>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem z programem BankBrowser

andrut 1

andrut

Użytkownik
Witam
Chciałem wpłacić pieniądze na swoje konto bet-at-home przez przelewy24 (Bank SGB), wobec tego musiałem pobrać program BankBrowser. Wpisałem kod i hasło ze strony przelewy24, ale dalej pojawia się problem. Dochodzę do miejsca, gdzie w programie BankBrowser muszę wpisać identyfikator nadany przez bank (nie ma problemu) i hasło. I nie wiem o jakie hasło im chodzi, bo wpisuję hasło dostępu do internetowego konta w moim banku i wyskakuje &quot;nieprawidłowe dane autoryzacyjne&quot;. Nie mam pojęcia co kryje się pod hasłem (!) &quot;hasło&quot;. Ogarnia to ktoś i mógłby mi pomóc? ;)
 
Baqu 815,3K

Baqu

Forum VIP
witaj
jeżeli jest tak jak piszesz, to zatrzymujesz się na momencie logowania
do własnego konta bankowego online ? jak możesz zrób screena i wrzuć
tutaj, gdyż powiem szczerze ciężko ogarnąć to co napisałeś, a obraz bardzo
rozjaśni sytuację. sam miałem kilka razy problemy z P24, aczkolwiek zadzwoniłem
do nich i sprawa po 5 minutach się wyjaśniala.

Biuro Obsługi Klienta: [email protected]

INFOLINIA:
801 00 33 24

Dla telefonów komórkowych:
(61) 642 90 09

Fax: (61) 642 90 31

Obsługa telefoniczna dostępna codziennie od 8:00 - 22:00
pozdr,
Baqu
 
andrut 1

andrut

Użytkownik
Nie wiem co wpisać w polu &quot;hasło&quot;, jak już wspominałem nie pasuje tu ani hasło do konta internetowego mojego banku, ani hasło do klucza sprzętowego. Chyba, że źle wpisuję identyfikator (piszę taki sam, jaki mam na koncie internetowym banku).
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
ID podajesz do konta w swoim banku, hasło również
sprawdz czy caps lock nie masz wlaczonego albo &#39;z&#39; zamienionego na &#39;y&#39;
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
co to za bank?
mi to wygląda że jakieś konto se założyłeś w tym bank browserze.
Może przeinstaluj go
 
andrut 1

andrut

Użytkownik
Mam konto w Banku Spółdzielczym. Na stronie przelewy24 każą mi pobrać i uruchomić ten program, tak też zrobiłem, no i dalej wpisałem te ich kody p24-xxx-xxx po czym mam właśnie wpisać ten identyfikator i hasło. Żadnego konta w BB nie zakładałem na pewno.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
a jak klikasz wpłate w bah-u i dajesz przez bank browser to przegladarka nie powinna ci automatycznie go otwierac juz z wklepanymi danymi do p24?
 
andrut 1

andrut

Użytkownik
&quot;BankBrowser to wygodne i bezpieczne narzędzie stworzone przez firmę DialCom24.
Pobierz i uruchom przeglądarkę , a następnie kliknij tutaj
Po uruchomieniu BankBrowser zostaniesz przekierowany na stronę logowania. Zaloguj się i zatwierdź wypełniony przelew. Płacąc przez BankBrowser masz pewność, że potwierdzenie Twojej wpłaty pojawi się u odbiorcy znacznie szybciej, niż w przypadku standardowego przelewu.&quot;
Po kliknięciu &quot;kliknij tutaj&quot; przenosi mnie od razu w BB do miejsca, gdzie muszę wpisać identyfikator i klucz, więc jest chyba tak jak piszesz.
Zapomniałem o tej opcji, wcześniej sam wpisywałem te hasła i kody. Ale to nic nie zmienia, jeśli chodzi o ten klucz. ;/
 
B 0

barrtolini1910

Użytkownik
Przelewy24/SGB
Jak rozwiązałeś tę sprawę z SGB i serwisem Przelewy24.pl? Ja też mam ten sam problem - wpisuje identyfikator, hasło, a i tak się pojawia &quot;Nieprawidłowe dane autoryzacyjne&quot;. Jutro ruszają ligi, kasa się skończyła, liczę na szybką pomoc, bo tradycyjny przelew dupy mi nie uratuję ????
 
Do góry Bottom