>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem z działaniem forum

lalo 36

lalo

Forum VIP
Mi też czasami wyskakuję że nie można wyświetlić strony ale odświeżam i działa normalnie dopiero po jakimś czasie się to znów powtarza ... :]

pozdROWienia ????
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Co jest z tym forum :?: :!: W przeciągu 2 dni udało mi sie wejśc 1 raz, a próbuje o każdej porze nawet kilkakrotnie w ciągu godziny. Nie tylko ja zgłaszałem takie coś, ale żadna konkretna odpowiedź jeszcze nie padła. Może to jest wina mojego internetu, ale chce się w końcu dowiedziec :!:
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
To raczej nie jest wina neta, bo dzisiaj o 4 w nocy sprawdzałem i też nie weszło. Tylko z tym reszta śmiga.
własnie ważne jakiego masz dostawce neta, jesli masz Netie to ktoś już pisał na którejś stronie wcześniej że trzeba zminic ustawienia i pokazał krok po kroku jak i u mnie to zadziałało, jeśli masz cos innego niż Netia to bedziemy dalej myslec
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witam
Mogę tylko napisać tyle, że sprawa została przekazana do działu technicznego serwera.
Oni sprawdzą, czy wina leży po naszej stronie, ale w to akurat wątpię, ponieważ &quot;awarie&quot; mają tylko sporadyczne przypadki, a nie, duża ilość userów, różnych dostawców internetu.
Przy następnym zgłaszaniu awarii proszę wpisać więcej informacji o sobie tj m.in dostawcę netu, czy ma się stałe IP, czy używa się routera itd.
Proszę sprawdzić również własną konfigurację sieci.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Teraz mi Vader piszę że mu forum nie działa więc coś musi być nie tak bo jak do tej pory przecież siedział normalnie a teraz nie umie wejść :]
P.S. Sorry za konstrukcje zdania ale to już ta pora :p
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Znowu wbijam po 2 dniach prób. Pisałem, że to nie wina przeciążenia, ale dostawca neta... to może byc to. Mam dziadowską radiówke, ale od daaawna od nich biore net i nigdy nie miałem problemów. Jak można sie domyslic stale IP, bez routera. Kompa to raczej też nie jest wina, bo jak siedziałem na swoim to mi nie chodziło i u brata to samo, ale mamy neta od tej samej formy...
Soł...Marcin jak sie coś dowiesz to mi napisz.
Pzdr
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Nie wiem czemu ale zniknął mi ostatni post w moim temacie i wyniki przy starszym kuponie?, może ktoś mi to wytłumaczyć czemu? jakaś cofka na serwie czy ; &gt;
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Forum nie wchodzi często, pisze w firefoxie, ze nie odpowiada serwer, net radiowo kablowy o przepustowości 3mb/s
Po odświeżeniu 10 krotnym wreszcie się wczytuje i działa...
przeglądarki : firefox i opera to samo, IE nie włączam
 
punkix91 0

punkix91

Użytkownik
A ja juz drugi dzien z rzedu mam problemy z pisaniem postow w moich typach. Pisze posta klikam na WYSLIJ i nie idzie. Zaczyna mnie to troszke denerwowac... To jest wina forum, czy jak?
 
G 46

ghs

Użytkownik
Forum nie wchodzi często, pisze w firefoxie, ze nie odpowiada serwer, net radiowo kablowy o przepustowości 3mb/s
Po odświeżeniu 10 krotnym wreszcie się wczytuje i działa...
przeglądarki : firefox i opera to samo, IE nie włączam
Dopisz &quot;www.&quot; w przed &quot;forum.bukmacherskie.com&quot; i Ci się otworzy.
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Jestem webmasterem i tu raczej wina leży u usługodawcy forum.bukmacherskiego ???? Proponuję ich się wypytać co jest grane, bo coś jest nie tak z dostępem do serwera (krótkie okresy, do kilkudziesięciu sekund), jeśli im płacicie, to wymagajcie ???? lub zmieńcie dedyka ...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
nie wiem czy to tylko u mnie ale od kilkunastu dni forum strasznie zamula ....po innych stronach smigam szybko a gdy otwieram strone glowna FB to musze czekac klkanascie sekund zanim dojde do Hyde Park ...
 
cziken26 0

cziken26

Użytkownik
Mi tam działa wszystko bez zarzutów może 2 raz mi sie zdarzyło na firefoxie że mi pokazało że nie istnieje taka strona ale po odświeżeniu było ok więc nie wiem czemu tak jest. Mam radiówkę stałe IP i na szczęście śmiga mi pięknie FB :)
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
no nie ...
dluzszy czas juz nie bylo tych problemow, nagle ...
wczorja sie pojawil ;(

mwoie, zeby pokazac iz problem jescze jest (chyba ???? )
 
Do góry Bottom