>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem z działaniem forum

aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Czy tylko ja tak mam? Czy to zostało wyłączone? Czy to jest jakiś błąd?
Chodzi mi oto, że znikło okienko gdzie można było wpisać tytuł posta, teraz go nie widzę.
 
K 2

kirk

Użytkownik
Czy tylko mi nagle zaczęło pojawiać się mnóstwo reklam? Po bokach, pod co drugim postem, strona główna się tak rozjechała że się nie da patrzeć? Myślałem że może przyczyna jest u mnie, ściągałem dużo oprogramowania i przy okazji jakieś syfy, ale to jest tylko na tym forum.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Czy tylko mi nagle zaczęło pojawiać się mnóstwo reklam? Po bokach, pod co drugim postem, strona główna się tak rozjechała że się nie da patrzeć? Myślałem że może przyczyna jest u mnie, ściągałem dużo oprogramowania i przy okazji jakieś syfy, ale to jest tylko na tym forum.
Sprawdź w ustawieniach przeglądarki czy nie zainstalowało Ci się jakieś niepotrzebne rozszerzenie, którego nie można usunąć (może się to nazywać mediaplayer1.1 czy jakoś tak) i jeśli tak to postępuj zgodnie z poniższymi zaleceniami i wszystko wróci do normy.

http://malwaretips.com/blogs/installed-enterprise-policy-removal/
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
V 256

vernix

Użytkownik
Witam, mam problem z ikonkami na forum. Strona główna wygląda normalnie, ale podstrony się rozjeżdżają, nawet w edytorze pisania wiadomości.
Cookies czyszczone. To samo mam w innych przeglądarkach. Połączenie sieciowe w porządku. Firewall nic nie blokuje. FB dodane do wyjątków Adblocka i nic - ciągle to samo. I tylko na tej stronie :/
Wiecznie na pasku stanu &quot;Oczekiwanie na static.bukmacherskie.com&quot; lub img.fbstat.com&quot;.
 
fraszolet 0

fraszolet

Użytkownik
Witam, mam problem, nie są naliczane posty które napisze. Przez to mam ograniczone działanie, np nie mogę wklejać linków do postów... Ktoś wie o co może chodzić?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam, mam problem, nie są naliczane posty które napisze. Przez to mam ograniczone działanie, np nie mogę wklejać linków do postów... Ktoś wie o co może chodzić?
W niektórych działach naliczanie postów jest wyłączone. Widzę, że większość postów masz napisanych w temacie &quot;Dyskusje na...&quot;. Tam posty nie są naliczane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Betfair

2 linijki wyżej napisałem słowo Betfairr (bez dodatkowego r)

Zamiast odnośnika jak w przypadku np. Bet365 nie wyświetla nic.
Zapewne problem jak przy WilliamHill (W i lliam Hill). Wyłącz funkcję AdBlock na forum i wszystko będziesz widział poprawnie ????
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Chciałbym zgłosić istotną usterkę forum, mianowicie przestała działać subskrypcja tematów na maila. Co najmniej od wczoraj nie działa. Czy może to jest czasami wyłączane przez moderatorów u określonych użytkowników ?
Czy może ktoś potwierdzić że ma podobny problem lub nie ?
 
Do góry Bottom