>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem z działaniem forum

K 33

kailenaa

Użytkownik
Mam strasznie problemy z dzialaniem forum w ciagu ostatnich kilku tygodni. Przez polowe dnia praktycznie wcale sie nie wlaczy. ktos inny ma podobnie? jest na to jakis sposob?
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ja mam podobnie, niestety. Forum codziennie zamula. Niekiedy trzeba napisać coś szybko i po prostu się nie da. Naprawdę nic z tym się nie da zrobić? Problem występuje już od kilkunastu tygodni i wciąż nic. Czy ktoś kompetentny może się wypowiedzieć? Mówiąc szczerze, czasem nie chcę mi się tu wchodzić i walczyć godzinę, żeby dodać post z typami...
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Podbijam, forum działa strasznie, czekanie na otwarcie się jakiegoś działu w czasie dwóch minut cholernie denerwuje. Nie da się tego wyeliminować szybciej?
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Podbijam, forum działa strasznie, czekanie na otwarcie się jakiegoś działu w czasie dwóch minut cholernie denerwuje. Nie da się tego wyeliminować szybciej?
Dostałem taką informację od wysoko ustawionego człowieka na forum: Po Nowym Roku forum będzie działało jak trzeba, podobno najlepsze serwery nie wytrzymują ruchu, i ,, moze bedzie szybciej, mamy kupiony juz kolejny serwer, teraz przechodzi testy, może do 2 tygodnii go uruchomimy (szacuje szanse na 90%)&#39;&#39;

a więc wypada cierpliwie czekać
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Występuje problem z otwieraniem tematu pomagamy wygrywamy nie wyświetlają się ostatnie posty. Problem pojawił się wczoraj później było dobrze teraz znów to samo.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Występuje problem z otwieraniem tematu pomagamy wygrywamy nie wyświetlają się ostatnie posty. Problem pojawił się wczoraj później było dobrze teraz znów to samo.
Przeczyść ciasteczka i powinno być dobrze. Tak się dzieje z tematami w których są usunięte posty ale to wina leży po Twojej stronie, tzn Twojej przeglądarki bo u mnie jest wszystko ok.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dawid czasami gdy za dużo osób pojawia się na forum także jest problem z danym tematem jeśli jego liczba jest nagminna i czasem po prostu serwer nie wydala ale nie zdarza się to często ???? także tam ciasteczka i czyszczenie nie pomoże trzeba cierpliwości.
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Dawid czasami gdy za dużo osób pojawia się na forum także jest problem z danym tematem jeśli jego liczba jest nagminna i czasem po prostu serwer nie wydala ale nie zdarza się to często ???? także tam ciasteczka i czyszczenie nie pomoże trzeba cierpliwości.
Idąc tym tokiem rozumowania, zmniejszmy liczbę osób pojawiających się na forum. Co za strzał w kolano, powinieneś dostać warna, przeganiając ludzi do konkurencji.

Szanowni forumowicze, przeginacie z liczebnością, nie odwiedzajcie nas - tak to odebrałem.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Występuje problem z otwieraniem tematu pomagamy wygrywamy nie wyświetlają się ostatnie posty. Problem pojawił się wczoraj później było dobrze teraz znów to samo.
Problem dość charakterystyczny dla przeglądarki Firefox. Tak jak Dawid pisał, clear cache, ewentualnie polecam przesiadkę na Google Chrome, korzystam już kupę czasu i takich problemów na forum jeszcze nie miałem ;)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Często &quot;muli&quot;. Nie ma to nic wspólnego ani z przeglądarką ani z &quot;ciasteczkami&quot;.
Również z potencjalnym klikaniem w usunięty post. Dotyczy w ogóle wejścia na Forum.
Po jakimś czasie &quot;mielenia&quot; w miejscu bywa, że wyskakuje komunikat o błędzie połączenia się z bazą danych. Nie ma to również nic wspólnego z provider&#39;em Internetu ponieważ inne strony niż tutejsze forumowe, śmigają.
Ale tu chodzi o problem, że nawet jak serwery forum śmigają jak trzeba, to czasem bywa problem z wejściem na ostatnią stronę tematu. Wtedy czyszczenie ciesteczek pomaga. A co do mulenia forum to administracja zabierała już głos w tej sprawie i problem ma zostać rozwiązany./Konrad
--------------------------------------------------
Edit: ... a to sorry.
Dzięki za info.

 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Idąc tym tokiem rozumowania, zmniejszmy liczbę osób pojawiających się na forum. Co za strzał w kolano, powinieneś dostać warna, przeganiając ludzi do konkurencji.
Szanowni forumowicze, przeginacie z liczebnością, nie odwiedzajcie nas - tak to odebrałem.
Totalnie źle zrozumiałeś przekaz. Będzie nie długo nowy serwer będzie lepiej działać proste. Natomiast teraz trzeba wbijać się w dobre kolejki ludzi ;)
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Jednym słowem - tragedia, administracja niech działa. Wcześniej nie raz ktoś narzekał i się dziwiłem, bo normalnie mi chodziło, ale od 2-óch miechów przed LM czy jak przychodzi weekend wejście graniczy z cudem albo sporą dozą cierpliwości.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Po prostu jak jest powyżej 800-1100 osób na forum zaczyna strasznie mulić. Im więcej osób tym wejście w dowolny temat bądź napisanie posta graniczy z cudem.
W internecie jest coraz więcej osób to i z logicznego punktu na forum bukmacherskim przybywa coraz więcej osób. Stare serwery ledwo zipią, a przeniesienie forum z ponad 100.000 zarejestrowanymi użytkownikami to nie jest opcja typu kopiuj/wklej.
Do tego dochodzi pogoda która nie rozpieszcza człowieka i ludzie sobie lubią posiedzieć w sobotę przy komputerze, poczytać analizy, już nie wspominając o tym, że to właśnie w weekendy jest najwięcej wydarzeń sportowych.
Pozostaje jedynie czekać cierpliwie, bo podobno nowe serwery są już w drodze testowane ;) o czym wyżej można przeczytać.
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
To mam nadzieję że coś ruszy w tym temacie, bo ja od +/- 2 miesięcy, jak sporo osób bywa w godzinach wieczornych na forum, czekam czasami po pare minut na otwarcie jakiejś podstrony...
Siedzę troche w web-developerce i ogólnie znam temat, więc jeśli ktoś z administracji mógłby podać parametry serwera, to może doradziłbym jakąś wydajniejszą opcję w przystępnych cenach ;)
 
Do góry Bottom