>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem z przelewem

bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
Witam . Panowie licze na waszą pomoc. Mam problem z przelaniem kaski z skrill do buka. Pojawia mi się taki komunikat ,, Przykro nam, płatność nie powiodła się &quot; . I tak cały czas od wczoraj , wcześniej nie miałem takiego problemu . Wie ktoś co to może być? rozmawiałem z supportem buka i mowia mi że transakcja jest cały czas odrzucana ale nie przez nich tylko prawdopodobnie przez moneybookers . Napisałem do moneybookers maila ale narazie cisza , wie ktoś o co kaman? może mają awarie ? czy może coś jest nie tak z moim kontem?
 
B 2K

borek149

Użytkownik
bukmacher ???? mam identyczny problem, oczywiście na maile nie odpowiadają, mimo, że w regulaminie mają napisane, że odpowiedź do 24 godzin. A u mnie minęło 30 godzin i cisza, atakuje ich dalej ...
 
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
bukmacher ???? mam identyczny problem, oczywiście na maile nie odpowiadają, mimo, że w regulaminie mają napisane, że odpowiedź do 24 godzin. A u mnie minęło 30 godzin i cisza, atakuje ich dalej ...
Ja też czekam na ich odpowiedz już 2 dzień i cisza . Porażka, nawet nie mają polskiego supportu. Kasa zamrożona bo limit z bankomatu przez karte tylko 1000 zł a normalny przelew na konto bankowe przyjdzie pewnie dopiero w poniedziałek.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Na vipa odpisuja podobno 6 h a ja czekalem 2 dni.. nie wiem o co chodzi ale jeszcze pare miesiecy temu kontakt byl z nimi zdecydowanie lepszy a teraz cud jak odpisza w jakiejs sprawie. Powoli zaczynam obawiac sie o pieniadze mimo ze problemow nigdy nie mialem tfu tfu...
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Opieszałość supportu ma być może związek z tym całym przemianowywaniem Moneybookers w Skrill. Tego rodzaju zmiany (o ile miały charakter strukturalny, a nie tylko wizerunkowy) zawsze są dosyć skomplikowane i mogą odbijać się przez pewien czas na efektywności firmy.
Bardziej zastanawia mnie natomiast komunikat podany przez kolegę Filemona:
Sorry, based on your IP address we believe you are located in a country where online gaming is restricted. For legal reasons we cannot process this transaction
Wiecie coś więcej na ten temat? Miał ktoś podobną sytuację? Bo komunikat wygląda dość niepokojąco i żeby się czasem nie okazało, że lada dzień poblokują konta wszystkim Polakom.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ja dzisiaj wpłaciłem do kasyna, więc wszystkich to nie dotyczy. I miejmy nadzieję że to tylko chwilowe problemy. Przecież jakby poblokowali nam możliwość wpłaty do buków i kasyn, to &quot;strzelili&quot; by sobie w stope. Podejrzewam że 95% polskich użytkowników skrill wykorzystuje go do gry. Popytajcie ludzi co nie grają co to jest moneybookers/skrill, to zrobią wielkie oczy :) Więc chyba skrill nie jest taki głupi, żeby pozbywać się polskiego rynku. No chyba że wszedł w życie jakiś przepis, o którym nie wiem.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Mam podobny problem z wpłatą (ale nie kartą) do buka, pojawia się komunikat:
Sorry, based on your IP address we believe you are located in a country where online gaming is restricted. For legal reasons we cannot process this transaction
o co chodzi ? już nie można z Polski poprzez Skrill wpłacać do buków ?
Do jakiego buka chcialeś wpłacić kase ?? Być może problem wynika stąd że dany bukmacher nie akceptuje już rejestracji z PL i dlatego nie możesz dokonywać wpłat.
 
A 0

arbi_woz

Użytkownik
Słuchajcie ja też nie mogę wpłacić kasy na Expekta. Wczoraj napisałem do skrilla i cisza. Myślałem że tylko ja mam taki problem ale widzę, że sprawa dotyczy więcej osób. Ciekawe co jest grane.
 
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
No dobrze ale przelac na inne konto badz konto bankowe mozecie ??
Ja moge normalnie wypłacać od bukmachera na skrill, moge wypłacać w bankomacie z konta skrill, problem jest iż nie moge przelać ze skrill do bukmachera . Próbowałem do 4 i nic . Rozmawiałem z supportem u jednego bukmachera i powiedzieli mi że u nich jest wszystko ok a transakcja widnieje jako odrzucona . Więc to ewidentnie wina skrill.
 
A 0

arbi_woz

Użytkownik
A jakie miałoby mieć to znaczenie? Np. ja nie mam vipa i rozumiem, że sugerujesz, że tylko zwykli użytkownicy mają takie ograniczenie?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
To wlasnie sugeruje, bo nie dziwie sie jak ogranizcenia maja niezweryfikowane konta ( w jakims temacie gosc sie zalil ze przesylac nie moze a ma 4 tys limit czyli nie wyslal zadnego dokumentu). Jesli chce sie miec dobrze dzialajacego skrilla to wyslijcie wszystkie mozliwe dokumenty od razu przy zakladaniu konta, zrobcie vipa, karte a wtedy bedziecie wiarygodni i sama firma problemow robic nie bedzie...
Poki co ja i wszyscy znajomi majacy vipy problemow nie maja
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Zgadzam się co do tego, że niezweryfikowane konta mogą być przyczyną problemów. Chcąc korzystać w pełni z możliwości serwisu trzeba najpierw się zweryfikować, to jasne, podobnie jak u bukmacherów, praktycznie żaden (z niewieloma wyjątkami) nie wypłaci kasy bez weryfikacji.
Natomiast co do Vipa to nie ma on nic do rzeczy bo nie może mieć. To jest usługa dodatkowa, a nie standard. Jej posiadanie nie jest obowiązkiem, więc jej brak również nie może stać się powodem jakichkolwiek ograniczeń.
Wiesz, żeby zrobić Vipa to trzeba w ciągu 3 miesięcy przetransferować przez Skrill 6000 € a i tak nie dostaje się go na stałe. Poza tym śmiem przypuszczać, że powyższy wymóg spełnia może z 10% użytkowników Skrill, reszta operuje dużo niższymi kwotami i tych 6k euro nie przetransferuje nawet w ciągu roku nie mówiąc już o 3 miesiącach.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Wiesz, żeby zrobić Vipa to trzeba w ciągu 3 miesięcy przetransferować przez Skrill 6000 € a i tak nie dostaje się go na stałe. Poza tym śmiem przypuszczać, że powyższy wymóg spełnia może z 10% użytkowników Skrill, reszta operuje dużo niższymi kwotami i tych 6k euro nie przetransferuje nawet w ciągu roku nie mówiąc już o 3 miesiącach.
Przetransferować czyli wpłacić łączną sumę 6K euro do bukmacherów/kasyn. Wypłaty się nie liczą, tylko wpłaty brane są pod uwagę.
Co do skrill to u mnie normalnie działa wpłacałem do kilku bukmacherów i nie miałem problemów. Może to jakieś chwilowe problemy.
zrobcie vipa, karte a wtedy bedziecie wiarygodni i sama firma problemow robic nie bedzie...
Poki co ja i wszyscy znajomi majacy vipy problemow nie maja
Nie każdego stać żeby zrobić VIPa.
 
Do góry Bottom