o tej walce ?
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Walka wieczoru:
84 kg: Tomasz Drwal pok. Delsona Heleno przez TKO, runda 1.
Główna karta:
120 kg: Michał Kita pok. Mike’a Wessela przez TKO, runda 1.
61 kg: Martin Fouda pok. Mariusza Cieślińskiego przez jednogłośną decyzję (2x 30-27, 30-28).
84 kg: Wendres Carlos da Silva pok. Bartosza Fabińskiego przez jednogłośną decyzję (2x 29-28, 30-27).
77 kg: Tyago Moreira pok. Damiana Milewskiego przez większościową decyzję (29-29, 2x 30-29).
Pozostałe:
120 kg: Jacek Czajczński pok. Szymona Bajora przez większościową decyzję (29-29, 30-28, 30-29).
93 kg: Tomasz Kondraciuk pok. Łukasza Klingera przez KO (prawy sierp), runda 1.
120 kg: Tomasz Kowalkowski pok. Grzegorz Janusa przez jednogłośną decyzję (2×30-25, 30-24).
77 kg: Michał Michalski pok. Pawła Obrzuta przez jednogłośną decyzję (2x 30-28, 30-27).
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
W czasie gali kursy na wszystkich Polaków pospadały.
Mozna było złapac między innymi na Foude kurs 3.7, na Wender Carlosa 2.6 itd
Co do walk z głownej karty zaskoczył mnie in minus Damian Milewski. Zacząl na pełnej spince wyprowadzac ciosy. To sie nie mogło skonczyć dobrze. Chłopak sie spompował, bo musiał.
Bartek Fabinski był przeceniany. To niezły zawodnik ale jedyne wartościowe zwycięstwo odniosł nad Antkiem Chmielewskim, ktory obecnie jest przeciętnym fajterem. A Wenderos znowu pokazał klase, tym razem dostał walke z wyprzedzeniem i mogł sie nalezycie przygotować, w przeciwienstwie do walki ze Strusem na MMA Attack.
Cieslinski był niewiadomą jako zawodnik mma, a Fouda mądrze zawalczył używając swoich niezłych zapasow.
Kita i Drwal planowo.
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
ale mam pytanie co sadzicie o walce w m1 global
damian jest przez wielu uwazany za top1 w kraju ja mu top1 nie daje ale podium tak
jedyna jego bolaczka co było wiadac w walce z konradem ( niewiem jak to sie pisze ) i nie tylko to zapasy sam mówi ciagle ze jest za lekki na walke z wielkimi chłopami ( choc ma na rozkładzie i chłopaków 20 kilogramów ciezszych)
z kolei młody robi wrazenie z lekkoscia z jaka wykańcza przeciwników w praterze
wszedł jako rezerwowy i pokazał fajne mma
ogladałem te jego walki po kilka razy jest niesamowity
przeszło mi przez mysl zeby postawic na młodego
co sadzicie o tej walce ?
Grabowski od walki z Konradem złapał dobrych kilka kilo wiecej.
Tamta przegrana nie była ujmą. Cole Konrad był wtedy dominatorem w Bellatorze.
Co do walki Grabowski - Tybura.
Tybura to w zasadzie klon Grabowskiego. Te same silne i słabe strony. Czyli bardzo mocny parter, słabawa stojka, wyzyskiwanie słabych stron przeciwnika.
Tybura ma ciut lepsze warunki fizyczne ale Grabowski jest dużo bardziej doświadczony.
Tybura ze znanych nazwisk ma na rozkładzie &quot;tylko&quot; Kostje Głukhova. Łotysz walczy za często, przez to w kratkę.
Mysle , że zobaczymy dużo klinczu, mało akcji, pewnie dojdzie do decyzji.
Choć nie wiem czy o pas będzie 3 czy 5 rund ?
Na dzień dzisiejszy Grabowski jest lepszym fajterem ale przyszłość należec będzie pewnie dla Tybury.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom