>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem z weryfikacją\zablokowane konto

kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Witam,założyłem dzisiaj konto w Sportingbet,dokonałem od razu depozytu w wysokości 50zł,i chciałem zweryfikować wiek wysyłając im nr swojego dowodu osobistego,podczas tej operacji nic nie wyskakiwało,kiedy zrobiłem to trzeci raz automatycznie mnie wylogowało i wyświetlił mi się komunikat :

Co mam zrobić w tej sytuacji?Wystarczy zdjęcie dowodu wykonane telefonem komórkowym?i ile trwa załatwienie takiej sprawy?
http://imageshack.us
 
tjb713 6

tjb713

Użytkownik
&quot;chciałem zweryfikować wiek wysyłając im nr swojego dowodu osobistego&quot;
a co to oni jakas baze danych wszystkich ludzi maja ze po numerze twojego dowodu sprawdza czy to ty ? xD zrob zdjecie z 2 stron i wyslij ( aby bylo wyrazne ! ) albo zeskanuj, weryfikacja nie potrwa długo
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Ale tam jest taka opcja że wystarczy podać tylko numer dowodu,chciałem skorzystać z tej opcji żeby nie bawić się w robienie zdjęć i skanów.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
po latach zalogowałem się i to samo mi wyskoczyło, wklepałem numer dowodu i błąd
Wysłałem im na email skany dokumentu, powinno być Ok
 
M 0

mrcdk

Użytkownik
miałem to samo, 3 razy nr dowodu wpisany i mi zamrozili konto ,kiedy wysłałem skany jeszcze tego samego dnia moje konto zostało odblokowane
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
U mnie jeszcze ciekawsza sytuacja, 3 lata temu wysyłałem im już scan dowodu i w sumie nie grałem w sportingbecie, dziś puściłem kupon i wpadło troche grosza, chce wypłacić a Tu proszą mnie o numer dowodu, no to wpisałem i błąd, sprawdzam wklepuje błąd... jeszcze raz dokładnie sprawdzam nawet wielkość liter i błąd konto zablokowane :S Posłałem im jeszcze scan dowodu, no ale tak być nie powinno :S
 
Do góry Bottom