>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Problem FORTUNA

P 0

pankleks92

Użytkownik
Witam, znalazłem wczoraj błąd w ofercie Fortuny. Przez pół godziny można było puścić następujący kupon:
11907 Pilka nozna-ME 2012 - Przeciwnik Czech w fazie grupowej - z 2.koszyka-Rosja
11915 Pilka nozna-ME 2012 - Przeciwnik Polski w fazie grupowej - z 2.koszyka-Rosja
11901 Pilka nozna-ME 2012 - Przeciwnik Czech w fazie grupowej - z 1.koszyka-Polska
11922 Pilka nozna-ME 2012 - Przeciwnik Polski w fazie grupowej - z 4.koszyka-Czechy
Wszystko po kursie 4.00
AKO: 256.00
Puściłem równolegle 4 kupony ( na każda druzyne z 2. koszyka, licząc ze wpadną Czesi do nas) , kolega puscił 16 kuponow (rozpisal rownież 3. koszyk, i podparl sie po 500zl na pozostale z 4. koszyka zeby miec czysty zysk). i wyszedł mu kurs 4098. Kupon Wszedł, przez godzinę po losowaniu mój kupon mial status &quot;wygrany&quot;, od 21.00 jest &quot;otwierany&quot; . Czy mogą go nie uznać? Przeczytalem kilka razy regulamin, ale chyba nie mają się do czego doczepić? Czy mogą anulować te kupony? Pozdrawiam
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
A ja nie widzę tutaj żadnego błędu. Poprostu można było kombinować.
na takiej że obstawiłeś na zdarzenie które już było zakończone
Nie, pisze przecież że wczoraj było to możliwe (czyli przez losowaniem)
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
to wybacz źle zrozumiałem, moim zdaniem wszystko OK , chyba że naprawdę na dużą sumę ich wyciągaliście ????
tak czy siak musisz do rana poczekać
 
P 0

pankleks92

Użytkownik
Nie nie.. losowanie było dzisiaj, kupon puscilem wczoraj. Błędem ich było, że można było to połączyć. Mogą to podciągnąć do jakiegoś punktu w regulaminie? 450zl moglbym przezyc bo wsadzilem tylko 8zl , ale kumpel wyciąga na tym 6000 a wsadzil 1532 (32 na kupony i dzisiaj podparl się 3x 500)
Czy jest miejsce na forum, gdzie mozna sie dzielic z innymi takimi błędami/bugami wsrod bukmacherów?
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Nie no wg mnie wszystko ok jest. Powinni Ci to spokojnie wypłacić.
A wszystko na 100% będziesz wiedział jutro jak pójdziesz do punktu po kasę ????
 
P 0

pankleks92

Użytkownik
Jeżeli na stronie mam &quot;otwierany&quot; tzn ze w punkcie też mi go nie wypłacą (mimo ze gdy otworze kupon to wszystkie mam zaliczone, i przez godzine po zakonczeniu losowania podane bylo, że jest on juz wygrany), dlatego postanowilem popytać, czy ktoś ma pdobne doswiadczenia.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
musi być status &#39;wygrany&#39; , ale może do rana zmienią a jak nie to co ci szkodzi podejść do punktu i jakby nigdy nic dać jej ten kupon do wypłaty
 
P 0

pankleks92

Użytkownik
Oczywiście, że pójde. Poza tym moja sąsiadka pracuje tam i mam z nią na bieżąco informacje, ale ona nie wie co kombinują &quot;wyżej&quot;, i dlaczego tak zmieniają.
 
P 0

pankleks92

Użytkownik
&quot;kupon jest jeszcze w grze&quot; .. i podobnie ja ma na stronie status &quot;otwierany&quot; ..chyba będe musial czekać te 3 dni, aby podali &quot;oficjalny wynik&quot; (mimo, ze juz podali bo pozostale 3 kupony, gdzie mialem PL CZ IT/GER/ENG są juz przegrane.
 
Do góry Bottom