>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem z neo - pakiety nie sa odbierane/wysylane

komarr 4

komarr

Forum VIP
Czesc

Mam taki problem iz od jakiegos czasu gdy wlaczam neostrade przez adsl lub polaczenie telefoniczne lub nawet te zasrane niebieskie okienko to niby wyskakuje iz jestem &quot;polaczony z internetem&quot; ale bajty (pakiety) stoja w miejscu... (patrz screen ponizej) (tych bajtow na przyklad po 15minutach dzialania kompa z normalnym netem mam na przyklad juz Wyslanych 1,5 milionow a Odebranych 35 milionow... tak dla porownania)



Teraz zalezy od tego czy internetowi zechce sie wlaczyc czy nie - to jest sprawa losowa. Resetuje modem, probowalem 6 razy z innymi wejsciami USB, wkladam - wyjmuje usb i czasami net sie wlaczy a czasami poprostu nie i czekam, resetuje jak glupi to. Probowalem juz wlaczac / wylaczac zapore Windowsowska, instalowac antyvirusa i skanowalem kompa - nic, robakow - nic, ogolnie czysto. Czy ktos mial jakis problem podobny do mojego? Jak dzwonilem do nich to mi wmawiali ze jest virus... profesjonalisci :F
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
jakby byla ich wina to bym teraz nie pisal bo czasami net chodzi normalnie wiec to wyklucza zaklucenia na liniach / modem, nie jest to problem z moim kompem rowniez i nie mam pomyslu co to moze byc, postaram sie jeszcze o zakup nowego kabla...
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
ja juz tyle usterek przerobilem z szanowna telekomunikacja polska ze jestem etapie zrywania umowy... podlacz pod jakiegos laptopa ibedziesz wiedzial...
 
Do góry Bottom