>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem z blokadą konta - brak możliwości odbloku?

jack4show 30

jack4show

Użytkownik
Witam

Opiszę po krótce mój problem, może kiedyś ktoś miał tak samo.
Generalnie sprawa wygląda w ten sposób, że raz na jakiś czas blokowałem sobie konto w b365, a to na miesiąc, a to na 3 miesiące, ostatnio zrobiłem to w marcu na pół roku - wykluczenie z grania - dlaczego? przeprowadzałem się do nowego mieszkania, a żeby mnie nie kusiło granie i np tracenie pieniędzy ( zła passa) stwierdziłem, że się wycofuję na te pół roku do momentu odbioru , wykończenia mieszkania itp. No i był spokój, czasami chciałem wrócić do grania, to sobie wpłaciłem coś do Unibetu i grałem tam, ale bez wysokich stawek.
I teraz tak, zalogowałem się na konto we wrześniu, gdzie minęło już pół roku,zgodnie z wiadomością, która mi się pokazała po zalogowaniu miałem napisać na czacie, napisałem o odblokowanie konta ,napisali, że wszystko będzie poprawnie tylko będę musiał wypełnić ankietę o uzależnieniu itp. No i wypełniłem, ale jak się na samym końcu tej ankiety okazało, nie wypełniłem jej zgodnie z ich standardami i w związku z tym kolejne rystrykcje zostały zastosowane na moim koncie. Mówię ok, wrócę do tematu kiedy indziej bo już się przyzwyczaiłem do Unibet. Jakież było moje zdziwienie gdy wszedłem, napisałem na czacie o moim problemie a babka napisała mi że moje konto zablokowane jest na stałe w związku z polityką hazardową Bet365 i że od tej decyzji nie ma odwołania. Najlepsze jest to, że nigdy nie popłynąłem u nich na gruby hajs, a kwoty które były wypłacane nie były kwotami rzędu kilkunastu k. Czy ktoś miał podobną sytuację? czy jest szansa aby gdzieś się od tej nieodwołalnej decyzji jednak odwołać?
Uprzedzam, że nie miałem tam ani multikonta, ani żądnych problemow nigdy wcześniej, wg. mnie był to najlepszy bukmacher w którym grałem, proszę o pomoc ????
 
A 861

amigo007

Użytkownik
No ponoć jeden z najlepszych. U mnie trochę inna była sytuacja. Zapytałem się tylko, co by się stało gdybym skorzystał w banku z opcji chargeback. Mega głupota. Już nie pamiętam, po co się o to pytałem. Chyba byłem napity. Ale nie miałem zamiaru korzystać w banku z takiej opcji. Ciekawiło mnie to technicznie, co by bukmacher zrobił. Pamiętam chwilę na czacie była cisza. Po czym pańskie konto zostało zamknięte. I na nic tłumaczenia. Kazali mi pisać jakieś pisma do Anglii. I dałem sobie spokój. Ale fakt faktem, że szkoda jednego z najlepszych bukmacherów. A u ciebie to już chyba nic się nie da zrobić.
 
Do góry Bottom