>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

problem z depoytem

A 0

amatorzemnie

Użytkownik
Witam, chciałem dziś złożyć depozyt na bet365 ale przy próbie wpłaty ze skrilla na bet365 dostałem taką informację Twoje saldo jest niewystarczające do pokrycia tej płatności. A pieniądze na skrillu są więc nie wiem w czym problem, na czacie bet365 kazali zgłosić się do skrillu ale na odpowiedź pewnie poczekam, może miał już ktoś podobny problem?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam, chciałem dziś złożyć depozyt na bet365 ale przy próbie wpłaty ze skrilla na bet365 dostałem taką informację Twoje saldo jest niewystarczające do pokrycia tej płatności. A pieniądze na skrillu są więc nie wiem w czym problem, na czacie bet365 kazali zgłosić się do skrillu ale na odpowiedź pewnie poczekam, może miał już ktoś podobny problem?
Taki problem wystepuje jezeli ktoś przesyłał Ci pieniadze a ty nie zaakceptowales płatnosci. Wejdz sobie w skrilla zobacz tą transakcje i kliknij akceptuj, ustaw sobie tez odrazu w ustawieniach automatycznie przyjmuj płatnosci na właczone.
 
A 0

amatorzemnie

Użytkownik
To chyba nie to, wszedłem w daną transakcję i tam jest wszystko ok, status &quot;przetworzone&quot; tak jak przy poprzednich transakcjach, automatycznie przyjmuj płatnosci na właczone też mam ustawione, chyba pozostaje mi czekać na odpowiedź ze skrilla a to pewnie trochę potrwa.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
To chyba nie to, wszedłem w daną transakcję i tam jest wszystko ok, status &quot;przetworzone&quot; tak jak przy poprzednich transakcjach, automatycznie przyjmuj płatnosci na właczone też mam ustawione, chyba pozostaje mi czekać na odpowiedź ze skrilla a to pewnie trochę potrwa.
Przypomniało mi się, jest jeszcze opcja że jezeli wpłacałeś w innej walucie niż masz konto być może saldo twojego konta po przewalutowaniu nie było wystarczające. Jeżeli masz konto skrill w pln a bet w euro to spróbuj poprostu wpłacić mniej i zobacz czy się da. Często ten problem występuje jeżeli wpłacasz na styk tzn np masz 43 i wydaje Ci się że to bedzie 10 euro a po przewalutowaniu wychodzi np 43.15 wtedy twoje saldo jest nie wystarczające i pojawia się ten komunikat mimo że masz na koncie i wydaje Ci się że powinno wystarczyć ????
 
J 0

jelle-klassen

Użytkownik
To chyba nie to, wszedłem w daną transakcję i tam jest wszystko ok, status &quot;przetworzone&quot; tak jak przy poprzednich transakcjach, automatycznie przyjmuj płatnosci na właczone też mam ustawione, chyba pozostaje mi czekać na odpowiedź ze skrilla a to pewnie trochę potrwa.
Nie wiem czy już rozwiązałeś problem jeśli tak to post do usunięcia.
Ja miałem taką samą sytuację i problem był w tym, że nie miałem
zweryfikowanego konta.
 
Do góry Bottom