>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem z wpłatą WBK -Skrill

M 0

miszaop

Użytkownik
Czy ktoś wie coś się dzieje -były jakieś informacje o przerwach w tym połączeniu? Od 2 godzin z WBK- na Skrilla nie idzie przelać pieniędzy. Jest tak też z innymi bankami?
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Czy ktoś wie coś się dzieje -były jakieś informacje o przerwach w tym połączeniu? Od 2 godzin z WBK- na Skrilla nie idzie przelać pieniędzy. Jest tak też z innymi bankami?
Też nie mogłem wpłacić jakąś godzinę temu( 2 próby). Problem leży po stronie bzwbk.Zawsze możesz wpłaić kartą debetową/kredytową zamiast korzystać z opcji przelewu.
 
M 0

miszaop

Użytkownik
Też nie mogłem wpłacić jakąś godzinę temu( 2 próby). Problem leży po stronie bzwbk.Zawsze możesz wpłaić kartą debetową/kredytową zamiast korzystać z opcji przelewu.
właśnie nie leży po stronie WBK bo z nimi rozmawiałem i mówią że to wina MB (w sumie racja przecież inne przelewy działają jak i samo wejście na swoje konto). jak się to skończy proszę tutaj o informację. Z góry dzięki
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
właśnie nie leży po stronie WBK bo z nimi rozmawiałem i mówią że to wina MB (w sumie racja przecież inne przelewy działają jak i samo wejście na swoje konto). jak się to skończy proszę tutaj o informację. Z góry dzięki
Zwykły standardowy przelew jednorazowy po zalogowaniu działa jak najbardziej ale usługa przelew24, gdzie dane same się automatycznie podstawiają nie działa. Próbowałem wpłacić na expekt i też nie szło ( tam nie idzie przez skrilla tylko serwis przelewy24.pl ) stąd moje domysły. Ale jeśli infolinia mówi co innego to ok. Dzięki za info ????
 
H 7

hco

Użytkownik
Chyba jednak problem po stronie Skrilla, bo przelewy z mBanku też nie są księgowane. Jest problem z potwierdzeniami. Niestety manualne prośby z przelewów24 też poki co nie skutkują. Moje pieniądze wiszą od 8 godzin..
 
luckyandgrind 22

luckyandgrind

Użytkownik
Problem leży po stronie przelewy24.pl .... Nie odbierają, nie odpisują na email kasa nie dochodzi do moneybookera, także oni są czyści...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
A 6

analizytypy

Użytkownik
Taka informacja widnieje na stronie przelewy24.
Planowane prace serwisowe
Aktualnie trwają prace serwisowe w Data Center Przelewy24.
W związku z tym, informujemy, iż do godziny 3:00 usługa może być niedostępna.
Przepraszamy za utrudnienia.
Prace mają na celu zwiększenie wydajności oraz dostępności systemu Przelewy24.
 
A 6

analizytypy

Użytkownik
U mnie dalej pusto, a chcialem przelac z ING na mb o godz 16 30.. Zanim uporaja sie z tymi wszystkim zaleglosciami, to troche potrwa.. kto pierwszy ten lepszy ????
 
B 3

biplan

Użytkownik
Ja wpłacałem przez bzwbk około 19.50 i do tej pory nie mam kasy na bwin, dzwoniłem do p24 i tam mi powiedziano, iżdo nich przelew dotarł i jest to wina MB. Mam nadzieję, że na jutro kasa będzie.
 
Do góry Bottom