>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Problem prosze o pomoc

scorpow 1

scorpow

Użytkownik
mam pytanie chce zacząć grać w bugach internetowych a nie mam 18lat co zrobić ??
zakładam jutro konto w mbanku młodzieżowe gdyż jest za freee na siebie i jest jakiś sposób żeby np grać w betgun ?? można np. mieć swoje konto w mbanku zarejestrować się na mame w betgun i z betgun wypłacać mieniądze na moje konto w mbanku ?? jeżeli nie prosze o podpowiedź jak zrobić żeby módz wypłacać kase na swoje konto w mbanku
 
scorpow 1

scorpow

Użytkownik
oki czyli rejestruje się na tate np a moge pieniądze wypłacać za ew wygraną na swoje konto w mbanku ?? jeżeli nie czy jest jakiś sposób np money coś tam ??
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
to zalęzy w jakim buku ... wiem ze w bah jak sie ma konto na &quot;rodzica&quot; to mozna wyplacic potem na swoje konto bankowe... musi sięzgadzać jedynie nazwisko.... na oby dwóch kontach
 
scorpow 1

scorpow

Użytkownik
to zalęzy w jakim buku ... wiem ze w Bet-at-home jak sie ma konto na &quot;rodzica&quot; to mozna wyplacic potem na swoje konto bankowe... musi sięzgadzać jedynie nazwisko.... na oby dwóch kontach
z góry dzięki właśnie wyczytałem w regulaminie i na forach że można na swoje konto przelewać nawet jak masz konto w bet-at-home na babcie :p pozdro i dzięki wszystkim za pomoc
 
Do góry Bottom