>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem z bet-at-home

P 0

prohokej

Użytkownik
Witam

Pewnie jesteście bardziej doświadczonymi graczami - może ktoś coś doradzi...

Jakiś czas temu (dawno temu) założyłem konto na bet-at-home, aby obejrzeć jakiś mecz. Wpisałem tam nieprawidlowe nazwisko , a ostatnio chciałem sam sobie zagrać. Wpłaciłem na konto 50 zł, a następnie sprawdzilem, że moje dane nie są prawidłowe. W związku z tym napisalem naiwnie maila, w którym wyjaśniłem cała sytuację, przesyłając mój dowód osobisty (skan) w celu weryfikacji danych...

Otrzymałem odpowiedź, że moje konto zostało zamknięte - oczywiście łącznie z pieniędzmi jakie na nim miałem.

Czy sprawę Waszym zdaniem można rozwiązać? Chodzi o odzyskanie gotówki, a nie o walkę o otwarcie konta. To chyba można uznać za przywłaszenie ?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Oczywiście że nie po co zakładałeś fikcyjne konto a jeśli już to trzeba było założyć na nowo prawdziwe dane itd. BAH nie robi problemów ze sprawdzaniem IP i weryfikacją a skoro tak zrobiłeś to na własne życzenie straciłeś kaske.
 
P 0

prohokej

Użytkownik
jak według jakiegokolwiek prawa można przywłaszczyć sobie kasę, wysłaną danej firmie, za daną usługę? Skoro nie świadczą mi usługi, chyba wypadałoby nieco inaczej rozwiązać sprawę.
To tak jakbyś kupował jakiś towar - załóżmy fajki - na nieswoje dokumenty - wszystko wyszłoby na jaw i sprzedawca zabrałby Ci fajki, nie oddając kasy ????
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
W przypadku podania przez Gracza nieprawidłowych danych, bet-at-home zastrzega sobie prawo do wykluczenia Gracza ze swojej oferty oraz odmowy wypłaty ewentualnych wygranych. Gracz zobowiązuje się na żądanie spółki dostarczyć kopię ważnego dokumentu tożsamości (paszport, prawo jazdy, dowód osobisty) oraz kopie kart kredytowych, których użył do wpłat.
Sam się zgodziłeś na takie warunki. Używanie nieprawdziwych danych, zawsze będzie budziło podejrzenia o pranie pieniędzy. W tym wypadku jesteś w d...pie, bo bah może się zasłaniać &#39;przeciwdziałaniem&#39; praniu pieniędzy i wypłacić pieniądze tylko osobie z nazwiskiem jakie podałeś...

Posiadaczowi konta przysługuje prawo dostępu do wszystkich danych osobowych dotyczących jego konta oraz/lub prawo do skorygowania i/lub usunięcia nieprawidłowych i/lub niewłaściwych danych.
Możesz próbować powołać się na ten punkt regulaminu, ale wątpię, żeby to coś dało.

To tak jakbyś kupował jakiś towar - załóżmy fajki - na nieswoje dokumenty - wszystko wyszłoby na jaw i sprzedawca zabrałby Ci fajki, nie oddając kasy
Bardziej analogicznie byłoby gdybyś kupował papierosy z przemytu. Policja (lub urząd celny) ma prawo odebrać towar bez znaków akcyzy, pieniędzy nie odzyskasz, a sprawa o paserstwo może trafić do sądu.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
jak według jakiegokolwiek prawa można przywłaszczyć sobie kasę, wysłaną danej firmie, za daną usługę? Skoro nie świadczą mi usługi, chyba wypadałoby nieco inaczej rozwiązać sprawę.
To tak jakbyś kupował jakiś towar - załóżmy fajki - na nieswoje dokumenty - wszystko wyszłoby na jaw i sprzedawca zabrałby Ci fajki, nie oddając kasy ????
Mojemu kumplowi jak otworzyl konto 2 na tym samym IP zamkneli konto i zabrali kase wiec sie nie dziw jakim prawem!!!Mogles zalozyc sobie 2 konto ale skoro tego nie rozumiesz twoj problem napisz do nich ze moze otworzysz nowe konto i na to oddadza Ci pieniedze...Powodzenia zycze!!!
 
Do góry Bottom