>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem z "uciekającym" internetem

H 73,6K

hagi84

Użytkownik
Witam, na wstepnie napisze, ze kompletnie nie znam sie na komputerach itp

Lap osobny uzywany tylko do zakladow sportowych, uzytkowany od dlugiego czasu tak samo, czyli rano go odpalam, wieczorem wylaczam, internet Vodafone wlaczony caly czas, pakiet internetu 30 GB na 30 dni - zawsze starczal mi pakiet, nigdy nie wyczerpalem 30 GB

Od miesiaca zżera mi internet dosc szybko, pakiet konczy sie po tygodniu, przez ostatnie 30 dni zuzylem ponad 100 GB

Dodam, ze obsluga laptopu caly czas taka sama, te same strony itp - cholera wie o co tu chodzi

4 dni temu odswiezylem mozille, zaczalem juz nawet wylaczac internet jak nic nie robie, wlaczam tylko by cos pograc i wylaczam
I przez te 4 dni zuzylem 4,5 GB

Ktos ma pojecie jak sobie poradzic z tym? by tak mi nie żarlo transferu

Dodam jeszcze raz, ze nie ogladam zadnych filmow, youtube itp, pare stron bukmacherskich odpalonych i tyle
Uzytkowalem laptopa poltora roku tak samo i zawsze 30 GB starczalo na 30 dni, a od jakiegos czasu zre mi neta niesamowicie, a nie korzystam napewno wiecej z lapa .

Dzieki za rady
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Najprostsze rozwiązanie: ściągnij sobie jakiś monitor łącza/ilości pobieranych danych, chwila moment dowiesz się, co tyle zużywa.
 
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
jest cos takiego? jestem noga w tych rzeczach
Jakbys cos podeslal bylbym wdzieczny
Ale to pokaze jaka konkretnie strona czy co? bo, ze przegladarka internetowa to tyle wiem
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
No jest. Nie używałem, musisz sobie posprawdzać. GlassWire, NetWorx, NetMeter, NetBalancer. Coś tam na pewno podpasuje. Ja niestety mam urwanie głowy, także więcej nie pomogę, brak czasu, żeby je wszystkie sprawdzić.
 
Do góry Bottom