>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem z bet365

Status
Zamknięty.
Z 0

zyga9

Użytkownik
Witam Specjalistów ???? .Mam do was pytanie .Założyłęm sobie konto w bet365.com i chciałbym dokonać tam wpłaty jednak nie wiem jak dokonać przelewu na ich bank jak wypełnić druczek wpłaty w banku Spółdzielczym ??.Drugie pytanie czy oni mają konta w polskim banku ?? I trzecie pytanie jak klikne w zakładke DEPOZYT to pisze że minimalna kwota do wpłaty to 150dolarów a na stronie w ich regulaminie pisze ze 10 zł i już niewiem jak jest naprawde ??
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
nie rób przelewu bo jest on międzynarodowy(brak banku w polsce), a co za tym idzie bardzo drogi. Później ewentualnie będziesz musiał wypłacać tą samą metodą-przelewem minimum 200$. Albo załóż sobie moonebookers lub neteller wtedy nie będziesz maił broblemów , bądź otwórz konto w innym buku, mającym konto w polskim banku, a w którym to już zależy od ciebie i tego co grasz
 
Z 0

zyga9

Użytkownik
Chciałbym tak :
Dobre Kursy większe niż bwin i BAH
Pieniądze wpłacić do polskiego banku z bonusem 100%
Bonus za namówienie przyjaciela
Kwota wpłaty w granicach 10 -40 zł
Rozwinięte zakłady LIVE żeby nie było tak ubogo jak w BET AT HOME ;/a podobne do bwin
wypłaty kasy w miarę szybkie
Co wybrać ??
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Jeszcze możesz spróbować na betssonie, raczej za polecenie przyjaciela tam kasy nie dają ale nie jest taki zły ten bukmacher.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Chciałbym tak :
Dobre Kursy większe niż bwin i BAH
Pieniądze wpłacić do polskiego banku z bonusem 100%
Bonus za namówienie przyjaciela
Kwota wpłaty w granicach 10 -40 zł
Rozwinięte zakłady LIVE żeby nie było tak ubogo jak w BET AT HOME ;/a podobne do bwin
wypłaty kasy w miarę szybkie
Co wybrać ??
Do listy Twoich życzeń najbardziej pasuje właśnie bet365.

Niestety jedyny minus to to, że nie mają konta w polskim banku. Ja propuję abyś dał gotówkę jakiemuś koledze a on niech Ci wpłaci przez moneybookers i bedzie szybko łatwo i przyjemnie. :jezora:
 
Z 0

zyga9

Użytkownik
Tylko że potem będą problemy z wypłatami a ja nie mam w okolicy żadnego kolegi który zajmuje sie takimi interesami ;)..a jaki buk oferuje podobne oferty zbliżone dobet365??
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
Jedyny z bankiem w Polsce to chyba bwin który jednak nie odpowiada ci ze względu na niskie kursy, a ma wiele zakładów live. Jeśli z rezygnujesz z bonusa to unibet. A jak nie załóż sobie Moonebookers, innego wyjścia nie masz
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom