>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem z adresem przy rejestracji (czytałem tematy i nic nie pomaga...)

full-attack 0

full-attack

Użytkownik
Witam wszystkich typerów i zarazem proszę o pomoc!
Chciałem się dzisiaj zarejestrować w Expekcie... wcześniej oczywiście dużo czytałem o tym buku i rejestracji u niego na tym forum ???? ... Gdy przyszło do wpisywania adresu wpisalem 29 m. 21 i potwierdziłem ???? ... i co ukazało się moim oczom???
Coś takiego:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e230368d297cc69c.html (dodaję też to zdjęcie do tego forum- patrz niżej) :przeklina::cry::confused:
No normalnie krew mnie nalewa, bo miałem nadzieję, że zacznę grać już podczas tego weekendu, a teraz to pewnie nie zdążę z przelewem.
SKUR****NY na wstępie mają ⛔ i :zoltakartka:... Zastanawiam się czy dalej próbować rejestracji...
P.S.
wpisywałem też: 29-21, 29 - 21, 29 m 21, 29 przez 21.
A może chodzi o to, że używam polskich znaków (choć wpisywałem też bez i nic nie pomogło...). Pomóżcie ziomki bo nie wiem co zrobić :?
Acha i jesze jedno; mogę dokonać wpłaty z konta mojej matki (ma w BPH- przelew będzie za free), a później wypłacić na swoje???
 
full-attack 0

full-attack

Użytkownik
Może spróbuj bez polskich znaków. Brzoski ...
Niestety też się nie udało...:?
Przed chwilą pisałem też do supportu- opisałem im mój problem i będzie to ważny test dla Expekt.com- jeśli mi nie pomogą to chyba będę się rejestrował na Sportingbet.

P.S.
a czy Gamebookers mają konto bankowe w Polsce (w tematach na tym forum wyczytałem, że nie, ale były to wypowiedzi z 2006 roku, więc może coś się zmieniło...)?
 
damiantc 0

damiantc

Użytkownik
wez sie troche otrzasnij bo zamiast wpiswac dwa razy imie i nazwisko to wpisz normalnie nazwe ulicy itd. bo ta koncowka ślicki co jest zamazana to pewnie twoje nazwisko a co do buka to polecam

mysle ze temat wyjasniony a wiec mozna go zamknac
 
full-attack 0

full-attack

Użytkownik
wez sie troche otrzasnij bo zamiast wpiswac dwa razy imie i nazwisko to wpisz normalnie nazwe ulicy itd. bo ta koncowka ślicki co jest zamazana to pewnie twoje nazwisko a co do buka to polecam
Wiem, że jest to buk godny polecenia...
Próbowałem tak jak mówisz chyba z pięć razy i nic...
mysle ze temat wyjaśniony a wiec można go zamknac
hmmm ciągle mi się nie udało zarejestrować- gdzie tu masz wyjaśnienie tematu?
 
full-attack 0

full-attack

Użytkownik
Dziękuję za próby pomocy w moim problemie...
Już udało mi się zarejestrować na expekcie. Jak już pisałem wczoraj wysłałem maila do pl supportu (ok 21) i dzisiaj rano dostałem odpowiedz (o 8)...
Dla osób, które by miały ten sam problem:
ul Brzóski 29 m 21
BEZ ŻADNYCH KROPEK!
Pozdro dla wszystkich miłośników obstawiania... Życzę udanych typów i golenia buków! ????

Teraz to faktycznie można zamykać.
 
Do góry Bottom