>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem z rejestracją na efortuna

S 0

swiniak

Użytkownik
mam drobny a właściwie dość dziwny problem, mianowicie kiedy próbuje zarejestrować się na efortuna.pl nieważne jakie pseudo wpisze zawsze jest ono zajęte a próbowałem już nawet kombinacji przypadkowych znaków jak qwerty czy ytrewq jak ktoś ma jakiś pomysł jak to rozwiązać dziękuje za wszelkie informacje
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Nie rejestrowałem się ale... podpowiem pierwsze co mi przychodzi na myśl:
Sprawdź, czy nie ma jakieś wymogów co do wpisywanych znaków. Może login musi zawierać liczbę?
 
S 0

swiniak

Użytkownik
miałeś racje z tą cyfrą w loginie dziękuje za pomoc, zastanawia mnie tylko dlaczego nie ma o tym żadnej informacji w formularzu rejestracyjnym i dlaczego bez niej wyświetla informacje że login jest już zajęty a nie że jest błędny
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Login nie musi zawierać liczb, nawet przed chwilą spróbowałem założyć szybkie lewe konto i bez problemów założyło się bez liczb, najprawdopodobniej w chwili kiedy się rejestrowałeś mili błąd w systemie.
 
W 0

wegiel69

Użytkownik
Kilka razy dziennie próbuję się zalogować na stronie i od dnia kiedy skorygowano mi login nie wchodzi mi hasło po mimo że telefonicznie ustalałem z moderatorem fortuny zmianę hasła 9przysłał mi na telefon login i niby prawidłowe hasło), jednakże na żadnym z 6 komputerów (trzy oddzielne łącza)nie mam możliwości wejść na stronę fortuny . żadne (zapomniałeś hasła) próby Nic nie dają gdyż nawet na e-maila nie dochodzi nic co mógłby wykorzystać do wejścia na stronę. W systemie tzn na serwerze w fortunie wszystko jest ok. gdyż jak idę puścić zakłady karta jest odczytywana bez problemowo ale ja na necie nic nie mogę zrobić. Nie mam już serca zawracać gitary ludziom z fortuny więc może jest ktoś kto powie mi co z tym zrobić a jest to ważne dla mnie gdyż gram systematycznie i to systemem więc trochę mi trudno wypisywać wszystko ręcznie.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Kilka razy dziennie próbuję się zalogować na stronie i od dnia kiedy skorygowano mi login nie wchodzi mi hasło po mimo że telefonicznie ustalałem z moderatorem fortuny zmianę hasła 9przysłał mi na telefon login i niby prawidłowe hasło), jednakże na żadnym z 6 komputerów (trzy oddzielne łącza)nie mam możliwości wejść na stronę fortuny . żadne (zapomniałeś hasła) próby Nic nie dają gdyż nawet na e-maila nie dochodzi nic co mógłby wykorzystać do wejścia na stronę. W systemie tzn na serwerze w fortunie wszystko jest ok. gdyż jak idę puścić zakłady karta jest odczytywana bez problemowo ale ja na necie nic nie mogę zrobić. Nie mam już serca zawracać gitary ludziom z fortuny więc może jest ktoś kto powie mi co z tym zrobić a jest to ważne dla mnie gdyż gram systematycznie i to systemem więc trochę mi trudno wypisywać wszystko ręcznie.
Mówisz że nie masz serca już zawracać nikomu głowy, no ale będziesz raczej zmuszony (nikt z nas nie jest ci w stanie pomóc, bo nie mamy takowej możliwości).

No wiec tak masz kilka możliwości:




Lub zadzwoń do nich
Tel. +48 33/ 858 21 43-6

Jest też formularz zgłoszeniowy, lecz jest dostępny dla zalogowanych, myślę że możesz poprosić znajomych o przedstawienie twojej sytuacji (tylko nie proś nikogo kogo na forum, czy kogoś kogo nie znasz bo będą potrzebne twoje dane osobowe).
 
Do góry Bottom